Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Єгипті виступили проти того, щоб Клеопатру грала чорна акторка.

намешано, но не в элитной среде
если твоя избранность подчеркивается цветом кожи,
не будешь  за здорово живешь с цветными скрещиваться
В римі кажуть були такі чорні сінатори, а також даже чорні ( смішані) . ..цезарі.
Кажуть таке туло...у римі на колір шкіри мало звертали уваги.

Може це і вигадки, але десь таке про древній рим читав...
Може то вже ліваки таке придумали.
   
Взагалі національна ідентифікація (по крові) це вигадка 19 сторіччя, другої половини.
:laugh:
раньше другой идентификации не было
Не, Христос учил, что нет ни эллина, ни иудея
но на самом деле эллин - это эллин
а иудей - иудей

в Казахстане до сих пор согласно казахским обычаям, каждый казах обязан знать своих предков до 7 колена
и у них политическое устройство государства основывается на взаимодействии разных родов
так это наиболее европеизированое государство Средней Азии
   
Клеопатрі пощастило, бо збереглися і римські статуї і прижиттєві монети.




Але коли дуже хочется...
   
Колись знімуть в Голлівуді фільм про визвольну війну України  проти кацапів і там Зе буде чорний,як вам?  :D
   
Я вище навів реконструкцію, хоча після заяв про те, що знать визначала себе кольором шкіри і династичні шлюби визначались кольором можливого чоловіка / можливої дружини, а не статусом та впливом, час розпочинати дискусію про важкі злочини, заподіяні радянською освітою.
   
треба зняти серіал про Джордана чи Манделу, чи Мартіна Лютера Кінга із білим у головній ролі. Цікаво яка буде реакція ...
   
раньше другой идентификации не было
А, тобто, ідентифікація за вірою та своїм феодалом нахуй, у нас тут новий Фоменко.
   
треба зняти серіал про Джордана чи Манделу, чи Мартіна Лютера Кінга із білим у головній ролі. Цікаво яка буде реакція ...


 (tu)  :gigi:

Ну правильно, якщо абсурд, то вже до кінця абсурд   :facepalm1:
   
В римі кажуть були такі чорні сінатори, а також даже чорні ( смішані) . ..цезарі.
про черных не слышала
но может быть были черноватые из тех, кому римское гражданство дали
надо ж было как-то той огромной территорией управлять
на нее никаких собственно римских граждан не напасешься
   
в Казахстане до сих пор согласно казахским обычаям, каждый казах обязан знать своих предков до 7 колена
Ці казочки під горілочку я чув від самих казахів. Кожен із казахських націоналістів мріє, що саме він стане батьком нового Чінгізхану. Попиздіти в теплій компанії згодиться, до науки немає жодного відношення.
   
скоро виявиться Ісус Христос був чорним
і Будда
і пророк Мухамед
   
треба зняти серіал про Джордана чи Манделу, чи Мартіна Лютера Кінга із білим у головній ролі. Цікаво яка буде реакція ...
Чому відразу расизм.
Є чудові корейські/китайські актори  :)
   
скоро виявиться Ісус Христос був чорним
Ні, Христос був типовим семітом з Близького Сходу, а вони такі.

   
Усе історичне кіно - спотворення історичних фактів. Тебе бентежить, що плюгавого палестинського семіта Ісуса зображують як ельфа з грандж-гурту?
А є реальні його зображення?
Якщо до мене то мені зовсім покуй , як він виглядав, і чи він був взагалі,бо я гадаю то вигадана історія і вигаданий персонаж.
   
Чому відразу расизм.
Є чудові корейські/китайські актори  :)
Джеки Чан в ролі Мандели  (tu)
   
А, тобто, ідентифікація за вірою та своїм феодалом нахуй, у нас тут новий Фоменко.
Феодалы менялись то и дело
с верой тоже не все горазд
французы и испанцы были католиками, но воевали друг с другом будь здоров

Вы в школе учились, или только Фоменко читали?
Как структурировалось общество?
Про общинно-родовой строй слышали?
ну вот - все начиналось с общей крови
и не закончилось на определенной части Земли
   
про черных не слышала
но может быть были черноватые из тех, кому римское гражданство дали
надо ж было как-то той огромной территорией управлять
на нее никаких собственно римских граждан не напасешься
Яж написал...не в першому поколінні...
Да вони були чорні , але з европейским обличам і не такі чорні як нариклад суданці...але були і сенатори і цезарі.
   
А ось і вам римсько-єгипетська знать 2 ст. н.е.  B-) Але ні, будемо вважати, що давні єгиптяни жили світоглядом сучасної малоросійської гопоти, яка турбується, аби донечка не стала "чєрнільніцей", а не цілком логічними намірами зміцнити владу династичним шлюбом із впливовою знаттю, якого б кольору шкіри вона не була.

   
Ці казочки під горілочку я чув від самих казахів.
Я слушала рассказы людей, живших в Казахстане
и имевших там бизнес
Чужому тяжело

Назарбаев  вместо себя Токаева и поставил
потому что тот уйгур, а не казах, и нет у него своего рода
но как выяснилось, была бы влась, а клан подтянется ;)


   
Да вони були чорні , але з европейским обличам
таких и чисто черных полно
вон модель Иман из Сомали - у нее  лицо европейское дальше некуда
Эфиопы еще такие
   
Вы в школе учились, или только Фоменко читали?
Как структурировалось общество?
Про общинно-родовой строй слышали?
Якраз я вчив, тому знаю, що національність вигадали в середині 19 ст., а до цього війни були за ознакою віри (неправильний християнин чи нехристь) або за спадщину та розборки знаті (мій хазяїн краще твого хазяїна). Пейзанин 10 ст. в Нормандії був би вкрай здивований, що він якась "національність", а не християнин та людина свого керівника племені.

А ти краще почитай історію, як у шумерів жреці гнали бидло вбивати бидло з іншого міста: у нас свій бог, в того міста інший, він порушує космічний порядок всесвіту (20 км навколо нашого міста та зірки на небі), тому наш бог війною відновлює цей космічний порядок. А ми лише знаряддя цієї війни. Гойда!
   
Колись знімуть в Голлівуді фільм про визвольну війну України  проти кацапів і там Зе буде чорний,як вам?  :D
Аби не евреєм  :D  :D  :D

Через років 500-600мені здається вже низалишиться чисто білих людей , будуть якісь світло чорні з трохи розкосими очами...от така масса буде.

Так, шо всі актори майбутньго будуть трохи чорненьки :)
   
Чужому тяжело
І як я там 12 років чудово працював, треба було розповісти як мені там було важко. Я правильно розумію, що ти перекладаєш логіку сучасних казахів на Давній Єгипет?

Зараз мають початись казочки, як там рулять клани та жузи.
   
Але ні, будемо вважати, що давні єгиптяни жили світоглядом сучасної малоросійської гопоти, яка турбується, аби донечка не стала "чєрнільніцей",
Представляете в США какая гопота, так и не перемешались с чернилами :D
   
От вам актриса, яка Клеопатру зіграла
   
Та шо ж такоє, хто пустив цих негрів до наших давніх єгиптян (які згідно уявленням невігласів були теперішніми мамлюцькими завойовниками).

   
Панове, нагадаю контекст. Той час - то час занепаду і розвалу "Грецького світу". Але до того часу він століттями існував. Вся колишня перська імперія була грецькою - імперія Селевкідів + Єгипет Птолемеїв. Вся світова знать століттями була грецькою. Одружуватися на якихось не-греках тоді не існувало ніякої необхідності - якщо до того часу майже весь цивілізований світ був грецьким і керувався греками  8-)
   
таких и чисто черных полно
вон модель Иман из Сомали - у нее  лицо европейское дальше некуда
Эфиопы еще такие
Ну, так єфіопи ті і були також у римі , там якісь провинції також риму принадлежали...
Кажуть з легіонерів також були когорти чорнявих легіонерів..
Яж кажу в римі як такого небуло расизму , там все було перемішано сильно.
   
Представляете в США какая гопота, так и не перемешались с чернилами :D
У США якраз немає проблем - мільйони людей від міжрасових та межетнічних шлюбів. Звісно, якщо не слухати місцевих ретрансляторів з Брайтон-Біч.
   
я дуже вибачаюсь - а вони на себе в дзеркало взагалі дивились?
єгиптяни
Клеопатра не могла бути з місцевих чи чорних а була Гречанкою... Якби вона асимилювала, то втратила би божествене права на владу. Вона як представник БОГА вірніше її рід мусів відрізнятись від місцевих. Втрата влади би відбулась значно раніше.
   
У вас такой опыт - вы там как родной почему-то
у других опыт иной

Что вы пытаетесь доказать, что кровь в современном мире ничего не значит?
ОК
Но злые языки утверждают, что родственниками Барака Обамы
являются шесть президентов США
Врут?
   
У США якраз немає проблем - мільйони людей від міжрасових та межетнічних шлюбів
не ясно, с чего бы это BLM бузили
раз все так радужно ;o
   
Панове, нагадаю контекст. Той час - то час занепаду і розвалу "Грецького світу". Але до того часу він століттями існував. Вся колишня перська імперія була грецькою - імперія Селевкідів + Єгипет Птолемеїв. Вся світова знать століттями була грецькою. Одружуватися на якихось не-греках тоді не існувало ніякої необхідності - якщо до того часу майже весь цивілізований світ був грецьким і керувався греками  8-)
А як же нормани ))))))
   
А взагалі, серіал побив всі рекорди по рейтингу.

Угу.
IMDb 1.1/10
   
Ніхто не є проти темношкірих акторів. Вони дуже часто органічно виглядають. Ще й такі як чудовий актор - Еді Мерфі, Н-д.
Він має яскраву індивідуальність.
А те, що зараз нав’язується в кінематографі - насильницька негроізація,  то тільки відштовхує.
Йде зараз по ТБ серіал про Кариби. Акторів чорношкірих багато, але вони усі на місці, з характерними зовнішностями. На фоні Карібів цілком сприйнятні. Професійно все продумано і їх легко розрізняти.
Ще в одного дужее хорошому серіалі «Гарна дружина», де доволі багато темношкірих акторів, розтлумачили проблему -
Білошкірі, виявляється, не розрізняють візуально (на фотках, у фільмах) темношкірих - вони їм здаються на одне лице. І нічого з тим не вдієш. Так що небажання долучатися до моди ( на чорношкірих) - це не каприз, не расизм, а проста нездатність розрізняти.
У мене це точно.
З тією дурістю в кінематографі треба завершувати. Так само як і з білими акторами одноманітної, нецікавої зовнішності. З усілякими Н-д коханками. Ніякими .
Актор має бути цікавим перш за все візуально.
   
Панове. На той час століттями існував "Грецький світ" зі всіма витікаючими наслідками. Який сенс товкти гівно у ступі?  :facepalm1:
   
У США якраз немає проблем - мільйони людей від міжрасових та межетнічних шлюбів. Звісно, якщо не слухати місцевих ретрансляторів з Брайтон-Біч.
13 % чорних у штатах. показник стабільний.
читайте - воукізм, біла провина. Woke. White guilt.
Корпоративна етика, політика. Заганяння білого хомячка  у стояло. Атака толернатністю.

ну то таке.

Є фільми де комуняки не використають культурну апропріацію - це Тарзан та фільми про Гітлєра.
   
Крім чорних іще культивується образ Сильної Жінки Керівника та Слабкого Білого Чоловіка - обов'язково злочинця або другорядна роль.

Важко знайти якісь нові фільми де буде позитивна головна роль що належить Білому Чоловіку.
   
Еді Мерфі
Або Сміт...
І його чорнота ніяк не заважає.
   
Я вам тут постив ролик про греко-бактрійське царство десь в Афганістані, яке пустило свої пагони в Індії у вигляді греко-індійського царства. Ви можете скласти уявлення про тодішній "Грецький світ"  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія