Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я вот думаю...

Я вот думаю...

Может наш Дончанин на подвал попал а из под его аккаунта какой то сепар пишет?
   
Re: Я вот думаю...

Дончанин живет на Дне и не против, чтобы мы все там оказались.
   
Re: Я вот думаю...

Настав час вскритися, бо фінал близький - от і вся розгадка
   
Re: Я вот думаю...

он уже новоросс. Пять лет все-таки. И по постам видно, что Порох это тот козел, который мешает ему жить. Ему. В дыре.
   
Re: Я вот думаю...

Может наш Дончанин на подвал попал а из под его аккаунта какой то сепар пишет?


Нє. Частина прихільнків неадеквата Зеленського регіонали, частина юльки, частина кацапи форумно-україномовні ну і сепараторій типу Макітри і ще там є якісь.

Донч колись давно був юльком. Потім ніби одужав, а зараз заразився рашидским зубожіллям та мордорскою кнурятиною :D 


До того ж сепари навкруги. З вовками жити - по-вовчи вити. Я злий на нього, але не звинувачую.
   
Re: Я вот думаю...

Может наш Дончанин на подвал попал а из под его аккаунта какой то сепар пишет?

Була така думка, бо раніше був схожий на людину
   
Re: Я вот думаю...

Может наш Дончанин на подвал попал а из под его аккаунта какой то сепар пишет?
саме це сьогодня хотіла написати :laugh: . він останні 5 років зовсім другий контент тут видавав. а зараз нічого взагалі про хуйла і обстанівку в стані рашистів не пише.
   
Re: Я вот думаю...

а чому Дончанєн має переживати за Україну?
що для нього зміниться якщо України не буде?

насправді те саме можна сказать про значну частину неокупованої території
для них нічого не зміниться
   
Re: Я вот думаю...
N88

саме це сьогодня хотіла написати :laugh: . він останні 5 років зовсім другий контент тут видавав. а зараз нічого взагалі про хуйла і обстанівку в стані рашистів не пише.

Може банально спивається.
   
Re: Я вот думаю...

ну да, а может и на подвал. Лексикон кардинально поменялся. Раньше это был просто графоман, мнящий себя аналитиком, теперь просто штампы из-за поребрика. Таки донч был поярче.
   
Re: Я вот думаю...

Може банально спивається.
нє-є, спиваються поступово. а тут різко, в один момент, як підмінили.
   
Re: Я вот думаю...

ну да, а может и на подвал. Лексикон кардинально поменялся. Раньше это был просто графоман, мнящий себя аналитиком, теперь просто штампы из-за поребрика. Таки донч был поярче.

він відчуває, що скоро "прийдуть його"
   
Re: Я вот думаю...

він відчуває, що скоро "прийдуть його"

До речі, сьогодні Медведчук заявив, що звільнив з полону більше 800 людей.
Чотириста з чимсь сюди і чотириста з чимсь туди.
"Там же теж наші люди" - сказав він.
   
Re: Я вот думаю...

поначалу даже был проукраинский, ну не прям слава Украине, но общий тон был именно такой. Потом завяз в сообщениях шо там за поребриком. Сейчас такое осчучение, что пишет совсем другой человек. Та и странно было бы, если бы не вычислили. Хотя он всячески избегал прямо что-то писать, типа я нейтрал. Теперь перескочил на ту сторону. Чего боялся все эти годы, непонятно. Почему раньше не подключался к стае шакалов, они ж тут пасутся уже давно. А теперь, когда уже все ясно чем выборы закончатся, вдруг начал постить в унисон с ними. Короче, хз.
   
Re: Я вот думаю...

Я цілий час собі задаю питання такі і не можу зрозуміти хто він такий,якщо один мій друг з Донецька маючи друзів серед різного роду сєпарських "керівників" пропав вже пару років тому,а Донч  пописує і не боїться,а на фоні останніх метаморфоз сумніви виникли вже чи то він той що був колись?
   
Re: Я вот думаю...

У каждого ольгинца может быть несколько долго играющих консерв со своей легендой, зарабатывающих авторитет на различных ресурсах, которые вскрываются в нужный момент.
   
Re: Я вот думаю...

півтори години пройшло від старту гілки а Донч ніяк не проявляється. Зараз найду його і дам посилання на цю гілку
   
Re: Я вот думаю...

Я цілий час собі задаю питання такі і не можу зрозуміти хто він такий,якщо один мій друг з Донецька маючи друзів серед різного роду сєпарських "керівників" пропав вже пару років тому,а Донч  пописує і не боїться,а на фоні останніх метаморфоз сумніви виникли вже чи то він той що був колись?
а хтось з форумців його знає особисто, номер телефону там?
   
Re: Я вот думаю...

Донч неделю назад переобулся в прыжке. Когда перспективы Петра стали очевидны даже самым большим пидрлоптимистам. :pooh_lol:
   
Re: Я вот думаю...

Донч неделю назад переобулся в прыжке. Когда перспективы Петра стали очевидны даже самым большим пидрлоптимистам. :pooh_lol:

це сама суть Домбасу, який ніхто ніколи не ставив на коліна
   
Re: Я вот думаю...

Может наш Дончанин на подвал попал а из под его аккаунта какой то сепар пишет?
Похоже, но я другого мнения- пишет именно он, но то что "надо писать". Проверяют и если что не так напишет- то перед сном немного полиэтилен на голову, чтоб лёгкие потренировать.
   
Re: Я вот думаю...

Может наш Дончанин на подвал попал а из под его аккаунта какой то сепар пишет?
У мене таке враження, що ти з якогось подвала тільки но був випущений.
Бо за Педью-ватана почав жеппу рвати, що сталося? Центр видав нову "роль"?
   
Re: Я вот думаю...

Нє. Частина прихільнків неадеквата Зеленського регіонали, частина юльки, частина кацапи форумно-україномовні ну і сепараторій типу Макітри і ще там є якісь.

Донч колись давно був юльком. Потім ніби одужав, а зараз заразився рашидским зубожіллям та мордорскою кнурятиною :D 


До того ж сепари навкруги. З вовками жити - по-вовчи вити. Я злий на нього, але не звинувачую.

Можно детально, почему Зеленский неадекват?

А я расскажу почему неадекват Петя.
   
Re: Я вот думаю...

Можно детально, почему Зеленский неадекват?

А я расскажу почему неадекват Петя.

при цьому НЕАДЕКВАТІ країну п'ять років НЕ ЗАГАРБАВ xyйло
подивись на білорусь і не пиzди
   
Re: Я вот думаю...

У мене таке враження, що ти з якогось подвала тільки но був випущений.
Бо за Педью-ватана почав жеппу рвати, що сталося? Центр видав нову "роль"?
а тебя я вообще не знаю и знать не хочу
   
Re: Я вот думаю...

Донч в деякій мірі пробував пояснити свою нову позицію.  Якщо залишиться Петро, то хуйло однозначно не віддасть Донбас. Якщо прийде Зе!, то він з радістю розпрощається з Донбасом і кінчаться муки Донча...

Але Донч не враховує одного, що хуйло віддасть Донбас по справжньому тільки тоді коли його "дожмуть" всім світом, як цього добивається Порошенко. А Зе! отримає Донбас, тільки на умовах хуйла, і буде Дончанин до закінчення життя прозібати в тому новому Придністров'ї.
   
Re: Я вот думаю...

Донч в деякій мірі пробував пояснити свою нову позицію.  Якщо залишиться Петро, то хуйло однозначно не віддасть Донбас. Якщо прийде Зе!, то він з радістю розпрощається з Донбасом і кінчаться муки Донча...

Але Донч не враховує одного, що хуйло віддасть Донбас по справжньому тільки тоді коли його "дожмуть" всім світом, як цього добивається Порошенко. А Зе! отримає Донбас, тільки на умовах хуйла, і буде Дончанин до закінчення життя прозібати в тому новому Придністров'ї.

Совершенно верно. Те, которые бросили все на территориях Донбасса, которые сейчас оккупированы Россией, в принципе и сейчас могут
ездить через линию разграничения.
Те, которые на первое место ставят свои личные интересы и для которых более важно иметь доступ к своим домам и квартирам и не важно, будет ли Украина целостной или же этот упырятник-ОТСОС под любым предлогом втюхают назад в Украину, выбирают Зеленского.
Те же, которые имеют хоть даже призрачную надежду на победу, а не на мир, который будет в результате того, что просто прекратят стрелять, выбирают Порошенко. Вот и весь ларчик с выбором большинства дончей.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія