Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модернізм в програмуванні

Re: Модернізм в програмуванні

devops? google it :)

Я не про слово питав а про вислів
Програмування в умовах devops

Чи ти сам написав і не знаєш що це?

   
Re: Модернізм в програмуванні

Тут треба синхронізувати інфо отримане через REST https call (на залізяку) і DB, різні формати, не файли. Дякую, все одно :-B

Конвертор писать, не?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Жаль людей которым эти поделья потом достанутся в поддержку

Звідки такі висновки? Ти бачив, що я пишу? ФУП це дно :laugh: не пишу таке, що важко зрозуміти, а якщо пишу, додаю коментарі, а також нотатки, де всі важливі рішення пояснені. хотів би, щоб так робили всі.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Конвертор писать, не?

Так, типу того, додам пару класів в питоні, все буде люкс.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Так, типу того, додам пару класів в питоні, все буде люкс.

Ну а зачем было из далека так заходить.
Углубляясь в философию
.
У меня есть девайсы с одним представлением данных, а обработчики работают уже с другим или с новыми девайсами которые денег стоят.
С начало делали ручками. Долго и нудно.
потом скрипт на Bash заделали и все заработало. Потом за денюжку его привели в нужный вид. А теперь мне и програмеры не нужны, чтоб получить то что я хочу.
Просто нужен, час та натхнення.
ПС ООП до сих пор не осилил.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Повертаючись до модернізму. 20 таблиць, 20 запитів на залізяку. Завдання написати одну функцію, що бере інфо з ДБ, одну, що бере інфо з залізяки, одну чи дві в angular. Мінімальний і простий інтерфейс для користувача?
   
Re: Модернізм в програмуванні

відчуваю запах вийобування  ;)
   
Re: Модернізм в програмуванні

відчуваю запах вийобування  ;)

Слухай чувак, я протестував мій підхід на жінці і сину за вихідні, чому б також не на фупі. Чим більше разів ти розповіш людям, тим краще ти зрозумієш, як вирішити проблему. I didn't mean вийобування, sorry :(
   
Re: Модернізм в програмуванні

Чета я понял, почему все сейчас так тормозит.

Для того чтоб. Найти столицу Бразилии.
Мы не берем карту Бразилии.
Мы натягиваем гондон на глобус бо он может посмотреть все карты. И начинаем искать на гондоне с начало есть ли такая страна Бразилия перебрав все страны.
Потом шукаем в нашем гондоне если вообще карты Бразилии, если есть то ищем город который является столицей Бразилии.

О я наконец понял структуру ООП.
 
   
Re: Модернізм в програмуванні

Сіезроеізаціч одностороння чи в обидва боки ?
Скіки там рядків за годину і скіки  і таблиць ?

Якщо там не мільйони то порада про скрипти в кроні доречна

Який  в дупу крон? Я маю інтерактивний вебсайт в angular.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Який  в дупу крон? Я маю інтерактивний вебсайт в angular.
Частота обновления данных с девайса в герцах?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Чета я понял, почему все сейчас так тормозит.

Для того чтоб. Найти столицу Бразилии.
Мы не берем карту Бразилии.
Мы натягиваем гондон на глобус бо он может посмотреть все карты. И начинаем искать на гондоне с начало есть ли такая страна Бразилия перебрав все страны.
Потом шукаем в нашем гондоне если вообще карты Бразилии, если есть то ищем город который является столицей Бразилии.

О я наконец понял структуру ООП.

 (tu) этих епучих терминов "архитектура", "патерны"  и тд вообще никто не употреблял и не знал, пока не насадили вот эту вот аццкую куйню — ООП. И все летало и порхало на 4 Мб ОЗУ, а 120 Мб винт казался бездонным.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Частота обновления данных с девайса?

On demand. Коли юзер натисне кнопку.
   
Re: Модернізм в програмуванні

(tu) этих епучих терминов "архитектура", "патерны"  и тд вообще никто не употреблял и не знал, пока не насадили вот эту вот аццкую куйню — ООП. И все летало и порхало на 4 Мб ОЗУ, а 120 Мб винт казался бездонным.

Як я вас дурних каців ненавиджу. Іди подалі, will you?
   
Re: Модернізм в програмуванні

On demand. Коли юзер натисне кнопку.

Хорошо важность опоздания погрешности значения в интервале времени.
   
Re: Модернізм в програмуванні

(tu) этих епучих терминов "архитектура", "патерны"  и тд вообще никто не употреблял и не знал, пока не насадили вот эту вот аццкую куйню — ООП. И все летало и порхало на 4 Мб ОЗУ, а 120 Мб винт казался бездонным.

Та я уже так и понял. Теперь бы Фобос-2 имел бы ядерный ректор от атомного ледохода и дата центр от IBM. А также  водоизмещение как Emma Maersk
   
Re: Модернізм в програмуванні

(tu) этих епучих терминов "архитектура", "патерны"  и тд вообще никто не употреблял и не знал, пока не насадили вот эту вот аццкую куйню — ООП. И все летало и порхало на 4 Мб ОЗУ, а 120 Мб винт казался бездонным.

Паттерни - це в першу чергу термінологія ....... для того щоб люди могли говорити про абстракції
   
Re: Модернізм в програмуванні

Хорошо важность опоздания погрешности значения в интервале времени.

Nonsense again! Never mind, keep posting
   
Re: Модернізм в програмуванні

Як я вас дурних каців ненавиджу. Іди подалі, will you?

Я не кац и даже не кацап, я в тысячу раз больше украинец, чем ты, сдрыснувшее чмо. Потому что я живу в Украине. Так что иди нах читай Пруста
   
Re: Модернізм в програмуванні

Nonsense again! Never mind, keep posting

Да нет дорогой как раз важно, Хрон может опрашивать ваш девайс и базу в заданый интервал времени, через скрипты конвертировать в нужный вам формат, потом данные загоняются в стек.
LIFO и при запросе вы получаете последнее состояние системы.
 :-)o
   
Re: Модернізм в програмуванні

On demand. Коли юзер натисне кнопку.
тобто є три кнопки: "обновити дані з девайса", "обновити дані з бд", "синхронізувати дані"?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Слухай чувак, я протестував мій підхід на жінці і сину за вихідні, чому б також не на фупі. Чим більше разів ти розповіш людям, тим краще ти зрозумієш, як вирішити проблему. I didn't mean вийобування, sorry :(

 та розслабся,  піс!  :-B я ж по доброму підьйбнув...
   
Re: Модернізм в програмуванні

Який  в дупу крон? Я маю інтерактивний вебсайт в angular.

п.с. а шо саме ангуляр.. чим рєакт не подобаєцця
   
Re: Модернізм в програмуванні

тобто є три кнопки: "обновити дані з девайса", "обновити дані з бд", "синхронізувати дані"?

В принципі 5, якщо десь запис не існує, але так.
   
Re: Модернізм в програмуванні

п.с. а шо саме ангуляр.. чим рєакт не подобаєцця

я не web девелопер, але ангуляр is cool of choice. as much as I can take :) not react please.
   
Re: Модернізм в програмуванні

я не web девелопер, але ангуляр is cool of choice. as much as I can take :) not react please.
ну ок.. мені пох на чому... хоч на ваніллі..
   
Re: Модернізм в програмуванні

вот-вот, все, кто делает вид, что что-то понял у Пруста, считают себя очень умными. Хотя, на самом деле, они там не понимают нихрена.  :-)o

Не дай Бог дорабатывать за теми, кто "понял" Пруста.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Не дай Бог дорабатывать за теми, кто "понял" Пруста.

"дорабатывать" це доля тих, хто не "понял" :rotate:
   
Re: Модернізм в програмуванні

Всі знають книжку Design Patterns (by the Gang of Four), колись була дуже популярна поки java monkies їх не абюзнули. Джерело її було архітектура в будівництві.

Это не совсем так. Они просто приводили пример патернс в архитектуре как аналогию патернс в программировании :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Это не совсем так. Они просто приводили пример патернс в архитектуре как аналогию патернс в программировании :)

Не знаю, це давно було. Але це доводить, що принцип однаковий, чи то будівництво чи програмування.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Звідки такі висновки
Поток сознания в этой ветке
   
Re: Модернізм в програмуванні

Поток сознания в этой ветке

(tu) you've got it bro. За пару годин буду втілювати це в життя. Програмування це playing god :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Я знаю, що мої гілки про IT тут не мають сенсу. Але вдячний всім за розмову :-B Sure I can do it.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Я знаю, що мої гілки про IT тут не мають сенсу. Але вдячний всім за розмову :-B Sure I can do it.
Твої гілки про ІТ ніде не мають сенсу бо його в них немає.
Написав би ти таку маячню на доу був би зїдений заживо
   
Re: Модернізм в програмуванні

Дивлюся The World's Most Extraordinary Homes https://www.imdb.com/title/tt7804132/ . І мушу прийняти одне важливе архітектурне рішення в моїй програмі. Серіал допомагає в тому, що поміщає думку в сферу модернізма. Колись безконечні книжки Пруста мені допомогли завершити проект, коли я навіть програмувати добре не міг. Подивимося, як це спрацює на цей раз.

Мав негативний досвід з архітекторами в IT, які не вміли програмувати. Думаю те саме в будівництві і скрізь.

Досвід і розуміння проблеми це важливо. Деякі речі набиваються роками... На багатьох проектах і помилках.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Твої гілки про ІТ ніде не мають сенсу бо його в них немає.
Написав би ти таку маячню на доу був би зїдений заживо

Ми вже зрозуміли, що ти не вмієш програмувати, заспокійся :) доу це що?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Досвід і розуміння проблеми це важливо. Деякі речі набиваються роками... На багатьох проектах і помилках.

Так. Але якщо ти перестаєш експериментувати, тобі кінець зі всім твоїм досвідом. IMHO.
   
Re: Модернізм в програмуванні

доу це що?
:facepalm1:  це те до чого ти відношення не маєш
   
Re: Модернізм в програмуванні

Вже писав, має бути одна функція, щоб отримати інфо з девайсу, одна з DB, дві в анґулар (щоб переглянути і синхронізувати). Оце мій модернізм :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

:facepalm1:  це те до чого ти відношення не маєш

Is it where the wankers meet? :laugh: Маєш рацію :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія