Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Засновник YouTube-каналу «Твоя підпільна гуманітарка» Остап Українець доєднався до лав ЗСУ.

Засновник YouTube-каналу «Твоя підпільна гуманітарка» Остап Українець доєднався до лав ЗСУ.

Остап Українець написав, що наразі перебуває в навчальному центрі. І додав, що нових відео на його науково-популярному каналі про гуманітарні науки Твоя підпільна гуманітарка не буде. Наразі він вирішує, в який частині служитиме та інші адміністративні питання.

«Отож, товариство. Я остаточно мобілізувався, вже в навчальному центрі. Це означає, що вся чоловіча частина Гуманітарки наразі в ЗСУ. Тобто відео найближчим часом не буде. А книжки будуть, але ясно, що повільніше. Всього в Гуманітарці лишилася тільки Катря і на ній видавництво. Я ще не знаю, що буде з моїми поточними перекладами, але мабуть що вони не робитимуться. Наразі розбираюся, в якій частині зрештою служитиму, і вирішую адмінпитання. Ніби є варіант, але то ще в процесі. А там буде видно», — написав він.

Остап Українець пише в жанрах історичної прози та фентезі. Серед найпопулярніших його творів оповідання Маланка. Адвент, Ось іде мрець, романи Канцелярія хрестових походів, Дискордія. У його перекладах українці читають твори Говарда Філіпса Лавкрафта, Пітера Вотса, Девіда Лінча, Щепана Твардоха та інших.

https://life.nv.ua/ukr/znamenitosti/ukrajinskiy-pismennik-ostap-ukrajinec-doluchivsya-do-lav-zsu-novini-ukrajini-50404387.html
   
особисто дивився багато його роликів...
   
Подписан на канал
Но его ролики не впечатляют
   
 ;o  :(

В нас йдуть служити найкращі
   
Так кажись Невзоров казав, що різниця у війні між кацапами і українцями, в тому, що в Україні воюють і гинуть найкращі, а у рашистів - найгірші - (зеки, неосвічені і різні нарики)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія