Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вятрович...

Re: Вятрович...

А коли почали вчити грузинів правил хорошого тону? Чи ще не починали?
Пам'ятайте, що ви в Україні представляєте свою націю. Наразі ви її тільки очорнюєте.

Почни с украинців котри взагали не розуміють що це таке
   
Re: Вятрович...

ГПУ "тормозит" строительство мемориала Героев Небесной сотни, - Вятрович
Глава Института национальной памяти Владимир Вятрович говорит, что возведение мемориала Героев Небесной сотни тормозится из-за "странной" позиции прокуратуры.
Как информирует Цензор.НЕТ, об этом он рассказал в интервью "Украинской правде".
По словам Вятровича, все, что зависит от Института национальной памяти и Музея Революции Достоинства - сделано: проведены конкурсы и утвержден бюджет.
"Сделано очень много: мы провели конкурсы, получили бюджет, полностью все подготовили и подошли вплотную к тому, чтобы реализовывать мемориал. Но, к сожалению, из-за странной позиции прокуратуры сейчас остановили сооружения", - заявил Вятрович.
"В прошлом году мы получили ответ прокуратуры, что нужно еще два месяца и после этого мы сможем начать строить мемориал. Это было в июле 2018-го. Мы считаем, что очень неправильно делает прокуратура, которая ставит выбор: или память, или результаты следствия", - сказал он.
Начальник управления специальных расследований ГПУ Сергей Горбатюк, в свою очередь сообщил, что сейчас следователи подают дополнительные ходатайства и, соответственно, проводятся следственные действия (по делу о расстрелах на Майдане. - Ред.). Соответственно, пока продолжаются следственные действия - строительство мемориального комплекса откладывается.
Напомним, в мае 2019 года на ул. Институтской в Киеве собрались около 20 человек, в том числе родственники погибших во время расстрелов в феврале 2014 года. Они требовали отложить строительство Мемориала Героев Небесной Сотни до завершения следственных действий по делам расстрелов на Майдане.


А Вятровичу похер.Ему главное бюджет побыстрее освоить
   
Re: Вятрович...
LSD

мавпо, назад в гори  пасти овець

бидло мігрантське обнагліло до кінця, мразота
(tu)
   
Re: Вятрович...
LSD

правдиво, потужно і на 100% вірно (tu)
Забанили Гонсалеса, Зеленого крокодила а цього Гірського цапа ні? Питання чому?
   
Re: Вятрович...
LSD

– Коли уявляєте найгірший варіант проросійського реваншу, вам стає страшно?

– Безперечно. У мене трирічний син, і мені би не хотілося, щоб йому довелося, як мені, виходити на Майдан – а я виходив двічі – бачити, як вбивають твоїх друзів в центрі твоєї країни.

Я думаю, що небезпека над Україною буде чигати досить довго, і я не вірю тим політикам, які говорять про те, що війна швидко закінчиться. Ні, не закінчиться швидко. Тому що швидко вона може закінчитися лише ціною незалежності України, адже для Росії сам факт існування української України – це виклик.

Росія, на жаль, будує свою ідентичність на російській імперській свідомості, яка неможлива без українців. Але з іншого боку ця війна робить нас сильнішими. Шість років тому ми не могли собі уявити, що Україна зробить такі серйозні кроки у питаннях гуманітарної політики.

...
– Хто з президентів зробив найбільше для формування української ідентичності?
– Петро Порошенко. Віктор Ющенко також робив багато, але у тому не було цільного незворотного масштабу. А Порошенко – це і декомунізація, і українізація армії, і вітання: "Слава Україні".

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/08/19/7223848/
(tu)
   
Re: Вятрович...
LSD

Это агент ФСБ,то что он делал создавал конфликные ситуации с нашими союзниками и соседями полностью вписывается в задачи врагов.Новое руководство  спецслужб должны его проверить как потенциального шпиона РФ.
Ще один кацапський і ба нат..
   
Re: Вятрович...

Забанили Гонсалеса, Зеленого крокодила а цього Гірського цапа ні? Питання чому?
Ну напевно ніхто на нього доповідь не написав, на відміну від...:)
   
Re: Вятрович...

тьотка, ти жалюгідна зі своєю вавкою в голові розміром з вальцмана 

який вальцман в 2004 році
от жеж придурок який!..
де в ОБГОВОРЮВАНОМУ пості я згадувала про якогось вальцмана у 2004 році?
   
Re: Вятрович...

от жеж придурок який!..
де в ОБГОВОРЮВАНОМУ пості я згадувала про якогось вальцмана у 2004 році?
то що там стосоовно В'ятровича?
Зеленський Вам заборонив?!
   
Re: Вятрович...

то що там стосоовно В'ятровича?
де?
   
Re: Вятрович...

Слыш ты, мразота, когда в горах уже читали и писали, ты жрал кору деревьев и чесал клопов у себя в жопе, так что мразота, здохни

Та ми в курсі що ви й досі несете світло просвіщенія у наш темнний край.
А виносите барсєткі :beach:
   
Re: Вятрович...

де?
Тут!
Ваш пан Зеленський заборонив Вам  висловлюватися щодо В'ятровича?!
   
Re: Вятрович...

Сарія завжди був пихатим крадієм.
   
Re: Вятрович...

Та ми в курсі що ви й досі несете світло просвіщенія у наш темнний край.
А виносите барсєткі :beach:
:weep:
   
Re: Вятрович...

Давиде шо ти мелеш? :facepalm1:

Це не твоя тема,навіщо ти в ці матеріі пхаешься? Ти ж не кацап.
краще піди підкачай прес.
   
Re: Вятрович...

Спорт, фантамаззз, анартосіс, чи як тебе там, морозівський дочко*об, кожна твоя тема гівна варта
а ти, плять, хто такий?
чергова "консерва МінСтеця" зразка осінь 2014 вилізла? ;o
   
Re: Вятрович...

Тут!
Ваш пан Зеленський заборонив Вам  висловлюватися щодо В'ятровича?!
Втрачаєте залишки адекватності?
Я висловилася виключно по окремому посту у цій гілці, а В"ятрович нехай колись, коли усвідомить що накоїв роботою на україножера, спробує спокутувати свою провину перед Україною. Може й вийде.
   
Re: Вятрович...

а ти, плять, хто такий?
чергова "консерва МінСтеця" зразка осінь 2014 вилізла? ;o
Читай дурнику всі пости
   
Re: Вятрович...
LSD

Ну напевно ніхто на нього доповідь не написав, на відміну від...:)
Я з самого початку перебування на Фупі ще нікому доповідь не писав і не збираюся цього робити, тим більше цій гниді, яка ніяк солі не наїсться.
   
Re: Вятрович...

:facepalm: Потужне досягнення!

Без :facepalm:.
Дійсно це важливе досягнення бо руйнує асоціацію з радянськими міфи про "бандерівців"
   
Re: Вятрович...

Втрачаєте залишки адекватності?
Я висловилася виключно по окремому посту у цій гілці, а В"ятрович нехай колись, коли усвідомить що накоїв роботою на україножера, спробує спокутувати свою провину перед Україною. Може й вийде.
Бідна дитина Мирослава:
змушена підтримувати Бужанського і виступати проти В'ятровича.
   
Re: Вятрович...

Сарія завжди був пихатим крадієм.

Та який він крадій?
Бик бригадний. Банабак вульгаріс. :buba:
   
Re: Вятрович...

– Коли уявляєте найгірший варіант проросійського реваншу, вам стає страшно?

– Безперечно. У мене трирічний син, і мені би не хотілося, щоб йому довелося, як мені, виходити на Майдан – а я виходив двічі – бачити, як вбивають твоїх друзів в центрі твоєї країни.

Я думаю, що небезпека над Україною буде чигати досить довго, і я не вірю тим політикам, які говорять про те, що війна швидко закінчиться. Ні, не закінчиться швидко. Тому що швидко вона може закінчитися лише ціною незалежності України, адже для Росії сам факт існування української України – це виклик.

Росія, на жаль, будує свою ідентичність на російській імперській свідомості, яка неможлива без українців. Але з іншого боку ця війна робить нас сильнішими. Шість років тому ми не могли собі уявити, що Україна зробить такі серйозні кроки у питаннях гуманітарної політики.

...
– Хто з президентів зробив найбільше для формування української ідентичності?
– Петро Порошенко. Віктор Ющенко також робив багато, але у тому не було цільного незворотного масштабу. А Порошенко – це і декомунізація, і українізація армії, і вітання: "Слава Україні".

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/08/19/7223848/

Навіщо В'ятрович бреше як його хазяїн?
"Аттєсніть гражданскіх"(с) - це не українізація армії.
   
Re: Вятрович...

Читай дурнику всі пости
ми знайомі?
ти 100-та реінкарнація "каво"?
   
Re: Вятрович...

(tu)
гей, "порошкові скрєпоносці", а чим ви від кацапської вати відрізняєтесь, га?
Там теж не люблять людей з Кавказу.
Та ви ж "адін нарот" з кацапами. :X
   
Re: Вятрович...

Навіщо В'ятрович бреше як його хазяїн?
"Аттєсніть гражданскіх"(с) - це не українізація армії.
зате тепер у армії повне "єдєнєніє" з гражанским опчєством в ліце Бадоєва  :weep:
   
Re: Вятрович...

Навіщо В'ятрович бреше як його хазяїн?
"Аттєсніть гражданскіх"(с) - це не українізація армії.
бляцька Данія
Мішіґене пише вже звідти! :)
   
Re: Вятрович...
van

Скоро всплывет инфа что он тайный агент ФСБ
Я вычислил Бартку который настучо на тебя в СБУ за критику Порошенко также вычислио и Вятровича который по всем признакам подходит  под агента ФСБ и представляет интерес для вербовки .
   
Re: Вятрович...

Навіщо В'ятрович бреше як його хазяїн?
В'ятрович наш, український. Ніяких хазяїнів у нього нема і апріорі не може бути. Вам то трішки заскладно.
   
Re: Вятрович...

Я вычислил Бартку который настучо на тебя в СБУ за критику Порошенко также вычислио и Вятровича который по всем признакам подходит  под агента ФСБ и представляет интерес для вербовки .
Єс, усі українці - то агенти фсб. А кацапи вані і инчі мішігани - то щирі українці. Ми ту методичку давно знаємо.
   
Re: Вятрович...

ми знайомі?
ти 100-та реінкарнація "каво"?

Мичиган, ты ж попрощался уже. Не пора ли

   
Re: Вятрович...

а ти, плять, хто такий?
чергова "консерва МінСтеця" зразка осінь 2014 вилізла? ;o
БГГГ. Подобные пидры, появившиеся кагбе ниоткуда после просера светлейшего всем объясняют, шо они так долго читали ФУП, но сподвигло их на песательство не Майдан, война, или выборы, а вот эта победа Зеленого.  :lol:
Легенда рассчитанная на идиотов. :lol:
   
Re: Вятрович...

зате тепер у армії повне "єдєнєніє" з гражанским опчєством в ліце Бадоєва  :weep:
:)
Бляцька Данія!
   
Re: Вятрович...

:facepalm: Потужне досягнення!

і це ж людина на повному серйозі таке каже.
Жах
   
Re: Вятрович...

БГГГ. Подобные пидры, появившиеся кагбе ниоткуда после просера светлейшего всем объясняют, шо они так долго читали ФУП, но сподвигло их на песательство не Майдан, война, или выборы, а вот эта победа Зеленого.  :lol:
Легенда рассчитанная на идиотов. :lol:
Пляць прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили. Я НЕЙТРАЛЬНО ставлюсь як до Порошенка так і до Зеленського поки що. Якщо цікавлять мої політичні переконання - вони націоналістичні. А написати заставило те, що вузьколобий фантамаззз в 100500 раз кидається гівном в Україну і Українців
   
Re: Вятрович...

БГГГ. Подобные пидры, появившиеся кагбе ниоткуда после просера светлейшего всем объясняют, шо они так долго читали ФУП, но сподвигло их на песательство не Майдан, война, или выборы, а вот эта победа Зеленого.  :lol:
Легенда рассчитанная на идиотов. :lol:

Ага, ну вот я долго читаю фуп. Например я его читал когда спортсмен выложил фото крысы, и она ушла с фупа. Что было большой потерей потому что её ветками с крокодилом я зачитывался. Помнишь такое? Или в то время ты ещё пешком под стол ходил?

Но что мне тебе объяснять идиоту?  Что не у всех людей есть время и желание сдесь срать каждый день.  :fool: :fool: :fool:
   
Re: Вятрович...

і це ж людина на повному серйозі таке каже.
Жах

а сама ніби з Івано-Франківська.....  Де більшість ще пам'ятає, як відправляли до Сибіру за таке гасло їхніх предків.
   
Re: Вятрович...

і це ж людина на повному серйозі таке каже.
Жах
Ну для долпоепов это действительно серьезные достижения. Это как Для слаборазвитого - научился не валить в штаны а просится на горшок - академик.  :lol:
Все эти вятровичи - "профессиональные украинцы", паразиты на теле страны, сколько таких по всяким уютным комитетам, нычкам и спилках. Нухеоа не умеющее быдло, только ляпающее языками и "гардящееся". Та же кацапоидность, но в других декорациях. "адинарот".
   
Re: Вятрович...

і це ж людина на повному серйозі таке каже.
Жах
Так потужне - бо за таке вітання за часів совка саджали до буцегарні.
І якщо ви не розумієте ролі таких символічних/знакових речей то далі немає про що розмовляти
   
Re: Вятрович...

Ну для долпоепов это действительно серьезные достижения. Это как Для слаборазвитого - научился не валить в штаны а просится на горшок - академик.  :lol:
Все эти вятровичи - "профессиональные украинцы", паразиты на теле страны, сколько таких по всяким уютным комитетам, нычкам и спилках. Нухеоа не умеющее быдло, только ляпающее языками и "гардящееся". Та же кацапоидность, но в других декорациях. "адинарот".

100%

Оно в сусідній темі Госкіно.
Брррр
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія