Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очередная трагедия в Техасе

Re: Очередная трагедия в Техасе

Ти заладив як папуга - Техас-Техас! Факт те, що в школі небуло нікого, хто мав зброю та міг щонайменьше заповільнити стрілка та зберегти одне дитяче життя. Я переношу цю ситуацію на Каліфорнію, та в мене волосся стає дибом, бо тут було би таке саме.

А що, у Каліфорнії сторонніх пускають в школи?  ;o

Наскільки я знаю, там батьки дітей доводять до шкільних дверей і передають вчителям.

І так само забирають.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе
den

Так, поодинкі масщутінгі це не повод дозволити перестріляти один одного значно більшій кількості людей.

Тре планово зменьшувати кількість зброї, це призведе до зменьшення кількості випадків.

Сьогодні немає ніякого сенсу навіть в озброєній поліції, бо потенційні ризики що поліцейськи всіх перестріляють значніші за ті незначні плюси які їм надає зброя.

Зброя це атавізм з кам'яного віку такий же огидний як жерти мнясо. :bueee:

 (tu)  :D
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Тре планово зменьшувати кількість зброї, це призведе до зменьшення кількості випадків.
злочинці завжди знайдуть зброю
чи ти думаєш що всі оті нігерські та латиноські банди купують легальну зброю
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Я, кстати, с ужасом смотрю, как полицейские или ТРО с автоматами шныряют между полок супермаркетов: бери - не хочу.

Не будет их - будут ходить кацапы с оружием. На них будешь смотреть без ужаса ?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

злочинці завжди знайдуть зброю
чи ти думаєш що всі оті нігерські та латиноські банди купують легальну зброю
це хибне твердженя.

Якщо зробити зброї такою ж рідкістю як і людей з почуттям гумору, то ніякий злочинець ніколи її не відшукає.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

це хибне твердженя.

Якщо зробити зброї такою ж рідкістю як і людей з почуттям гумору, то ніякий злочинець ніколи її не відшукає.
Ще треба заборонити сокири, молотки, бензопили, металеві столові прибори, всілякі ножі мають бути приковані до стін ланцюгами, водопровідні залізні труби  тільки для окремо сертифікованих. Але бляха залишиться купа спортивного спорядження, сільхозремененту і сука каменюки...
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ще треба заборонити сокири, молотки, бензопили, металеві столові прибори, всілякі ножі мають бути приковані до стін ланцюгами, водопровідні залізні труби  тільки для окремо сертифікованих. Але бляха залишиться купа спортивного спорядження, сільхозремененту і сука каменюки...
Маєте рацію, так і треба зробити, бо ті всі речі провокують насильство.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Тре планово зменьшувати кількість зброї, це призведе до зменьшення кількості випадків.

Тре планово зменьшувати кількість автомобілів, це призведе до зменьшення кількості ДТП.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Тре планово зменьшувати кількість автомобілів, це призведе до зменьшення кількості ДТП.
Так ви вловили головну ідею (tu)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

В Техасе минимум половина

Город техано, они не ебнутые, как англо.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Забаньте вже цього кацапського уєбана назавжди. Діти у нього "дегенерати яких не шкода" 

Кацап у нас ты. Генетический. А Техас - это царство религиозного пестоватизма, рассовой нетерпимости и всеобщего уипанства.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

це хибне твердженя.

Якщо зробити зброї такою ж рідкістю як і людей з почуттям гумору, то ніякий злочинець ніколи її не відшукає.
японці вам аплодують. (tu)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Для притомних поясню. Там не війна. Там у оборони завдання просто притиснути стрільця перехрестним вогнем до приїзду поліції. Яка з ним швидко розбереться.

Перекрёстным огнём в школе… я ж говорю - Техас это царство уипанства. :)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

города там голубые до синевы как яйца старого бидона

Ты форумом ошибся. :)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ти заладив як папуга - Техас-Техас! Факт те, що в школі небуло нікого, хто мав зброю та міг щонайменьше заповільнити стрілка та зберегти одне дитяче життя. Я переношу цю ситуацію на Каліфорнію, та в мене волосся стає дибом, бо тут було би таке саме.

Вообще-то в школах во время уроков двери закрыты наглухо. Единственная дверь, которая может быть открыта, это главная и в присутствии охранника/полицейского. Если нет и нужно выйти для разговора, учитель обязан выйти и захлопнуть дверь за собой. За дверью находиться еще один учитель на всякий случай.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Опять таки не вяжется со стрельбой в Буффало... Где в стрелка охранник стрелял и попал дважды, но стрелок был в бронике и завалил охранника...

Просто у большинства фуповцев есть чувство такта и проливать крокодильи слёзы по поводу жертв американского пестоватизма в то время, когда гибнут свои дети, нет желания. А в этой ветке уже отметились упоротые великовозрастные мальчики, которых в детстве били и в среднем возрасте им нужен пенисоудлинитель в виде AR1. :)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Якщо це gun free zone, то не важливо я який це штат. Gun free zone це запрошення, магніт для всіх скажених прийти та стріляти, в знати що він має час вбити щонайменьше 20 людей поки його зупинять. Gun free zone це зло, це смертельна пастка.

Тому скажених та наваджених магнітом тягне до шкільних закладів, а не в NRA офіс чи в офіс шеріфа, де в історію не війти можливо вбивши одного чи двох якщо пощастить.
ти правда хочеш щоб всей цей "вайт треш" якого десятки мільйонів буде гордо ходити всюди включно в твому офісі з пушкою яка баламбаеться на поясі?
може ще дати всім бомжам в ЛА теж право носити пістолети чи рушниці?: а що, вони громадяни з такими ж правами як і ти
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Таке відчуття що там просто хтось з працівників школи повинен сісти за злочинну недбалість ......

В печінках вже ця політизація трагедій  :X
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

ти правда хочеш щоб всей цей "вайт треш" якого десятки мільйонів буде гордо ходити всюди включно в твому офісі з пушкою яка баламбаеться на поясі?
може ще дати всім бомжам в ЛА теж право носити пістолети чи рушниці?: а що, вони громадяни з такими ж правами як і ти

Мене зовсім не напрягає оточення людей зі зброєю. Більше того, це мені дає відчуття впевненості, що я краще захищений від випадкових поїхавших розумом людей що готові почати масове вбивство.

Крім того, я би тільки заохотив своїх знайомих що мають зброю носити зброю, бо це є вирішення проблеми, а не проблема.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Так, поодинкі масщутінгі це не повод дозволити перестріляти один одного значно більшій кількості людей.

Тре планово зменьшувати кількість зброї, це призведе до зменьшення кількості випадків.

Сьогодні немає ніякого сенсу навіть в озброєній поліції, бо потенційні ризики що поліцейськи всіх перестріляють значніші за ті незначні плюси які їм надає зброя.

Зброя це атавізм з кам'яного віку такий же огидний як жерти мнясо. :bueee:

яйца отреж себе, атавизм бля
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

AR1. :)

Бето - ты  ;o ?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Вообще-то в школах во время уроков двери закрыты наглухо. Единственная дверь, которая может быть открыта, это главная и в присутствии охранника/полицейского. Если нет и нужно выйти для разговора, учитель обязан выйти и захлопнуть дверь за собой. За дверью находиться еще один учитель на всякий случай.

похоже на тюрьму. судя по описанию. смачно так.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

похоже на тюрьму. судя по описанию. смачно так.

Техаське рішення як захистити школи від масових вбивств.....
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А вообще глобально не понимаю откуда в Штатах этот еб@натизм не доволен жизнью пойlи стрельни какогонить политика мудака дети то тут причем
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

яйца отреж себе, атавизм бля
В тебе мабуть голос хороший.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ми говоримо не просто про жінок, бо є і військові і поліціянтки, ми говоримо про вчительок початкових класів.

Є у мене товариш, який ярий прихильник зброї, він має всі доступні ліцензії для приватної особи, має два сейфи зі зброєю у себе, постійно агітує всіх купити і тримати зброю вдома.
Після Санді Хукс було багато пропозицій роздати зброю вчителям в школах, так от мій товариш, який завжди агітував за зброю, виступив проти, бо давати зброю ненавченим людям дуже небезпечно, вони завдадуть більше шкоди. Для ефективного використання зброї треба постійно тренуватись, плюс стріляти в школі, де повно дітей, це наражати дітей на ще більшу небезпеку.

Ну шо ти ото несеш? :facepalm1:

Стріляти це як їздити на велосипеді. Один раз навчившись, будеш вміти володіти тим типом зброї все життя. Це по-перше. А по-друге, більшої небезпеки, ніж вбивця що розстрілює людей/дітей прямо тут і зараз, - нема. І, за статистикою, випадкове, ненавмисне влучання на порядок менш смертельно небезпечне, ніж ціленаправлений постріл вбивцею в груди, або в голову жертві.

Останнє редагування: 26 травня 2022 10:47:16 від Serg A
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

І по-третє, від вчителя, чи просто громадянина зі зброєю не вимагається віртуозно стріляти з двох рук на бігу, у стрибку та з перекатами. Достатньо вистрілити в спину з-за рогу, з декількох метрів, коли злочинець зайнятий своєю чорною справою, і зупинити тим самим вбивства.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Шизіки, що хочуть масово вбивати, якщо в них не буде доступу до вогнепальної зброї, будуть робити вибухові пристрої з селітри, скороварок, водогінних труб та болтів з гайками.
І не факт, що в такому випадку жертв буде менше.
Треба боротися зі знущаннями в учбових закладах та посилювати психіатричний нагляд за фріками.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ну шо ти ото несеш? :facepalm1:

Стріляти це як їздити на велосипеді. Один раз навчившись, будеш вміти володіти тим типом зброї все життя. Це по-перше. А по-друге, більшої небезпеки, ніж вбивця що розстрілює людей/дітей прямо тут і зараз, - нема. І, за статистикою, випадкове, ненавмисне влучання на порядок менш смертельно небезпечне, ніж ціленаправлений постріл вбивцею в груди, або в голову жертві.


 :facepalm:

Ще один диванний експерт. На цю тему є багато досліджень з боку силових структур.
Саме тому у поліції є конкретна вимога постійних тренувань із стрільби. Тут крім точності треба здатність вистрілити в людину. Це компьютерна гра.

Стрільба в натовпі - це висока ймовірність ураження випадкових уражень.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

:facepalm:

Ще один диванний експерт. На цю тему є багато досліджень з боку силових структур.
Саме тому у поліції є конкретна вимога постійних тренувань із стрільби. Тут крім точності треба здатність вистрілити в людину. Це компьютерна гра.

Стрільба в натовпі - це висока ймовірність ураження випадкових уражень.
регистрация 2005 и ты не знаешь с кем общаешься?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

:facepalm:

Ще один диванний експерт. На цю тему є багато досліджень з боку силових структур.
Саме тому у поліції є конкретна вимога постійних тренувань із стрільби. Тут крім точності треба здатність вистрілити в людину. Це компьютерна гра.

Стрільба в натовпі - це висока ймовірність ураження випадкових уражень.
я про це і кажу.

 тре поступово вилучати всі різновиди зброї, та предметів подвійного використання, сьогодні немає сенсу навіть в кухонних ножах, бо в супермакету є слайсери які наріжуть і сир і ковбасу.

Зменьшення кількості предметів які можуть бути використані як зброя неминуче призведе до зменьшення кількості випадків насильства з їх використанням.

   
Re: Очередная трагедия в Техасе

я про це і кажу.

 тре поступово вилучати всі різновиди зброї, та предметів подвійного використання, сьогодні немає сенсу навіть в кухонних ножах, бо в супермакету є слайсери які наріжуть і сир і ковбасу.

Зменьшення кількості предметів які можуть бути використані як зброя неминуче призведе до зменьшення кількості випадків насильства з їх використанням.

Нелюди ці сенатори..... Вже стільки часу пройшло з бостонського вибуху, а вони ще палець об палець не ударили щоб заборонити скороварки........
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Хлопці це перш за все питання свободи. Деякі люди завжди розпорядяться своєю свободою нерозумно. Це факт життя і з цин мічого не поробиш.

Що б було корисно аби ці випадки не рекламувалися так широко і наполегливо.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

я про це і кажу.

 тре поступово вилучати всі різновиди зброї, та предметів подвійного використання, сьогодні немає сенсу навіть в кухонних ножах, бо в супермакету є слайсери які наріжуть і сир і ковбасу.

Зменьшення кількості предметів які можуть бути використані як зброя неминуче призведе до зменьшення кількості випадків насильства з їх використанням.

 :facepalm1:

Тут обговорють 2 окремі проблеми: 1) доступніст зброї для стрілка, і 2) видача зброї вчителям.

Видача зброї вчителям призведе до ще більшої кіл кості жертв, бо давати зброю нетренованим людям в натовпі - це лише призведе до до ще більшої кількості стрільб та жертв.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Нелюди ці сенатори..... Вже стільки часу пройшло з бостонського вибуху, а вони ще палець об палець не ударили щоб заборонити скороварки........


 :facepalm1:

Тебе НРА покусала, що таку відверту маячню почав писати?

Чувак пішов магазин і спокійно купив дві ружбайки без будь-яких перевірок і обмежень. А потім пішов і постріляв дітей в школі.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

:facepalm1:

Тебе НРА покусала, що таку відверту маячню почав писати?

Чувак пішов магазин і спокійно купив дві ружбайки без будь-яких перевірок і обмежень. А потім пішов і постріляв дітей в школі.

Наскільки мені відомо кожна покупка зброї відбувається після узгодження з ФБР.  Якщо продали значить перевірку він пройшов.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

:facepalm1:

Тебе НРА покусала, що таку відверту маячню почав писати?

НРА тут причому  :facepalm1:

Чувак пішов магазин і спокійно купив дві ружбайки без будь-яких перевірок і обмежень. А потім пішов і постріляв дітей в школі.

Ну і? Царнаєв теж пішов в магазин і спокійно купив скороварку..... яка проблема?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Лень искать оригинальную тему. Кто помнит, будет интесно узнать:

   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Появляются детали трагедии из Техаса:

Distressing videos show parents begging cops to stop Texas school shooting

One mom yelled at an officer, “You’re scared of getting shot? I’ll go in without a vest — I will!” the mom screams.

As an officer tells them to stand back, one mom wails, “You don’t understand!” Another shouts, “Are your kids in there? No!”



   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Все обговорення даної проблеми, після чергової такої трагедії переважно зводиться до питання володіння зброєю населенням.
А є якісь дослідження психологів, судово-психіатричних експертів щодо соціальних, індивідуально-психологічних аспектів, які сприяють таким масовим розстрілам?
Наскільки я пригадую, досить часто такі випадки відбуваються в навчальних закладах або за місцями праці цих вбивць. Чому, які причини цього? Є якийсь «психологічний» портрет чоловіка, який приходить у коледж, де навчався, чи в установу, в якій працював, і починає фуярити всіх, хто потрапляє в поле зору?

Останнє редагування: 26 травня 2022 17:35:07 від Vovchik
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія