Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таки вірус з лабораторії

Re: Таки вірус з лабораторії

дійсно, є щось спільне: я там де Європа починається, ви там де Європа закінчується.  B-)

До речі, які прогнози на осінь?
прогнози прості, нам піздець
   
Re: Таки вірус з лабораторії

прогнози прості, нам піздець

а якого розміру?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

а якого розміру?
скількі в вас розмах рук? Ще півметри додайте, не більше. Десь буде адекватно.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

скількі в вас розмах рук? Ще півметри додайте, не більше. Десь буде адекватно.

за всіма ознаками саме такий... :(

втім піздець найчастіше більший за очікуваний. Приклад - цей коронавірус який розміром усього 100нм. Замість локалізації у точці витоку цю заразу свідомо рознесли по всій Земній кулі. І хто зна коли це жахіття закінчиться...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Цитувати
Дальнейшая траектория движения экономики продолжает зависеть от развития эпидемиологической ситуации в США, полагают в FOMC.
Под это все уже полностью подогнали свое печатание и раздачу триллионов, как вроде экономики и нет вовсе - вирус - вот и печатаем и раздаем. У вас тоже вирус, еще больше, но вы ж покупаете доллар. Вот мы и печатаем и раздаем сами себе.... Думаю, тут уже нет ни у кого сомнений, чьих это рук дело.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Цитувати
Федрезерв подтвердил, что готов использовать все имеющиеся в его распоряжении инструменты для поддержки экономики США в это сложное время.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

за всіма ознаками саме такий... :(

втім піздець найчастіше більший за очікуваний. Приклад - цей коронавірус який розміром усього 100нм. Замість локалізації у точці витоку цю заразу свідомо рознесли по всій Земній кулі. І хто зна коли це жахіття закінчиться...
Марку, ще наше життя. То могло статися і раніше, а пізніше сталося б гарантовано.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ви, Марку, здаеться, мій опонент, я не зелейоб, та з вами цікаво, ви розумна людина, дописуйте як буде час та надхнення.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ви, Марку, здаеться, мій опонент, я не зелейоб, та з вами цікаво, ви розумна людина, дописуйте як буде час та надхнення.

дякую, мені теж приємно спілкуватися з освіченою людиною. Нажаль на ФУПі таких як ви лічені особи. Зміст дописування - показати приклад спілкування бо саме на добрих прикладах і тримається цивілізованість.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

дякую, мені теж приємно спілкуватися з освіченою людиною. Нажаль на ФУПі таких як ви лічені особи. Зміст дописування - показати приклад спілкування бо саме на добрих прикладах і тримається цивілізованість.
я постараюся. Ми з вами гарненько подеремося. Однак я знаю, і ви занаете. Непотребства не буде. Вітаю вас, пане, в Клубі Дурнів.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

до теми

   
Re: Таки вірус з лабораторії

от вам пояснення від штатівських Центрів із контролю й профілактики захворювань (C.D.C.) про те що таке адаптивна вірусологічна зброя з китайської лаби:

Цитувати
Варіант коронавірусу "Дельта" значно заразніший, із більшою ймовірністю подолає захист вакцин і може викликати більш серйозне захворювання, ніж усі інші відомі версії вірусу, відповідно до внутрішньої презентації, поширеної в Центрах із контролю й профілактики захворювань США.
Про це пишуть The New York Times" і "The Washington Post" , передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українську правду.
Доктор Рошель П. Валенські, директор агентства, визнала у вівторок, що вакциновані люди з так званими проривними інфекціями варіанту Дельта несуть у носі й горлі стільки ж вірусу, скільки невакциновані люди, і можуть із такою ж легкістю поширювати його, хоча й рідше.

Доктор Валенські назвала передачу від вакцинованих людей рідкісним явищем, але інші вчені припустили, що це може бути більш поширеним явищем, ніж вважалося раніше.
Внутрішній документ дає більш широкий і більш похмурий погляд на цей штам.
Варіант Delta передається інтенсивніше, ніж віруси, що викликають MERS, SARS, Ebola, застуду, сезонний грип і вітряну віспу, і, згідно з документом, він так само заразний, як вітряна віспа.
У документі говориться, що найближчий наступний крок для агентства – "визнати, що війна змінилася".
Тон документа відображає тривогу Центрів із контролю й профілактики захворювань (C.D.C.) через поширення штаму "Дельта" в США.
Також читайте: COVID-сертифікати в "Дії" ще не гарантують можливість виїзду за кордон, - Мінцифри
Відповідно до одного з нещодавніх досліджень, кількість вірусу у людини, інфікованої Delta, в тисячу разів більша, ніж у людей, інфікованих вихідною версією вірусу, відзначає NYT.
У документі C.D.C. зазначається, що при зараженні варіантом Delta кількість вірусу у дихальних шляхах в 10 разів вища, ніж у людей, інфікованих варіантом Alpha, який також дуже заразний.
Документ C.D.C. заснований на даних численних досліджень.
Висновки припускають, що людям зі слабкою імунною системою слід носити маски навіть у місцях, де немає високої передачі вірусу. Те ж саме слід робити вакцинованим людям, які контактують із маленькими дітьми, літніми людьми або іншими вразливими людьми.
Вакцини ж запобігають серйозним захворюванням, госпіталізації і смерті від COVID.
Очікується, що в п'ятницю C.D.C. опублікує додаткові дані щодо цього штаму. Джерело: https://censor.net/ua/n3279952

АДАПТИВНІСТЬ в тому що коронавірус мутував в більш заразну форму: "Варіант Delta передається інтенсивніше, ніж віруси, що викликають MERS, SARS, Ebola, застуду, сезонний грип і вітряну віспу, і, згідно з документом, він так само заразний, як вітряна віспа." Наскількі заразна вітряна віспа?
Цитувати
Механізм передачі збудника при вітряній віспі — повітряно-крапельний. Незважаючи на слабку стійкість вірусів у довкіллі, доведено можливість їх поширення з повітря за межі кімнати, де перебуває хворий, через відчинені двері, систему вентиляції тощо. Таким чином зараження може поширюватись на весь будинок.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D1%81%D0%BF%D0%B0

Чи є сумніви в реальністі Першої світової вірусологічної війни яку обіцяє визнати навіть C.D.C.?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Забийте. Він буде ставани все більш контагіозним та менш летальним. То закон мутагенезу вірусів. Років за 10-20 все устаканиться.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Забийте. Він буде ставани все більш контагіозним та менш летальним. То закон мутагенезу вірусів. Років за 10-20 все устаканиться.

ще на початку пандемії один український академік пояснював що вбивча сила звичайних вірусів грипу десь під 30%, і як історичний приклад приводив епідемію в Новій Зеландії коли туди прибули перщі кораблі європейців. Тому зміст слів що вірус "буде ставати менш летальним" відноситься не стількі до властивостей самого вірусу, а в більший мірі до людей які або набувають імунитет до збудника хвороби, або вимирають. Я вже писав що статистичне "зменьшення" летальності це не за рахунок мутацій віруса, і не тому що успішна вакцинація, а тому що група ризику кількісно зменшилась. Тількі в Європі число зареєстрованих смертей від ковід вже 1.3 млн.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

То загальне правило. Все живе хоче жити та розмножуватися. Вірус, то не зовсім живе, та в нього прінцип той самий. Згадайте два штами оспи, один надлетальний, другій- ні. Вижив, по ітогу, до вакцини, не надлетальний. Більша контагіозність меньша летальність. Ну, природи закон, йопт.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

То загальне правило. Все живе хоче жити та розмножуватися. Вірус, то не зовсім живе, та в нього прінцип той самий. Згадайте два штами оспи, один надлетальний, другій- ні. Вижив, по ітогу, до вакцини, не надлетальний. Більша контагіозність меньша летальність. Ну, природи закон, йопт.

тут написано що з віспою покінчили вакцинацією а не тому що вірус став менш летальний  :shuffle:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%B0
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Трохі підчітайте. Віспи було дві. Одна самознищилася, в наслідок високоі летальності. А прівивали коровьячою віспою, яка людям взагалі не летальна. То рідкісний випадок, коли люди об'едналися та хворобу побороли.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Трохі підчітайте. Віспи було дві. Одна самознищилася, в наслідок високоі летальності. А прівивали коровьячою віспою, яка людям взагалі не летальна. То рідкісний випадок, коли люди об'едналися та хворобу побороли.

та вже скажіть за скіко століть більш летальний штам "самознищився" :S
   
Re: Таки вірус з лабораторії

та вже скажіть за скіко століть більш летальний штам "самознищився" :S
з нього почіналося. Він мутував в штам, що менш смертельний. За два століття, смертельного майже не лишилося. Сонечко наше світить 5 млрд років і йому світити ще стількі ж. То ніщо, такій термін.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

з нього почіналося. Він мутував в штам, що менш смертельний. За два століття, смертельного майже не лишилося. Сонечко наше світить 5 млрд років і йому світити ще стількі ж. То ніщо, такій термін.

два століття? тобто ми з вами кінця цього жаху не дочекаємося? :weep:

теоретично цю пандемію можна загасити принаймі в ЄС за 2-3 місяці, але ці лівацькі уряди не хочуть застосовувати жорсткі локдауни як це було в Китаї бо після їх не переобируть...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

два століття? тобто ми з вами кінця цього жаху не дочекаємося? :weep:

теоретично цю пандемію можна загасити принаймі в ЄС за 2-3 місяці, але ці лівацькі уряди не хочуть застосовувати жорсткі локдауни як це було в Китаї бо після їх не переобируть...
Марку, пане, насолоджуйтеся, піздец лише стартував.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марку, пане, насолоджуйтеся, піздец лише стартував.

ви маєте на увазі цю новину?


Новый очаг в Китае - худшая ковид-вспышка со времен Уханя

https://www.bbc.com/russian/news-58029443

я вірю що жорсткі локдауни можуть зупинити навіть дельту... була б лише політична воля керівництва. Зверніть увагу що в цій новині 100нм піздець прилітає саме з Росії...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Я вірю, що людей занадто дохера розвелося і гребана глобалізація. Повиздихає з половини, буде легше. Я вже в зоні різику, тож, скоріше за все і я здохну.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Я вірю, що людей занадто дохера розвелося і гребана глобалізація. Повиздихає з половини, буде легше. Я вже в зоні різику, тож, скоріше за все і я здохну.

трошки поправлю ваш допис: "дохера розвелося бо саме грьобана глобалізація." Так політично більш змістовно і граматична помилка виправлена.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марку, ну здохнемо, то вже так буде. в світі нічого не зміниться. юпітер зіркою не стане, і з орбіти не зійде. Прикро для близкіх, то ім клопот. А так- фігня.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Хто вважає що людей забагато, тому пропонуєцця не зволікати і взяти мотузку у власні руки.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Воно якось саме все стане.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марку, ну здохнемо, то вже так буде. в світі нічого не зміниться. юпітер зіркою не стане, і з орбіти не зійде. Прикро для близкіх, то ім клопот. А так- фігня.

тут я вас незовсім розумію - авжеж всі ми приречені, але говорячи патетично зміст боротьби щоб нащі вороженькі здохли першими. Для тих хто в окопах ризик що куля чи 120мм залетить - звичайна війна. А от коли мільони здихають від вірусняка у XXI столітті, коли геном 100нм хімери з лабораторії відомий, ну це вже злочин проти людства. Я можу тільки здогадуватись як приймались рішення на рівні вищого керівництва західних країн. Напевно всі дивилася на дідугана Трампа, а взимку 2019/2020 у нього в голові було тільки переобрання  на другий термін. Саме тому замість виконання пандемійних протоколів розроблених за наказом Буша запустили дурку з розробкою вакцин. Прикро що доля людства залежить від однієї особи з Білого дому, і це стає смертельно небезпечно коли інтелект цієї людини на рівні дітячого бо старий як малий.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

тут я вас незовсім розумію - авжеж всі ми приречені, але говорячи патетично зміст боротьби щоб нащі вороженькі здохли першими. Для тих хто в окопах ризик що куля чи 120мм залетить - звичайна війна. А от коли мільони здихають від вірусняка у XXI столітті, коли геном 100нм хімери з лабораторії відомий, ну це вже злочин проти людства. Я можу тільки здогадуватись як приймались рішення на рівні вищого керівництва західних країн. Напевно всі дивилася на дідугана Трампа, а взимку 2019/2020 у нього в голові було тільки переобрання  на другий термін. Саме тому замість виконання пандемійних протоколів розроблених за наказом Буша запустили дурку з розробкою вакцин. Прикро що доля людства залежить від однієї особи з Білого дому, і це стає смертельно небезпечно коли інтелект цієї людини на рівні дітячого бо старий як малий.
пане. Я на цьому світі і так надто затримався. Справи улагоджені, що зміг, то зробив. Мені не соромно до столу в Валгалу прийти. Але, може у вас іньша думка, то розумію. Я більше вже навряд зможу зробити.

Останнє редагування: 30 липня 2021 19:15:38 від beggy
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Я трохі каліка. Я для війська - ніщо. Далі інши люди писати історію будуть. Ось сиджу на армійському наплічнику. Вам дописую. Я, схоже, все.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

пане. Я на цьому світі і так надто затримався. Справи улагоджені, що зміг, то зробив. Мені не соромно до столу в Валгалу прийти. Але, може у вас іньша думка, то розумію. Я більше вже навряд зможу зробити.

Так, я вас розумію більше ніж можу це висловити. Але у мене склалося враження що ви у великому розпачі. Можете пояснити чому?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Так, я вас розумію більше ніж можу це висловити. Але у мене склалося враження що ви у великому розпачі. Можете пояснити чому?
не розпач то, а велике занепокоення. Дружина з донькою сьогодні відбули в Карпати. Як то без мене, то мені весь час неспокійно.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Без зв'язку, до 11 серпня я не знаю нічого.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Дружина так собі, не ідіотка, а донька без башкі, трохі ебанута. То небезпечно в мокрих горах. Не гоже там тинятися без чоловіка. Казав вам, що я параноік?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Дружина так собі, не ідіотка, а донька без башкі, трохі ебанута. То небезпечно в мокрих горах. Не гоже там тинятися без чоловіка. Казав вам, що я параноік?

мобільний зв"язок навіть в Карпатах працює... щоб полегшало дивіться прогноз погоди. Я б багато виклав щоб відпочити в Карпатах.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

мобільний зв"язок навіть в Карпатах працює... щоб полегшало дивіться прогноз погоди. Я б багато виклав щоб відпочити в Карпатах.
того року водафона не було. Вони якімись ебенями там шастають. То зрозуміло, та мені не спокійно.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Я вам, Марку, ще 11 днів буду своім скулежом мозок вижерати. Донька, моє свірепе маленьке все.


Додам окремо, що на півроку кудись я, то взагалі не проблема. Тато можеть все, що завгодно. Жодного занепокоенья, крім передостаньйого разу, де мало без ноги не лишився.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

LAMBDA vs DELTA

   
Re: Таки вірус з лабораторії

знову Фаучі

   
Re: Таки вірус з лабораторії

У Німеччині набули чинності посилені умови в'їзду

Цитувати
Німеччині з 1 серпня набули чинності більш жорсткі умови в'їзду до країни.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на DW.

Відтепер усі мандрівники від 12 років повинні мати при в'їзді до Німеччини негативний результат тесту на коронавірус або ж свідоцтво про повну вакцинацію чи підтвердження нещодавнього одужання від COVID-19.
Правило діятиме не лише для іноземців, а й жителів Німеччини, які повертаються з інших країн.
При цьому перевірки на сухопутних кордонах країни матимуть вибірковий характер. Під час них подорожні повинні будуть надавати відповідні документи. Під час перетину кордону в потягах перевірки здійснюватимуть під час його руху. При авіаподорожах пасажири повинні будуть надавати документи перед посадкою у літак.

Також з 1 серпня в Німеччині змінюється класифікація зон ризику стосовно захворюваності на COVID-19. Відтепер замість трьох залишається тільки дві категорії: зона поширення варіанту коронавірусу та зона високого ризику. Ті, хто повертається з цих зон, повинні зареєструватися на урядовому порталі.

При в'їзді із зони поширення варіанту коронавірусу тестування є обов’язковим навіть для тих подорожніх, які повністю вакциновані або перехворіли на COVID-19. Але навіть у разі негативного результату тесту в Німеччині треба пройти 14-денний карантин, який не можна скоротити.

Невакциновані особи, які повертаються із зон високого ризику, повинні на 10 днів йти в карантин, який, однак, можна припинити після п'яти днів у разі негативного результату тесту на коронавірус.
Для дітей віком до 12 років карантин триває п'ять днів. На мандрівників, які повністю вакциновані або перехворіли на COVID-19, ця вимога не поширюється.

такі заходи абсолютно беззмістовні бо свідоцтво про повну вакцинацію - в кармані, а корона - в легенях.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія