Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Горький лук RIP :(

Re: Горький лук RIP  :(

суцільна двохвилинка ненависті до епрсонажа аеліт. який просто каже правду
Ой,не пиззядкай, теж мені, "об'єкт ненависті" знайшовся, шматок гандона)))
Пам'ятаю, колись тролив тебе вилупка, так до мене в приват стукали деякі,  казали мовляв не можна чіпати бідосю аелітку, у нього ж такі тяжкіі сімейні обставини, драми, тощо. Тьху.  B-)

Останнє редагування: 20 червня 2021 13:17:55 від птах Сорока
   
Re: Горький лук RIP  :(

ніт. не воював. був добровільним парамедиком. за свідоцтвом юлії паєвської (тайри) ближче другої лінії не наближався. Покинув загін самовільно й за власним бажанням.

воював. беггі хіба ж брехатиме))))
   
Re: Горький лук RIP  :(

Моя думка така, шо він врешті-решт просто розчарувався в перспективах подальших  змін, тому забив фуй на все й пішов на війну, там принаймні все простіше й зрозуміло, бо видно де свій, де чужий, де  потрібно тушці надати першу допомогу й ушпиталити. І впринципі виявилось, шо це "його", разом з Корчинською він там доволі довго тримався.
я не знаю. В чужу голову не залізешь. Порядна, достойна людина, украінец.  Едине що про нього можу сказати.
   
Re: Горький лук RIP  :(

я не знаю. В чужу голову не залізешь. Порядна, достойна людина, украінец.  Едине що про нього можу сказати.

це тоді коли він був антимайданівцем чи після? коли став начхавши на власні антимайданівські переконання - проплаченим петром петроломом? як і у арестовича - які нах принципи коли бабло :laugh: ) чи коли бухав ?
   
Re: Горький лук RIP  :(

воював. беггі хіба ж брехатиме))))
він не воював. Та стріляв. Парамедік. Інколи і вони беруть зброю до рук. То не ввважаеться страшним гріхом, він не був капеланом. Ті ніколи до рук зброі не беруть.
   
Re: Горький лук RIP  :(

він не воював. Та стріляв. Парамедік. Інколи і вони беруть зброю до рук. То не ввважаеться страшним гріхом, він не був капеланом. Ті ніколи до рук зброі не беруть.

беггі, ти б замість того щоб роздирати свій пукан тут - звернув увагу на те - що нирки у нього відмовили через бухло.  а ти теж не просихаєш.
опамятайся . схаменись . це - пересторога .
   
Re: Горький лук RIP  :(

це тоді коли він був антимайданівцем чи після? коли став начхавши на власні антимайданівські переконання - проплаченим петром петроломом? як і у арестовича - які нах принципи коли бабло :laugh: ) чи коли бухав ?
повторюю для гандонів. Все знайомство з тою людиною -7 хвлн. Я нічого не знаю про його бекграунд. Я його просто регулярно чітав, та дещо чув від друзів. Про бухло не знаю, не пили.
   
Re: Горький лук RIP  :(

коли став начхавши на власні антимайданівські переконання - проплаченим петром петроломом?
То шо він від Петра ні копійки не отримував - 100500% B-)
Та стріляв. Парамедік.
Він переважно біля та у шпиталі був, де він там стріляти міг?
   
Re: Горький лук RIP  :(

та не був він порошком ніколи. Едине що він весь час поясняв- КАЦАПИ ТО АБСОЛЮТНЕ ЗЛО І ІНЬШИМИ НЕ СТАНУТЬ.
тут я з Вами не згоден.. був він і порохофілом ( не плутати з ломом), та й за кацапів топив в свій час... АЛЕ Війна все поставила на свої місця... в тому числі і в його голові... Не мав честі бути з ним знайомим, але по його текстам бачив як ломало Людину, як він шукав істину... Можливой та істина була й в вині чи наркоті- я не знаю, але й не осуджую... Такі люди вигорають та згорають дуже швидко,нажаль....
   
Re: Горький лук RIP  :(

повторюю для гандонів. Все знайомство з тою людиною -7 хвлн. Я нічого не знаю про його бекграунд. Я його просто регулярно чітав, та дещо чув від друзів. Про бухло не знаю, не пили.

що н езаважає тобі сходити тут на гавно що він янгол-українгець  що тримає небо над україною і все таке .  ти - наочна переконлива відповідь чому укрнаука в такій дупі . бо укрнауківці отакі як ти і твої колєжани - кандідат укрнаук ківа і доктор укрнаук добкін етс  :facepalm1:
   
Re: Горький лук RIP  :(

беггі, ти б замість того щоб роздирати свій пукан тут - звернув увагу на те - що нирки у нього відмовили через бухло.  а ти теж не просихаєш.
опамятайся . схаменись . це - пересторога .
гарна спроба, гандоне.
   
Re: Горький лук RIP  :(

не переживай так. Реальный нарід никогда не слышал про горького лука

Як це не знали?
Кнуроботи постійно його на ФУП тягали.  :-)o
   
Re: Горький лук RIP  :(

Пишут-почки отказали
 :(

 :(
   
Re: Горький лук RIP  :(

Щоб в подальшому аелит не казав, завжди буде для мене гандоном. Дякую, пане Торосе. Підказали
   
Re: Горький лук RIP  :(

:(
ви його чітали? Сумніваюся.
   
Re: Горький лук RIP  :(

ви його чітали? Сумніваюся.

Читал....дето до 18 года.Пока ....в общем,не будет о покойнике

Я смотрю по ветке, у посвинков уже возникло желание померяться,кто круче скорбит..

Ню ню
   
Re: Горький лук RIP  :(

ніт. не воював. був добровільним парамедиком. за свідоцтвом юлії паєвської (тайри) ближче другої лінії не наближався. Покинув загін самовільно й за власним бажанням.
Не нагадаєте на якій ротації?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Щоб в подальшому аелит не казав, завжди буде для мене гандоном. Дякую, пане Торосе. Підказали
а коллега горлука по порохоботству і порохоломтсву - арєстович - теж янгол що тримає небо над україною - чи гандон аелітствующий?)))) а колега горлука і арестовича по цеху - анрдій полтава , що таки прийшов к успеху - вліз на табуретку і злився  з "ідейними" ворогами в прибутковому екстазі по казнокрадсву -  янгол чи ггандон?

драма горлука в тому - що він не зміг врешті монетизувати своє показне порохоботоломство - петька перестав тоді башляти і . - трагедія

але отаких от упоротих беггі в україні - странє дураков - ще досить - щоб емоційно стійкіші таки доходили до успіху - як андрій полтава (tu)  [ua]  :love:

а вот если поеслить

Баллада о труде, или памяти графомана

Скончался скромный человек
Без имени и отчества,
Клиент прилежнейший аптек
И рыцарь стихотворчества.Он от своих булыжных строк
Желал добиться легкости.
Была бы смерть задаче впрок —
И он бы тут же лег костьми.Хоть для камней имел Сизиф
Здоровье не железное.
Он все ж мечтал сложить из них
Большое и полезное.Он шел на бой, он шел на риск,
Он — с животом надорванным
Не предъявлял народу иск,
Что нe отмечен орденом.Он свято веровал в добро
И вряд ли бредил славою,
Когда пудовое перо
Водил рукою слабою.Он все редакции в Москве
Стихами отоваривал,
Он приносил стихи в мешке
И с грохотом вываливал.Валялись рифмы по столам,
Но с примесью гарнирною —
С гранитной пылью пополам
И с крошкою гранитною.В тот день, когда его мослы
Отправили на кладбище,
Все редколлегии Москвы
Ходили, лбы разгладивши.Но труд — хоть был он и не впрок!
Видать, нуждался в отзвуке, —
И пять его легчайших строк
Витать остались в воздухе… Поэт был нищ и безымян
И жил, как пес на паперти,
Но пять пылинок, пять семян
Оставил в нашей памяти.Пусть вентилятор месит пыль,
Пусть трет ее о лопасти —
Была мечта, а стала быль:
Поэт добился легкости! Истерты в прах сто тысяч тонн
Отменного булыжника.
Но век услышал слабый стон
Бесславного подвижника.Почил великий аноним,
Трудившийся до одури…
…Снимите шляпы перед ним,
Талантливые лодыри!!!..

леонид филатов
   
Re: Горький лук RIP  :(

Читал....дето до 18 года.Пока ....в общем,не будет о покойнике

Я смотрю по ветке, у посвинков уже возникло желание померяться,кто круче скорбит..

Ню ню
другій пішов.
   
Re: Горький лук RIP  :(

а коллега горлука по порохоботству і порохоломтсву - арєстович - теж янгол що тримає небо над україною - чи гандон аелітствующий?)))) а колега горлука і арестовича по цеху - анрдій полтава , що таки прийшов к успеху - вліз на табуретку і злився  з "ідейними" ворогами в прибутковому екстазі по казнокрадсву -  янгол чи ггандон?

драма горлука в тому - що він не зміг врешті монетизувати своє показне порохоботоломство - петька перестав тоді башляти і . - трагедія

але отаких от упоротих беггі в україні - странє дураков - ще досить - щоб емоційно стійкіші таки доходили до успіху - як андрій полтава (tu)  [ua]  :love:

а вот если поеслить

Баллада о труде, или памяти графомана

Скончался скромный человек
Без имени и отчества,
Клиент прилежнейший аптек
И рыцарь стихотворчества.Он от своих булыжных строк
Желал добиться легкости.
Была бы смерть задаче впрок —
И он бы тут же лег костьми.Хоть для камней имел Сизиф
Здоровье не железное.
Он все ж мечтал сложить из них
Большое и полезное.Он шел на бой, он шел на риск,
Он — с животом надорванным
Не предъявлял народу иск,
Что нe отмечен орденом.Он свято веровал в добро
И вряд ли бредил славою,
Когда пудовое перо
Водил рукою слабою.Он все редакции в Москве
Стихами отоваривал,
Он приносил стихи в мешке
И с грохотом вываливал.Валялись рифмы по столам,
Но с примесью гарнирною —
С гранитной пылью пополам
И с крошкою гранитною.В тот день, когда его мослы
Отправили на кладбище,
Все редколлегии Москвы
Ходили, лбы разгладивши.Но труд — хоть был он и не впрок!
Видать, нуждался в отзвуке, —
И пять его легчайших строк
Витать остались в воздухе… Поэт был нищ и безымян
И жил, как пес на паперти,
Но пять пылинок, пять семян
Оставил в нашей памяти.Пусть вентилятор месит пыль,
Пусть трет ее о лопасти —
Была мечта, а стала быль:
Поэт добился легкости! Истерты в прах сто тысяч тонн
Отменного булыжника.
Но век услышал слабый стон
Бесславного подвижника.Почил великий аноним,
Трудившийся до одури…
…Снимите шляпы перед ним,
Талантливые лодыри!!!..

леонид филатов
коли ж ви заспокоетесь, гандоне?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Сподіваюсь, Найтлі кайфує від виступів Аеліта в цій темі.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я так понимаю он отказался от диализа
   
Re: Горький лук RIP  :(

Щоб в подальшому аелит не казав, завжди буде для мене гандоном. Дякую, пане Торосе. Підказали
Та це не я підказав, це Аеліт підказує своїми висерами весь час.... Он навіть покійний Лук міг міняти свої погляди, але аєліт- ніколи.. Як був упоротим депреснячним уйобком, так і лишаєця... Мені він чимось нагадує покійного жада- жрать хачю, пажалєйтє міня- а в результаті на блокпосту й згорів  разом зі своїм уйобком сином від пальонки....
 
   
Re: Горький лук RIP  :(

скачуть. скачуть шавки порохофоби

Погиб поэт! — невольник чести —
Пал, оклеветанный молвой,
С свинцом в груди и жаждой мести,
Поникнув гордой головой!..
Не вынесла душа поэта
Позора мелочных обид,
Восстал он против мнений света
Один, как прежде… и убит!
Убит!.. К чему теперь рыданья,
Пустых похвал ненужный хор
И жалкий лепет оправданья?
Судьбы свершился приговор!
Не вы ль сперва так злобно гнали
Его свободный, смелый дар
И для потехи раздували
Чуть затаившийся пожар?
Что ж? веселитесь… Он мучений
Последних вынести не мог:
Угас, как светоч, дивный гений,
Увял торжественный венок.

Его убийца хладнокровно
Навел удар… спасенья нет:
Пустое сердце бьется ровно,
В руке не дрогнул пистолет.
И что за диво?.. издалека,
Подобный сотням беглецов,
На ловлю счастья и чинов
Заброшен к нам по воле рока;
Смеясь, он дерзко презирал
Земли чужой язык и нравы;
Не мог щадить он нашей славы;
Не мог понять в сей миг кровавый,
На что он руку поднимал!..

И он убит — и взят могилой,
Как тот певец, неведомый, но милый,
Добыча ревности глухой,
Воспетый им с такою чудной силой,
Сраженный, как и он, безжалостной рукой.

Зачем от мирных нег и дружбы простодушной
Вступил он в этот свет завистливый и душный
Для сердца вольного и пламенных страстей?
Зачем он руку дал клеветникам ничтожным,
Зачем поверил он словам и ласкам ложным,
Он, с юных лет постигнувший людей?..

И прежний сняв венок — они венец терновый,
Увитый лаврами, надели на него:
Но иглы тайные сурово
Язвили славное чело;
Отравлены его последние мгновенья
Коварным шепотом насмешливых невежд,
И умер он — с напрасной жаждой мщенья,
С досадой тайною обманутых надежд.
Замолкли звуки чудных песен,
Не раздаваться им опять:
Приют певца угрюм и тесен,
И на устах его печать.

А вы, надменные потомки
Известной подлостью прославленных отцов,
Пятою рабскою поправшие обломки
Игрою счастия обиженных родов!
Вы, жадною толпой стоящие у трона,
Свободы, Гения и Славы палачи!
Таитесь вы под сению закона,
Пред вами суд и правда — всё молчи!..
Но есть и божий суд, наперсники разврата!
Есть грозный суд: он ждет;
Он не доступен звону злата,
И мысли, и дела он знает наперед.
Тогда напрасно вы прибегнете к злословью:
Оно вам не поможет вновь,
И вы не смоете всей вашей черной кровью
Поэта праведную кровь!
   
Re: Горький лук RIP  :(

если продолжать елсить то-

кончина горлука на совести порошенка - он просто поюзал литературный талан горлука в своих целях а потом - потеряв корыто - выбросил . не пристроив ни к какой кормушке - как того же андрюшу полтаву. "прозрений" такого же порохоботолома арестиовича повязано с тем же - просто петя снял с довольствия - и арестович чтоб трудоустроится к другим - просто отрекся от своего порохоботоломства .
 
   
Re: Горький лук RIP  :(

Він переважно біля та у шпиталі був, де він там стріляти міг?
про те, що був лише на десятій лініі - брехня. Маю один единий підтверджений випадок, що в лютому 19-го він був на самому краю. І стріляв.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Naitli, кайфуєш від Аеліта в цій темі?
   
Re: Горький лук RIP  :(

если продолжать елсить то-

кончина горлука на совести порошенка - он просто поюзал литературный талан горлука в своих целях а потом - потеряв корыто - выбросил . не пристроив ни к какой кормушке - как того же андрюшу полтаву. "прозрений" такого же порохоботолома арестиовича повязано с тем же - просто петя снял с довольствия - и арестович чтоб трудоустроится к другим - просто отрекся от своего порохоботоломства .
вот тут очень здраво (tu)
   
Re: Горький лук RIP  :(

А щось крім цитування ви можете зробити ? Чи є в Вашому житті щось, за що Ви можете пишатися? Може виростили ах... картоплю? Чи побудували ах.... сарайчик? А може Ви виховали ах....учня, який Вас перевершив? Може Ви ах... захищали Батьківщину? Чи може Ви лікар, який витягнув людину з того світу???? Нажаль я бачу тільки те, що Ви аххххтєльно наіпнулися з мацацикла та аххх...тєльно серете на все, що Вас оточує....
   
Re: Горький лук RIP  :(

А щось крім цитування ви можете зробити ? Чи є в Вашому житті щось, за що Ви можете пишатися? Може виростили ах... картоплю? Чи побудували ах.... сарайчик? А може Ви виховали ах....учня, який Вас перевершив? Може Ви ах... захищали Батьківщину? Чи може Ви лікар, який витягнув людину з того світу???? Нажаль я бачу тільки те, що Ви аххххтєльно наіпнулися з мацацикла та аххх...тєльно серете на все, що Вас оточує....
гандон як раз і будує сараі. Тут ви невдало висловилися. Може і багато набудував.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Людиною менше серед нас.
Шкода, як рідного.
Сцуко, вкотре відчуваєш оце - "так не буває, так не повинно бути!"
   
Re: Горький лук RIP  :(

гандон як раз і будує сараі. Тут ви невдало висловилися. Може і багато набудував.

Само слово сарай, обозначающее сооружение, восходит к персидскому sarāi, sarā — «дворец». Персидское же восходит к древнеиранскому *srāða, которое родственно готск. hrōt — «крыша». Исконно слово сарай означает значительное по размерам парадное здание, представительное сооружение, являющееся резиденцией царствующих владетельных лиц, высшей знати, собственно дворец.
   
Re: Горький лук RIP  :(

гандон як раз і будує сараі. Тут ви невдало висловилися. Може і багато набудував.
Я б то тих сараїв навіть не наближався... Там стільки негативу шо нуйогонах...
   
Re: Горький лук RIP  :(

Само слово сарай, обозначающее сооружение, восходит к персидскому sarāi, sarā — «дворец». Персидское же восходит к древнеиранскому *srāða, которое родственно готск. hrōt — «крыша». Исконно слово сарай означает значительное по размерам парадное здание, представительное сооружение, являющееся резиденцией царствующих владетельных лиц, высшей знати, собственно дворец.
Маладєц! Всєм чєтирє, тібє пять! От шо мушу визнати- на цитування різних вік ти чьоткий пацак!
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я б то тих сараїв навіть не наближався... Там стільки негативу шо нуйогонах...
а чого ви хотіли? Тож для украінцев.
   
Re: Горький лук RIP  :(

RIP  :(

дуже шкода таку людину, дуже
   
Re: Горький лук RIP  :(

Як це не знали?
Кнуроботи постійно його на ФУП тягали.  :-)o
Здохни врешті, старий підар. Зроби таку послугу цьому світу.
Для вас, плядєй, кожна розумна й достойна людина "кнуробот".
   
Re: Горький лук RIP  :(

начхавши на власні антимайданівські переконання

Як істота з мозком інфузорії, ти не можеш навіть подумати, що можна бути проти майдану і одночасно проти кацапської окупації Криму та третини Донбасу. Бо майдан - то внутрішня справа України, і він не може бути приводом кричати "хуйло ввєді".
   
Re: Горький лук RIP  :(

Як істота з мозком інфузорії, ти не можеш навіть подумати, що можна бути проти майдану і одночасно проти кацапської окупації Криму та третини Донбасу. Бо майдан - то внутрішня справа України, і він не може бути приводом кричати "хуйло ввєді".

))) приклади льду до пукану )) до того як стати горлуком - перебуваючи ніком стоп - герой гілки недвозначно висловлював презирство - і обгрунтовував то - не лише до майдану майданівців - а й до всього українського

то ж. поціновувачі горлука - читайте і його творчість з самих початків )
просто петро тоді оголосив набір в свої порохоботоломи - і в мінстець - і горлук працевлаштувавсь.
і панєслась
   
Re: Горький лук RIP  :(

Здохни врешті, старий підар. Зроби таку послугу цьому світу.
Для вас, плядєй, кожна розумна й достойна людина "кнуробот".
Я дуже розумію, що цитати, фотки та факти приведені Дідусем вас (порохофілів) дуже дратують, але за "старого підара" в прілічном обчєствє б'ють по іпалу, а на ФУПі просто банили назавжди... Нажаль на сьгодні модераторів йок... Треба звати Слава...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія