Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?

а удосконалюйтеся.

 :weep:
   
Вони ведуть мову про те, що в нас занадто низька свідомість виборців.
На жаль, ні. Не про це вони ведуть мову. Вони вимагають визнання себе вищою кастою українства з правом диктування низькоякісним негаличанам своєї високої волі.
Прокинься, Вія.
ЛАРТА вже неодноразово відкрито про це писала.

Останнє редагування: 26 жовтня 2020 21:32:46 від Myroslava
   
З кнурами, юльками, кличконутими і прихильники певної політсили за умови, що вони українці. Їх поточний дурман від партійного чаду не має жодного значення.
Порох гівнюк, а прихильники певної політсили ще більший гівнюк. Реванш ригів бачать всі. Ваші ігриська у найсправжніших патріотів до сраки, коли пахне смаленим вовком.
Я вже сто разів пропонувала проукраїнським юзерам шукати точок дотику, незалежно від суб"єктивних політуподобань.
ЛАРТИ відмовилися.
Не проникся величчю Кнуря - нема про що з тобою розмовляти.
   
На жаль, ні. Не про це вони ведуть мову. Вони вимагають визнання себе вищою кастою українства з правом диктування низькоякісним негаличанам своєї високої волі.
Прикинься, Вія.
ЛАРТА вже неодноразово відкрито про це писала.

Миросю, Ви маєте слушність. Деяким фанатизм заважає міркувати раціонально.
   
Погано знаєте історію українського народу і де саме зароджувалося українство.

Драгоманов звідки походить ?
   
Драгоманов звідки походить ?

:)))
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?
Via

На жаль, ні. Не про це вони ведуть мову. Вони вимагають визнання себе вищою кастою українства з правом диктування низькоякісним негаличанам своєї високої волі.
Прокинься, Вія.
ЛАРТА вже неодноразово відкрито про це писала.
Нічого такого не помітила. В тебе якийсь комплекс меньшовартості.
Читаючи цю гілку, подумала, що може й мені час задуматися про Оболонську республіку і почати вимагати права міні-Ватикану всередині Києва. Гулять, так гулять.
Але ж ти й мене оголосиш вищою кастою, чи нє?
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?

куди ж ви крадені  в  європі  ровери  мотики і  машини  продаватимете,  львувянє?
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?
Via

:weep:
Це не фанатизм, а психологічна втома.
Я також задовбалася 30 років гасати по Майданах, починаючи з Революції на граніті. На ці вибори взагалі не хотіла йти, старший син вмовив. І толку?
У всіх одна проблема - коли закінчиться цей іпучий цирк і буде українська влада.
А ви все на касти ділите. Корони впадуть, чи що?
   
Ви української мови зовсім не знаєте?
Я попросила дрібку корисного від Зеленського для українства.
І що одначає ваше речення про СРСР? Що ви ним хотіли сказати, і навіщо воно тут?

а що таке українство?
 говорять а ніхто предметно не розтлумачить
   
Нічого такого не помітила. В тебе якийсь комплекс меньшовартості.
Читаючи цю гілку, подумала, що може й мені час задуматися про Оболонську республіку і почати вимагати права міні-Ватикану всередині Києва. Гулять, так гулять.
Але ж ти й мене оголосиш вищою кастою, чи нє?
Якщо ти не помітила, то це не означає, що зазначене не має місця. Чи не так?
Я маю підстави стверджувати це, спираючись на те, що видає ЛАРТА у різних гілках, а не тільки у поточній. Видає досить регулярно, відкритим текстом.
Далі ти написала таку дурість, що не заслуговує на витрачання часу для коментування.
Про Оболонську республіку поговори з шарахнутими ЛАРТАМИ, мені це нецікаво. Дарма що маю квартиру на Мінській.
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?

ніщо не зупинить ідею час котрої настав.   Різдво 2025 року Галичина святкуватиме незалежною, так само як Шкоція, Катлонія та об'єднана Ірландія.   Ставлю 200 ойро.
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?
Via

Якщо ти не помітила, то це не означає, що зазначене не має місця. Чи не так?
Я маю підстави стверджувати це, спираючись на те, що видає ЛАРТА у різних гілках, а не тільки у поточній. Видає досить регулярно, відкритим текстом.
Далі ти написала таку дурість, що не заслуговує на витрачання часу для коментування.
Про Оболонську республіку поговори з шарахнутими ЛАРТАМИ, мені це нецікаво. Дарма що маю квартиру на Мінській.
От бачиш, мене ти до вищої касти не зарахувала. Аж образливо :)
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?
Via

ніщо не зупинить ідею час котрої настав.   Різдво 2025 року Галичина святкуватиме незалежною, так само як Шкоція, Катлонія та об'єднана Ірландія.   Ставлю 200 ойро.
Болт вам! Галичина майже вся свободівська, а вони якраз державники і дбають про цілісність України.
   
Нічого такого не помітила. В тебе якийсь комплекс меньшовартості.
Читаючи цю гілку, подумала, що може й мені час задуматися про Оболонську республіку і почати вимагати права міні-Ватикану всередині Києва. Гулять, так гулять.
Але ж ти й мене оголосиш вищою кастою, чи нє?
:gigi:  (tu)
   
+1
але тама гамно і місце  її  в смітнику.

Ви очікували щось інше від внука ахвіцера?
   
дурна тема і дурні пишуть, ось і я не втримався :sad:
Руки за такі теми слід одбивати.  Лінійкою і по пучках,
щоб з тиждень ніякої фігні накльоцати бажання не виникало
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?

Погано знаєте історію українського народу і де саме зароджувалося українство.
Якби ЗУ відділилася, то що б залишилося від України крім території?  ;)
Тих українців, що там є, з'їли б за 2 місяці і стали б малокацапським совком.
За 2 місяці.
Так.
Повністю погоджуюсь з Лартою.
Керманичі, президенти так званої Великої України були би настоятелями РПЦ МП, вдома розмовляли би тільки російською, їхні діти носили би майки з прославлянням Росії, а ми би для них були цинічними бандерами.

Але це тобі на заважае дивиться москальскі фільми та захоплюватись москальской культурой друже  :laugh:
   
Спершу панам треба навчитися жити на свої. А потім вже трендіти про те, які всі погані, а вони всі-Дартань'яни. Міста на датаціяї сидять, тобто за рахунок центру й сходу країни живуть, але гонору як у дурня махорки.
   
куди ж ви крадені  в  європі  ровери  мотики і  машини  продаватимете,  львувянє?
+5 баллов! (tu)  :lol:
   
а що таке українство?
 говорять а ніхто предметно не розтлумачить
Та усе українське в комплексі: і люди (українці), і мова, і культура, і розвиток.  :)
Не совкове, не кацапське...не малороське.
   
У Слов'янську штепа на другому місці на виборах мера.

Я навіть не знаю як це коментувати.
   
Це не фанатизм, а психологічна втома.
Я також задовбалася 30 років гасати по Майданах, починаючи з Революції на граніті. На ці вибори взагалі не хотіла йти, старший син вмовив. І толку?
У всіх одна проблема - коли закінчиться цей іпучий цирк і буде українська влада.
А ви все на касти ділите. Корони впадуть, чи що?

 (tu)
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?

Але це тобі на заважае дивиться москальскі фільми та захоплюватись москальской культурой друже  :laugh:
Не забувай, друже, що я виріс в епоху СССР.
А там були тільки російські фільми.
От їх я і пам'ятаю.

Зараз, починаючи з 2014 року, я російського не дивлюсь нічого, взагалі.

Не користуюся нічим російським.
Сказав жінці, щоб ліквідувала свій профіль в однокласниках. Перестали дивитися ОРТ, канал Росія та інші кацапські програми.
Якби не ти, я б навіть не знав, хто така Скабєєва.
Колись любили дивитися концерти новорічні.
А зараз, навіть не знаємо, хто і що в них там робиться з естрадою.

Не дивимося зовсім.

Мене знайомі з України просять встановити на телефон Вайбер, щоб було легше спілкуватися.
А я їм відповідаю, що ФСБшними програмами не користуюсь.

А в тебе є Вайбер, друже?
   
Ні, не так. Якщо брати останні 150 років, то на ЗУ повним ходом розвивалася Просвіта, яка ніяким боком до москофільства.
Але я про давню історію писала. Українство прийшло з Заходу, тому галичани мають більше українських (русинських) генів.  :) Більшу концентрацію.
У 7-му ст руські племена із заходу поширилися на східні терени.
Якщо Ви маєте на увазі, що столиця трошки була в Харкові, то це ще не вказує, що там українства було більше навіть 100 років назад.
Ви багато знаєте потомственних москвофільських родин?  :shuffle:

по реченнях -  "Якщо брати останні 150 років, то на ЗУ повним ходом розвивалася Просвіта, яка ніяким боком до москофільства" - останні 150, після візиту Драгоманова - так, галицьке українство спочатку успішно конкурувало з москвофілами, а потім взагалі -їх витіснило. Але ж новочасне українство виникло на теренах РІ загалом, і в Харкові - зокрема. "Український вісник"  видавався у Харкові у той час, коли про українців у Галичині ще ніхто й не чув.Всі тут були русинами і тільки русинами.
"Але я про давню історію писала. Українство прийшло з Заходу, тому галичани мають більше українських (русинських) генів.  :) Більшу концентрацію." - а на Захід воно звідки прийшло? Захід початково не був центром ані українства зокрема, ані "рускості" загалом.
"У 7-му ст руські племена із заходу поширилися на східні терени" - які руські, із якого заходу?
"Якщо Ви маєте на увазі, що столиця трошки була в Харкові, то це ще не вказує, що там українства було більше навіть 100 років назад. " - не маю на увазі абсолютно, за совдепу Харків - це совдеп, а не Україна.
"Ви багато знаєте потомственних москвофільських родин?" - жодної, та і не цікавився тим. Але пам"ятники їм як в"язням Талергофу є як на Личакові, так і на львівському тепер цвинтарі на Знесінні  - це вже після 1-ї світової. Москвофілами ж раніше були і Зубрицький, і один з руської трійці Крип"якевич, та і багато хто у першій половині 19-го століття , коли і зароджувалось новочасне українство на Великій Україні.


   
Болт вам! Галичина майже вся свободівська, а вони якраз державники і дбають про цілісність України.
так. дбають. Аж настільки, що Зє на виборах їм був ближчим за Порошенка. Дійсно, світогляд якраз український. Чи украінскій - яка ж тепер різниця.
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?

так. дбають. Аж настільки, що Зє на виборах їм був ближчим за Порошенка...
Перепрошую, Ви про кого говорите?
   
Не забувай, друже, що я виріс в епоху СССР.
А там були тільки російські фільми.
Ой, яка неправда. Вас водили на ці фільми, вибираючи саме російські.  :gigi:
   
Перепрошую, Ви про кого говорите?
про тих державників, які дбають про цілісність України.
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?

про тих державників, які дбають про цілісність України.
тобто про тих, на кшталт Мирослави, хто свідомо й добровільно обрав ЗЕ!?
   
Колись любили дивитися концерти новорічні.
А зараз, навіть не знаємо, хто і що в них там робиться з естрадою.

Тю... Ничё не изменилось, всё те же рожи кочуют с одного концерта на другой.
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?

тобто про тих, на кшталт Мирослави, хто свідомо й добровільно обрав ЗЕ!?

Порох вчиняв дії недостойні президента
   
по реченнях -  "Якщо брати останні 150 років, то на ЗУ повним ходом розвивалася Просвіта, яка ніяким боком до москофільства" - останні 150, після візиту Драгоманова - так, галицьке українство спочатку успішно конкурувало з москвофілами, а потім взагалі -їх витіснило. Але ж новочасне українство виникло на теренах РІ загалом, і в Харкові - зокрема. "Український вісник"  видавався у Харкові у той час, коли про українців у Галичині ще ніхто й не чув.Всі тут були русинами і тільки русинами.
"Але я про давню історію писала. Українство прийшло з Заходу, тому галичани мають більше українських (русинських) генів.  :) Більшу концентрацію." - а на Захід воно звідки прийшло? Захід початково не був центром ані українства зокрема, ані "рускості" загалом.
"У 7-му ст руські племена із заходу поширилися на східні терени" - які руські, із якого заходу?
"Якщо Ви маєте на увазі, що столиця трошки була в Харкові, то це ще не вказує, що там українства було більше навіть 100 років назад. " - не маю на увазі абсолютно, за совдепу Харків - це совдеп, а не Україна.
"Ви багато знаєте потомственних москвофільських родин?" - жодної, та і не цікавився тим. Але пам"ятники їм як в"язням Талергофу є як на Личакові, так і на львівському тепер цвинтарі на Знесінні  - це вже після 1-ї світової. Москвофілами ж раніше були і Зубрицький, і один з руської трійці Крип"якевич, та і багато хто у першій половині 19-го століття , коли і зароджувалось новочасне українство на Великій Україні.
Не Крип'якевич, а Вагилевич. Ще Антін Петрушевич. Але то було зовсім щось інше.
Але "збудив" галичан не Драноманов, а Шашкевич. Саме віднього початок. Справу продовжив його син  і тоді виникла Просвіта. 1863.
А Драгоманов приїжджав до Львова у 70-ті, хоч, звісно робив добру справу.

Але знову ж таки - я не про це. Я про походження українців-русинів-білих хорватів, тото наших пращурів. Це Західна Європа - терени Угорщини, далі поширилися на території нинішніх Словаччини, Чехії, Польщі, далі Волинь, Галичина і потім до ,Новгорода і на береги Дніпра. Це було 7 ст.  Тому в західняків більше того українського духу не тільки внаслідок виховання.
Український народ формувався значно західніше, ніж ми собі то вважаємо. Тобто як вчила нас совдепія, котра повністю перекрутила нашу історію. Та й час додав своє.
Коли Грушевський писав свою Історію (найбільш авторитетну), то не були проведені ще розкопки Празько-Корчаківської культури. Тому Грушевський на лінію білих хорватів не опирався. А треба було.
   
тобто про тих, на кшталт Мирослави, хто свідомо й добровільно обрав ЗЕ!?

ні. Мирослава про це говорила відкрито, що у цій ситуації її характеризує позитивно.
Свобода ж -"тихою сапою" вирішила завалити тих, кого вона вважала конкурентами . Публічно не підтримуючи жодного з кандидатів. Але критикуючи більше Порошенка.
   
Порох вчиняв дії недостойні президента
Але вибрати Коломойського - це взагалі зашкал. Це дуже по-націоналістичному. Ага.  :facepalm:
   
ні. Мирослава про це говорила відкрито, що у цій ситуації її характеризує позитивно.
Свобода ж -"тихою сапою" вирішила завалити тих, кого вона вважала конкурентами . Публічно не підтримуючи жодного з кандидатів. Але критикуючи більше Порошенка.
Саме так. І тоді ще під час виборів я писала тут до Вії, що роблять велику дурницю, бо це не по-державницьки.
   
Не Крип'якевич, а Вагилевич. Ще Антін Петрушевич. Але то було зовсім щось інше.
Але "збудив" галичан не Драноманов, а Шашкевич. Саме віднього початок. Справу продовжив його син  і тоді виникла Просвіта. 1863.
А Драгоманов приїжджав до Львова у 70-ті, хоч, звісно робив добру справу.

Але знову ж таки - я не про це. Я про походження українців-русинів-білих хорватів, тото наших пращурів. Це Західна Європа - терени Угорщини, далі поширилися на території нинішніх Словаччини, Чехії, Польщі, далі Волинь, Галичина і потім до ,Новгорода і на береги Дніпра. Це було 7 ст.  Тому в західняків більше того українського духу не тільки внаслідок виховання.
Український народ формувався значно західніше, ніж ми собі то вважаємо. Тобто як вчила нас совдепія, котра повністю перекрутила нашу історію. Та й час додав своє.
Коли Грушевський писав свою Історію (найбільш авторитетну), то не були проведені ще розкопки Празько-Корчаківської культури. Тому Грушевський на лінію білих хорватів не опирався. А треба було.
нє, ну Ви тут помиляєтеся .  Москвофілом став  якраз Крип"якевич, який згодом і переїхав до Вільна викладати в місцевому університеті.
Вагилевич же підтримав поляків і в результаті лишився ні з нашими гні з вашими - перейшов у лютеранство.
   
Re: Коли вже нарешті зунр про вас забуде назавжди ?

До Вашого відома СССР був покинутий на самому початку 80 років.

Україна зробила свій вибір в далекому 1991.

Після 1991 люди приводять до влади перевертнів ріжного гатунку.
мить, коли Галичина звернула не туди
треба було нах поилати ту Україну з її кацапами і комуністами, так ні...
   
2rastych   :buba:
   
нє, ну Ви тут помиляєтеся .  Москвофілом став  якраз Крип"якевич, який згодом і переїхав до Вільна викладати в місцевому університеті.
Вагилевич же підтримав поляків і в результаті лишився ні з нашими гні з вашими - перейшов у лютеранство.
Руська трійця, до якої Ви віднесли Крип'якевича мала трьох членів: Шашкевича, Вагилевича, Головацького. Сорі, я у москофільстві звинуватила Вагилевича замість Головацького. Але Іван Крип'якевич - це історик 20 ст.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія