Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жертвоприношение Исаака

Re: Жертвоприношение Исаака

а син був гершко)))

Прикол полягав в тому , що майже ніхто з першої хвилі відповіді не знали  :laugh:
Зато  в тих хто йшов на екзамени другою хвилею це від зубів відскакувало . Потім було питання , як називався струмок через який перейшов Мойсей коли тікав в землю мадиатян ... Потім,  яке дерево там росло і як називалось , потім : " а скільки на ньому було листків  :facepalm:  :lol:
Тобто старий тупо виносив мозок . Розуміння для чого він це робив прийшло вже пізніше , коли прочитавши одну брошурку на пару десяток сторінок , все моментально вклалося в логічну пірамідку . Але це так , ліричний відступ .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Троицу придумали триста лет спустя. Была большая заруба с арианами, но выиграли ее тринитаристы

... і це стало "цвєточкамі" ("Дьявол с адом (и чистилищем) - это цветочки по сравнению с Троицей."), бо....?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я так розумію, перший день посту. Воно аж рветься все на волю.)

Якщо ви вірите Біблії в тому, що існував Авраам, то чому не вірите в решту історії про нього?
Дійсно перед святами, демони активізуються, прям як хуйло, він теж зло намагається робити на великі релігійні свята православні.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

А на твоє запитання я не хочу відповідати, моя віра і в те що я вірю залишиться при мені.

А тоді до віри інших ти маєш справу, бо......?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Прикол полягав в тому , що майже ніхто з першої хвилі відповіді не знали  :laugh:
Зато  в тих хто йшов на екзамени другою хвилею це від зубів відскакувало . Потім було питання , як називався струмок через який перейшов Мойсей коли тікав в землю мадиатян ... Потім,  яке дерево там росло і як називалось , потім : " а скільки на ньому було листків  :facepalm:  :lol:
Тобто старий тупо виносив мозок . Розуміння для чого він це робив прийшло вже пізніше , коли прочитавши одну брошурку на пару десяток сторінок , все моментально вклалося в логічну пірамідку . Але це так , ліричний відступ .
ну того не памятаю
памятаю тільки що біля криниці познайомився з сефорою і її сестрами
   
Re: Жертвоприношение Исаака

де я тут тлумачу ?  :lol:
розглядаю окрему конкретну історію єврейських народних казок ... що увійшла в святу книгу однієї з найбільших релігій світу 

Що ти там можеш " розглядати " , коли в тебе поняття зеленого немає про предмет .
Хто такий Мельхіседек ?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Що ти там можеш " розглядати " , коли в тебе поняття зеленого немає про предмет .
Хто такий Мельхіседек ?

Здається, я знаю, про що та 10-сторінкова брошура була!  :pooh_lol:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ну раз не знаєш , то з чого ти вирішив  , що можеш тут щось тлумачити ? Ну давай поговоримо про лінійну алгебру , будемо вдвох як ідіоти на умнякє .

Ну давай виріши таку задачку ....

Нехай a і b цілі числа більше нуля , ДОКАЖИ ЩО РЕЗУЛЬТАТОМ ЦЬОГО :  (a2+b2 розділити на  ab+1)

a2+b2
_______
ab+1

  Є ЦІЛЕ КВАДРАТНЕ ЧИСЛО
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Здається, я знаю, про що та 10-сторінкова брошура була!  :pooh_lol:
Хм . Цікаво . І яка твоя думка ? До речі її написав о. Тарас Олійник ЧСВВ , з " команди " о. І. Хоменка  , перекладачів Святого Письма , римської редакції.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ну давай виріши таку задачку ....

Нехай a і b цілі числа більше нуля , ДОКАЖИ ЩО РЕЗУЛЬТАТОМ ЦЬОГО :  (a2+b2 розділити на  ab+1)

a2+b2
_______
ab+1

  Є ЦІЛЕ КВАДРАТНЕ ЧИСЛО

вроді не є.

2x2 + 5x5
__________ = 29/11 = ???ЦІЛЕ КВАДРАТНЕ ЧИСЛО???  ;o
2x5+1
   
Re: Жертвоприношение Исаака

А тоді до віри інших ти маєш справу, бо......?

бо вони пхають свою релігію мені під ніс.
навіть препиздент держави яка нібито відділена від релігії  носиться з томасом цієї релігії
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Дьявол искусил Еву и Адама,  те ослушались и пошли против Бога. За что были наказаны.

Ти нечитала біблію то невстрявай :punish:
Для невігласів:

а) в бібліі НІДЕ НЕ СКАЗАНО шо змєй був дияволом - даже нє намєкнулі. Лише, шо він був "хітрєє інших звірів" (падли, замєнілі слово "мудрєє"). От прівичка до всього пріплєтать дядька Сатана :X
Дореч той змєй (по бібліі) дуж можливо, ніфіга не іскушал Єву, а тіки йому кортіло поділитися інформацієй, яку взнав:
- почему ві не едите яблук?
- бох сказав шо ми здохнемо
- нет, не умрете, но в день, в который вы вкусите их, откроются глаза ваши, и вы будете, как боги, знающие добро и зло.

б) люде були ызгнани не за те, шо нарушилі запрєт бога, а тому шо бог обісрався: "Вот теперь Адам стал как один из нас; как бы он не вкусил от плодов бессмертия и не стал бы бессмертным".
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ну давай виріши таку задачку ....

Нехай a і b цілі числа більше нуля , ДОКАЖИ ЩО РЕЗУЛЬТАТОМ ЦЬОГО :  (a2+b2 розділити на  ab+1)

a2+b2
_______
ab+1

  Є ЦІЛЕ КВАДРАТНЕ ЧИСЛО

А я поняття не маю в цьому . Як тобі така чесна відповідь ?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

я не уявляю взагалі, мені воно ні до чого,
в тексті написано, що дочки його опоїли та з ним лягли,
якось не доводилось з цього приводу не фантазувати
і ознаку праведності в цьому теж не додумався шукати
этот эпизод оправдание нелюбви и войны с потомками дочерей лота, аммонитянами и моавитянами. Ну в общем народы, которые появились от кровосмешения, фу, гадость, имеем полное право с ними воевать и мочить в сортире, типа того.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

хиба неуважно читали
книга йова, та і взагалі змій спокуситель
книга иова это не пятикнижье моисеево. А пятикнижье это основа. И нет там никакого дьявола от слова совсем.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

этот эпизод оправдание нелюбви и войны с потомками дочерей лота, аммонитянами и моавитянами. Ну в общем народы, которые появились от кровосмешения, фу, гадость, имеем полное право с ними воевать и мочить в сортире, типа того.

цілком вірогідна версія,
cheshuntt може підтвердити, як занурений в тему
я якось над цим не задумувався,
воно на сучасний релігійний світогляд впливу не має
на відміну від історії з жертвопринесенням
   
Re: Жертвоприношение Исаака

и ни с кем, кроме моисея, бог не говорил. Это единственный пророк, который знал господа лицом к лицу.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

правда он затылком к нему стоял, потому что нельзя было на него смотреть, но тем не менее.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

... і це стало "цвєточкамі" ("Дьявол с адом (и чистилищем) - это цветочки по сравнению с Троицей."), бо....?
Бо додати до вчення ще двох богів - набагато гірше, ніж додати до вчення навіть не бога, а янгола-антагоніста.
Гірше - в плані "ну вас, хлопці, і вштирило, чогось скромніше видумати не вдалося?".
   
Re: Жертвоприношение Исаака

а авраам вообще лунопоклонник, пришел со своим отцом из ура халдейского. И обрезан был в один день со своим сыном, такая себе тушка. Перевзувся короче.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

А я поняття не маю в цьому . Як тобі така чесна відповідь ?

влаштовує на всі 100% я сам тільки вчора надибав цю задачу легенду ...



   
Re: Жертвоприношение Исаака

Якшо ви почитаете біблію, то вона виставляе бога як нічого не знаючого (навіть того, шо відбуваецця в його саду), неможучого заставіть себе слушацця, ніц прєдотвратіть, злобного та повністю нєпослєдоватєльного .

Прікіньтє, вигнав він людей, люде розплоділісь і наплювали на бога.
Бог розізлився і всєх іх потопив, окрім Ноя з сім"єй.
І от вилізли ті с лодкі, прінєслі жертву богу - "И обонял Господь приятное благоухание, и сказал Господь в сердце Своем: не буду больше проклинать землю за человека, потому что помышление сердца человеческого--зло от юности его; и не буду больше поражать всего живущего, как Я сделал".

Аххуєть: вищчя істота, яка все створила, ловить дічайший кайф від зарізання та спалення животного :facepalm: 
Ну раз він отримуе такой нізмєнний кайф - то і отримував би постійно, даючи за кайф шось людям - вєдьза якісь осязаємиє няшки будякий негр спалив би йому ціле стадо сланов.
Але і в цьому бог (по бібліі) був єбанько, і навіть доцього недодумався :tease:


ЗИ: я просто нєпрєдставляю, як в ТАКИЙ дикий набір нісенітниць може вірити і обстоювать хочаб трішки розумна людина (td)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Хм . Цікаво . І яка твоя думка ? До речі її написав о. Тарас Олійник ЧСВВ , з " команди " о. І. Хоменка  , перекладачів Святого Письма , римської редакції.

Думка виходить з того, ЧОМУ в Біблії вказані точні розміри стін Храму, матеріали, розміри і декорації Ковчегу, і взагалі - надто багато непотрібних і несуттєвих деталей стосовно КОЖНОЇ сторони життя.
На мою думку - це тому, що євреї, РАБИ, відпущені на ВОЛЮ, поняття не мали, що таке ВОЛЯ, а що таке АНАРХІЯ, і при першій-ліпшій нагоді КОЖЕН вважав за необхідне погиркатися з іншими, відстоюючи свою абсолютно безпідставну думку про БУДЬ-ЩО - аби лиш показати, що він ніби-то в тому шарить.
Посеред такого абсолютного хаосу, що був часто причиною мордобиття, Мойсеєві не залишалося нічого іншого, як накричати на той весь збрід "Стіна буде 123 метри довжиною! Не 122, не 124, а 123!! Так сказав сам Бог! Хто проти - закидаєм камінням!". Крапка.
Воно мало позитивний ефект ТОДІ для встановлення порядку, але ТЕПЕР з усіх тих цифр і правил випливає сторонній ефект - "вірні" вважають за необхідне строго і сліпо слідувати саме тим драконівським і беззмістовним вимогам, абсолютно при цьому не помічаючи (і не бажаючи помітити) речей головних і великих, заради яких те все робилося - в першу чергу, самого Бога.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Бо додати до вчення ще двох богів

Нічого там не додано. Ісус чи Дух Святий - прояви того самого Бога. Як пара і лід - прояви тої самої води.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Сюда http://www.evangelie.ru/forum/ ходите и получите ответ на любой библейский вопрос.

Что касается Адама и Евы и дерева познания есть целая тема и не одна.

http://www.evangelie.ru/forum/t150613.html







P.s крокодил не оскорбляй Бога,так нельзя .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

GizmoGremlin , а ти як би відреагував якби твій сусід раптом почав говорити що з ним бог говорить і наказав йому зарізати в жертву свого сина  і той збирався б це зробити ?
настучав би в поліцію ?  :laugh:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

от уяви, що ти Творець, який з гімна і палок зліпив декілька роботів

для чого ти їх зробив?  з утилітарною метою, щоб вони тобі служили.
Чи влаштує тебе, якщо роботи один одного цінуватимуть більше ніж тебе, їхнього Творця?

Але Господь трохи складніший за тебе, він створив людину, щоб отримати від неї щиру і всеосяжну любов, йому служба не потрібна, у нього все є.

а любов, це коли готовий віддати все, навіть найбільш дороге.

Якщо у "нього все є", то накуя йому було створювати Людину? Якісь егоїстичні захцянки у того чувака.
Людина створила Бога, а не навпаки. ІМХО звичайно.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

GizmoGremlin , а ти як би відреагував якби твій сусід раптом почав говорити що з ним бог говорить і наказав йому зарізати в жертву свого сина  і той збирався б це зробити ?
настучав би в поліцію ?  :laugh:

Ну, в Авраама була перед тим ціла історія спілкування з Богом і конкретні дії були вчинені - він навіть з Ангелом боровся.
Якби я бачив, що мій сусід боровся з Ангелом - то в поліцію його, ймовірно, не закладав би!  B-)

P.S. Ці всі історії, як я писав постом вище, не слід сприймати дослівно. На них варто вчитися, як на байках Крилова. Але висміювати чи ігнорувати їх - не вихід. Ніхто ж не висміює байку, де Лисиця - розмовляє? але і не ігнорує її.

Останнє редагування: 11 березня 2019 23:14:35 від GizmoGremlin
   
Re: Жертвоприношение Исаака

книга иова это не пятикнижье моисеево. А пятикнижье это основа. И нет там никакого дьявола от слова совсем.
ми говоримо про тору чи про старий тестамент? :laugh:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ну, в Авраама була перед тим ціла історія спілкування з Богом і конкретні дії були вчинені - він навіть з Ангелом боровся.
Якби я бачив, що мій сусід боровся з Ангелом - то в поліцію його, ймовірно, не закладав би!  B-)

ну вообщем ти зїхав з теми :-)

А не закладав би ти його в поліцію тому що якщо б позвонив в поліцію і сказав що твій сусід з ангелом господнім бореться то приїхали б за тобою  :lol:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Доречі в старпості картина досить відомого українського художника
   
Re: Жертвоприношение Исаака

ну вообщем ти зїхав з теми :-)

А не закладав би ти його в поліцію тому що якщо б позвонив в поліцію і сказав що твій сусід з ангелом господнім бореться то приїхали б за тобою  :lol:

Я там дописав.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

цілком вірогідна версія,
cheshuntt може підтвердити, як занурений в тему
я якось над цим не задумувався,
воно на сучасний релігійний світогляд впливу не має
на відміну від історії з жертвопринесенням

версія цікава , але ментально не " біблійна " , якщо можна так висловитись . Те що трапилось з Лотом відбулося по-за Законом ( до Закону ) Тому іцест не міг розглядатись як порушення якоїсь моралі як ми знаємо її зараз . Відповідньо , власне , походження народів від інцесту не могло бути в очах " ізраільтян " безпосередньою причинею  для ворожнечі. Але меньше з тим .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Нічого там не додано. Ісус чи Дух Святий - прояви того самого Бога. Як пара і лід - прояви тої самої води.
Я не встретил за свою жизнь никого, кто смог бы коротко, страниц на 30, объяснить мне Троицу. Все все понимают, просто рассказать не могут - тайна сие великая есть и точка. Что ж это за учение, которое людям с IQ больше табуретки - непостижимо ?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я там дописав.

по дописаному ти правий.  Ці всі історії мають зміст як сакральний так як і філософський і містичний. Як в принципі і все навкруги :-)
Але якщо глянути на ці історії відкинувши це все .. то виглядає досить весело :-)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

влаштовує на всі 100% я сам тільки вчора надибав цю задачу легенду ...

https://youtu.be/EMBQn-tfyxQ

Пффт! він відомий своїми "доказами", які (зокрема) полягають в ситуації "ділення на нуль". Відео навіть не дивився, бо впевнений - він і тут намагається зробити те ж.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

P.S. Ці всі історії, як я писав постом вище, не слід сприймати дослівно. На них варто вчитися, як на байках Крилова. Але висміювати чи ігнорувати їх - не вихід. Ніхто ж не висміює байку, де Лисиця - розмовляє? але і не ігнорує її.

Алеж ізза байків Крилова не винищувалось дика кількість людей та нє топтались будьякі ростки прогрессу.
Ось в нас 21 сторіччя - і зза цієї цапобородой хрістосоєговоблядні та їх послєдоватєлєй люде навіть немают ьправо на достойну смерть (евтаназія). Постійно тормозицця розвиток ліків. Та ВСЕ шо можна, тормозицця зза вірунів. Тож все вірунство потрібно нещадно висміювати і, при можливості - знищувати, в т.ч. і фізично, як сказ :X
   
Re: Жертвоприношение Исаака

всі такі вумні, сиджу читаю :(
аж охота взяти арматурину почати вас всіх писдити :laugh:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

А не закладав би ти його в поліцію тому що якщо б позвонив в поліцію і сказав що твій сусід з ангелом господнім бореться то приїхали б за тобою  :lol:

Погоджуюсь.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Пффт! він відомий своїми "доказами", які (зокрема) полягають в ситуації "ділення на нуль". Відео навіть не дивився, бо впевнений - він і тут намагається зробити те ж.

зря, прикольне відео, і каналь кльовий нумерофілія

а по ті задачі , цю задачу задавали в якомусь там дрімучому році на математичні олімпіаді з математики в австралії.
І в цієї задачі досить цікаве рішення ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія