Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Революция поднималась за Европу, а Порошенко и Яценюк превращают Украину в Африку, - политолог

Я тот, кто хочет видеть людей, населяющих мою страну, счастливыми в большинстве, имеющими возможности по способностям. Мне не нужна страна с 450000 мусоров, прокуроров, судей, крышующих всё и всех. Не нужны огромные, не просто неэффективные, а просто ворующие всё вокруг армии чиновников. Не нужны продажные таможенники. Также желаю видеть среди своих сограждан поменьше болуканов, costashu и егориев.
Как показал опыт моего региона они еще и предатели
   
опровергни хвактами.
расскажи насколько стал народ ближе к европе.
не в смісле лозунгов и бумажек.
а реально.

реально -- на всех парах в обратном направлении...
   
1200 выбрали смерть ради Украины
Мародеры ПетяСеня просто этим воспользовались
Уверен что в скором времени они будут там же где прыщавое чмо

это было бы интересно, если бы не стоял вопрос -- где будет вся эта страна...и будет ли вообще...
   
Нужно ввести в Украине налог 70-80 % для олигархов.
Пусть богатые олигархи наполнят бюджет, а не выводят деньги зарубеж.
 
   
Нужно ввести в Украине налог 70-80 % для олигархов.
Пусть богатые олигархи наполнят бюджет, а не выводят деньги зарубеж.

ну, то есть холуи олигархов примут законы, щемящие олигархов...
   
Нужно ввести в Украине налог 70-80 % для олигархов.
Пусть богатые олигархи наполнят бюджет, а не выводят деньги зарубеж.
Нет Национализация имущества олигархов  и продажа этой собственности среднему классу который и привел Сеню к власти
А уж только потом можно этот средний класс доить
Раз ему нужны наши деньги пусть он заберет собственность у Ахметова который не хочет платить налоги и продаст эту собственность нам
   
ну, то есть холуи олигархов примут законы, щемящие олигархов...
так уже принимали, весной и летом
   
так уже принимали, весной и летом

не смеши мои тапочки... весною-летом выжимали пиндосов из сланцевых контрактов...
типа шобы перезаключить...и поменять ахметку на себя любимых...
   
1200 выбрали смерть ради Украины
Мародеры ПетяСеня просто этим воспользовались
Уверен что в скором времени они будут там же где прыщавое чмо


Это они так думали. А реальность другая. Они не думали об Украине. Ни те, кто погиб, ни те, кто пошел на выборы. Чистая психология. Там толпы , а здесь зоны комфортности. Реально хотели изменений только  около 2%. Результаты выборов подтверждают мой слова. Но не переживайте. Это отличительная черта украинцев. Они никогда не доводили ничего до конца. Но не исчезли ведь с карты? И сейчас не исчезнут.
   
Это они так думали. А реальность другая. Они не думали об Украине. Ни те, кто погиб, ни те, кто пошел на выборы. Чистая психология. Там толпы , а здесь зоны комфортности. Реально хотели изменений только  около 2%. Результаты выборов подтверждают мой слова. Но не переживайте. Это отличительная черта украинцев. Они никогда не доводили ничего до конца. Но не исчезли ведь с карты? И сейчас не исчезнут.

ты знаешь, их как бы очень долго вообще на карте не было... а когда и были, то сильно в разных границах... и совсем мало самостоятельно...
а так... да, территория то никуда не денется... кто-то, как-то по ней бегать будет...
   
пропонуй шо робити
Нужно искать агентов Кремля, которые за 30 сребреников пишут заказные статьи. И все будет заебись.
   
Я постоянно пишу.что без ультимативных и  подкреплённых майданными средствами категорических требований к любой текущей власти отменить азаровщину и ввести НЭП для малого и среднего бизнеса,ориентированного  на продажи прежде всего на внутреннем рынке,добровольно власть этого делать  НЕ БУДЕТ!
И не надо вестись " сейчас война"- НЭП только увеличит мотивацию украинцев защищать свою Родину!
   
Нужно искать агентов Кремля, которые за 30 сребреников пишут заказные статьи. И все будет заебись.

вот такие?
так это не агент, это мудак-поцреот...
   
На результаты выборов в Украине да и других постсоветских странах очень большое влияние оказывают СМИ которые в большинстве своем принадлежат мародерам бывшим и нынишним
Но ничего голодные желудки и необходимость платить дань мародерам внесут свои изминения в этот процес

 
   
Я бы не стал столь уж радикально судить,но тормоза есть! 100%
   
реально -- на всех парах в обратном направлении...

УА все далі від Європи, по факут
1) з видачею віз все гірше
2) доходи укр. які заробл. в гривні, впали у валюті в 2-2,5 рази, отже дуже не поїхдиш
3) дешеві авіалінії замість розвитку, скорочують рейси (свіжий: Wizzair відміна Dortmund-Lviv)
4) на валют. ринку існування 3х різних курсів
5) банк. перекази з Укр. в Європу SWIFTом здійснити неможливо (з Європи в УА можна але отримувати будеш по 900дол. в день, це якщо примусово не конвертують в гривню по фіктивному курсу 15,60 залежно від методу переказу)

Останнє редагування: 24 грудня 2014 15:24:57 від T.Blair.
   
вот такие?

Да, это явный агент Кремля. Агенты Кремля легко определяются по таким признакам:
1. Говорят о какой-то усталости народа, снижения уровня жизни, коррупции. Это просто невозможно, ведь после революции ничего этого нет и страна в едином порыве семимильными шагами идет к процветанию.
2. Предлагают разорвать все дипломатические и экономические связи с Россией. Это абсолютно невозможно, как тогда покупать у России электроэнергию? Если такое сделать, то хуйло нападет.
3. Рассказывают о какой-то войне на востоке, предлагают к ней готовиться. Типичный фсбшный прием. Никакой войны нет, это все знают. Есть только АТО против никому не подконтрольных террористов.
   
жити від зарплати до зарплати маючі гроші лише на їжу 90% населення на протязі 10 років
і віддавати віддавати віддавати БОРГИ....
поки ми в боргах - ми НІХТО

а ви брали ті борги?
може хай віддає той що брав?
   
а ви брали ті борги?
може хай віддає той що брав?

Саме в цьому і хитрість нинішніх олігархів і влади. Вони 20 років брали, за рахунок цього вибудували свої бізнес-імперії, до того ж міжнародні. Курс долара їх хвилює найменше, тому що їх прибутки все рівно в доралах і в різних країнах.
Коли побачили що простий народ потихеньку якось відійшов від створених ними шоків 90х , що народ почав купляти і більшменш пристойні речі, вирішили знову цей народ загнати в стійло. А одночасно і заставити виплатити набрані ними кредити.
А хтось може і ще й зараз ті кредити що дає МВФ освоює. Як і раніше.
Не годиться в країні яка проголосила европейський курс розвитку так робити. Просто не годиться. Назвати речі своїми іменами - ідемо в африку, створюємо феодалізм, і рабів. Тоді зрозуміло. Або йдемо в європу, задаємо питання кожному олігархові, кожному прокуророві і судді які живуть явно не по доходах. І питання всерйоз, а не по принципу як ото зараз. Хоча це фантастика.
   
а ви брали ті борги?
може хай віддає той що брав?

Українці всі разом ПРОЖРАЛИ кредити (хто більше, хто меньше).
   
Прожрали українці--кучма+пінчук, коломойський, ахметов фельдмани, губські та інші васадзи.
99,9999% їли за свої зароблені.
Причому саме їм і пропонують затягнути пояси, щоб взяти кредитів ще і віддати старі.
може нах таких реформаторів.
   
Болукан, мені всі 90 ті роки вішали лапшу на вуха, що те що маємо то маємо, молода країна, розвиваємо демократію. Ну і т.д. Потерпіть чуток все буде добре.
І поки я вірив, олігархи і їх шістки( депутати, міністри....) обогатилися краще як якийсь підприємець США.
Ти от втік в Німеччину. Зробив правильно.
Я зглупив, не втік в якусь Португалію.
ТО може  досить грабувати мене і мені подібних, яких в нас в Україні дуже і дуже багато.
Я буду працювати по європейськи, але і платіть мені відповідно.

Останнє редагування: 24 грудня 2014 16:05:45 від RSP
   
жити від зарплати до зарплати маючі гроші лише на їжу 90% населення на протязі 10 років
і віддавати віддавати віддавати БОРГИ....
поки ми в боргах - ми НІХТО

хто буде так жити і чого?
ЧИЇ борги?
   
Болукан, мені всі 90 ті роки вішали лапшу на вуха, що те що маємо то маємо, молода країна, розвиваємо демократію. Ну і т.д. Потерпіть чуток все буде добре.
І поки я вірив, олігархи і їх шістки( депутати, міністри....) обогатилися краще як якийсь підприємець США.
Ти от втік в Німеччину. Зробив правильно.
Я зглупив, не втік в якусь Португалію.
ТО може  досить грабувати мене і мені подібних, яких в нас в Україні дуже і дуже багато.
Я буду працювіюти по європейськи, але і платіть мені відповідно.

Да дійсно, в 90х скоти розікрали все, шо тільки можна (включаючи кредити)....  Через це я і втік.

Але все одно, крім реформ, шляху просто не існує. Отже: робить Уряд радикальні реформи і швидко - ДУЖЕ ДОБРЕ.

Звичайно, вірити не можна нікому, тому - всі реформи під контролем Заходу!
   
Да дійсно, в 90х скоти розікрали все, шо тільки можна (включаючи кредити)....  Через це я і втік.

Але все одно, крім реформ, шляху просто не існує. Отже: робить Уряд радикальні реформи і швидко - ДУЖЕ ДОБРЕ.

Звичайно, вірити не можна нікому, тому - всі реформи під контролем Заходу!

Я памятаю як США контролювали оплату кварти військовослужбовцям 43 Ракетної Армії, Вінниця.
Наші туда рила не могли впхнути, бо до сих пір би ті ракетчики були безквартирні, а кожен хто впхнув мав би по 10.
От і з реформами так потрібно.
Вже краще бути колонією США з їх управлінням, ніж під гнітом наших олігархів.
   
Я памятаю як США контролювали оплату кварти військовослужбовцям 43 Ракетної Армії, Вінниця.
Наші туда рила не могли впхнути, бо до сих пір би ті ракетчики були безквартирні, а кожен хто впхнув мав би по 10.
От і з реформами так потрібно.
Вже краще бути колонією США з їх управлінням, ніж під гнітом наших олігархів.
х

Я б масово запустив німецьких "бухгалтерів" в Україну.  Лише під загрозою такого сценарію в Греції почали меньше красти.....
   
Вообщем будет так .
Дайом Яценюку время до весны , или он наводит порядок в Украине и показывает результат или пусть уходит в отставку .
Пусть Яценюк едет куда хочет хоть в Вашингтон хоть к Чёрту на кулички , но результат шоб был .
Яценюк взял ответственность перед украинским народом , будь добр выполнять свои обещания .
Политика экономии на отключении лампочек и фонарей никчему не привидёт, пусть уж лучше ударит по украинским олигархам и докажет что он настоящий мужчина а не марионетка .
   
х

Я б масово запустив німецьких "бухгалтерів" в Україну.  Лише під загрозою такого сценарію в Греції почали меньше красти.....

А може зразу під видом реформ запустити всю систему Німеччини( правову, фіскальну і соціальну).
Навіщо знов видумують велосипед, якщо зрозуміло вже, що інтелекту щось видумати не вистачає.
   
Вообщем будет так .
Дайом Яценюку время до весны , или он наводит порядок в Украине и показывает результат или пусть уходит в отставку .
Пусть Яценюк едет куда хочет хоть в Вашингтон хоть к Чёрту на кулички , но результат шоб был .
Яценюк взял ответственность перед украинским народом , будь добр выполнять свои обещания .
Политика экономии на отключении лампочек и фонарей никчему не привидёт, пусть уж лучше ударит по украинским олигархам и докажет что он настоящий мужчина а не марионетка .

вам що 10місяців мало.
Чи ви думаєте що він враз прозріє?
   
А може зразу під видом реформ запустити всю систему Німеччини( правову, фіскальну і соціальну).
Навіщо знов видумують велосипед, якщо зрозуміло вже, що інтелекту щось видумати не вистачає.

це типу двигун від Мерса поставити в Запорожець?
без укріплення рами розвалитьс на куски
   
А може зразу під видом реформ запустити всю систему Німеччини( правову, фіскальну і соціальну).
Навіщо знов видумують велосипед, якщо зрозуміло вже, що інтелекту щось видумати не вистачає.

Видумувати не треба. Треба використовувати досвід ЄС. Але без зовнішнього контролю - це майже неможливо.

А реформа на зразок Німеччини - то дуже боляче. Грощова реформа і кожному лише по 40 Марок......
   
це типу двигун від Мерса поставити в Запорожець?
без укріплення рами розвалитьс на куски
Тоді Польщі. Рама витримає?
Хтось взагалі хоч пробує щось міняти, а не придумувати відмазки чому це неможливо.
   
Вообщем будет так .
Дайом Яценюку время до весны , или он наводит порядок в Украине и показывает результат или пусть уходит в отставку .
Пусть Яценюк едет куда хочет хоть в Вашингтон хоть к Чёрту на кулички , но результат шоб был .
Яценюк взял ответственность перед украинским народом , будь добр выполнять свои обещания .
Политика экономии на отключении лампочек и фонарей никчему не привидёт, пусть уж лучше ударит по украинским олигархам и докажет что он настоящий мужчина а не марионетка .
Добровольно это он  ДЕЛАТЬ НЕ БУДЕТ!
 Если не приходить под ВР с категорическим требование ввести НЭП для малого и среднего бизнеса на 5 лет с минимальным налоговым давлением и  запретом на любые проверки.Упрощённым и до минимума ведением документации и практически полной независимостью от чиновничества, чтобы убрать коррупцию.
   
на жаль він і під примусом це не виконає.
економічна свобода для пороха-кроля це щось типу табу.
вони не розуміють цього як канібал місіонера.
   
Тоді Польщі. Рама витримає?
Хтось взагалі хоч пробує щось міняти, а не придумувати відмазки чому це неможливо.
х.з. чи навіть Польщі можна автоматично перенести на укр. грунт

кожна крахна має свою ментальність, історію, стан+структуру економіки, природні і географ. умови.
   
не смеши мои тапочки
ты или не в курсе, или специально обманываешь
   
х.з. чи навіть Польщі можна автоматично перенести на укр. грунт

кожна крахна має свою ментальність, історію, стан+структуру економіки, природні і географ. умови.

Мені здається це мантра, якою нас спеціально пічкають, щоб була причина утримувати дорогий і неефективний держапарат.
Гавайці ж не сильно переживали, що в них інакший менталітет і до сих пір чудесно живуть
   
 :heart: Люди все бачуть.Прийде час відповідатимуть за бездіяльність.Зараз треба перемогти кацапську навалу.Тоді розберемося з петьками.сеньками і т.д..
   
може переставимо місцями завдання і навала буде переможена швидше?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія