Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До Петра Порошенка ставляться негативно – 70,8%. КМіС ;o (ОНОВЛЕННО )

с проекцией на ющенко я тут нарыл что они ванговали на второй тур 2010 в декабре 2009, за месяц до выборов

Тимошенко Ю. 39.8
Янукович В.    57.3

рисовали хряку перевес в 18%, в итоге что-то было 49 на 46, вот такие вот хуевы социолохи, чуток ошиблись в плюс/минус 15%

http://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=290&page=13&t=1
Я і кажу, що Пєці відсотків п'ятнадцять накинули. B-)
   
Я і кажу, що Пєці відсотків п'ятнадцять накинули. B-)
А нє Шморклє, нє?  :laugh:
   
на першій сторінці додали, мабуть саме для таких, хто не має бажання ходити за посиланням, але любить розмірковувати про стелю
А що в першому повідомленні є посилання?
   
КМіС
КМІС сучара просрав Олега Винника, він криє Зєлєнскава з 52%%
   

Мы, что, придурки ?
Мир, труд, май :D
Надо так: Мы что - придурки?
   
я не про КМіс

а загалом, про срєднєстатічтіческо го, яки тратить на опітування час

по факту давали Ющу кефірний рейтинг, він його таким і отримав

я никого не знаю кто хотя бы раз заполнял какие-то анкеты по соцопросам, мне звонили несколько раз - сразу вежливо посылались, один раз ответил на вопрос "за кого" на выходе из участка, но это все лирика, если предположить что эти "опросы" реально репрезентативны то можно сказать что страна обречена, с таким количеством дегенератов в современном мире действительно не выживают, особенно страна не имеющая никакого запаса прочности для экспериментов
   
А що в першому повідомленні є посилання?

посилання є в назві теми  :facepalm1:
   
А нє Шморклє, нє?  :laugh:

 З юлю взагалі розмов мало. Не при владі.
 А за Порошенко не чув жодного схвального відгуку.
 Якщо не враховувати ""А хто замість нього?"
   
А де Добкін???

   
така ощущєніє шо Петро всіх заїбав

Треба ще більше дитсадків та мостів урочисто відкривати - подумав Петро.
   
А що в першому повідомленні є посилання?

до біса
   
Треба ще більше дитсадків та мостів урочисто відкривати - подумав Петро.
це програшний варіант
тільки в тєлєвізор
і чим більше дурі - тим краще
   
З юлю взагалі розмов мало. Не при владі.
 А за Порошенко не чув жодного схвального відгуку.
 Якщо не враховувати ""А хто замість нього?"
Глава фракции в парламентско- президентской республике не при владі?  :laugh:
Что касается "не чув" то это всё частности обусловленные кругом общения.
   
Треба ще більше дитсадків та мостів урочисто відкривати - подумав Петро.

я думав шо з інтенсивністю уже всьо вдікрито на рік в перед  :gigi:
   
одна поїзка на мальдіви  --це мінус  10-20% для петра
   
Петру на глибоко пофігу.
Він ще не розпочав передвиборчої брехні.
   
Я все еще жду реальных ПОЗИТИВНЫХ примеров результа реформ от свидетелей пижжити по-новому.  Мой пост 2 часа назад - выше.


Только про армию тут нечего говорить не надо, делаеться это все за деньги налогоплательщиков и с целью защитить свой зад что б хуйло от корыта не подвинуло или еще кто на конфетку рот не раззявлял.
   
Петру на глибоко пофігу.
Він ще не розпочав передвиборчої брехні.
На відміну від Шморклі та інших корисних ідіотів хуйло.
   
Петро восени просто домовиться з Юлею, заплатить відступні, і матимемо наступного року нову зіц-прєдсєдатєльшу комуно-феодального общака.
   
Я все еще жду реальных ПОЗИТИВНЫХ примеров результа реформ от свидетелей пижжити по-новому.  Мой пост 2 часа назад - выше.
https://www.youtube.com/watch?v=4GljbhpGT6E
Только про армию тут нечего говорить не надо, делаеться это все за деньги налогоплательщиков и с целью защитить свой зад что б хуйло от корыта не подвинуло или еще кто на конфетку рот не раззявлял.

Розбудова армії, і рівень міжнародних відносин.
Саме це і є прерогативою Президента.
Будь що, що робить держава робиться за гроші громадян.

   
Петро восени просто домовиться з Юлею, заплатить відступні, і матимемо наступного року нову зіц-прєдсєдатєльшу комуно-феодального общака.

Щось не схоже що є сенс домовлятися з Юлею.
   
Треба ще розуміти, хто саме з політиків замовив це опитування.
Бо співаків-клоунів реально не можна сприймати.

Я недавно перший раз в житті потрапила в таке опитування, в нас в провінції.
Опитування було від СОЦІС.
Так от, тітонька постійно намагалася так "ненав'язливо" підштовхнути мене до вибору тимошенко.
Особливо сподобалося, там було питання про 2 тур: порошенко - тимошенко.
А так як я до того про порошенка погано відзивалася в опитуванні, вона ледь сама не обрала "тимошенко".
Потім була здвивована, коли я її пригальмувала, і сказала, що в цій ситуації виберу порошенка.  :)

Так що всі ці опитування - замовні.
   
Щось не схоже що є сенс домовлятися з Юлею.

Тобто? Він гарантовано прогає їй в другому турі, а вона, як і він є гарантованою та перевіреною часом консерваторшою комуно-феодалізма.
Гриценко? Надто непередбачуваний, хоча теж комуняка.
Юля - перевіреня конячка, всі знають, як і за яку ціну з нею можна домовитися.
   
КВНнник, співак і Гриць в лідерах! Під час війни! Світової кризи!  Ото українці дали!
+=====================================================================+
Ну, шоколадний зробив ВСЕ, щоб до нього так ставився народ. Видатний гетьманн!
   
:weep:

''Одним из классических способов поддержки метода «абсолютной очевидности» является, например, публикация результатов разного рода социологических опросов, демонстрирующих абсолютное общественное единство по тому или иному вопросу. Методики «черной» пропаганды, естественно, не требуют, чтобы эти отчеты имели хоть какое-то отношение к реальности.''

http://www.isrageo.com/2016/03/04/celgniloy/
   
Зрадофилы - прислужники кремлевской пропаганды.
   
Тобто? Він гарантовано прогає їй в другому турі, а вона, як і він є гарантованою та перевіреною часом консерваторшою комуно-феодалізма.
Гриценко? Надто непередбачуваний, хоча теж комуняка.
Юля - перевіреня конячка, всі знають, як і за яку ціну з нею можна домовитися.

НМД ще до виборів далекувато.
Дуже багато людей не визначилося, і серед них дуже мало тих хто буде голосувати за Юлю.
   
Треба ще більше дитсадків та мостів урочисто відкривати - подумав Петро.
+============================================+
... особливо - кримський, разом з хуйлом...
   
КМис куплен тимошенко с потрохами - практически факт.
   
+============================================+
... особливо - кримський, разом з хуйлом...

На вашу думку, скільки людей, які наразі не визначилися проголосують за Юлю, і чому?
   
Рабиновича все знают....дожили.
   

але якщо спочатку обрати Гриценка, а потім дати йому завести партію, то може щось і зробить
Ніколи та ні за яких умов не проголосую за Грицацуя та його партію. Він огидніший навіть за Макаку.

Останнє редагування: 7 травня 2018 17:39:45 від borderlander
   
если предположить что эти "опросы" реально репрезентативны то можно сказать что страна обречена, с таким количеством дегенератов в современном мире действительно не выживают, особенно страна не имеющая никакого запаса прочности для экспериментов
(tu)
   
ну значить наступним презом буде Тимошонка. Ну і хер з ним. Значить ще на 5 років відтермінується прогрес в Україні. Переживемо, перетерпимо.
   
ну значить наступним презом буде Тимошонка. Ну і хер з ним. Значить ще на 5 років відтермінується прогрес в Україні. Переживемо, перетерпимо.
Не переживемо і не перетерпимо, буде нова Руїна.
Але вона буде цілком заслужена та справедлива.
   
Не переживемо і не перетерпимо, буде нова Руїна.
Але вона буде цілком заслужена та справедлива.
ну значить так. Тут вже нічого не вдієш тоді
   
КВНнник, співак і Гриць в лідерах! Під час війни! Світової кризи!  Ото українці дали!
не давайте опять проголосуем за тварь с косой..пидара с конфеткой..просто пидара...и пидара прокацапского..
и просто всяких пидаров...
   
То все брехня.

Треба судити по результатам останніх локальних виборів, там партія Петра перша... B-)
   
Розбудова армії, і рівень міжнародних відносин.
Саме це і є прерогативою Президента.
Будь що, що робить держава робиться за гроші громадян.
Будь-яка кухарка зробила би те саме (а може й краще, не любих друзів та кумів ворюг ставила, а людей, які свою справу знають,та будуть думати про громадян, а не власну кишеню), наведіть будь ласка приклад реальних вдалих реформ. Може судова зі створення антикорупційного суду?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія