Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗСУ на малих висотах

ЗСУ на малих висотах

   
Re: ЗСУ на малих висотах

Железный Порт?
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Це люди не там загоряють чи вертушки не там літають?
   
Re: ЗСУ на малих висотах

На 24 серпня, буде авіація, над Хрещатиком X(
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Це люди не там загоряють чи вертушки не там літають?
Та то в них такі показові акції періодично. Іноді над трасою над дахом машини пролітають так, що здається ще трохи й зачепить :)
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Це люди не там загоряють чи вертушки не там літають?
Нещодавно була річниця аварії на скнилівському летовищі. Забули... :facepalm:
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Нещодавно була річниця аварії на скнилівському летовищі.и... :facepalm:
не ний. у нас війна. нехай хлопці тренуються.
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Интересны комменты отдыхающих.
Хоть бы кто рукой махнул .
Вертушка стабилизаторами покачивала пиплу.  (tu)
   
Re: ЗСУ на малих висотах
ALF

 (tu)
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Бедные отдыхающие :)
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Бедные отдыхающие :)
На місці Преза я би тих хероїв покарав за... порушення техніки безпеки.
   
Re: ЗСУ на малих висотах

На місці Преза я би тих хероїв покарав за... порушення техніки безпеки.
Напиши жалобу.
   
Re: ЗСУ на малих висотах

   
Re: ЗСУ на малих висотах

Очухались бляди, им уже авиация ЗСУ не так летает. Йпаное племя (((
   
Re: ЗСУ на малих висотах

На місці Преза я би тих хероїв покарав за... порушення техніки безпеки.
Поэтому вы не на месте Преза.  :-)o
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Поэтому вы не на месте Преза.  :-)o
Ви праві - нехай літають на критично низьких висотах над скупченнями людей. Як у Скнілові колись. B-)
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Ви праві - нехай літають на критично низьких висотах над скупченнями людей. Як у Скнілові колись. B-)

Забанься. Назавжди.
   
Re: ЗСУ на малих висотах

На місці Преза я би тих хероїв покарав за... порушення техніки безпеки.
люксовий острів Сен-Мартен, Maho Beach

   
Re: ЗСУ на малих висотах

Ви праві - нехай літають на критично низьких висотах над скупченнями людей. Як у Скнілові колись.
Не зайопуй.
Скнилів там геть ні до чого, бо в даному випадку не виконується пілотажних фігур.
Та й у Скнилові насправді вина пілотів ніфуя не очевидна.
   
Re: ЗСУ на малих висотах

люксовий острів Сен-Мартен, Maho Beach

https://www.youtube.com/watch?v=4jW9wk_g9QY
Та давно бачив я це відео. Це не порушення техніки безпеки пілотами а пошуки драйву глядачами. Це як купатися в морі де багато акул. Драйв. Андреналін ах зашкалює... Знаю: є любителі ризику. Їм це кайф. Це щось на зазок як прогулятися з гармошкою по мінному полю. B-)
   
Re: ЗСУ на малих висотах



   
Re: ЗСУ на малих висотах

Та давно бачив я це відео. Це не порушення техніки безпеки пілотами а пошуки драйву глядачами. Це як купатися в морі де багато акул. Драйв. Андреналін ах зашкалює... Знаю: є любителі ризику. Їм це кайф. Це щось на зазок як прогулятися з гармошкою по мінному полю. B-)
тут і наші кадри попали, там де група в військовій формі в полі. і далі ще є декілька польотів наших.



Останнє редагування: 3 серпня 2018 20:18:02 від myshka naruzhka
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Та давно бачив я це відео. Це не порушення техніки безпеки пілотами а пошуки драйву глядачами. Це як купатися в морі де багато акул. Драйв. Андреналін ах зашкалює... Знаю: є любителі ризику. Їм це кайф. Це щось на зазок як прогулятися з гармошкою по мінному полю. B-)
От куда ты лезешь? Это этап конечного захода на посадку, все согласно опубликовано схеме. Взрослый дядька а хрень пишегь
   
Re: ЗСУ на малих висотах

tracker, українську розумієш? Я ж пишу: Це не порушення техніки безпеки пілотами а пошуки драйву глядачами.  ;)
   
Re: ЗСУ на малих висотах

tracker, українську розумієш? Я ж пишу: Це не порушення техніки безпеки пілотами а пошуки драйву глядачами.  ;)
Извини, наискосок твою месагу прочитал. Неправ
   
Re: ЗСУ на малих висотах

tracker, українську розумієш? Я ж пишу: Це не порушення техніки безпеки пілотами а пошуки драйву глядачами.  ;)
а чому гелікоптери над морем порушення? гелікоптери взагалі на малі ділянки прицільно сідають. в мегаполісах на дахи будинків. 

   
Re: ЗСУ на малих висотах

а чому гелікоптери над морем порушення? гелікоптери взагалі на малі ділянки прицільно сідають. в мегаполісах на дахи будинків. 

https://www.youtube.com/watch?v=-BFKBYunKA0
Так вони ж екзамени на це здали. Їм можна. ;)
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Антік.Здохни,падло. Будь-ласка.І не тому,що я таке не гуманне чмо-а тому,що подібна тобі мразь просто не повинна жити.Не має права.Чесно.Тому здохни,будь ласка.
 
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Антік.Здохни,падло. Будь-ласка.І не тому,що я таке не гуманне чмо-а тому,що подібна тобі мразь просто не повинна жити.Не має права.Чесно.Тому здохни,будь ласка.
Господи, прости його. Перебрав міру бідогаха тому що. Знаю: проспиться - вибачиться. Прости його, Боже мій. Благаю.  [ua] 
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Господи, прости його.
Він взагалі тебе не любить. Ось його другий пост на форумі:

Пане антік,спробуйте ще купити картину Пікассо в одеського антиквара,це дешевше-десь баків за 300, або перстень з діамантом на 6 каратів в Жмеринці за них же 250-теж безцінний життєвий досвід. Треба ж Вам колись його набувати...
 І як давній читач форуму,хочи висловити свою особисту думку.Може не пишіть більше,га? Мо Вам в механіку зануритись? Бо скільки разів пробую осилити Ваші розповіді-все в уяві біляш спливає("тошнотнік" на сленгу моєї молодості).Дехто когнітивним дисонансом мається-а у Вас прямо когнітивний симбіоз кокойти-"Писати не можу-але не маю про що".

Але ти також заганяєшся. Тобі знову потрібно їхати до Польщі займатися корисною справою.
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Він взагалі тебе не любить. Ось його другий пост на форумі:

Але ти також заганяєшся. Тобі знову потрібно їхати до Польщі займатися корисною справою.
Звісно, їхати.Кому я тут навіть на йух потрібен?  :facepalm1:
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Очухались бляди, им уже авиация ЗСУ не так летает. Йпаное племя (((

Пусть еще остатки керосина на головы загорающих сольют или каку-нибудь учебную бомбу. Скнилова мало дебилам. Очень хочется кому-то повторить, особенно учитывая на каком металлоломе они летают :(
   
Re: ЗСУ на малих висотах

мг. круто.  це ж не крим з південносхідним донбасом звільнять

 хтось про відновлення територіальної цілісності України думає - чи всі лиш про освоєння бюджетів?
   
Re: ЗСУ на малих висотах
ALF

Пусть еще остатки керосина на головы загорающих сольют или каку-нибудь учебную бомбу. Скнилова мало дебилам. Очень хочется кому-то повторить, особенно учитывая на каком металлоломе они летают :(

шкварчишь, чертила? не петушись особо - карма она такая.. глядишь, и на тебя чо сольют, аль бомбу..вам, дебилам, явно пока фору небеса дали..но єто не надолго.. (P)
   
Re: ЗСУ на малих висотах
ALF

мг. круто.  це ж не крим з південносхідним донбасом звільнять

 хтось про відновлення територіальної цілісності України думає - чи всі лиш про освоєння бюджетів?

що сказати хотів?
   
Re: ЗСУ на малих висотах

що сказати хотів?

конституція. територіальна цілісність. професійна армія. бюджет. функція. присяга. крим. південносхідний донбас . конституція. головнокомандувач. гарант .
   
Re: ЗСУ на малих висотах

що сказати хотів?
Тошнит потихоньку да контент генерирует Д'Артаньян наш.
 
   
Re: ЗСУ на малих висотах


Колись на ширлані бачив як винищувач прямо над наметами льотав лягаючи на одне крило.
   
Re: ЗСУ на малих висотах

мг. круто.  це ж не крим з південносхідним донбасом звільнять
 хтось про відновлення територіальної цілісності України думає - чи всі лиш про освоєння бюджетів?
а подумати? якраз це і є підготовкою грунту. чи тренуватися не треба? це як відразу після отримання водійських прав сісти за кермо боліда на раллі. а берегової морської охорони теж не треба?

Пусть еще остатки керосина на головы загорающих сольют или каку-нибудь учебную бомбу. Скнилова мало дебилам. Очень хочется кому-то повторить, особенно учитывая на каком металлоломе они летают :(

1. це гелікоптери, 2. на металолом не схоже.
   
Re: ЗСУ на малих висотах

Господи, прости його. Перебрав міру бідогаха тому що. Знаю: проспиться - вибачиться. Прости його, Боже мій. Благаю.  [ua] 

Ти краще молись за свою душу. Бо перед Богом доведеться відповіста за все.

Це тут ти хоробрий, бо знаєш, що твоя особова справа там, де її не дістануть наші. Поки що...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія