Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

# Ющенко

Re: # Ющенко

Не нарешти. Как оказалось, эту тему еще в 2008 году обсуждали. См ветку Олд-боя о кремлевском агенте Ющенко.

шо там єсть факти ? ...чи як всігда ,ат мёртвава осла уши ?
   
Re: Золота епоха Віктора Андріовича! (tu)

Тупенький ?  :gigi:  А що в цілому світі було з економікою в 2009 ?


так то все було обумовлено станом економіки у світі чи заслугами Дрища, який сам стверджував, що до економіки ніяким боком?
   
Re: Золота епоха Віктора Андріовича! (tu)

а шо у 2009 трапилось?
МММ-Україна накрилось.  :weep:
   
Re: # Ющенко

да нахрен он нужен? ему лучше быть духовным отцом нации, а вот през должен быть решительным и действенным
   
Re: # Ющенко

Ющенко це предтеча Юлі  :super:
   
Re: # Ющенко

В тих умовах, коли з 2008 року велась підготовка до війни з Україною, коли командири військових частин зраджували, коли СБУ працювало на ворога він зміг, дивлячись наперед, створити гарантії  незалежності України.
Як він це зробив? насправді дуже просто. Підвищивши інвестиційні індекси у певних галузях. Втім...
   
Re: # Ющенко

 :S
   
Re: # Ющенко

:S

Що, не розумієш? 
   
Re: # Ющенко

Видатна характеристика генія свого часу:

"Звездочка на небосклоне
Сорнце село за кордон
Все прекрасно в Украине
Только Ющенко г...н"
   
Re: Золота епоха Віктора Андріовича! (tu)

так то все було обумовлено станом економіки у світі чи заслугами Дрища, який сам стверджував, що до економіки ніяким боком?

 А то що ти будинок побудував за часів Ющенка на одну зарплату  :D  то чия заслуга ?
 Твоя чи стану української економіки в той період ?
 
   
Re: # Ющенко

Хотіла завести! але Дрищ з дрищатами пильнували і не дозволили їй це зробити!


то є перемога
   
Re: # Ющенко

Москаль?
   
Re: # Ющенко

Або антигеній-

Ющенко мудак? ТАК!!! Нет извольте уж пордон Виктор Ющенко ГА....Н!!!
   
Re: # Ющенко

Еще раз, прочитав страницу (девятую),"Ашнаре"-вы умный, и "не мечите бисер...", вы, надеюсь, поймете, Мирослава-Татьяна, этот человек-ющенко, который, не тема для разговора, если-бы был гением-им-бы  и остался, а так, просто из серии "вы о мне еще не забыли", а я у Шустера появился :brunette:
   
Re: Золота епоха Віктора Андріовича! (tu)

А то що ти будинок побудував за часів Ющенка на одну зарплату  :D  то чия заслуга ?
 Твоя чи стану української економіки в той період ?

А яке відношення мав Дрищ до економіки?  :fool: 
   
Re: Золота епоха Віктора Андріовича! (tu)

Ющенко не зміг побороти кумовство, хоч і намагався.
Та все одно він герой свого часу, кращій економіст-реформатор України.

 :facepalm1:

В каком-то отдельно взятом колхозе? Вполне может быть.
Если тот долба*б даже не в состоянии был больницу построить, то что говорить про более глобальные проекты? Всё "строилось" и "делалось" исключительно языком.

П.С. Порядочный человек хотя бы деньги назад отдал
   
Re: Золота епоха Віктора Андріовича! (tu)

Друзі!
Навіть немає сумніву, що шлях відрождення та розвитку України перервала косата прошмандівка.
Віктор Андрійович запустив економіку і нарешті дав людям гроші!
Не забрав, а дав!
А ні Крачук, ані Кучма, ані Янукович - ніхто не давав людям більше 100 доларів на місяць.
Був договорняк по СНГ між олігархами, що звичайний народ буде отримувати не більше 100 доларів.
Коли прийшов Ющенко, то наказав збільшити народу середню зарплатню до 400 доларів у місяць.
Ющенко підняв зарплатню у чотири рази! Чим і запустив економіку країни. Бо коли у народа є кошти - працює економіка!
Чому думаєте хуйло так злився, бо йому теж прийшлося підіймати зарплатню на росії..

Ющенко зміг організувати споживче кредитування, що теж дало шалений поштовх для Української економіки.
Країна будувала гіпермаркети, будувала цілі райнои, на нові автомобілі в автосалоні була черга, а шалена кількість автівок заповнили міста всіх обласних центрів.
В перше в Україні пробки на автошляхах стали звичайним явищєм.
В країні як гриби відкривався малий бізнес, бо гроші народа - це паливо для малого бізнесу.
В країні почали зростати ЗВР.
Країні в перше перестала існувати та стала жити...
Це був золотий час, золота епоха процвітання України.

До тих пір, поки косата стерво не знищила всі досягнення Андрійовича!
Підписаннм газових контрактів, вона знищила нашу економіку, знищила нашу гривню, привела до влади Януковича, мета якого була остаточно знищити нашу процвітаючу країну.

Завдяки Ющенко ми мали золотий час, а завдяки косатій ми втратили золотий шанс.

Птах®

А ще...  :pooh_lol:

Хто тобі буде офіційно платити 1000 гривень, якщо це особиста ініціатива Президента? Гроші платять неофіційно в конвертах, виплачують їх спецпредставники Прездента особисто бійцям.
(С) Птах 4см
   
Re: # Ющенко

Вікуся, я страшенно радий вас знову бачити  :give_rose:

Я сюди не через Юща зайшов, а через дрищів. Вони - нескінченний генератор експонатів в моїй кунсткамері. Олга Тейлор уже на свою окрему експозицію, наприклад, напрацювала.
   
Re: Золота епоха Віктора Андріовича! (tu)

А яке відношення мав Дрищ до економіки?


 А яке відношення ти маєш до OldBoy ? Бойфренд ?
 Я його запитую чи тебе ?  :fuck:   Чи у вас в секті всє аднаво пола ?  :gigi:
   
Re: # Ющенко

Ющенко Геній!

що знову?
   
Re: # Ющенко

Або антигеній-

Ющенко мудак? ТАК!!! Нет извольте уж пордон Виктор Ющенко ГА....Н!!!

Откуда вы лезете плять?  :facepalm:
   
Re: # Ющенко

юльков рвет на части. на кого гавкать - на дрыща или на порося?  :lol:

...уже порвало і лєтіт савсєх дірок
   
Re: # Ющенко

Або антигеній-

Ющенко мудак? ТАК!!! Нет извольте уж пордон Виктор Ющенко ГА....Н!!!
Що сидів сидів і прорвало? Чого ж тебе так тріпає в самоті.Частіше випорожнися на форумі,не так болітиме. :) тут таких як ти багато "лікуються" таким чином.
   
Re: # Ющенко

Ющенко величайшая личность, я вообще его считаю единственным государственным деятелем Украины ...... все остальное жалкие политиканы...... одного не могу понять ....чего барбарыс не дал ему полномочия представлять Украину в том же Минске??? Отправил туда -чука и кучму ....
   
Re: # Ющенко

одного не могу понять ....чего барбарыс не дал ему полномочия представлять Украину в том же Минске??? Отправил туда -чука и кучму ....

отэто писец ...  :(
   
Re: # Ющенко

отэто писец ...  :(
Вони ще б до сьогодні навіть повістку першого засідання б не обсудили з Ющом :D .
   
Re: # Ющенко

отэто писец ...  :(

-чук как представитель Украины это таки писец ......
   
Re: # Ющенко

Ющенко величайшая личность, я вообще его считаю единственным государственным деятелем Украины ...... все остальное жалкие политиканы...... одного не могу понять ....чего барбарыс не дал ему полномочия представлять Украину в том же Минске??? Отправил туда -чука и кучму ....

патамушта на ющя у хуйло досі працює заточєний олівець ...прідставь шо б тут дєлалося
   
Re: # Ющенко

В тих умовах, коли з 2008 року велась підготовка до війни з Україною, коли командири військових частин зраджували, коли СБУ працювало на ворога він зміг, дивлячись наперед, створити гарантії  незалежності України.
Як він це зробив? насправді дуже просто. Підвищивши інвестиційні індекси у певних галузях. Втім...

 :facepalm1:

Это писец, товариши! Какое-то поголовно помешательство на фупе в последние два дня наблюдается. Мозговой аппарат у многих напрочь отключается… Облизывали бездаря  даже мысли не допускают, что выполни он в своё время хотя бы часть из его лапши под названием "10 шагов", то не было бы у нас того п***а, который царит сейчас
   
Re: # Ющенко

-чук как представитель Украины это таки писец ......

"политика - искусство возможного."

представляешь себе Ющенко на переговорах с хуйловцами? как тут выше сказали, они бы и повестку дня до сегодня не утвердили.
   
Re: # Ющенко
LSD

Ющенко це предтеча Юлі  :super:
Жулю найух.
   
Re: # Ющенко
LSD

да нахрен он нужен? ему лучше быть духовным отцом нации, а вот през должен быть решительным и действенным
(tu)
   
Re: # Ющенко

А не забагато честі? Для мене Ющенко і Жулька, як політики, вмерли.

В отличие от п***а, Ющенко не претендует на роль политика.
   
Re: # Ющенко

"политика - искусство возможного."

представляешь себе Ющенко на переговорах с хуйловцами? как тут выше сказали, они бы и повестку дня до сегодня не утвердили.

похуй .... нельзя играть по чужим правилам .... ибо віиграть при таких раскладах не реально .....
   
Re: # Ющенко

петушка хвалит петушка ...
   
Re: # Ющенко

похуй .... нельзя играть по чужим правилам .... ибо віиграть при таких раскладах не реально .....

Минск - инициатива Порошенко?  :S
   
Re: # Ющенко

:facepalm1:

Это писец, товариши! Какое-то поголовно помешательство на фупе в последние два дня наблюдается. Мозговой аппарат у многих напрочь отключается… Облизывали бездаря  даже мысли не допускают, что выполни он в своё время хотя бы часть из его лапши под названием "10 шагов", то не было бы у нас того п***а, который царит сейчас
"створив ГАРАНТІЇ незалежності України" (с)  :facepalm1:
передав владу донецьким наперсточникам, підконтрольним Маскві, і засунув свої "гарантії"...не буду уточняти куди саме
   
Re: # Ющенко

В отличие от п***а, Ющенко не претендует на роль политика.
ну то й сидів би далі на своїй пасіці, нафік поліз в телевізор акцептувати і жестикулювати
   
Re: # Ющенко

ну то й сидів би далі на своїй пасіці, нафік поліз в телевізор акцептувати і жестикулювати

Там і Кравчук буває. І інші екс-. І шо?
   
Re: # Ющенко

???????????????????????????????????????
юлькоботів просто рве від одного слова про пасічника.а вчора він ПОКАЗАВСЯ.От у шобли сердечкової і дах рве.мурашник отримав "паличку для збору мурашиної кислоти в мурашнику".І почали тут тривожно шерушити потривожені "мамчині боєві воші".пару днів буде гаряче. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія