Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Диктатура неминуча 8-)

Диктатура неминуча  8-)

   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Скоріще буде анархія на деякий час
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Правильная диктатура тут уже давно назрела .. так что все нормально
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Мойсей та Піночет мовчки спостерігають наші рехформи.  :D
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Об'єднатись навколо ідеї привести країну до цивілізації, протистояння агресору та проведення потрібних реформ - це нормальне згуртування справжніх громадян своєї країни, а не організмів з ротами щоб жерти та дупами, щоб серти. Але зелбойобам цього не зрозуміти, адже вони об'єдналися навколо малоросійського блазня і тепер пишаються тим, як вони "зробили" всю країну. І ці йобані бляді ще щось про лицемірство тут патякають, мразота болотна! (td)
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Об'єднатись навколо ідеї привести країну до цивілізації, протистояння агресору та проведення потрібних реформ - це нормальне згуртування справжніх громадян своєї країни, а не організмів з ротами щоб жерти та дупами, щоб серти. Але зелбойобам цього не зрозуміти, адже вони об'єдналися навколо малоросійського блазня і тепер пишаються тим, як вони "зробили" всю країну. І ці йобані бляді ще щось про лицемірство тут патякають, мразота болотна! (td)
Дебил - "вся крайина" это они и есть, те кто вас поросячья плесень сделал. БГГГГГ :lol:
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Дебил - "вся крайина" это они и есть, те кто вас поросячья плесень сделал. БГГГГГ :lol:

Не вся краина, а 73% зёбнутых.
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Об'єднатись навколо ідеї привести країну до цивілізації, протистояння агресору та проведення потрібних реформ - це нормальне згуртування справжніх громадян своєї країни, а не організмів з ротами щоб жерти та дупами, щоб серти. Але зелбойобам цього не зрозуміти, адже вони об'єдналися навколо малоросійського блазня і тепер пишаються тим, як вони "зробили" всю країну. І ці йобані бляді ще щось про лицемірство тут патякають, мразота болотна! (td)





:weep: 
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Пєдроти - безпринципні потвори. What's new?
   
Re: Диктатура неминуча  8-)



 :weep:
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Ви не розумієте, що порохосрань намагається донести.
Пєдріло Шоколадне - це правильна диктатура.
А Зелень - це неправильна! B-)
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Яка там диктатура! Сміх та сором... :D  Все незабаром скінчиться...Манюпа с він злий...Не любить,коли його найопують... B-)
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Яка там диктатура! Сміх та сором... :D  Все незабаром скінчиться...Манюпа с він злий...Не любить,коли його найопують... B-)

Це ти зараз про Петра?
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Правильная диктатура тут уже давно назрела .. так что все нормально

вам в Московию. там для вас будет рай.
   
Re: Диктатура неминуча  8-)
nik

Манюпа с він злий...Не любить,коли його найопують...

може тому, що деякi хитрожопi не платять податки  :laugh:
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Об'єднатись навколо ідеї привести країну до цивілізації, протистояння агресору та проведення потрібних реформ - це нормальне згуртування справжніх громадян своєї країни, а не організмів з ротами щоб жерти та дупами, щоб серти. Але зелбойобам цього не зрозуміти, адже вони об'єдналися навколо малоросійського блазня і тепер пишаються тим, як вони "зробили" всю країну. І ці йобані бляді ще щось про лицемірство тут патякають, мразота болотна! (td)

   
Re: Диктатура неминуча  8-)
Пшениця

   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Скоріще буде анархія на деякий час

 +1000500 Вакуум влади. який спробують заповнити риги.
Я подивився на того Слугу (партію)  - стадо під орудою  переляканого наркомана, якому допомогають помічники-вівцежери.  :(  Керованість державними структурами буде падати з кожним місяцем.
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Дебил - "вся крайина" это они и есть, те кто вас поросячья плесень сделал. БГГГГГ :lol:

Цікаво. Якщо прихильники певної політсили таки розумні,  то чому волати про всі негаразди в країні почали тільки за півроку до президентських виборів?
   
Re: Диктатура неминуча  8-)
nik

25 мест против 250  :laugh:

а крику!!!  :facepalm:
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

+1000500 Вакуум влади. який спробують заповнити риги.
Я подивився на того Слугу (партію)  - стадо під орудою  переляканого наркомана, якому допомогають помічники-вівцежери.  :(  Керованість державними структурами буде падати з кожним місяцем.

Анархія як відомо мати порядку. Вижене прихильники певної політсили технологію . Прочисте мізкі. Ну а потім передасть владу знову демократично обраному. Навряд чи буде Зеля. Втече в Ізраїль з його талантами, Москву, Італію. Вибір куди, якраз у нього є. Це тільки Петро залишається
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Першою справою яку зробив Попошенко на своїй посаді - це оголосив одностороннє 10-денне перемир'я. Українська армія потім довго своєю кров'ю відхаркувала це дибільне перемир'я.

Тоді Донецьк можна було майже голими руками брати. Його декілька десятків алкоголіків "обороняло". А цей дибіл послухався Ріната, який погрожував не штурмувати Донецьк, і замість цього послав найкращі бригади на розстріл вздовж російського кордону. А потім воно з почестями випустило Гіркіна з Слов'янська в Донецьк.

Краще порохоботи не почитайте. Гірше почати аніж ваш найясніший почав - важко уявити. Я вже про ганебні Мінські угоди з "громадянами" Захарченком і Плотніцкім навіть не згадую

Показати зображення...
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Першою справою яку зробив Попошенко на своїй посаді - це оголосив одностороннє 10-денне перемир'я. Українська армія потім довго своєю кров'ю відхаркувала це дибільне перемир'я.

Тоді Донецьк можна було майже голими руками брати. Його декілька десятків алкоголіків "обороняло". А цей дибіл послухався Ріната, який погрожував не штурмувати Донецьк, і замість цього послав найкращі бригади на розстріл вздовж російського кордону. А потім воно з почестями випустило Гіркіна з Слов'янська в Донецьк.

Краще порохоботи не почитайте. Гірше почати аніж ваш найясніший почав - важко уявити. Я вже про ганебні Мінські угоди з "громадянами" Захарченком і Плотніцкім навіть не згадую

 

От тільки з Вольдемара Паріса не липіть. А то смішно
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

   
Re: Диктатура неминуча  8-)

 :facepalm: батько лукашенко до того как стать диктатором совхозом руководил и внедрял арендный подряд.
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

В Вазелінського диктаторські замашки проявилися зразу після президентських виборів, а зараз лише посиляться.
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Першою справою яку зробив Попошенко на своїй посаді - це оголосив одностороннє 10-денне перемир'я. Українська армія потім довго своєю кров'ю відхаркувала це дибільне перемир'я.

Тоді Донецьк можна було майже голими руками брати. Його декілька десятків алкоголіків "обороняло". А цей дибіл послухався Ріната
хуйла
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Ви не розумієте, що порохосрань намагається донести.
Пєдріло Шоколадне - це правильна диктатура.
А Зелень - це неправильна! B-)

Ну якщо при "диктатурі" Пороха на виборах вільно та прозоро перемагає якась хуїта, то чим тоді погана така "диктатура"? Для хуїти та її прихильників дуже файна така собі "диктатурка"!
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Об'єднатись навколо ідеї привести країну до цивілізації, протистояння агресору та проведення потрібних реформ

Це про Педру та свинарчуків?   :lol:

   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Ну якщо при "диктатурі" Пороха на виборах вільно та прозоро перемагає якась хуїта, то чим тоді погана така "диктатура"? Для хуїти та її прихильників дуже файна така собі "диктатурка"!

При пороху ніякої диктатури не було б бо він ніколи і не пробував її створити. А от зєля першим ділом почав таку диктатуру створювати - під шумок підгріб під себе ВР, всі ОДА та РДА  і повним ходом вручну керує КМ в стилі лукашенки.
   
Re: Диктатура неминуча  8-)



різні є ознаки куди піде процес
але точно поки невідомо
так шо спокуха
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Спеціальнр для прихильники певної політсили від, так званого, порохобота: на достровкових виборах в 2014 році, я навмисно голосував за Самопоміч. Щоб Порошенко не отримав повністю підконтрольну ВР і не узурпував владу.
І саме на Самопоміч я робив ставку, що вони стануть тим фундаметом, який почне зміну політичних еліт в Україні.
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Спеціальнр для прихильники певної політсили від, так званого, порохобота: на достровкових виборах в 2014 році, я навмисно голосував за Самопоміч. Щоб Порошенко не отримав повністю підконтрольну ВР і не узурпував владу.
І саме на Самопоміч я робив ставку, що вони стануть тим фундаметом, який почне зміну політичних еліт в Україні.
Тіпа відповідальний?
А от хохли не такі.
 :D
По виділеному камент:
Фуйовий з Андрія бетоняр як з тебе бабаванга
 :weep:
   
Re: Диктатура неминуча  8-)


Результати парламентських виборів 2019 року демонструють, що Україна сьогодні ще далі від моделі парламентсько-президентської республіки, ніж 2010 року, коли Конституційний суд створив для Януковича можливість повернутися до президентсько-парламентської форми правління

Але різниця є відчутною. 2010 року Яник узурпував владу.
У 2019 все сталося завдяки волі народу, без будь-якої узурпації і конституційних змін.
Громадяни України у своїй переважній більшості проголосували не за партію "Слуга народу" - такої партії досі насправді і немає.
Вони проголосували за персональну відповідальність однієї людини - Зеленського

   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Правильная диктатура тут уже давно назрела .. так что все нормально

Все верно. Вопрос только в чьих интересах она будет реализована.

Если в интересах государства и общества, то я только ЗА такую диктатуру.
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Взагалі, я за те, щоб була норма, яка обмежувала можливість партіям одноосібно мати більшість. Тобто партія може отримати максимум 40% мандатів на вибрах максимум і все. Це як приклад. На скільки я знаю, така норма діє в Німеччині.
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Першою справою яку зробив Попошенко на своїй посаді - це оголосив одностороннє 10-денне перемир'я. Українська армія потім довго своєю кров'ю відхаркувала це дибільне перемир'я.

Тоді Донецьк можна було майже голими руками брати. Його декілька десятків алкоголіків "обороняло". А цей дибіл послухався Ріната, який погрожував не штурмувати Донецьк, і замість цього послав найкращі бригади на розстріл вздовж російського кордону. А потім воно з почестями випустило Гіркіна з Слов'янська в Донецьк.

Краще порохоботи не почитайте. Гірше почати аніж ваш найясніший почав - важко уявити. Я вже про ганебні Мінські угоди з "громадянами" Захарченком і Плотніцкім навіть не згадую

От он!Енерал,мля,Жукафф! Голыми руками вззявший бы Данецк!!!Если бы не плоскостопие,купленное за папины 100$.... :D
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

Анархія як відомо мати порядку. Вижене прихильники певної політсили технологію . Прочисте мізкі. Ну а потім передасть владу знову демократично обраному. Навряд чи буде Зеля. Втече в Ізраїль з його талантами, Москву, Італію. Вибір куди, якраз у нього є. Це тільки Петро залишається

Під час періоду безвладдя нас спробує зжерти паРаша. Точніше, відкусити, скільки вийде. Питання - в яких кордонах після прихильники певної політсили, буде наша Держава?
   
Re: Диктатура неминуча  8-)

може тому, що деякi хитрожопi не платять податки  :laugh:
========================
Може не платять,може щось платять... :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія