Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На нас напал сосед

Re: На нас напал сосед

И песенка  :dance3:

   
Re: На нас напал сосед

А що сусід поряд теж не сказав, можливо сусід через хату
Литва от підозри викликає, Даля так і зиркає на наших дітей
Згадує Велике Литовське князівство :)
   
Re: На нас напал сосед

Нам потрібен "холодний мир" із Росією – Порошенко
28218 ПЕРЕГЛЯДІВ 13
Вівторок, 29 січня 2019, 14:51

https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/29/7205180/
   
Re: На нас напал сосед

Не пускать на форум без  прохождения   теста  на идиотизм это касается порохоботов .Такое впечатление что пишут не только из шоколадного штаба но из палаты 6
=================================
 Та ви,ЗЕлень вже по вуха в лайні. І це ще навіть не початок,а так...восени вас побачать в усій "красі". B-)  :facepalm:  Швидко всі прибічники поразлазяться...
   
Re: На нас напал сосед

=================================
 Та ви,ЗЕлень вже по вуха в лайні. І це ще навіть не початок,а так...восени вас побачать в усій "красі". B-)  :facepalm:  Швидко всі прибічники поразлазяться...

А що такого трапилось , власне , чого не було при Поросі ? Чого ти зрадойпиш як не  в себе ?
   
Re: На нас напал сосед

А що такого трапилось , власне , чого не було при Поросі ? Чого ти зрадойпиш як не  в себе ?
Порошенко, по крайней мере, все своими словами называл. А вчера наш новый преЗЕк про какого-то соседа запел.
   
Re: На нас напал сосед

це називається хитра єврейська гра

скажимо сусід, бо хіба не сусід? і патріоти будут довольні і ватники довольні

всі довольні
   
Re: На нас напал сосед

Порошенко, по крайней мере, все своими словами называл.
:facepalm1:
   
Re: На нас напал сосед

Пробачте то ви знаєте що то був за сусід?

Ваші зайвохромосомние братики за поребриком з кумoм кума-куратора шоколaдного бозі.

P.S. А ваша версія яка була? Якісь цинічні бандерівці?  :shuffle:
   
Re: На нас напал сосед

Ваші зайвохромосомние братики за поребриком з кумoм кума-куратора шоколaдного бозі.

P.S. А ваша версія яка була? Якісь цинічні бандерівці?  :shuffle:
Пробачте, але в мене такіх братів немає, то все-таки конкретно кого маєте на увазі? Бо мене не покидає думка що ви знаєте, але побоюєтеся сказать. Щодо цинічних бандерівців, то запевняю вас це не вони, як вони могли напасти на самих себе.
   
Re: На нас напал сосед

це називається хитра єврейська гра

скажимо сусід, бо хіба не сусід? і патріоти будут довольні і ватники довольні

всі довольні
Нет, это обосцыш занял кресло президента

"Я вам ничего не должен" - станет лозунгом его 5 летнего правления
 
Страна во время войны выбрала президента сцыкуна
   
Re: На нас напал сосед

типу Порошенко був не сцикун що війну з Росією не назвав війну з Росією і не вислав російських дипломатів
   
Re: На нас напал сосед

Шааа, не провокуйте мальчіка!
Хочете, щоб він тоді вибачався перед ху@лом?)
...и Рамзаном,благо ему не привыкать... :gigi:
   
Re: На нас напал сосед

Нет, это обосцыш занял кресло президента

"Я вам ничего не должен" - станет лозунгом его 5 летнего правления
 
Страна во время войны выбрала президента сцыкуна
Зато как на рояле могёт!!! :D
   
Re: На нас напал сосед

Не розумію істерики порохоботів. А хіба Порошенко не робив це ж саме в 2014-15 роках? Знайдіть його різкі заяви в бік Росії до  2016? Не знайдете бо немає таких. І це в час широкомаштабної агресії під Ілловайськом та Дебальцеве. Цей сцикун навіть боявся розірвати дип. стосунки з Росією, що навіть Грузини зробили.

А змінив він свою риторику десь в сер. 2016 коли зрозумів що з хуйло домовитися не вийде.

Зеленський зараз на ті ж самі граблі що і Порошенко наступає.
   
Re: На нас напал сосед

Не розумію істерики порохоботів. А хіба Порошенко не робив це ж саме в 2014-15 роках? Знайдіть його різкі заяви в бік Росії до  2016? Не знайдете бо немає таких. І це в час широкомаштабної агресії під Ілловайськом та Дебальцеве. Цей сцикун навіть боявся розірвати дип. стосунки з Росією, що навіть Грузини зробили.

А змінив він свою риторику десь в сер. 2016 коли зрозумів що з хуйло домовитися не вийде.

Зеленський зараз на ті ж самі граблі що і Порошенко наступає.

Врешь собака бешеная. 2015 год.

   
Re: На нас напал сосед

Ха-ха. Як завжди промазав. А хіба Зеленський заперечує що російські військові воюють на Донбасі? Він же також не раз закликав до посилення санкцій.

Я маю на увазі різкі заяви проти Росії та хуйло. І не так для західної аудиторії як для української. Не знайдеш таких бо нема.

Врешь собака бешеная. 2015 год.

https://www.youtube.com/watch?v=nJkivNjsluA
   
Re: На нас напал сосед

Пробачте, але в мене такіх братів немає,

Проти фактів не попреш: є плем'я, яке уявляє себе неаби якими патріотами і свято вірить, що немає альтернативи їхньому єдиному і неповторним панамському ідолу-крадію...

то все-таки конкретно кого маєте на увазі? Бо мене не покидає думка що ви знаєте, але побоюєтеся сказать. Щодо цинічних бандерівців, то запевняю вас це не вони, як вони могли напасти на самих себе.

Я вже відповів! Куди ще конкретніше?  :S
   
Re: На нас напал сосед

Ну шо тут?
Хтось вже знає, який саме сусід на нас напав?
   
Re: На нас напал сосед

Ну шо тут?
Хтось вже знає, який саме сусід на нас напав?

А хіба на панамських зайвохромосомних уйепа сектантів хтось нападав?

Шоколадний бозя як і раніше рубає бабло, в тому числі і з куйлостаном, його кум-куратор вже в раді... З чого ви взяли, що на вас хтось напав?
   
Re: На нас напал сосед

А хіба на панамських зайвохромосомних уйепа сектантів хтось нападав?

Шоколадний бозя як і раніше рубає бабло, в тому числі і з куйлостаном, його кум-куратор вже в раді... З чого ви взяли, що на вас хтось напав?
Так Зєбіл сказав, що напав сусід і покрав дітей
Може ви знаєте, який то сусід?
   
Re: На нас напал сосед

А хіба Зеленський заперечує що російські військові воюють на Донбасі

Не знаю, говорит, что сосед.  B-)
   
Re: На нас напал сосед

Проти фактів не попреш: є плем'я, яке уявляє себе неаби якими патріотами і свято вірить, що немає альтернативи їхньому єдиному і неповторним панамському ідолу-крадію...

Я вже відповів! Куди ще конкретніше?  :S
О повторіть для мене дурної, бо ніфіга не ясно, який саме сусід на нас напав.
   
Re: На нас напал сосед

О повторіть для мене дурної, бо ніфіга не ясно, який саме сусід на нас напав.

А сенс?  :S  Якщо у вас немає тями перечитати написане, і за 5 років вам все панамська роса...  :shuffle:
   
Re: На нас напал сосед

А сенс?  :S  Якщо у вас немає тями перечитати написане, і за 5 років вам все панамська роса...  :shuffle:
Перечитала... про сусіда, який напав, ніслова. ТО що ви теж не знаєте, як і ваш обранець?
   
Re: На нас напал сосед

Интересно, кто этот сосед?

Судя по всему, так называемый президент не знает кто это.
один в один как педрила себя ведет зелепука
   
Re: На нас напал сосед

Перечитала... про сусіда, який напав, ніслова. ТО що ви теж не знаєте, як і ваш обранець?

Ваші зайвохромосомние братики за поребриком з кумoм кума-куратора шоколaдного бозі.

Проти фактів не попреш: є плем'я, яке уявляє себе неаби якими патріотами і свято вірить, що немає альтернативи їхньому єдиному і неповторним панамському ідолу-крадію...
   
Re: На нас напал сосед

один в один как педрила себя ведет зелепука

Да, что ты говоришь кися? Еще тебя носиком в говницо макнуть как канадского уепана.
На смотри.



И этот видос снят даже не в Украине.
   
Re: На нас напал сосед

Таки хто напав? Може Ізраїль?  :weep:  :lol:
   
Re: На нас напал сосед

ТО що слабо агресора власним ім'ям назвать? Боїтеся як і вибраний вами президент. Ок, повторюйте по словам: на Україну напала Російська Федерація і Хуйло.

Ох уж ці зебiли, будуть брехати, ображати, гадості говорити аби тільки не сказати що всралися.
   
Re: На нас напал сосед

Таки хто напав? Може Ізраїль?  :weep:  :lol:

Монголия йопта че не понятно. Вторая дверь справа.  :-)o
   
Re: На нас напал сосед

ТО що слабо агресора власним ім'ям назвать? Боїтеся як і вибраний вами президент. Ок, повторюйте по словам: на Україну напала Російська Федерація і Хуйло.

Ох уж ці зебiли, будуть брехати, ображати, гадості говорити аби тільки не сказати що всралися.

 :facepalm1:

Ваші зайвохромосомнi братики за поребриком це хіба не РФ, а кум кума-куратора шоколaдного бозі це не хуйло?  :weep:

До речі, а звідки ви знаєте, що вони напали? Ваш шоколадний ідол хіба про це щось говорив і оголошував війну? Він не те що дипломатичних, але навіть і торгових відносин не розірвав зі своїми партнерами 
   
Re: На нас напал сосед

Монголия йопта че не понятно. Вторая дверь справа.  :-)o
Точняк! І смотрящего монголи поставили
   
Re: На нас напал сосед

:facepalm1:

Ваші зайвохромосомнi братики за поребриком це хіба не РФ, а кум кума-куратора шоколaдного бозі це не хуйло?  :weep:

До речі, а звідки ви знаєте, що вони напали? Ваш шоколадний ідол хіба про це щось говорив і оголошував війну? Він не те що дипломатичних, але навіть і торгових відносин не розірвав зі своїми партнерами
Ще раз прихильники певної політсили, ніяких братиків у мене немає, кума - куратора поцілуй в сраку, він тепер з вашими зеленими обранцями одні антиукраїнські закони приймати буде. Щодо Порошенка, він принаймні назвать ворога ворогом не встидався як ваше зелене недорозумЄнІЄ і ви з ним
   
Re: На нас напал сосед
RS

Страна- сусід
це ж можна так і війну об'явити: Сусідсько-Українська війна  (tu)
   
Re: На нас напал сосед

Ще раз прихильники певної політсили, ніяких братиків у мене немає

Ще раз, петік (або петічка),
Проти фактів не попреш: є плем'я, яке уявляє себе неаби якими патріотами і свято вірить, що немає альтернативи їхньому єдиному і неповторним панамському ідолу-крадію...
I не треба спростовувати свою належність до цього  стада ;)


, кума - куратора поцілуй в сраку, він тепер з вашими зеленими обранцями одні антиукраїнські закони приймати буде.

Це такі забаганки у петікiв? І новини з майбутнього тут же пішли. Все як і належить зайвохромосомним тваринкам   :pooh_lol:


Щодо Порошенка, він принаймні назвать ворога ворогом не встидався як ваше зелене недорозумЄнІЄ і ви з ним

:facepalm1:

Де і коли в перший раз? Може він своїм партнерам ще перестав бабло постачати?

Останнє редагування: 26 серпня 2019 15:44:37 від _Semen
   
Re: На нас напал сосед

Страна- сусід
це ж можна так і війну об'явити: Сусідсько-Українська війна  (tu)

Може я щось пропустив, а як її назвав шоколадний мародер?  :shuffle:  І взагалі, він хіба оголошував війну? Він не те що дипломатичних, але навіть торгових відносин не розірвав зі своїми партнерами
   
Re: На нас напал сосед

А що такого трапилось , власне , чого не було при Поросі ? Чого ти зрадойпиш як не  в себе ?
Людасе може ви знаєте хто той сусід? Може це Порошенко?
   
Re: На нас напал сосед

Людасе може ви знаєте хто той сусід? Може це Порошенко?

Ще один письменник?  :(

Ваші зайвохромосомнi братики за поребриком з кумoм кума-куратора шоколaдного бозі.

P.S. А ваша версія яка була? Якісь цинічні бандерівці?  :shuffle:


   
Re: На нас напал сосед
fam

Порошенко, по крайней мере, все своими словами называл. А вчера наш новый преЗЕк про какого-то соседа запел.

призывал спасти лицо соседа?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія