Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія-Австрія-Італія-Хорватія

з фруктів там інжир росте, повно! це моя пристрасть. 
ми живемо на дачі в друзів, так прямо з дерев їмо, аж поки не лізе вже.
ще й буває і варення наварю прямо там і везу додому.
   
там треба їсти плескавицю з сиром і чебабчичі, смакота!
а також рибну плату, одну велику замовляти на двох! в ній все буде з дарів моря.
спитайте, там мусить бути.
Ми вже їли тут рибу, лосось і стейк з туньчика.
Рибну плату на двоїх не хочемо замовляти, бо там буде багато з того, чого ми не любимо - наприклад мідії.



Останнє редагування: 15 серпня 2018 07:43:17 від білий хорват
   
воду в відні влітку встановлюють в туристичних місцях безкоштовно.
в україні теж колись в парках стояли фонтанчики з питною водою і теж безкоштовно, всі могли втамувати спрагу!
   
Ми вже їли тут рибу, лосось і ще там якусь, забув.
Рибну плату на двоїх не хочемо замовляти, бо там буде багато з того, чого ми не любимо - наприклад мідії.

ясно, ви не морські, значить. а я все з моря їм! навіть акул.
   
шо там ще смачне - морозиво. сладолед хорвати його називають. хоча за рецептурою воно типове італійське джелаті. теж мусить бути! ой, це теж моя слабкість. тільки ж не з магазину, а з лотків. такі спеціальні крамнички з продажу морозива і десерти там ще можуть робити окремо, це треба сідати і замовляти. ми беремо в вафельних конусах кілька сортів, і так ідемо шпацірувати з ним. 

Останнє редагування: 14 серпня 2018 21:54:29 від Vera
   
Одним словом, підіб'ємо підсумок.

Найкращим місцем для відпочинку є Хорватія.
На другому місці - Австрія, Альпи, Відень.

І на останньому місці - Італія.
Італію взагалі для подорожей машиною не рекомендую.
   
в італії було б гарно, тільки там застаріла інфраструктура, і там такі уряди постійно вже протягом років, шо тільки під себе все крадуть, а на людей їм начхати.
на північ треба їхати в італії, там спокійніше і море класне! знову ж таки італійська кухня найсмачніша, як на мене.
   
гарного відпочинку і гарної дороги додому!
   
гарного відпочинку і гарної дороги додому!
Дякую
   
Шкода, що немає зручних маршрутів літаком до Хорватії. А автівкою надто далеко...
   
Простудился и с удовольствием читаю. В последний раз путешествовал авто в 2005 по Европе. Многое изменилось. Планировали с женой сейчас ехать по маршруту Киев - Львов - Варшава- - Гданськ  - Гамбург - Дортмунд - Женева - Вена  - Будапешт... Но пришлось срочно оперировать ножку жены и поездку отложили на будущий год. Сейчас лежим дома и радуемся за свободных в путешествиях. Один только вопрос. Никогда не пользовался навигатором. Где и за сколько покупать сим карту для европейских туров?
   
Простудился и с удовольствием читаю. В последний раз путешествовал авто в 2005 по Европе. Многое изменилось. Планировали с женой сейчас ехать по маршруту Киев - Львов - Варшава- - Гданськ  - Гамбург - Дортмунд - Женева - Вена  - Будапешт... Но пришлось срочно оперировать ножку жены и поездку отложили на будущий год. Сейчас лежим дома и радуемся за свободных в путешествиях. Один только вопрос. Никогда не пользовался навигатором. Где и за сколько покупать сим карту для европейских туров?
купи будь-якого польського оператора ,в роумінгу все в тій самій ціні як на території польщі
тільки мусиш її зареєструвати
   
хорват ,файна подорож :-B
   
я в пятницю традиційно як щороку вирушаю до лапландії))))
всі на юга а я на сєвєр
   
я в пятницю традиційно як щороку вирушаю до лапландії))))
всі на юга а я на сєвєр

там тепер теж спека.
   
там тепер теж спека.
нє,22-23
вночі 6-7
   
хорват, матриця в фотику засралася - треба почистити
   
нє,22-23
вночі 6-7

прохолодненько.
   
Зверніть увагу, повно людей, всі стоять, присісти нема де, а столики по правій всі пусті.  :D

Показати зображення...
Десять лет назад чашечка эспрессо за этими столиками стоила 35 евро. А сейчас?)))

Останнє редагування: 15 серпня 2018 14:44:39 від oleg kievsky
   
Спасибо за репортаж! Очень заинтересовала Брела. Какие минусы всё таки там нашли?
   
А где отчет по бабкам в Хорватии?...
   
Простудился и с удовольствием читаю. В последний раз путешествовал авто в 2005 по Европе. Многое изменилось. Планировали с женой сейчас ехать по маршруту Киев - Львов - Варшава- - Гданськ  - Гамбург - Дортмунд - Женева - Вена  - Будапешт... Но пришлось срочно оперировать ножку жены и поездку отложили на будущий год. Сейчас лежим дома и радуемся за свободных в путешествиях. Один только вопрос. Никогда не пользовался навигатором. Где и за сколько покупать сим карту для европейских туров?
Так, купи картку польського оператора T-Mobile, вони дають роумінг по ЄС з цінами, як в Польщі, плюс додатково на ЄС дармовий пакет інтернет даних 2,6 Гігабайта на місяць. Для подорожі це цілком достатньо. А майже в кожному готелі є дармове WI-FI.
Навігатор є в кожному смартфоні. Користуюсь загальнодоступним дармовим Google Navigator.
   
хорват, матриця в фотику засралася - треба почистити
Бачу.
А як її чистити?
Пробував сам легенько шматкою протерти, не допомогло.
   
А где отчет по бабкам в Хорватии?...
Гроші ще тратяться...  :D
Турне ще не закінчилось.

Можу вже написати ціни в готелях.
Ми брали два готелі в двох різних місцях.
Один в Брелі на 4 доби зі сніданками за 67 євро за добу. До моря 100 метрів.
Другий готель в Lokva Rogoznica (це десь 5-10 км від Брелі) на 7 діб без сніданків за 55 євро за добу.
   
Спасибо за репортаж! Очень заинтересовала Брела. Какие минусы всё таки там нашли?
Мінусів практично нема.
Єдиний мінус - це високі ціни на житло.
   
Так, купи картку польського оператора T-Mobile, вони дають роумінг по ЄС з цінами, як в Польщі, плюс додатково на ЄС дармовий пакет інтернет даних 2,6 Гігабайта на місяць. Для подорожі це цілком достатньо. А майже в кожному готелі є дармове WI-FI.
Навігатор є в кожному смартфоні. Користуюсь загальнодоступним дармовим Google Navigator.
О. К.  А веточку сохраню...
   
Ось так ми проводимо вечори   :)

Показати зображення...

В Хорватії обов'язково  ввечері на терасі потрібно посмакувати грушковац ( грушевий лікер) , який сервірують  з кубиками льоду
Kruskovac Maraska 1.0l Birnenlikör
   
Кидайте цю політику і всі на моря


   
Чудова погода, чудове море - чисте, прозоре і тепле.

   
Siesta мать вашу...  :-)o

Жара неймовірна. Від 12-ї до 16-ї сидимо в готелі під кондиціонером і п'ємо холодне пиво.

Відбулася тут одна цікава річ, якої я раніше ніколи не зустрічав, ні в Криму, ні в Одесі.

Один день пройшла буря, попадав дощ, поблискало.
Температура повітря не знизилася, але море в один день стало холодним. І то так цікаво, зверху варства води холодна, а знизу тепла. На другий день вся вода стала холодною. Температура води впала десь з плюс 27 до 21. Ніхто не купався. От, думаю, все. Натішився теплим морем.  :(

Заліз в цю зимну воду і купався. Тепер маю насмарк, kurwa jego mać, і горло болить. Дитина також простудилась.

На третій день прийшли на пляж. Думаю все, до кінця відпустки купатися не буду. Зайшов помочити ноги в воду, а вода знову тепла, як до того була. Знову +27  ;o

Я такого ще не бачив, щоб за два дні так різко мінялася температура води.
   
я в пятницю традиційно як щороку вирушаю до лапландії))))
всі на юга а я на сєвєр
Не любиш ти юга?
На північ тебе тягне.
   
Спасибо за репортаж! Очень заинтересовала Брела. Какие минусы всё таки там нашли?
Ще один мінус - оси.  :-)o
Щось забагато їх цього року. Комарів взагалі нема, а оси тільки щось солодке їш, вони зразу прилітають, навіть на м'ясо сідають жерти.
   
Siesta мать вашу...  :-)o

Жара неймовірна. Від 12-ї до 16-ї сидимо в готелі під кондиціонером і п'ємо холодне пиво.

Відбулася тут одна цікава річ, якої я раніше ніколи не зустрічав, ні в Криму, ні в Одесі.

Один день пройшла буря, попадав дощ, поблискало.
Температура повітря не знизилася, але море в один день стало холодним. І то так цікаво, зверху варства води холодна, а знизу тепла. На другий день вся вода стала холодною. Температура води впала десь з плюс 27 до 21. Ніхто не купався. От, думаю, все. Натішився теплим морем.  :(

Заліз в цю зимну воду і купався. Тепер маю насмарк, kurwa jego mać, і горло болить. Дитина також простудилась.

На третій день прийшли на пляж. Думаю все, до кінця відпустки купатися не буду. Зайшов помочити ноги в воду, а вода знову тепла, як до того була. Знову +27  ;o

Я такого ще не бачив, щоб за два дні так різко мінялася температура води.
В Одессе такое частенько, там вода до 15 падает
   
Siesta мать вашу...  :-)o

Жара неймовірна. Від 12-ї до 16-ї сидимо в готелі під кондиціонером і п'ємо холодне пиво.

Відбулася тут одна цікава річ, якої я раніше ніколи не зустрічав, ні в Криму, ні в Одесі.

Один день пройшла буря, попадав дощ, поблискало.
Температура повітря не знизилася, але море в один день стало холодним. І то так цікаво, зверху варства води холодна, а знизу тепла. На другий день вся вода стала холодною. Температура води впала десь з плюс 27 до 21. Ніхто не купався. От, думаю, все. Натішився теплим морем.  :(

Заліз в цю зимну воду і купався. Тепер маю насмарк, kurwa jego mać, і горло болить. Дитина також простудилась.

На третій день прийшли на пляж. Думаю все, до кінця відпустки купатися не буду. Зайшов помочити ноги в воду, а вода знову тепла, як до того була. Знову +27  ;o

Я такого ще не бачив, щоб за два дні так різко мінялася температура води.

Колись раніше в Затоках наших спостерігав таку картинку——
Після шторму підіймався " сіроводород"( не знаю як украінською буде—— завжди так називали))—— і море за день ставало холодним шо капєц.
Одного разу—— пляж, пісок, жара за 30—— а вода—+12 і мертвий штиль.
Ні один дурень не лізе у воду))
Ногу кладеш у воду—— відчуття ніби в кип"яток.
Ну ми і в такому морі купалися))—— забігали, окуналися і назад—— в теплий пісок))
   
На сколько я прикидываю бюджет к полторушке подтягивается, для Украины совсем не бюджетно.  :(
   
Колись раніше в Затоках наших спостерігав таку картинку——
Після шторму підіймався " сіроводород"( не знаю як украінською буде—— завжди так називали))—— і море за день ставало холодним шо капєц.
Одного разу—— пляж, пісок, жара за 30—— а вода—+12 і мертвий штиль.
Ні один дурень не лізе у воду))
Ногу кладеш у воду—— відчуття ніби в кип"яток.
Ну ми і в такому морі купалися))—— забігали, окуналися і назад—— в теплий пісок))
Могу точно сказать, такое в Затоке в 2003 было, жена беременна была и мы в Затоке на пару дней мотнулись.
   
На сколько я прикидываю бюджет к полторушке подтягивается, для Украины совсем не бюджетно.  :(
В кінці все підрахую.
Мені самому цікаво, скільки потратився.

Десь в тих границях буде.

Ну, але Венеція, Відень, Альпи, Італія, Хорватія, Чехи, Австрія. Можна було би від чогось відмовитись, тоді ще дешевше було би.

Останнє редагування: 18 серпня 2018 20:41:52 від білий хорват
   


Останнє редагування: 19 серпня 2018 14:22:12 від білий хорват
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія