Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще про совєтскій пломбір (фото)

Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Не надо вам ругаться друг на друга. У нас трудная и сложная история. Украинцы пытаются освободится от совецкого прошлого. Выходит плохо. У некоторых лопается терпение и они уезжают на Запад. Злорадство по поводу наших проблем плохо.
Тем более, что злорадствует выходец из Украины.
Нам надо не обращать внимание и конструктивно воспринимать критику, которую можно найти с трудом даже в злорадстве.

Так від кого приймати "критику"? Від ковбасника, який примазується та пишається чужими досягненнями та зневажає бувших сограждан? І при цьом з ранку до ночі дрочить на совок, розповідаючи всім, які там були молочні ріки та кисільні береги?

Навіщо?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Нема того бочкового і близько. Хоч і стрьомний він був, зараз і не підійшов би, але коли свіжий - ну й смачнющий, зараза.
Потрафлю трохи совкостраждальцям в темі. Квас був офуєнний. Хіба що може це просто хочеться саме того квасу, ніякого іншого.
У Вінниці роблять,  нічим не гірше за совдепію. Кілька днів тому вже пішов на продаж у кегах в магазини - почався сезон.
Навіть ще ті  радянські цукерки є, усякі "Стріла" тощо (не "Рошен").

Останнє редагування: 16 травня 2021 19:23:23 від птах Сорока
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

====================
Ну, в СРСР-шили. І шкарпетки з трусами випускали і ще тисячі товарів.
Зараз про це можна тільки згадувати.
ПиСи Я вже якось писав, що основне гасло манюпаса це "Нафуя нам"(ц) [ua]
Тобто питання залишається відкритим.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

То розкажи про свої досягнення в Канаді. Що корисного ти зробив для країни? Який твій власний внесок в розбудову Канади?

Не стісняйся, розповідай про свої власні досягнення.

Тому що примазуватися до величі іншої країни і пхикати носом на ту країну, звідки ти чкурнув, та крутити дулі тим, хто там залишився - то ти ведеш себе, як повія, яка прилаштувалася  до більш багатого папіка і вже зверхньо ставиться до свого попереднього, не такого заможного  покровітєля.
Хоть бы ты, бблять, шушара, не бздела про "папиков". Ты ведь в буквальном смысле обсираешь не "папиков", а отцов и дедов, которые построили все, что тебя окружает, называя это совкодрочерством. Мало того - ты и тебе подобные, распевая славни своему Kнуру и его подельникам, являетесь пособниками воров, тех, кто тридцать лет доводит страну до ручки.
От же ж гнилое семя. Тьфу. B-)
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

У некоторых лопается терпение и они уезжают на Запад.
Щоб потім звідти, з заходу, мастурбувати на совок? Доволі дивна логіка, нестандартні симптоми "лопнувшево тєрпєнія".
Уникаю терміну "ковбасники", поважаю людей, що зробили власний відповідальний вибір, але вже ладен погодитись - ковбасники існують.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

В каждом регионе, были свои особенности и виды...
Там где я рос, в основном, было в бумажных стаканчиках, с палочкой...
Молочное и фруктовое...
Фруктовое, было на основе клубники...
))) Когда то, когда видно закончилось сырье, для фруктового, они сделали, из помидоров...
Ацкая шляпа...
А вот, когда приезжал на лето к бабушке, в Харьков, то здесь, был пломбир и Каштаны на палочке, с шоколадной и белой глазурью...
Самое большое разнообразие, было естественно в москве..
Когда, иногда, туда ездили скупиться, то точил там разные Щелкунчики и прочие...

Це не різниця міст - це різниця поколінь.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Тобто питання залишається відкритим.
там як з аелітом - "наша пєсня хороша". скільки не пиши, що маса легпрому в україні зараз виробляється, і воно гарніше і сучасніше, ніж в совку було. як об стіну горохом..
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Хоть бы ты, бблять, шушара, не бздела про "папиков". Ты ведь в буквальном смысле обсираешь не "папиков", а отцов и дедов, которые построили все, что тебя окружает, называя это совкодрочерством. Мало того - ты и тебе подобные, распевая славни своему Kнуру и его подельникам, являетесь пособниками воров, тех, кто тридцать лет доводит страну до ручки.
От же ж гнилое семя. Тьфу. B-)

Ну давай, процитуй мої славні кнуру, брехло.  :K

І обсираю я не батьків і дідів, а ту систему, яка була не спроможна нагодувати  та одягти країну, натомість щедро відсипала "дружествєнную допомогу" іншим країнам та нарощувала свій військовий потенціал.

Тож не треба тут бздіти  без діла, гузнодупий орел.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ты ведь в буквальном смысле обсираешь не "папиков", а отцов и дедов, которые построили все, что тебя окружает, называя это совкодрочерством.
Попустись, тухляк. Отци і дєди збудували те, що могли, в умовах сраного твого совка. Багато хто скіпнули звідси і збудували куди більше і якісніше.
Співчувати їм варто, дєдам, за те, що змушені були покласти своє життя заради ракети сотона, хрущовок, і "лучшего в мірє пламбіра".
Ач, не витримав, уєбан.
Чекаємо олдбоя в темі. :-)o
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Єдине, чого мені іноді не вистачає з продукції тих часів -  справжні бубліки.
Вінницький хлібзавод  пару років тому остаточно припинив випуск.
Бо якщо робити за технологією, то бублік дорогий він майже як   буханка сучасного "соціального" хліба коштує, тому народ їх брав дуже мало.
А якщо не по технології й здешевлювати - то виходить фуйня, що зараз ліплять в інших пекарнях.
що маса легпрому в україні зараз виробляється, і воно гарніше і сучасніше,
У Вінниці  працює дофуїща швейних й взуттєвих цехів,  куди воно все йде на продаж, я хз.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

розливне, як правило, краще за пляшкове
оболонський навіть в Києві не популярний

Я купляю темний квас Тарас (в Лондоні).
Бочковиц навіть в совку був дуже різний. Ніколи не вгадаєш - смачний чи кисляк привезуть.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Хоть бы ты, бблять, шушара, не бздела про "папиков". Ты ведь в буквальном смысле обсираешь не "папиков", а отцов и дедов, которые построили все, что тебя окружает, называя это совкодрочерством. Мало того - ты и тебе подобные, распевая славни своему Kнуру и его подельникам, являетесь пособниками воров, тех, кто тридцать лет доводит страну до ручки.
От же ж гнилое семя. Тьфу. B-)
==================
Моя мася не розуміє, що прямо про себе пише. Де я, мля примазувався до якихось  успіхів Канади, давай цитату, де я таке писав. :aggressiv:
Ти просто навіть прочитати не можеш те, що пишецця, не те щоб зрозуміти прочитане.
Давай мою цитату "пишанням Канади" та приписуванням собі заслуг інших.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ну давай, процитуй мої славні кнуру, брехло.  :K

І обсираю я не батьків і дідів, а ту систему, яка була не спроможна нагодувати  та одягти країну, натомість щедро відсипала "дружествєнную допомогу" іншим країнам та нарощувала свій військовий потенціал.

Тож не треба тут бздіти  без діла, гузнодупий орел.
Нэ пысты, кошелка лицемерная. С сыстэмой борцыця сраная борется, Порося в жопу расцеловывая. :lol:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ніколи не вгадаєш - смачний чи кисляк привезуть.
Зараз майже так само.
Свіжа кега - квас норм, якщо десь день-два залежалась, то таке собі.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)
lab

коли ви вже совки, блеат, нажеретесь і перестанете дрочити на совдепівське лайно
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

коли ви вже совки, блеат, нажеретесь і перестанете дрочити на совдепівське лайно
коли помруть ті, хто за того совка народився ))
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

..

Не знаю, где Вы учились, но в столицах СССР уже в конце 70х практически все студенты и преподаватели были в американских джинсах.

могу предоставить сотни фото студентов того периода. Все поголовно были в джинсах.


И еще. Пока было в СССР  Министерство торговли и монополия на гос торговлю, американские джинсы по определению не могли быть свободно на прилавке, а только прд прилавком.

Извините, но Вы какого года рождения?
В гос магазинах ни разу не видел джинсов ни болгарских Рила, ни совецких Тула типа, ни тем более кап стран, раз купил для рыбалки индийские типа джинсов... попадались хорошие вещи импортные, чаще в Молдавии, Риге,Пярну, чем в Одессе например., период 1978-90,  Супер Райфл в торгсине стоил 9 руб чеками ВТБ, на руках 150, Монтана 180-200, ливай рэнглер ли  200-250,  а откуда у студентов массово, так как в том анекдоте, кто где кто как.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Єдине, чого мені іноді не вистачає з продукції тих часів -  справжні бубліки.
Вінницький хлібзавод  пару років тому остаточно припинив випуск.
Бо якщо робити за технологією, то бублік дорогий він майже як   буханка сучасного "соціального" хліба коштує, тому народ їх брав дуже мало.
А якщо не по технології й здешевлювати - то виходить фуйня, що зараз ліплять в інших пекарнях.У Вінниці  працює дофуїща швейних й взуттєвих цехів,  куди воно все йде на продаж, я хз.

На експорт.

Вони відшивають замовлення для крупних фірм, починаючи з Хьюго Босс та інші.

Та й просто на замовлення закордонних фірм, які відшивають одяг, на кшалт зари та інших.

Іноді купляю речі у закордонному масс-маркет  інтернет магазині, і там все частіше зустрічаються речі, зроблені в Україні для цього бренда.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ти приїхав жити в добре розвинену країну.

Тепер звідти ти починаєш зверхньо повчати українців, як їм треба жити, кого любити, що і як робити.

От я і тебе і питаю - ти що, сильно перетрудився, щоб побудувати Канаду такою, як вона є, щоб когось  повчати в країні, яку ти залишив, бо, бач, тут стабільності не було?

Чи ти просто примазався до чужих досігнень, а тепер робиш вигляд, як у тому прислів'ї: "ми пахали, я і трактор"?

Нащо ти вічно лізиш сюди зі своєю ностальгією по совку, ще й намагаєшся когось тут підйобувати?
сидит блохастый здеси на велфере или как чук-говнист пиццу развозит. У меня таких пациентов в возрасте из б.СССР вагон и маленькая тележка.
Как правило по-английски ни в зуб ногой, работают в лучшем случае на низкооплачивемых работах, мед.страховки самые дешевые, слушают Пугачеву и Газманова, новости от Кисилева, но зато при разговоре с Украиной или Россией апломбу на 10х..
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

У Вінниці  працює дофуїща швейних й взуттєвих цехів,  куди воно все йде на продаж, я хз.
та в нас теж. от для прикладу сайти виробників, з якими я знайома.
і ще маю з десяток знайомих вробників, які немають інтернет-магазинів. торгують на ринках і майданчиках розетка, пром.

https://goldi.ua/

https://trikobakh.com/
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

У Вінниці роблять,  нічим не гірше за совдепію. Кілька днів тому вже пішов на продаж у кегах в магазини - почався сезон.
Навіть ще ті  радянські цукерки є, усякі "Стріла" тощо (не "Рошен").
Як називається той, вінницький? Може, де здибаю в києві.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

На експорт.
Вони відшивають замовлення для крупних фірм, починаючи з Хьюго Босс та інші.
Нє.
Те шо на експорт, то відомі фабрики, на кшталт "володарки".
 А є купа напівлегальних  й взагалі нелегальних цехів, де народ з районів фуярить.

Як називається той, вінницький? Може, де здибаю в києві.
Нема сенсу, його  звісно тягнуть до інших міст, але поки він доїде, ще трохи полежить в магазі, то вже  усьо, смак не той ніфуя.

Називається "солодка мрія" або квасскофф" - два запеклих конкуренти, які працюють на одному й тому самому заводі продтоварів.
Так само як "вінницька цукерня" конкурує з рошеном на  базі одної  колишньої фабрики.

Останнє редагування: 16 травня 2021 19:45:07 від птах Сорока
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ну давай, процитуй мої славні кнуру, брехло.  :K

І обсираю я не батьків і дідів, а ту систему, яка була не спроможна нагодувати  та одягти країну, натомість щедро відсипала "дружествєнную допомогу" іншим країнам та нарощувала свій військовий потенціал.

Тож не треба тут бздіти  без діла, гузнодупий орел.

Я коли а Африці був нам різні лектори всяку фігню розповідали - піднімали наш ідейно-політичний рівень.
Так один казав, що СРСР міг підтримувати тільки Кубу, що обходилося в 9 мільярдів баксів на рік в цінах середини 80-х. А ми ж допомагали (переважно військом і озброєнням) десяткам різних далпайопів, які оголошували себе марксистами і борцями з імперіалізмом та колоніалізмом. Плюс війна в Афгані і падіння ціни на нафту і всьо - капець соціалістичному інтернаціоналу.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

==================
Моя мася не розуміє, що прямо про себе пише. Де я, мля примазувався до якихось  успіхів Канади, давай цитату, де я таке писав. :aggressiv:
Ти просто навіть прочитати не можеш те, що пишецця, не те щоб зрозуміти прочитане.
Давай мою цитату "пишанням Канади" та приписуванням собі заслуг інших.
ты не пышаешься ты примазываешься, поскольку сам добиться ничего не способен
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Попустись, тухляк. Отци і дєди збудували те, що могли, в умовах сраного твого совка. Багато хто скіпнули звідси і збудували куди більше і якісніше.
Співчувати їм варто, дєдам, за те, що змушені були покласти своє життя заради ракети сотона, хрущовок, і "лучшего в мірє пламбіра".
Ач, не витримав, уєбан.
Чекаємо олдбоя в темі. :-)o
===========================
Ви зараз не при совку, не при ГУЛАГу, не при комуняках, тобто вільні,
хоча б щось з того, що вони робили, можете зробити? :facepalm1:
Про запчастини до БТРів нагадати, чи про прилади до літаків привезені втридорога з Рашки "патріотами".
На те тільки й здатні,щоб обсирати, але КОРИСТУВАТИСЯ НЕ ВАМИ ПОБУДОВАНИМ та винайденим.
Допилюєте те,що совок набудував та винайшов, але копилите носа...
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Попустись, тухляк. Отци і дєди збудували те, що могли, в умовах сраного твого совка. Багато хто скіпнули звідси і збудували куди більше і якісніше.
Співчувати їм варто, дєдам, за те, що змушені були покласти своє життя заради ракети сотона, хрущовок, і "лучшего в мірє пламбіра".
Ач, не витримав, уєбан.
Чекаємо олдбоя в темі. :-)o
Тхоряка подключился к борьбе с совком. Шо там було гузноголовым, шо сейчас охуйки поросячьи выхлебывает. :lol:
Життя они поклалы не ради Хрущова, а ради таких неблагодарных свыноепов как ты и шушара.
А вы пляди поросные строите себя "борцямы". В совке недоноски с партбилетом ходили, а сейчас "бандёровцы" матеры тали. Триста лет в схроне выборювалы майбутне. :lol: 

Останнє редагування: 16 травня 2021 19:45:16 від SOUTH BLOOD
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

==================
Моя мася не розуміє, що прямо про себе пише. Де я, мля примазувався до якихось  успіхів Канади, давай цитату, де я таке писав. :aggressiv:
Ти просто навіть прочитати не можеш те, що пишецця, не те щоб зрозуміти прочитане.
Давай мою цитату "пишанням Канади" та приписуванням собі заслуг інших.
Цє здається ти писав постійно що з 90-х, тридцять років не був в Україні і для тебе все там ,на Батьківщині досі , сумне, страшне,  розбите як в буремних 90-х.
Висновок?
Ти гальмо з підмороженим мозком.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Цє здається ти писав постійно що з 90-х, тридцять років не був в Україні і для тебе все там ,на Батьківщині досі , сумне, страшне,  розбите як в буремних 90-х.
Висновок?
Ти гальмо з підмороженим мозком.

синдром неудачника у него, такое бывает..
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

коли ви вже совки, блеат, нажеретесь і перестанете дрочити на совдепівське лайно
==================
Ти не за адресою.
До совкодрочєрів звертайся, то вони на совок дрочать так, що вогнегасника треба поряд з ними ставити.
Зверни увагу, хто такі теми відкриває.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Цє здається ти писав постійно що з 90-х, тридцять років не був в Україні і для тебе все там ,на Батьківщині досі , сумне, страшне,  розбите як в буремних 90-х.
Висновок?
Ти гальмо з підмороженим мозком.

та ні, Блокх написав, що виїхав в 2007 році.

Але вперто не пише, чим же він таким займається в Канаді, що весь час примазується до канадійських досягнень.

Мо, й досі на велфері сидить, купони на їжу ретельно вирізає та пишається заможною Канадою?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Так один казав, що СРСР міг підтримувати тільки Кубу, що обходилося в 9 мільярдів баксів на рік в цінах середини 80-х.

Цитувати
Куба, отдай наш хлеб!
Куба, возьми свой сахар!
Нам надоел твой Фидель.
Куба, иди ты на хyй!
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Цє здається ти писав постійно що з 90-х, тридцять років не був в Україні і для тебе все там ,на Батьківщині досі , сумне, страшне,  розбите як в буремних 90-х.
Висновок?
Ти гальмо з підмороженим мозком.
====================
ААААА!!! :lol:
Благеньке розумом, якщо не можеш відрізнити дописувачів, то не треба їм приписувати свої хворі марення.
ПиСи Так що,патріотствуєш і далі з Чехіїї і чомусь не хочеш жити в раю в Україні??
Чому так,патріоте України? :gigi:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

====================
ААААА!!! :lol:
Благеньке розумом, якщо не можеш відрізнити дописувачів, то не треба їм приписувати свої хворі марення.
ПиСи Так що,патріотствуєш і далі з Чехіїї і чомусь не хочеш жити в раю в Україні??
Чому так,патріоте України?
:gigi:

Мабуть, тому ж, чому і ти, ковбаснику, виїхав з України.

Але ж це - другоє?  :gigi:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ви зараз не при совку, не при ГУЛАГу, не при комуняках, тобто вільні,
хоча б щось з того, що вони робили, можете зробити?
Надто багато blokh блох лишилось, більших і менших. І я не хочу робити те, що вони. Гадаю, не тільки я.
Якраз вчора дивлюсь сюжет одувана про колимську трасу і золоті рудники. Один з місцевих, дивом ще не здох, сумирний такий собі дядько "інтєлєхєнт в очках", лічить одувана - да, да, конєшно, всєм ізвєстно, что всьо вокруг построєно буквально на костях, ценой жизнєй тисяч людєй. А што било дєлать, ви скажитє, как іначє падимать етот край?! Какой бил виход?
Сцуко, єбав я твої "досягнення", котрі стались або вопрєкі, або ціною людських життів і зламаних доль.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

та ні, Блокх написав, що виїхав в 2007 році.

Але вперто не пише, чим же він таким займається в Канаді, що весь час примазується до канадійських досягнень.

Мо, й досі на велфері сидить, купони на їжу ретельно вирізає та пишається заможною Канадою?
======================
Де  я пишаюся "заможною Канадою"???
Цитату давай, ляпалка язиком!
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

та ні, Блокх написав, що виїхав в 2007 році.

Але вперто не пише, чим же він таким займається в Канаді, що весь час примазується до канадійських досягнень.

Мо, й досі на велфері сидить, купони на їжу ретельно вирізає та пишається заможною Канадою?
БГГГГГГГ. От дурна курка. То шо он пышается Канадой, живя там, то пол беды, а вот шо ты пышаешься Канадой и Еврпой, живя здесь и гыдуя Украиной - вот это беда.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Та хватит уже!!! Совок -дерьмо. Было ли что-то относительно хорошее? Ну какие-то вещи ,типа детских садов (что на Западе жопа) были. Пиво и хлеб. Детские лагеря и некоторые странные вещи ввиде профилакториев-наследие Семашко. Не знаю...собственно все. Все остальное было страшным голимым гавном. И не только то,что обычно называют, типа, дефициту, бедности и бесправия. Были тысячи мелочей, такие как безнадёга, наказание за любую инициативу, сроки за возможность ЧЕСТНО заработать, ну там шить каки штаны и футболки, чиниить машины...просто высказываться нестандартно. Стричься "как положенно",носить "что положенно"... Все глухо.

 Это было удивительно мрачное время. Оставалось трахаться и вечеринки по молодости. То есть то, что вообще-то считается везде естественным как еда... а,ну да,с едой хорошей были проблемы. B-)
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

БГГГГГГГ. От дурна курка. То шо он пышается Канадой, живя там, то пол беды, а вот шо ты пышаешься Канадой и Еврпой, живя здесь и гыдуя Украиной - вот это беда.

Дурний півень, на відміну від тебе, я люблю Україну, в якій живу. І не розумію, як можна пишатися радянським строєм.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

зараз добре розкручується ДНІПРО М. в нас вже два магазина бачила. знайомий будівельник каже, що в них хороший сервіс і обслуговування девайсів. зайшла туди, жваво там, людей вистачає.
розетка запустила власну тм побутової техніки. але виробництво в китаї.

https://dnipro-m.ua/uk/

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Життя они поклалы не ради Хрущова, а ради таких неблагодарных свыноепов как ты и шушара.
Вони поклали їх, гнидо, за три копійки, в той час, коли світ справді будував комфортне життя своїм дітям. Так, вони робили, що могли, але могли б зробити в рази більше, ціною нормальної людстької достойної праці, а не самого життя.
ЗІ. Здихото ментальна, гузноголовий ака скунс - тут тільки твій титул, розслабся.
ЗЗІ. Посмерди ще трохи, Україна потерпить, все одно, крім смороду, ні шкоди, ні користі від тебе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія