Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прививка від превмонії

Прививка від превмонії

Хтось щось чув про таке?
   
Re: Прививка від превмонії

Тільки в комлексі з прививкою від геморою
   
Re: Прививка від превмонії

Чув. Ось вона.


   
Re: Прививка від превмонії

До вас ковід ще не завітав? З тим, дядьки. не жартують.
   
Re: Прививка від превмонії

У Львові роблять щеплення від пневмонії особам із групи ризику. Знаю тільки розмито, в неті знайти поки-що не можу.
Коштує та забава 2000 грн.
Конкретне питання, чи можна робити щеплення, коли вже існує ризик зараження?
   
Re: Прививка від превмонії

Від пневмококів. В Австрії входить до обов'язкових для дітей.
   
Re: Прививка від превмонії

Від пневмококової пневмонії є полівалентні вакцини.
Для маленьких дітей використовують кон‘югантну - наприклад, ПРЕВЕНАР 13 від Пфайзера.
Для літніх людей - 65+ років - полісахаридну від Мерк.
   
Re: Прививка від превмонії

У Львові роблять щеплення від пневмонії особам із групи ризику. Знаю тільки розмито, в неті знайти поки-що не можу.
Коштує та забава 2000 грн.
Конкретне питання, чи можна робити щеплення, коли вже існує ризик зараження?
Мабуть мова йде про щеплення від пневмококової інфекції (Prevenar13) воно полегшує перебіг пневмонії викликаною пневмококовою інфекцією та зменшує ускладнення після пневмонії.  :-)o
   
Re: Прививка від превмонії

Не от пневмонии, а от пневмококка - есть такая, отличная вещь для групп риска (пожилых, астматиков и т.п.). Защищает от наиболее распространенных штаммов, вызывающих бактериальную пневмонию. От вирусной пневмонии, понятно, не защитит, но, в контексте ковида, все же может помочь, так как защитит от присоединения бактериальной пневмонии.

Есть две вакцины, Превенар-13 и Пневмовакс-23 - первая есть в Украине в частных клиниках, дорого. Второй вроде как сейчас нет в наличии - дефицит, т.к. на вакцину из-за ковида высокий спрос в мире.

Клоуны могут дальше упражняться с тупыми шутками на тему геморроя.


   
Re: Прививка від превмонії

Саме особам з групи ризику вакцина від пневмонії і рекомендована. В США вона є хоч і не обов'язкова, але дуже рекомендована для літніх (65+) людей. Стандартно є 2 типи вакцини: одна на 13, а інша на 23 штами пневмококів (більше, мабуть, краще).

Робить треба! Це "адназначна"
   
Re: Прививка від превмонії

Не от пневмонии, а от пневмококка - есть такая, отличная вещь для групп риска (пожилых, астматиков и т.п.). Защищает от наиболее распространенных штаммов, вызывающих бактериальную пневмонию. От вирусной пневмонии, понятно, не защитит, но, в контексте ковида, все же может помочь, так как защитит от присоединения бактериальной пневмонии.

Есть две вакцины, Превенар-13 и Пневмовакс-23 - первая есть в Украине в частных клиниках, дорого. Второй вроде как сейчас нет в наличии - дефицит, т.к. на вакцину из-за ковида высокий спрос в мире.

Клоуны могут дальше упражняться с тупыми шутками на тему геморроя.
Дякую, актуальне зараз.  Питання, чи можна/треба робити щеплення, якщо був ризик заразитися (в родині ковід), але симптомів нема. Але може бути інкубаційний період.
   
Re: Прививка від превмонії

Саме особам з групи ризику вакцина від пневмонії і рекомендована. В США вона є хоч і не обов'язкова, але дуже рекомендована для літніх (65+) людей. Стандартно є 2 типи вакцини: одна на 13, а інша на 23 штами пневмококів (більше, мабуть, краще).

Робить треба! Це "адназначна"
На скільки часу це щеплення діє?
   
Re: Прививка від превмонії

Дякую, актуальне зараз.  Питання, чи можна/треба робити щеплення, якщо був ризик заразитися (в родині ковід), але симптомів нема.

Если нет симптомов, то противопоказаний нет. Но для формирования иммунитета в результате вакцинации нужно время - вроде, примерно месяц, сразу она работать не будет.
   
Re: Прививка від превмонії

На скільки часу це щеплення діє?

Считается, что пожизненно, но эти вакцины применяют только 20-30 лет - точно сказать пока нельзя.

   
Re: Прививка від превмонії

Считается, что пожизненно, но эти вакцины применяют только 20-30 лет - точно сказать пока нельзя.
Дякую. Якщо навіть кілька років - то вже користь є. Я вже кілька разів серед літа підхоплювала пневмонію.

Маю лише проблеми з тим, що є алергиком на медикаменти, хімію і різні "чужі", тобто сторонні елементи. На усілякі прививки у мене завжди було табу. А тепер навіть не знаю, що робити.
   
Re: Прививка від превмонії

Дякую. Якщо навіть кілька років - то вже користь є. Я вже кілька разів серед літа підхоплювала пневмонію.

Маю лише проблеми з тим, що є алергиком на медикаменти, хімію і різні "чужі", тобто сторонні елементи. На усілякі прививки у мене завжди було табу. А тепер навіть не знаю, що робити.

Пневмококковые вакцины - современные и качественные, это не совковая жесть типа АКДС. Они специально заточены под подобную "группу риска", риск аллергических реакций минимален. О каких-либо проблемах от этой вакцины никогда не слышал, хотя в этом году на волне паники много знакомых вакцинировались. Но, поскольку они поливалентные (работают против боль. шого количества штаммов), то серьезно нагружают иммунную систему - день-два может быть температура, слабость и боль в месте инъекции. Я реально день руку с трудом поднимал - хорошо, в левую руку укол был.

Решать вам, но, судя по вашему описанию, для вас риск пострадать от пневмонии существенно выше риска побочек от вакцины.
   
Re: Прививка від превмонії

Прививка від превмонії
:facepalm1:
   
Re: Прививка від превмонії

Пневмококковые вакцины - современные и качественные, это не совковая жесть типа АКДС. Они специально заточены под подобную "группу риска", риск аллергических реакций минимален. О каких-либо проблемах от этой вакцины никогда не слышал, хотя в этом году на волне паники много знакомых вакцинировались. Но, поскольку они поливалентные (работают против боль. шого количества штаммов), то серьезно нагружают иммунную систему - день-два может быть температура, слабость и боль в месте инъекции. Я реально день руку с трудом поднимал - хорошо, в левую руку укол был.

Решать вам, но, судя по вашему описанию, для вас риск пострадать от пневмонии существенно выше риска побочек от вакцины.


А ревматикам похилого віку можна таке рекомендувати?
   
Re: Прививка від превмонії

Дякую. Якщо навіть кілька років - то вже користь є. Я вже кілька разів серед літа підхоплювала пневмонію.

Маю лише проблеми з тим, що є алергиком на медикаменти, хімію і різні "чужі", тобто сторонні елементи. На усілякі прививки у мене завжди було табу. А тепер навіть не знаю, що робити.

Пневмонія може бути зумовлена не тільки бактеріями - можуть бути і віруси, та і взагалі щось невідомої етіології. Ви як лікували оті свої літні пневмонії? Антибіотики їх вбивали? Чи організм самотужки справлявся?

Але як би там не було, зробити вакцинацію від пневмонії я б вам дуже рекомендував. Однієї вакцинації буде досить на кілька років, а скоріше за все, як тут вже казали, й років на 10-15.
   
Re: Прививка від превмонії

А ревматикам похилого віку можна таке рекомендувати?

Не тільки ревматикам, а і"трєзвєнікам, і язвєнікам" - всім, кому за 50 (ага, шанувальникам гілки "Как віглядєть тєм кому за 45" приготуватись і напружитись!), а особливо за 60.
   
Re: Прививка від превмонії

Знакомые недавно вакцинировать. 3 человека. 1 вечер провалялся с температурой 39 на жаропонижающих, остальные без последствий. Цена 2200 в Киеве с консультацией врача.
   
Re: Прививка від превмонії

Термин «пневмония» объединяет большую группу болезней, каждая из которых имеет свою этиологию, патогенез, клиническую картину, рентгенологические признаки, характерные данные лабораторных исследований и особенности терапии. В общем случае пневмонии могут быть микробной (бактерии, вирусы, простейшие), токсической, аллергической, аутоиммунной, ожоговой, лучевой этиологии[7].

Яка прививка від пневмонії? Краще вже від кашпіровського воду зарядити.
   
Re: Прививка від превмонії

Знакомые недавно вакцинировать. 3 человека. 1 вечер провалялся с температурой 39 на жаропонижающих, остальные без последствий. Цена 2200 в Киеве с консультацией врача.

Розвели лохів на 2200
Від ковіду немає
Чи їм пообіцяли універсальну від усього? X(

Останнє редагування: 17 вересня 2020 07:55:27 від Ukraine
   
Re: Прививка від превмонії

Раз є протігангренозние, чому не бути протипневмококовим? Протигангренозна діе 5 років. Потім повторно. Непріемна штука, температура від трьох днів до тижня.
   
Re: Прививка від превмонії

:facepalm1:
Пані Ларта тут частенько робить зауваження за кацапізми в укр.мові, а сама, виявляється, слова " щеплення" не знає? От тобі й грамар-наці, от тобі й Львів!
   
Re: Прививка від превмонії

Хтось щось чув про таке?

Прививка від превмонії   :pooh_lol:
   
Re: Прививка від превмонії

Прививка від превмонії   :pooh_lol:
При...пре...
Пані була схвильована, тому й пре!
   
Re: Прививка від превмонії

Пані Ларта тут частенько робить зауваження за кацапізми в укр.мові, а сама, виявляється, слова " щеплення" не знає? От тобі й грамар-наці, от тобі й Львів!

Та чи у Львові мало коцапок?

Ларва яскравий приклад.  :pooh_lol:

   
Re: Прививка від превмонії

Вакцинувались цього року превенар 13 з батьком.Коли ми принесли вакцину в кабінет щеплень в поліклініці то в медсестри очі на чоло вилізли. Вперше то побачила
   
Re: Прививка від превмонії

Прививка від превмонії
чув,  Вам  в  штабі порошенківського пЄС  її безплатно  роздають
Петя мільярд прививок з Іспанії  привіз  за  власний  рахунок.

Є  побочка -  ребра  слабшають від прививки, не доведено але  схоже і  розум
   
Re: Прививка від превмонії

Ми усім дітям зробили ще до ковіду. Воно все одно дешевше виходить ніж хворіти. Без ускладнень обійшлося після вакцинації.
   
Re: Прививка від превмонії

Військові наши, хвала алаху, сама здорова частина населення, свіже повітря, щеплені від багато чого, мінімум контактів.
   
Re: Прививка від превмонії

Вакцинувались всією родиною превенаром кілька років тому. Ніякого дискомфорту після щеплення ні в кого не було, ніяких болячек, що викликаються пневмококами - також. А до того бувало (як ускладнення після грипу, з того часу й від грипу щороку вакцинуємось, і відтоді він нас не зачипав). Взагалі вакцинувались майже всім, що доступно в Україні (після того, як в дорослого у родині приключилась "дитяча" інфекційна хвороба, і те, як вона була важко й дорого перенесена, послугувало достатнім стимулом, тож догнали всі випадково пропущені обов"язкові та майже всі необов"язкові).
Буде належно випробована вакцина проти ковіду - вакцинуємось відразу, як зможемо.
   
Re: Прививка від превмонії

Як всім не знаю, важко переношу від правця вакцину. Однак, вона в списку. Теж раз на 5 років.
   
Re: Прививка від превмонії

 Я хто його зна , яке може бути щеплення проти запалення легенів , котре може початись від туєвої хучі різноманітних та неспівставних властивостями бацил .

 Шось не шось у стартовому повідомленні , але і - ненаполягаю , що воно некоректне у сутності .
   
Re: Прививка від превмонії

Я хто його зна , яке може бути щеплення проти запалення легенів , котре може початись від туєвої хучі різноманітних та неспівставних властивостями бацил .

 Шось не шось у стартовому повідомленні , але і - ненаполягаю , що воно некоректне у сутності .
стасе. То пневмококі здебільшо. Навіть неспецифічний імунітет полегшить протекання хвороби.
   
Re: Прививка від превмонії

Хтось щось чув про таке?

Диванным растениям ничего не поможет...
А, если не растение, то нечего бояться...
   
Re: Прививка від превмонії

Диванна майже тваринка зараз. Щеплена від семі, здаеться хвороб. Погано було то переносити, та зміг, молодший був..
   
Re: Прививка від превмонії

То пневмококі здебільшо.

 Пнєвмо кокі   ..?

Мдяяя .

Але ! Вікіпедію )) ма-ть уримаюсь гортати , а друкованих довідників зара не маю і тому - звичайна метода - перегорнув (веб-сторінку ) і забув .

Мдяяя .
   
Re: Прививка від превмонії

Розвели лохів на 2200
Від ковіду немає
Чи їм пообіцяли універсальну від усього? X(
Все прекрасно понимали, что это НЕ прививка от ковида, спокойно. Им ничего не обещали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія