Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден сказал Зеленскому, что Россия уже приняла решение атаковать Украину, включая Киев - CNN

Побачимо гадаю в кацапів зараз патова ситуація
   
Побачимо гадаю в кацапів зараз патова ситуація
ви вже нагадали. в 2019-му
   
Президент - Квартал, СБУ - Квартал, ГУР - ФСБ, ОП - ФСБ. я хз, ти дуже оптимістичний.
Я все же понимаю одно....
Если бы все было так плохо...
То зная что президент агент например кремля и поставлять столько вооружений в Украину...если бы они даже и уважали украинский народ( что наверняка правда)..серавно бы не поставляли бы оружие.
Ну, реально навезли столько оружия шо можно даже по голубям с воронами стрелять , а про технику молчу.
Если бы было бы по другому, то ничего не давали бы.
А и дальше была бы глубокая озабоченность.
Смотрел одного эксперта у него здравая мысля прошла, как по мне.
Запад нагнетает  спецом , что бы не повторилась ситуация с Крымом в 14 году.
   
Я все же понимаю одно....
Если бы все было так плохо...
То зная что президент агент например кремля и поставлять столько вооружений в Украину...если бы они даже и уважали украинский народ( что наверняка правда)..серавно бы не поставляли бы оружие.
Ну, реально навезли столько оружия шо можно даже по голубям с воронами стрелять , а про технику молчу.
Если бы было бы по другому, то ничего не давали бы.
А и дальше была бы глубокая озабоченность.
Смотрел одного эксперта у него здравая мысля прошла, как по мне.
Запад нагнетает  спецом , что бы не повторилась ситуация с Крымом в 14 году.

президент не агент, президент дебіл і під впливом агентів. з ним треба працювати.
   
президент не агент, президент дебіл і під впливом агентів. з ним треба працювати.
Я думаю в час че ...дебил выступит по ТВ и скажет пламенную речь и передаст бразды правления все что связано с войной Залужному , а сам не будет отсвечивать.От него только одно требуется не мешать.
   
Я думаю в час че ...дебил выступит по ТВ и скажет пламенную речь и передаст бразды правления все что связано с войной Залужному , а сам не будет отсвечивать.От него только одно требуется не мешать.

треба йому пару пакетів з аргентини
   
Запад нагнетает  спецом , что бы не повторилась ситуация с Крымом в 14 году.
Вже і міністр оборони Рєзніков натякав,що мовляв  зберігайте спокій більше прокоментувати не можу,при чому в контексті  тісних контактів із західними партнерами  і поставок зброї.
Не дійшло тільки окремим особливо обдарованим арахаміям ,агентам впливу  ботам і їбанатам.
   
Побачимо гадаю в кацапів зараз патова ситуація

Спорим на шо завгодно, шо если завтра они начнут отползать ( по дончу) ...
То вся эта шобла на Раша ТВ найдет кучу слов о том как правильно поступило их великое и сонцеясное куйло .
Как оно предотвратило нападение диких укров на всех в мире .
Найдут кучу оправданий шо они за мир и за все хорошое...и как они все порешали и вышли победителями с этой ситуации.так шо быдло на Рашке протризвеет покидает чепчики и опять пойдет бухать бояру и им покуй будет, что над ними будет весь мир прикладываться, они сами будут знать шо они показали опять всем кузькину мать.
   
Онять свынота, особенно колбасная копает окопы под диванами и прячет вставные челюсти в укромные места с вереском - усе пропало?
Бля, когда ж вас заципыть? Вы же срали кирпичами, шо Зельц сцыкун и сразу втичэ до Хайфы? А он сам не паникует и другим не дает. БГГГГГ. Штаты своим нагнетанием решают СВОИ задачи, но это ж не значит, шо нам надо забыть о СВОИХ?
Израиль и другие союзники тоже не берут под козырек, года Штаты шось делают не так как им нравится. Естественное поведение суверенных, самостоятельных стран.
Понятно, шо мы не вполне "самостоятельны", но надо ж и уважение к себе иметь, прежде чем требовать его от других.
Хватит этим Макожэрам бздо на пол неба поднимать.
   
Онять свынота, особенно колбасная копает окопы под диванами и прячет вставные челюсти в укромные места с вереском - усе пропало?
Бля, когда ж вас заципыть? Вы же срали кирпичами, шо Зельц сцыкун и сразу втичэ до Хайфы? А он сам не паникует и другим не дает. БГГГГГ. Штаты своим нагнетанием решают СВОИ задачи, но это ж не значит, шо нам надо забыть о СВОИХ?
Израиль и другие союзники тоже не берут под козырек, года Штаты шось делают не так как им нравится. Естественное поведение суверенных, самостоятельных стран.
Понятно, шо мы не вполне "самостоятельны", но надо ж и уважение к себе иметь, прежде чем требовать его от других.
Хватит этим Макожэрам бздо на пол неба поднимать.
зьєбільно, як завжди.
   
зьєбільно, як завжди.
Когда тебе, недоумок, загрузят словарик хотя бы на сотню слов? Некогда, или не поддерживается системой? 8-:
   
Когда тебе, недоумок, загрузят словарик хотя бы на сотню слов? Некогда, или не поддерживается системой? 8-:
зьєбільно! (tu) ти собі не зраджуєш!
   
Цитата: SOUTH BLOOD
Когда тебе, недоумок, загрузят словарик хотя бы на сотню слов? Некогда, или не поддерживается системой?
:D  (tu)
   
Когда тебе, недоумок, загрузят словарик хотя бы на сотню слов? Некогда, или не поддерживается системой? 8-:
Ты,вообще второй ник Сметаны.Мы же об этом не визжим на каждом углу
   
БГГГГГ. Значит Ограничения на  уровне вместимости :laugh:  макитры?
   
Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що українська влада не контролює велику кількість військовослужбовців, як перебувають біля лінії розмежування на Донбасі.

Джерело: російський "Інтерфакс", який цитує Лаврова

Пряма мова Лаврова: "Я не виключаю, що дехто хотів би спровокувати військові дії. І київський режим не контролює величезну кількість військовослужбовців".

"За даними Заходу навіть, на мою думку, близько 100 тисяч на лінії дотику. І київський режим більшу частину цих озброєних людей не контролює".

Деталі: Також Лаврова обурили нещодавно прийнятий законопроєкт, який розширив права добровольчих батальйонів. 

Пряма мова: "Їм (батальйонам територіальної оборони – ред.) роздають уже ПЗРК – ця інформація, яка активно крутиться у ЗМІ. Їх закликають приносити з собою мисливські рушниці, бо на всіх не вистачить ПЗРК. Це просто такий мілітаристський психоз".
   
Дискредитация, обругивание, обвинения в беспрерывных зрадах, навешиваине дохлых собак,лживые вбросы, сеяние недоверия к текущей власти, сеяние паники, требование её немедленного смещения и "замены на Петра "- всё  это без исключений предательская  работа на пользу хуйло в полнейшей случке с российской антиукраинской пропагандой!!!!
 Если будет введено ВП, то вся эта "бригада" должна подлежать немедленному аресту под замок! 
   
Ты,вообще второй ник Сметаны.Мы же об этом не визжим на каждом углу
Та некогда тебе Вадик еще и обо мне визжать. Ты ж в своем паникерстве после каждой "зрады" не успеваешь и штаны одеть, так и бегаешь со спущенными - в полной "боевой" готовности обосраться. :lol:

Останнє редагування: 28 січня 2022 13:40:49 від SOUTH BLOOD
   
.Мы же об этом не визжим на каждом углу


ви с вадіком?

   
:D  (tu)
DVB- скорочення від DoVBojob?  :K
   
він її підписав після того як більше тисячі солдатів втратив

побачимо як в такій ситуації діятиме жаба.

он ее два раза подписал, первый раз когда с белозубым парад устраивал и бабло в офшоры ныкал а второй раз когда дебальцево проипал.
настоящий гецьман (tu)
   
Цитата: magistr
DVB- скорочення від DoVBojob? 
Недооцінив я тебе, словарик то завантажується потроху (tu) з сервера прямого аналу
   
Я все же понимаю одно....
Если бы все было так плохо...
То зная что президент агент например кремля и поставлять столько вооружений в Украину...если бы они даже и уважали украинский народ( что наверняка правда)..серавно бы не поставляли бы оружие.
Ну, реально навезли столько оружия шо можно даже по голубям с воронами стрелять , а про технику молчу.
Если бы было бы по другому, то ничего не давали бы.
А и дальше была бы глубокая озабоченность.
Смотрел одного эксперта у него здравая мысля прошла, как по мне.
Запад нагнетает  спецом , что бы не повторилась ситуация с Крымом в 14 году.

скільки "стільки"?
думаєш кацапи не знають що таке джавеліни і стінгери, ніколи їх не бачили і одразу розкриють великі таємниці їх конструкції?
чи амери бояццця, що джавеліни попадуть кацам і ті розстрілюватимуть американські танки? а де америка застосує танки проти каців?

саме цікаве озброєння зараз - дрони.
де сидить оператор і хто оператор - хєр узнаєш.
начебто україна застосовує дрони, а хто реально ними керує - хз
оце вже реальна зброя.

а джавеліни - то для вуличного самозахисту.
   
Якщо коротко резюмувати, то схоже що Байден не втримався і наорав на Бубочку.
І чому тут дивуватись?

ЗЕ-дебіли, продовжуйте нам росказувати про дипломатичні успіхи Зеленского...
   
Поки що паніку переважно роздмухують західні ЗМІ, а не Хуйло чи навіть кляті порохоботи.

та хуйло навіть коли нападе буде казати - це не я
хто напав? я напав? я не напав
   
Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що українська влада не контролює велику кількість військовослужбовців, як перебувають біля лінії розмежування на Донбасі.

Джерело: російський "Інтерфакс", який цитує Лаврова

Пряма мова Лаврова: "Я не виключаю, що дехто хотів би спровокувати військові дії. І київський режим не контролює величезну кількість військовослужбовців".

"За даними Заходу навіть, на мою думку, близько 100 тисяч на лінії дотику. І київський режим більшу частину цих озброєних людей не контролює".

Деталі: Також Лаврова обурили нещодавно прийнятий законопроєкт, який розширив права добровольчих батальйонів. 

Пряма мова: "Їм (батальйонам територіальної оборони – ред.) роздають уже ПЗРК – ця інформація, яка активно крутиться у ЗМІ. Їх закликають приносити з собою мисливські рушниці, бо на всіх не вистачить ПЗРК. Це просто такий мілітаристський психоз".

фактично параша констатувала нашу першу тактичну перемогу  :D   [ua]


київський режим більшу частину цих озброєних людей не контролює - читай - військові не здадуть Україну навіть якщо бубочка накаже,  агент Козирь на недавній зустрічі розписався в неспроможності виконати поставлену задачу  :peremoga:


роздають уже ПЗРК  :weep:  -  читай - генеральний план наступу зірвано нафуй   :peremoga:
   
Президент США Джо Байден во время разговора в четверг, 27 января, сказал Владимиру Зеленскому, что Россия уже приняла решение атаковать Украину, и в том числе Киев.

Об этом со ссылкой на неназванного  высокопоставленного украинского чиновника сообщает CNN.

Во время телефонного разговора, который украинский чиновник назвал "долгим и откровенным", Байден предупредил своего украинского коллегу, что российское вторжение теперь практически неизбежно.

По словам Байдена, Киев может быть "разграблен", российские войска могут попытаться его оккупировать и советовал Зеленскому "подготовиться к удару".

Зеленский, однако, подтвердил свою позицию, что угроза со стороны России остается "опасной, но неоднозначной", и нет уверенности в том, что нападение состоится, сказал чиновник.

Що це за свинячий-ольгінський вкид низькопробний?
Що взагалі обговорювати?
Де оригінал англійською мовою?
Тобі слава "Кошкі Сукіной" з її Кацап-телеграмами покоя не дає? :K
   
https://edition.cnn.com/2022/01/27/politics/biden-zelensky-call/index.html

На Упячкє не мають змоги користуватися навіть Гугл-Перекладачем?

Так скористуйтеся....хо ча б 25% нормальних людей.  :gigi:
   
Я все же понимаю одно....
Если бы все было так плохо...
То зная что президент агент например кремля и поставлять столько вооружений в Украину...если бы они даже и уважали украинский народ( что наверняка правда)..серавно бы не поставляли бы оружие.
Ну, реально навезли столько оружия шо можно даже по голубям с воронами стрелять , а про технику молчу.
Если бы было бы по другому, то ничего не давали бы.
А и дальше была бы глубокая озабоченность.
Смотрел одного эксперта у него здравая мысля прошла, как по мне.
Запад нагнетает  спецом , что бы не повторилась ситуация с Крымом в 14 году.

До речі, не так вже нам й багато дали зброї. А з ППО та кількістю стінгерів взагалі нічого не зрозуміло.
Можливо можна придбати швидко щось самим. Але ж Бубічка не бачить загрози.
   
https://edition.cnn.com/2022/01/27/politics/biden-zelensky-call/index.html

На Упячкє не мають змоги користуватися навіть Гугл-Перекладачем?

Так скористуйтеся....хо ча б 25% нормальних людей.  :gigi:

 (tu)
Й там написано взагалі не те, що сюди притяг в зубах свинобот Пєцьмана.
25% людей якби були "нормальними" то займалися саморозвитком та вивченням іноземних мов.
А де ти в секті накшталт "Аум Сенрікьо" бачив "нормальних людей"?


УПячка вже на "татарський притон жовтої преси" перетворилася з цією Сєвгіль-Мусаєвою?
Що не можна завести людину яка хоч трошки володіє англійською мовою? Чи хоча б коректора української мови?
Сидять суцільні кацапи й свої фейки вкидують. :X
   
а джавеліни - то для вуличного самозахисту.


смішно)
   
(tu)
Й там написано взагалі не те, що сюди притяг в зубах свинобот Пєцьмана.
25% людей якби були "нормальними" то займалися саморозвитком та вивченням іноземних мов.
А де ти в секті накшталт "Аум Сенрікьо" бачив "нормальних людей"?

Показати зображення...
УПячка вже на "татарський притон жовтої преси" перетворилася з цією Сєвгіль-Мусаєвою?
Що не можна завести людину яка хоч трошки володіє англійською мовою? Чи хоча б коректора української мови?
Сидять суцільні кацапи й свої фейки вкидують. :X

Ви - хто? Соррі...Я Вас не знаю, пане. То я не Вам відповідав...Ви персонально отримаєте свій "хеппі енд", який у Вас продиктований Вашою кармою. Дай Бог.  B-)
   
Ви - хто? Соррі...Я Вас не знаю, пане. То я не Вам відповідав...Ви персонально отримаєте свій "хеппі енд", який у Вас продиктований Вашою кармою. Дай Бог.  B-)
Знаєш-знаєш, не треба прикидатися "дурнем". Коли "президент ФУПа" включає "дурня" - ци виглядає жалюгідно.
Можу тобі "пам'ять" обновити якими ти мене епітетами називав 2-3 роки тому назад :K
Ми всі помремо хтось раніше, хтось піздніше. Але свинюків треба розстрілювати першими як провокаторів та "п'яту колону кремля". :super:
   
Знаєш-знаєш, не треба прикидатися "дурнем". Коли "президент ФУПа" включає "дурня" - ци виглядає жалюгідно.
Можу тобі "пам'ять" обновити якими ти мене епітетами називав 2-3 роки тому назад :K
Ми всі помремо хтось раніше, хтось піздніше. Але свинюків треба розстрілювати першими як провокаторів та "п'яту колону кремля". :super:

Буцв на Упячкє і на Цугундері один кінечений, ватний гандон ще навіть ДО часів Януковича, простол блядське, векликороське, шовіністичне, кацапське падло... з ніком Прінц Датскій. Але Вас я не знаю....Нє уж-то ето Ви? Нє вєрю!
   
Буцв на Упячкє і на Цугундері один кінечений, ватний гандон ще навіть ДО часів Януковича, простол блядське, векликороське, шовіністичне, кацапське падло... з ніком Прінц Датскій. Але Вас я не знаю....Нє уж-то ето Ви? Нє вєрю!
Ніколи не реєструвався на цугундері.
   
Що це за свинячий-ольгінський вкид низькопробний?
Чергове зелене колаборантське ссикло ссить написати це про ту ж саму новину в темі  з посланням на УП.

Зелений == ссикливе кремлівське колаборантське чмо.
   
Й там написано взагалі не те, що сюди притяг в зубах свинобот Пєцьмана.
Зелене ссикло, чому не пишеш в цій темі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія