Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Атака на закон про мову

Re: Атака на закон про мову

якби це було так, то між громадянами України не виникали б через нього конфлікти.

це нереально - жити в Україні і не знати державної мови,
адже вона вивчається в школі, а от вільно розмовляти нею не всі можуть, це правда.
і не варто з цього приводу влаштовувати істерики та поводитись агресивно.

з ними - нічого, робити треба із законодавством,
а саме - приводити його у відповідність Конституції,
аби не утискались права всіх громадян України а не тільки україномовних.
Та щас,  не виникали б. У нас через паркування виникає постійно, то що,  дозволяти паркування  як попало?)

Так хай вчаться розмовляти. Вільно ніхто і не заставляє,  там не треба прям супервміння.

Ніхто прав громадян не утискає,  крім тих,  котрі вперто не хочуть вчити українську  аюАле це не утиски,  а вимога. Який ти в дупу громадянин,  якщо не знаєш мову своєї країни?

Нічого такого не випливає з конституції,  це є ваша особиста фантазія. Дурниць прошу не писати більше.
   
Re: Атака на закон про мову

В даному випадку проти мовного закону виступають саме ті хто знає українську.
проти цього закону виступають ті хто за Справедливість і Верховенство Права в Україні,
і як бачите, нема ніякого значення - яка мова для них є рідною, і чи володіють вони українською.
   
Re: Атака на закон про мову

Тоді вони ідіоти?

ну десь так виходить, про права людини чули, а що воно таке не зрозуміли
та ж історія зі свободою слова, коли ідіоти її плутають зі свободою брехні чи образи
   
Re: Атака на закон про мову

Вимога знати українську ніяк не зменшує можливість для використання і розвитку тих інших мов.

От якби була заборона іншими мовами спілкуватись - тоді так. Але це можна, за згоди обох сторін.

Тому абсолютно нічого тут не суперечить конституції
   
Re: Атака на закон про мову

Цитоване - брехня , відверта , неприхована , нахабна - побрехенька )) - НМД .

Знайдіть хоч один підручник назразок курс "ТОЕ" або "Деталі машин" або "Довідник з машинобудівного креслення" виданий за совєтів , українською мовою .

Або зара самі намалюйте , що-би стверджувати , що були такі підручники .

Ще раз - русскій язик = мова московсько-кремльовського загарбника , котрому - язику , котрій
+==================================================================+
Щодо гноблення української: в 2012-му я подав до захисту докторську дисертацію.
Наша вчена зрада відмовила тому що вона була українською...
Мотивація: нема хіміків що знають українську. А це повна брехня, бо в київському
Універі більшість предметів викладалися українською. Окрім, звичайно, історії кпрс та
інших "неприродніх наук" (с) В.В.Скопенко - ректор Універу та зав кафедрою неорганіки.
   
Re: Атака на закон про мову

проти цього закону виступають ті хто за Справедливість і Верховенство Права в Україні,
і як бачите, нема ніякого значення - яка мова для них є рідною.
ну розвиньте далі свій спіч про конфлікт між громадянами на мовних питаннях...
дуже щось нагадує, просто дежавю
   
Re: Атака на закон про мову

+============================+
Саме тому Закону про мови -ТАК!
А кацапським підхуйловцям - НІ!
Щоб жити в правовій державі -
треба виконувати її закони.
Не подобаються закони - йди у
Верховну зРаду та міняй їх!

За закони 16 січня чи за закон про мову від КК ти теж так завзято рвав рубаху на пузі "треба закони виконувати"?
   
Re: Атака на закон про мову

проти цього закону виступають ті хто за Справедливість і Верховенство Права в Україні,
і як бачите, нема ніякого значення - яка мова для них є рідною, і чи володіють вони українською.
Ок,  яким чином пропонується забезпечувати мені можливість бути обслуженим українською на всій території України? Конкретно пропозиції в студію,  будь ласка
   
Re: Атака на закон про мову

Щоб жити в правовій державі -
треба виконувати її закони.
так

  Не подобаються закони - йди у
Верховну зРаду та міняй їх!
є ще один варіант вирішення цієї проблеми -
змусити своїх обранців-депутатів збалансувати мовне законодавство,
та привести його у відповідність Конституції.
   
Re: Атака на закон про мову

За закони 16 січня чи за закон про мову від КК ти теж так завзято рвав рубаху на пузі "треба закони виконувати"?
а хто каже,  що всі закони адекватні? Ми кажемо, що саме цей конкретний закон не треба міняти. А просто виконувати.
   
Re: Атака на закон про мову

проти цього закону виступають ті хто за Справедливість і Верховенство Права в Україні,
і як бачите, нема ніякого значення - яка мова для них є рідною, і чи володіють вони українською.
+=========================================================================+
Якщо ти за "Справедливість і Верховенство Права в Україні", то почни виконувати закони.
Не подобаються закони - чимчикуй у Верховну зРаду їх виправляти.
   
Re: Атака на закон про мову

Вимога знати українську ніяк не зменшує можливість для використання і розвитку тих інших мов.

От якби була заборона іншими мовами спілкуватись - тоді так. Але це можна, за згоди обох сторін.

Тому абсолютно нічого тут не суперечить конституції

Ось якби п.3 ст.30 починався би з "за згоди обох сторін", то це було б хоч пів-шажка  назустріч здоровому глузду.
Але там написано зовсім не те, що ти тут намагаєшся пропихнути, - там "на прохання клієнта".
   
Re: Атака на закон про мову

так

є ще один варіант вирішення цієї проблеми -
змусити своїх обранців-депутатів збалансувати мовне законодавство,
та привести його у відповідність Конституції.
Ви знущаєтесь??? Скільки разів ще повторити - конституція не порушується! Порушувалась,  якби заборонялось іншими мовами вести спілкування. Ніхто ж не забороняє,  правда?
   
Re: Атака на закон про мову

адже ніякий загарбник чи агресор не зможе приватизувати жодного засобу комунікації,

 Загарбник - насаджує власний(і) засоби комунікації , ув згаданому випадкові - русскій язик = язик мєжнационального общєнія (с) , та одночасно унеможливлює у багатьох вимірах , окрім визначеного/дозволеного загарбником якогось виміру , існування інших мов , як таких .

І више приклади свідчать - ув техніці , українсьької мови не існувало , ув армії не існувало і ти.ди і ти.пи.   Самі мозок напружуйте та пригадуйте .

У якомусь вузенькому культурному вимірі - було дозволене існування української мови - тАк , було , іноді з відлигами , іноді з утисками .

Тв отой "культурний" вимір - лише манюсінька часточка , хоч і суттєва , у загальному розмаїтті мови , що було би бажане до існування , але понад триста років - знищувалось .
   
Re: Атака на закон про мову

Ось якби п.3 ст.30 починався би з "за згоди обох сторін", то це було б хоч пів-шажка  назустріч здоровому глузду.
Але там написано зовсім не те, що ти тут намагаєшся пропихнути, - там "на прохання клієнта".
це те ж саме,  по суті. Якщо продавець теж не проти - то це і є згода обох сторін
   
Re: Атака на закон про мову

так

є ще один варіант вирішення цієї проблеми -
змусити своїх обранців-депутатів збалансувати мовне законодавство,
та привести його у відповідність Конституції.
+=====================================================+
Спробуй! Я буду категорично проти такої антиукраїнської спроби.
І таких - більшість. Чи ти проти демократії?
   
Re: Атака на закон про мову

Якщо продавець теж не проти - то це і є згода обох сторін
Ні, тут продавець стає вище покупця, бо хотілки покупця не призведуть до згоди, якщо продаван не захоче.
п.с. цікаво, що ці "мовні правники" пробують забалакати

   
Re: Атака на закон про мову

Ні, тут продавець стає вище покупця, бо хотілки покупця не призведуть до згоди, якщо продаван не захоче.
п.с. цікаво, що ці "мовні правники" пробують забалакати
А як може бути інакше? Якщо покупець захоче на суахілі,  а продавець не знає її?

Тому і визначена одна мова дефолтна - українська. Всі решта - за бажанням обох сторін. Це очевидно, незалежно від конкретного формулювання. Якщо обидві сторони не мають бажання, то акт спілкування не може відбутися.
   
Re: Атака на закон про мову

та які скандали, пару випадків, після яких оперативно звільняють.
За кілька місяців весь персонал вивчить і не буде скандалів.
1. звільняти за мову не мають права.
2. українську знають всі громадяни України
але спілкуватись нею можуть не всі, і змушувати їх - то гвалтування.

Просто не треба рухати нічого,  нормальний закон
нормальні закони повинні корелюватись з Конституцією,
а цей - серйозно протирічить їй, утискаючи права громадян України.
Таке толерувати це означає бути бєспрєдєльщиком.
   
Re: Атака на закон про мову

Не висмикуй - там написано "в інших публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом", тобто законом визначається в яких публічних сферах застосування обов'язкове.
А сфера обслуговування у нормальних країнах не є публічною сферою - тому на неї такий закон не може поширюватися.
Все це було вже неодноразово розжовано.


фантазії
сфера послуг, як і торгівля, є одним із секторів економіки, орієнтована на необмежене коло осіб, вона завжди і всюди у світі була і є публічною, тобто, громадською (не приватною) сферою суспільного життя

ти плутаєш форму власності (приватні надавачі послуг) із приватною сферою суспільного життя
приватна сфера суспільного громадського життя - це особистісні відносини між окремими індивідумами, напр. приватне листування, приватні розмови ітд.
   
Re: Атака на закон про мову

Ну то я уважно слухаю всіх противників мовного закону: яка альтернативна пропозиція стосовно забезпечення мого права бути обслуженим українською на всій території України?

Критикуєш - пропонуй
   
Re: Атака на закон про мову

так почитайте про долю української і кримсько-татарської в Криму
та які у кого права можуть бути в царстві тирана? ;o
   
Re: Атака на закон про мову

Якщо обидві сторони не мають бажання
так спір що "клієнт " хоче, значить він вище продавана, "ущємляєт" прямо, не так написано
   
Re: Атака на закон про мову

то Ваша думка чи на руках є тлумачення КС щодо вказаного?
а у Вас інша думка? ;o
   
Re: Атака на закон про мову

це те ж саме,  по суті. Якщо продавець теж не проти - то це і є згода обох сторін

Ні. Я наводив варіанти в іншій гілці: немає прохання - не можна _законно_ перейти на іншу мову.
А усілякі там "по суті", чи "майже", чи "можна трактувати" чи ще щось подібне - то до дупи: є чітка вимога закону - виключно на прохання клієнта.
Звісно, що виконувати цю дебільну вимогу ніхто не буде.
   
Re: Атака на закон про мову

+===================================================+
Не подобається - чимчикуй в зРаду та просувай власні закони.
навіщо всім громадянам іти в Раду?
ми туди обрали своїх представників і делегували їм повноваження
виконувати нашу волю.
   
Re: Атака на закон про мову

та які у кого права можуть бути в царстві тирана?
а я не про права, а про те що починають нищити в першу чергу
не хочете стурбуватись і озвучити позицію Веніціанки по цьому питанню?
п.с. так тлумачення КС по 10 ст буде?
   
Re: Атака на закон про мову

1. звільняти за мову не мають права.
2. українську знають всі громадяни України
але спілкуватись нею можуть не всі, і змушувати їх - то гвалтування.

нормальні закони повинні корелюватись з Конституцією,
а цей - серйозно протирічить їй, утискаючи права громадян України.
Таке толерувати це означає бути бєспрєдєльщиком.
Звільняти можна за невідповідність займаній посаді. Працюєш з людьми,  і не знаєш української - значить не володієш відповідними навичками.

Це очевидно, мені здається.

Є роботи де треба володіти англійською, наприклад. Теж будете казати, що це дискримінація? Ну дурниця ж очевидна.

Мене реально дістало,  як люди несуть очевидну діч,  не маючи навіть якогось поняття  в темі,  в даному випадку - в темі права.
   
Re: Атака на закон про мову

Ні. Я наводив варіанти в іншій гілці: немає прохання - не можна _законно_ перейти на іншу мову.
А усілякі там "по суті", чи "майже", чи "можна трактувати" чи ще щось подібне - то до дупи: є чітка вимога закону - виключно на прохання клієнта.
Звісно, що виконувати цю дебільну вимогу ніхто не буде.
Так логічно,  якщо нема прохання,  то чого переходити? Значить клієнту все ок. В чому проблема?
   
Re: Атака на закон про мову

фантазії
сфера послуг, як і торгівля, є одним із секторів економіки, орієнтована на необмежене коло осіб, вона завжди і всюди у світі була і є публічною, тобто, громадською (не приватною) сферою суспільного життя

ти плутаєш форму власності (приватні надавачі послуг) із приватною сферою суспільного життя
приватна сфера суспільного громадського життя - це особистісні відносини між окремими індивідумами, напр. приватне листування, приватні розмови ітд.

А я десь писав, що то - приватна сфера???
Пан сам собі щось вигадав, приписав мені, а потім успішно з цим поборовся. Типово-радянський підхід.

А публічна сфера - це термін. Тебе носом ткнути у визначення чи включиш мізки й сам в інтернеті знайдеш?
   
Re: Атака на закон про мову

навіщо всім громадянам іти в Раду?
ми туди обрали своїх представників і делегували їм повноваження
виконувати нашу волю.
А навіщо всім громадянам іти у сферу обслуговування?
   
Re: Атака на закон про мову

- мові - не місце ув Україні , за виключенням - на власній кухні чиїйсь .
а ще в усіх без винятку державних установах та органах місцевої влади,
на телебаченні, та в усіх сферах життя громадян України,
адже українська мова є рідною для величезної маси людей,
в тому числі і для мене та всіх моїх рідних.
   
Re: Атака на закон про мову

фантазії
сфера послуг, як і торгівля, є одним із секторів економіки, орієнтована на необмежене коло осіб, вона завжди і всюди у світі була і є публічною, тобто, громадською (не приватною) сферою суспільного життя

ти плутаєш форму власності (приватні надавачі послуг) із приватною сферою суспільного життя
приватна сфера суспільного громадського життя - це особистісні відносини між окремими індивідумами, напр. приватне листування, приватні розмови ітд.

це не фантазії
поняття "публічна сфера" справді не стосується всього, що не є приватним
воно введене як означення для сфери обміну інформацією та думками
   
Re: Атака на закон про мову

а у Вас інша думка?
я не даю оцінку на те, що не розтлумачено відповідно до законодавства. Ви ж тут щось про правове і т.д. писали.
А закони в нас свої, а не Венеціанської комісії, які мають рекомендаційний характер і законами не є.
   
Re: Атака на закон про мову

Так логічно,  якщо нема прохання,  то чого переходити? Значить клієнту все ок. В чому проблема?

- Добрий день.
- Do you speak English?
- Так, розмовляю. Але перейти не можу - закон не дозволяє. Ви маєте мене попросити.
   
Re: Атака на закон про мову

+==================================+
Це виключно твоє викривлене бачення.
а у Вас яке бачення? цікаво.. :umnik2:
   
Re: Атака на закон про мову

- Добрий день.
- Do you speak English?
- Так, розмовляю. Але перейти не можу - закон не дозволяє. Ви маєте мене попросити.

брехня, нахабна безпардонна брехня
   
Re: Атака на закон про мову

Нічого такого не випливає з конституції,  це є ваша особиста фантазія.
а Ваша думка яка про відповідність мовного закону ст.10 Конституції?
   
Re: Атака на закон про мову

- Добрий день.
- Do you speak English?
- Так, розмовляю. Але перейти не можу - закон не дозволяє. Ви маєте мене попросити.
Таке питання прирівнюється до прохання. І будь який суд так протрактує.

Але якшо пану сильно муляє, то можна поміняти формулювання  у законі, це не принципово, звісно
   
Re: Атака на закон про мову

А я десь писав, що то - приватна сфера???
Пан сам собі щось вигадав, приписав мені, а потім успішно з цим поборовся. Типово-радянський підхід.

А публічна сфера - це термін. Тебе носом ткнути у визначення чи включиш мізки й сам в інтернеті знайдеш?

та не смикайся ти так )
якщо сфера не публічна, то вона приватна, компрене, мозковитий ти наш) ти не знав?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія