Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут москалі пишуть що Коболєв попросив мирову з Газпромом

тут щось взагалі дивне
людина воювала за Україну а тепер вишукує по кацапських помийках компромат на Україну
а як не знаходить то вигадує

це щось в компетенції Ішакова, хай він пояснить
нема нічого дивного, це мабуть такий же "вояка" як і Савченко з Рубаном, вони до речі, теж атошнікі  B-)
   
Людина:  Тут москалі пишуть що Коболєв попросив мирову з Газпромом; Насправді москалі пишуть: Киев готов рассмотреть предложения России по заключению мирового соглашения по спорам с «Газпромом» в Стокгольмском арбитраже. Об этом заявил глава «Нафтогаза Украины» Андрей Коболев, передает РИА Новости.

Відчуйте різницю - Людина представив нашу позицію як позицію прохача, ніби ми щось там у газпрому просимо. А насправді навіть москалі написали, що це ми готові розглянути їх пропозиції мирової угоди. Їм треба - нехай вони і просять миру, а ми подивимось. Ну навіщо зраду розганяти де у наших нарешті щось путнє виходить? Нагнули Газпром в Стокгольмському арбітражі, а зараз є шанс нагнути ще більше - як на мене то є чудово, мені це подобається. Раніше Газпром кричав, що ми крадемо газ та не платимо, але то виявилося просто пустими балачками, а зараз фактично доведено, що це Газпром винен нам гроші та ще вони і газ у нас крадуть в окупованому Криму. Кацапів від цього бомбить не по дитячому.

   
А чим Коболєв відрізняється від мене? Чому він лізе керувати
Все люди разные
   
А толку? порохоботи ще раз перевзуються.
та ви вже приховували гілочки з вангуванням програшу Нафтогазу в Стокгольмі  :D
   
Людина:  Тут москалі пишуть що Коболєв попросив мирову з Газпромом; Насправді москалі пишуть: Киев готов рассмотреть предложения России по заключению мирового соглашения по спорам с «Газпромом» в Стокгольмском арбитраже. Об этом заявил глава «Нафтогаза Украины» Андрей Коболев, передает РИА Новости.

Відчуйте різницю - Людина представив нашу позицію як позицію прохача, ніби ми щось там у газпрому просимо. А насправді навіть москалі написали, що це ми готові розглянути їх пропозиції мирової угоди. Їм треба - нехай вони і просять миру, а ми подивимось. Ну навіщо зраду розганяти де у наших нарешті щось путнє виходить? Нагнули Газпром в Стокгольмському арбітражі, а зараз є шанс нагнути ще більше - як на мене то є чудово, мені це подобається. Раніше Газпром кричав, що ми крадемо газ та не платимо, але то виявилося просто пустими балачками, а зараз фактично доведено, що це Газпром винен нам гроші та ще вони і газ у нас крадуть в окупованому Криму. Кацапів від цього бомбить не по дитячому.
ну так риторіка савченкі з рубаном, хе-хе  :weep:
   
можешь любого оскорблять, но Людину не трожь

В даному випадку обговорюється Людина не як він є, а цілком конкретний його вчинок. Він сфабрикував зрадницький фейк та примудрився навіть переплюнути кацапське видання, банально набрехав. То є факт і ніякі особисті якості Людини це не відмінять. Факт є фактом.
   
Я не кухарка і не лізу керувать. А чим Коболєв відрізняється від мене? Чому він лізе керувати?

ну, наприклад, ти здатен виграти у Газпрома в арбітражі?
тільки чесно
   
ну так риторіка савченкі з рубаном, хе-хе  :weep:

Вибачте, я не розумію про що мова.
   
та ви вже приховували гілочки з вангуванням програшу Нафтогазу в Стокгольмі  :D


дивно
я памятаю, що порохоботи писали про кабальні угоди, з якими в суд іти неможливо, і по яким Нафтогаз програє і гроші має віддавати Тимошенко.
хіба не було такого?
   
та ви вже приховували гілочки з вангуванням програшу Нафтогазу в Стокгольмі  :D

а якщо раптом мирову підпишуть - то це буде виграш, чи програш?
   
Вибачте, я не розумію про що мова.
то, що цей "людина" використовує риторіку савченкі
   
а якщо раптом мирову підпишуть - то це буде виграш, чи програш?


як правило, це залежить від того, хто підпише
   
а якщо раптом мирову підпишуть - то це буде виграш, чи програш?

Це дивлячись на те що вони нам запропонують. Я не спеціаліст по ГТС України, але по тій інформації що мені зустрічалась нам буде вигідно щоб Газпром більшу частину свого газу прокачував через Україну. Це дозволить не лише заробити гроші та мати додатковий чинник для стримування агресії Росії, але і дозволить з меншими затратами використовувати ГТС для внутрішнього розподілення газу по Україні. Якось так. Тобто якщо запропонують північний потік 2 заморозити та підписати довгостроковий контракт на транзит Україною, то вимоги в 12 мільярдів, якщо я не помиляюсь в сумі, можна дещо зменшити і ціну на транзит обговорити. Хоча тут ще велике питання як цим козлам вірити можна, вони ж відомі відморозки.
   
Под командой Рубана или "пули"?

В кущах з пулємьотом прикривать отход основних сил.
Як ти. За бабло. Продавати Україну.
   
Це дивлячись на те що вони нам запропонують. Я не спеціаліст по ГТС України, але по тій інформації що мені зустрічалась нам буде вигідно щоб Газпром більшу частину свого газу прокачував через Україну. Це дозволить не лише заробити гроші та мати додатковий чинник для стримування агресії Росії, але і дозволить з меншими затратами використовувати ГТС для внутрішнього розподілення газу по Україні. Якось так. Тобто якщо запропонують північний потік 2 заморозити та підписати довгостроковий контракт на транзит Україною, то вимоги в 12 мільярдів, якщо я не помиляюсь в сумі, можна дещо зменшити і ціну на транзит обговорити. Хоча тут ще велике питання як цим козлам вірити можна, вони ж відомі відморозки.

о, з цього треба починати
   
о, з цього треба починати

Так тут ще ця грьобана геополітика  :(
   
Це дозволить не лише заробити гроші та мати додатковий чинник для стримування агресії Росії,
Это ж каким педрилом нужно быть (td) чтобы ТАКОЕ писать...Раша не больше за газ получит для агрессии??
Грязные пиарасы все педрилы :bueee:
   
Это ж каким педрилом нужно быть (td) чтобы ТАКОЕ писать...Раша не больше за газ получит для агрессии??
Грязные пиарасы все педрилы :bueee:

В первую очередь это позволит выбить табурет из под ног Северного потока 2. Если не понимаете, читайте больше.
   
Так тут ще ця грьобана геополітика  :(

Треба"мирову" на вигране рішення, бо "хуйло"? Так?
   
Кацапи просто так не напишуть

ЩО??? ;o
   
Треба"мирову" на вигране рішення, бо "хуйло"? Так?

З якого переляку ти про вигране рішення пишеш? Чи ти не зрозумів, що це стосовно нової суперечки, там здається наш Нафтогаз ще 12 мільярдів хоче! Те що ми виградли по арбітражу то вже виграно, там є рішення і немає ні суперечки ні місця ніяким мировим угодам, бо запізно для цього.

 :lol:
   
ЩО??? ;o
а що ви очікували від подхуйлятника?
   
З якого переляку ти про вигране рішення пишеш? Чи ти не зрозумів, що це стосовно нової суперечки, там здається наш Нафтогаз ще 12 мільярдів хоче! Те що ми виградли по арбітражу то вже виграно, там є рішення і немає ні суперечки ні місця ніяким мировим угодам, бо запізно для цього.

 :lol:

"Здається" чи ні?
   
"Здається" чи ні?

Оскільки тебе в гуглі забанили я зараз сам подивлюсь
https://www.epravda.com.ua/news/2018/07/6/638485/ - ось, читай і не забудь подякувати
   
"Нафтогаз Украины" не хочет смешивать переговоры с российским "Газпромом" относительно транзитного контракта с

Россия не хочет платить Украине долг за газ и заговорила о мировом соглашении

Россия не хочет платить Украине долг за газ и заговорила о мировом соглашении
обсуждением возможного мирового соглашения в отношении решения Стокгольмского арбитража.

Об этом заявил председатель правления "Нафтогаза" Андрей Коболев, передает "Интерфакс-Украина

І ще таке.

Первый раунд переговоров между Украиной, Европейским Союзом и Россией нельзя назвать успешным из-за неконструктивной позиции российской стороны.

Такое мнение высказал глава "Нафтогаза" Андрей Коболев, отметив, что таким образом РФ пытается прикрыть политизацию строительства газопровода "Северный поток-2".

"Мол, мы цивилизованно договариваемся, предлагаем Украине "мировое соглашение", поэтому препятствий для строительства не должно быть. Не говоря уже о том, что мировое соглашение - лишь попытка ревизовать невыгодные для РФ решение Стокгольма, вся нынешняя политика Москвы в энергетической сфере сводится к мантре "дайте нам достроить трубу, а там посмотрим". Ни Украину, ни европейцев такой подход устроить не может", - передает его слова пресс-служба компании в Facebook.
По его мнению, "Газпром" будет делать все, чтобы затянуть переговоры по контракту на транзит газа.

"И сейчас, когда Газпром проиграл и хочет говорить о мировом соглашении, это просто трата времени. Наша позиция: мы можем рассмотреть ваши предложения о мировой, но они точно не должны мешать переговорам по новому контракту, и мы точно не готовы это делать в трехстороннем формате, теряя время наших партнеров и давая возможность говорить, что мы о чем-то договариваемся, пока они будут готовить плацдарм для "Северного потока-2", - отметил Коболев.
По словам Коболева, на переговорах фактически согласовали с представителями Европейской Комиссии подход, что новый контракт должен регулироваться европейским правом.

"Без его применения на украинском рынке газа любой контракт с "Газпромом" просто не имеет смысла. Очень важно донести европейским партнерам и всему миру, что этот процесс нельзя считать индульгенцией для строительства Северного потока-2", сказал глава "Нафтогаза".
https://www.оборзеватель/economics/ukrainu-ne-ustraivaet-v-naftogaze-gnevno-vyiskazalis-o-peregovorah-s-gazpromom.htm
   
Ми посилаємо Газпром на південь, а Людина пише, що просимо про мирову.
Спотворена реальність. У нас сильна позиція і цим можна пишатись, добре хлопці спрацювали!
   
а що ви очікували від подхуйлятника?

ну так
   
Ми посилаємо Газпром на південь, а Людина пише, що просимо про мирову.
Спотворена реальність. У нас сильна позиція і цим можна пишатись, добре хлопці спрацювали!
а что ві ожидали от подхуйлятника? 
   
а что ві ожидали от подхуйлятника? 

Так кажуть що АТОшник, це мене дещо бентежить
   
ЩО??? ;o

Нє, ну пишуть же кацапи що у нас "хунта", "громадянська війна", "Крим чесно сам ушол законно" і т.д. і т.п.
ну і там про "мальчіков прібітих гвоздямі", звісно
канєшна не просто так
   
Так кажуть що АТОшник, це мене дещо бентежить

ашо, когда ты смену принимал от поперднего бота, он тебя не предупредил хто есть хто на форуме?  :facepalm:
   
ашо, когда ты смену принимал от поперднего бота, он тебя не предупредил хто есть хто на форуме?  :facepalm:

Ти брехун  :lol:
   
не конкретно про Людину, бо ми нічого не знаємо
але АТО-шники різні бувають
от є такі атошники, які швидко втекли покинувши мого пораненого брата під обстрілом
до речі, з сусіднього села були хлопці, мужики
а сепари прийшли й добили ножами
вдова на похороні питає: "Як ви могли?"
А що вони скажуть?
А теж - АТО-шники. Пільги, мабуть, мають, гордо себе ставлять.
   
Ти брехун  :lol:

 :facepalm: я один из наичеснейших дописывачей форума. наверное единственный хто отдал проспоренную ставку, другому фуповцу, из львива.  (P)
   
:facepalm: я один из наичеснейших дописывачей форума. наверное единственный хто отдал проспоренную ставку, другому фуповцу, из львива.  (P)

Це не спростовує факту, що ти брехун.
Зміну що я ніби-то приймав від якогось бота... то брехня і відповідно ти брехун.
   
Це не спростовує факту, що ти брехун.
Зміну що я ніби-то приймав від якогось бота... то брехня і відповідно ти брехун.

тогда как ты объяснишь факт, что ты не знаешь кто такой Людина. Он очень заметный и уважаемый фуповец, причем давно с 2004 года. его многие форумчане знают лично, за исключением ботов набежавших на форум за последние четыре года. вас бетономешалка запустила на форум или раньше заскочили? по секрету скажу до падения форума в 2005 у него был другой ник.
   
тогда как ты объяснишь факт, что ты не знаешь кто такой Людина. Он очень заметный и уважаемый фуповец, причем давно с 2004 года. его многие форумчане знают лично, за исключением ботов набежавших на форум за последние четыре года. вас бетономешалка запустила на форум или раньше заскочили? по секрету скажу до падения форума в 2005 у него был другой ник.

Я не зобов'язаний знати всіх форумчан, деяких пам'ятаю, деяких ні. Не знаю я хто це такий Людина і навіть якщо він супер-пупер поважаємий це не відміняє ФАКТУ, що він запостив смердючий фейк і зміг перебрехати на шкоду Україні навіть статтю з російського сайту! У будь якому випадку це ніяк не підтверджує твою правоту і я третій раз стверджую - ти брехун.
   
Я не зобов'язаний знати всіх форумчан, деяких пам'ятаю, деяких ні. Не знаю я хто це такий Людина і навіть якщо він супер-пупер поважаємий це не відміняє ФАКТУ, що він запостив смердючий фейк і зміг перебрехати на шкоду Україні навіть статтю з російського сайту! У будь якому випадку це ніяк не підтверджує твою правоту і я третій раз стверджую - ти брехун.

 :facepalm: тогда ты бот. посмотрим может твой сменщик будет более адекватный.
   
Юрайка Хіп теж був замєтний
і можливо. навіть кимось уважаємий
як і олд-вуд
і багато інших
   
:facepalm: тогда ты бот. посмотрим может твой сменщик будет более адекватный.

Ти брехун
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія