Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изменили ли пленки Бигуса ваше отношение к Порошенко?

в секти Порошенка логіка зовсім відсутня.

Тисячі полонених з'явилися через бездарно проведену військову компанію. Згадаймо тут і дозвіл Ґіркіну спокійно вийти з Слов'янська, і замість того щоб брати Донецьк який в червні пару сотень алкашів "обороняли", Порошенко послав кращі бригади на перекриття кордону, яких потім кацапи тупо розстрілювали. Ідіотські домовленості з кацапами під Ілловайськом, якi призвели до розстрілу української колони з сотнями вбитих і полонених. Чи скажімо, спочатку Порошенко віддав Донецьких аеропорт кацапам в перших мінських домовленостях, приховав це, і влаштував гладіаторські бої там взимку 2014-15 років з сотнями загиблих з нашої сторони. Далі тупо просрав Дебальцево і підписав капітуляційні мінські домовленості, які подав як перемогу і почав твердити що "альтернативи їм не існує". Як це недавно зазначив Сурков - "Мінські домовленості - це велика перемога російської дипломатії. Від них Україні так просто не відмовитися."

Прихильники Порошенка нагадують мені релігійних сектантів. На них звичайна логіка не діє. Якись тупий вождізм а-ля Росія.

Колаборант и предатель: безвиз, обмен пленными, отвоевал 2\3 оккупированых територий, Томос (рпц нах), нато в конституцию, армия вооружение, форма, быт, еда.. культура мова............... это ж с каким цинизмом порох нам это все здобув... цинична свыня.. кнуррряяяяяяя


Давате теперь послушаем что сделал не коллаборант и предатель а простой искренний парень : ......... ни ху я

Показати зображення...
   
в секти Порошенка логіка зовсім відсутня.

Тисячі полонених з'явилися через бездарно проведену військову компанію. Згадаймо тут і дозвіл Ґіркіну спокійно вийти з Слов'янська, і замість того щоб брати Донецьк який в червні пару сотень алкашів "обороняли", Порошенко послав кращі бригади на перекриття кордону, яких потім кацапи тупо розстрілювали. Ідіотські домовленості з кацапами під Ілловайськом, якi призвели до розстрілу української колони з сотнями вбитих і полонених. Чи скажімо, спочатку Порошенко віддав Донецьких аеропорт кацапам в перших мінських домовленостях, приховав це, і влаштував гладіаторські бої там взимку 2014-15 років з сотнями загиблих з нашої сторони. Далі тупо просрав Дебальцево і підписав капітуляційні мінські домовленості, які подав як перемогу і почав твердити що "альтернативи їм не існує". Як це недавно зазначив Сурков - "Мінські домовленості - це велика перемога російської дипломатії. Від них Україні так просто не відмовитися."

Прихильники Порошенка нагадують мені релігійних сектантів. На них звичайна логіка не діє. Якись тупий вождізм а-ля Росія.

логика всегда оприется на возможности
поэтому именно она у вас отсутствует в данном фрагменте
так вам хочется выпендрится что армия и Порошенко
- это некий бесконечный ресурс, который мог все и везде
но  провтыкал все ...

такие заявки через 7 лет просто индикатор поцоватости
   
какая-то херня обиженной Богом ...
та ну?
А кому і що саме якісь гандони з телевізора щось поміняли у головах?
Ти був притомний коли таку маячню городив?
   
та ну?
А кому і що саме якісь гандони з телевізора щось поміняли у головах?
Ти був притомний коли таку маячню городив?

ну может вы уже от рождения с вавкой в голове
а телевизор уже добавил вам ...
хз
это детали, при результате на лицо
   
Прихильники Порошенка нагадують мені релігійних сектантів. На них звичайна логіка не діє. Якись тупий вождізм а-ля Росія.
абсолютно тупориле стадо, яке впевнене, що лише якийсь зовнішній підступно-навмисний вплив на мізки українців завадив їм оцінити велич петро (в якій у них, свиносектантів, нема жодних сумнівів) і вдруге віддати йому президентське крісло - а це все, чого свиносекта потребує у цьому житті
   
абсолютно тупориле стадо, яке впевнене, що лише якийсь зовнішній підступно-навмисний вплив на мізки українців завадив їм оцінити велич петро (в якій у них, свиносектантів, нема жодних сумнівів) і вдруге віддати йому президентське крісло - а це все, чого свиносекта потребує у цьому житті

это вы юльков описываете
все  один в один
   
ну может вы уже от рождения с вавкой в голове
Все дуже просто насправді
те, що є нормальним для переважної більшості коцапів, викликає регіт у нормальних людей
раніше просто крутили пальцем біля скроні, але зараз рівень кацмаразму зашкалив - тож тільки регіт
так само і з петро - те з його діянь, що є для вас нормальним (не буду перераховувати), категорично не сприймається переважною більшістю українців (антирейтинг 75%)
тож ви ніколи їх не зрозумієте, а вони - вас
різні світогляди, різний рівень рабства і холуйства у генах - і нема на те ради
   
это вы юльков описываете
все  один в один
нє, я говорила про ПЄСдюків
настільки тупорилих сектантів, яких вдалося виховати петро, Україна ще не знала
   
Все дуже просто насправді
те, що є нормальним для переважної більшості коцапів, викликає регіт у нормальних людей
раніше просто крутили пальцем біля скроні, але зараз рівень кацмаразму зашкалив - тож тільки регіт
так само і з петро - те з його діянь, що є для вас нормальним (не буду перераховувати), категорично не сприймається переважною більшістю українців (антирейтинг 75%)
тож ви ніколи їх не зрозумієте, а вони - вас
різні світогляди, різний рівень рабства і холуйства у генах - і нема на те ради

а понимаю результаты
а они у петра были
бредни городских сумасшедших и инфицированных маланской пропагандой - меня не цепляют
   
нє, я говорила про ПЄСдюків
настільки тупорилих сектантів, яких вдалося виховати петро, Україна ще не знала

я про  лижущих вагиню у юльки в любое время дня и ночи
 и при любой погоде
зы
не советую косить под быдло маланское
буду бить нещадно
   
а понимаю результаты
а они у петра были
бредни городских сумасшедших и инфицированных маланской пропагандой - меня не цепляют
Якщо ви побачили якісь "результати" у петро (до речі, Мудачук напевно теж їх побачив і відчув гарно), а переважна більшість українців побачили щось зовсім інше (наприклад, колабораціонізм з Хуйлом і наживання на армії та на війні), то у вас лише один вихід
і це не монастир
   
не советую косить под быдло маланское
буду бить нещадно
Нє-нє!
Право на закіс під маланське бидло ми залишаємо повністю вам
Але скориставшись, не волайте скажено : нас, ПЄСдюків ображають!
тобто будьте готові до найгіршого
   
Якщо ви побачили якісь "результати" у петро (до речі, Мудачук напевно теж їх побачив і відчув гарно), а переважна більшість українців побачили щось зовсім інше (наприклад, колабораціонізм з Хуйлом і наживання на армії та на війні), то у вас лише один вихід
і це не монастир

я так понял что "все украинцы" это кликуха
 пациентов в вашей психушке
а психушка не монастырь , да

всегда умиляет
когда какое-то чучело начинает вещать за всех и от имени
   
я так понял что "все украинцы" это кликуха
 пациентов в вашей психушке
а психушка не монастырь , да

всегда умиляет
когда какое-то чучело начинает вещать за всех и от имени
"все украинцы" - це цитата? Звідки?
Прошу дати лінк
в іншому разі роблю висновки про погану якість вашого лікування у психушці
   
Не так плёнки как само поведение кучерявого болвана который так и не признал поражения.
   
та ні, це якраз тобі, смердюча бомжихо
Догавкалася
віднині тільки так
Не плач, нещастячко. Це твоя справа, з ким розважатись, врешті решт.
А якщо то неправда - заперечуй.
І ето.. якщо захочеш когось образити, то називай опонента просто "мирославою". ;)
   
Я порохобот,изменили     4     
 
    3%
:laugh:

поросєботи - люди з діагнозом.  (tu)


дзінь  :-B


   
Чучело ебаное,т.е. народ Украины это помои и небесной сотни не было и безвиз дали не Украине,а Петру?

А чого у українського народу раптом скінчились дипломатичні, військові, культурні, економічні успіхи? Ну Петро (а якщо точніше вся влада того періоду) ж тепер не заважає народу, має бути все просто суперово.
   
Вадик,я тебя в кои века полностью поддерживаю.И ЗЕ это не кумир,а просто попытка что то изменить.Хотя,как обычно,оказалась той еще авантюрой.Но тем не менее я и сейча могу сказать что если выбирать между Зе и По,то я выберу Зе при том что он плюс минус такое же говно,но хотябы не такое лицемерное
ти вибереш зе тому,  шо тобі чхати на Україну .саме тому .
   
Якщо ви побачили якісь "результати" у петро (до речі, Мудачук напевно теж їх побачив і відчув гарно), а переважна більшість українців побачили щось зовсім інше (наприклад, колабораціонізм з Хуйлом і наживання на армії та на війні), то у вас лише один вихід
і це не монастир
позитивні результати у Петро побачила вся Європа , Америка і частка українців , які мають розум  , і тільки мирослави їх не побачили .
   
Ти плівок не слухав, котику? То послухай, якщо власних мізків бракує
конкретно, кицю, по пунктах! але так розумію, відповіді на мої питання не буде
   
шо там може змінити відношення до військового злочинця, державного зрадника, брехуна і ворюги...
   
шо там може змінити відношення до військового злочинця, державного зрадника, брехуна і ворюги...
Дефіцит Державного бюджету України в 2019 році становив 72,4 млрд грн, або близько 1,8% ВВП.

МІНФІН - ПРО ДЕФІЦИТ БЮДЖЕТУ: У 2020 РОЦІ - 7,5% ВВП, У 2021-МУ - 6%

Так, Порошенко крав в бюджет. Ніби це щось погане  :)

Останнє редагування: 14 червня 2021 10:11:48 від Засіб
   
А хуїз біґуз?

І чому в "опитуванні" нема стандартного останнього пункту
КГ/АМ
? :)

Останнє редагування: 14 червня 2021 10:43:16 від Ламер
   
позитивні результати у Петро побачила вся Європа , Америка і частка українців , які мають розум  , і тільки мирослави їх не побачили .
Ви розумієте, що це притягнута невідомо за які вуха маячня?
Яка Європа, Америка ? Які позитивні результати? Про що ви? Ви серйозно вважаєте, що світ тупо не знав про тісне співробітництво петро з хуйлом?
А оте "Європа втомилася від України"  звідки?
Я просто не розумію, як можна бути при здоровому глузді і вірити у проголошувані гєрасімовими гасла..
Зомбі...
   
конкретно, кицю, по пунктах! але так розумію, відповіді на мої питання не буде
Котику, не влаштовуй клоунаду зайвого разу. У жебраків слуг немає. А у обділених розумом і поготів.
   
Порошенко крав в бюджет.
:facepalm1: з Мудачуком разом
   
Ви розумієте, що це притягнута невідомо за які вуха маячня?
Яка Європа, Америка ? Які позитивні результати? Про що ви? Ви серйозно вважаєте, що світ тупо не знав про тісне співробітництво петро з хуйлом?
це тільки в твоїх вологих мріях, Мирославо

Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що за 5 років президентства Петра Порошенка Євроатлантичний прогрес України був більшим, ніж за попередні десятиліття.
   
:facepalm1: з Мудачуком разом

Дефіцит Державного бюджету України в 2019 році становив 72,4 млрд грн, або близько 1,8% ВВП.

МІНФІН - ПРО ДЕФІЦИТ БЮДЖЕТУ: У 2020 РОЦІ - 7,5% ВВП, У 2021-МУ - 6%
   
Котику, не влаштовуй клоунаду зайвого разу. У жебраків слуг немає. А у обділених розумом і поготів.

что , юлька с довольствия сняла уже ?
на счет ущербности ... мои соболезнования вам, боженька бывает скуп и строг к грешникам
наказывает лишением ума ...
   
Котику, не влаштовуй клоунаду зайвого разу. У жебраків слуг немає. А у обділених розумом і поготів.
:weep: цей блядський цирк ти влаштувала, я то тут при чому?
п.с. мої прогнози справдились. відповіді немає
   
це тільки в твоїх вологих мріях, Мирославо

Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що за 5 років президентства Петра Порошенка Євроатлантичний прогрес України був більшим, ніж за попередні десятиліття.
Ви в курсі, що таке міжнародна дипломатія?
Зброю Україні дали або хоча би продали?
   
:weep: цей блядський цирк ти влаштувала, я то тут при чому?
п.с. мої прогнози справдились. відповіді немає
Якої відповіді, котику? Ти не в курсі, як гвалтувало Україну твоє петро, очікуєш що я зараз візьмуся тобі по пунктах пересказувати?
Для початку ознайомся https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027526.0
   
Якої відповіді, котику? Ти не в курсі, як гвалтувало Україну твоє петро, очікуєш що я зараз візьмуся тобі по пунктах пересказувати?
Для початку ознайомся https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027526.0
:facepalm1:
   
:facepalm1: з Мудачуком разом
Ваш ЗЕ краде З бюджету разом з Коломойським.
Очевидно Вам це більше до душі(?) :)
   
Ви в курсі, що таке міжнародна дипломатія?
Зброю Україні дали або хоча би продали?
а ті ж джавеліни хто шоколадному баризі дав, марсіани?
   
:facepalm1: Показати зображення...
(tu)
   
Не так плёнки как само поведение кучерявого болвана который так и не признал поражения.
Ой, а це про кого? Здається у нас болван зовсім некучерявий.  :laugh:
А ще кучері у багатьох на вухах - з локшини.
   
Шо ето за воприс - "изменил ли отношение к Порошенко?" Это типа "Стал ил ты считать говно шоколадом?". С какой стати?
   
после мычания Бабы Гуси про Свинарчуков это тело вычеркнуто из списка....Пусть тужится дальше...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія