Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

не повторюйте помилки італійців!

не повторюйте помилки італійців!

українка,власниця салону краси в італії  -- розповідає\радить
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

Мальвіна  :gigi:
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

українка,власниця салону краси в італії  -- розповідає\радить
https://www.facebook.com/matiyvv/videos/2480576605590851/
лінк на профіль іі є? Хочу запитати дещо
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

лінк на профіль іі є? Хочу запитати дещо

немає
   
Re: не повторюйте помилки італійців!
VG

Цитата: Хочу запитати дещо
Сподобалась? - ;)
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

в регіоні  в наявності 1300 апаратів  -  а хворих 1800 , старих просто відключають :(
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

Відео - відстій, бо там єдине що обґрунтовано - це не напружувати лікарів. Ото вони реально постраждають. Але ціна цього захисту лікарів  - дуже велика . Мільярди доларів. Психіка лікарів такого не варта
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

в регіоні  в наявності 1300 апаратів  -  а хворих 1800 , старих просто відключають :(
це очевидний вибір.
з міркувань виживання і репродукції суспільства в цілому.
реанімувати треба тих хто має вищі шанси на реанімацію. А також тих хто довше проживе і буде продуктивним членом суспілсьтва.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

це очевидний вибір.
реанімувати треба тих хто має вищі шанси на реанімацію. А також тих хто довше проживе і буде продуктивним членом суспілсьтва.

Ну ти розумієш що при таких розкладах в тебе шансів нема?
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

це очевидний вибір.
реанімувати треба тих хто має вищі шанси на реанімацію. А також тих хто довше проживе і буде продуктивним членом суспілсьтва.

тому я й  намагаюся довести пенсам  -сидіть вдома, ніхто вас лікувати не буде потім
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

Ну ти розумієш що при таких розкладах в тебе шансів нема?
а я тут при чому?  :S до чого цей перехід на особистості.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

скільки коштує людське життя в доларах ?
воно безцінне? Ха-ха. Шо - навіть більше мільярда доларів? Не брешіть собі. Воно має ціну. І ніхто не буде платити мільйон доларів за життя навіть молодої людини. може ще 100 тис. доларів . Але не в Україні. В Україні скільки? Ну в середньому - 10 тис. доларів якщо на лікування витратити, то можна лікувати . Економічно виправдано. Але якщо карантин потребує знищити економіку на мільярди доларів, щоб врятувати 50 тис пенсіонерів - то це все брехня!
Не брешіть самі собі. Ви особисто не заплатите і тисячі доларів за життя незнайомого пенса. Але при цьому ви агітуєте знищити економіку на більше суми, бо ви - ідіоти. Ви просто думаєте, що ті гроші колхозні, спільні. Тобто нічийні. )) Ні , за це заплатите саме ви!!!

Більше карантину - більше шкода економіці, більше грошей ви заплатите
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

Ви особисто не заплатите і тисячі доларів за життя незнайомого пенса.
У тебе батьки живі ще?
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

У тебе батьки живі ще?
жива мати. Але тут мова про життя незнайомих пенсів. От заплати 1000 у.є . за лікування незнайомої бабці?
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

жива мати.
скільки коштує її життя?
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

скільки коштує її життя?
середньостатистична  - тобто трильйон бля!
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

середньостатистична  - тобто трильйон бля!
трильйон чого?
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

Она оправдывает то, что работают фабрики и большие магазины.

Этих двух вещей достаточно, чтобы эпидемия продолжалась.

Люди ездят на работу и в большие магазины с разных концов города, будет инфицирован весь город.

Чтобы остановить эпидемию люди должны оставаться строго в своих микро-районах,
в случае инфекции микро-район можно весь протестировать и изолировать инфицированных.

Снабжением должны заниматься строго местные мелкие магазины или фургончики, привязанные к району.

Это называется "зонирование".

Итальянцы не остановили производство и не применили зонирование, поэтому всё так и пошло.


Останнє редагування: 19 березня 2020 17:44:53 від aleksey_at_pravda_com_ua
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

трильйон чого?
космічних галактик, звісно!
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

Чтобы остановить эпидемию люди должны оставаться строго в своих микро-районах,
в случае инфекции микро-район можно весь протестировать и изолировать инфицированных.

Снабжением должны заниматься строго местные мелкие магазины или фургончики, привязанные к району.
це можливо в авторитарній державі
з законослухняним населенням
і значною часткою держ. еокноміки
(китай, корея, сінгапур)
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

космічних галактик, звісно!
бачиш. як тільки мова починає заходити про серйозні речі, ти переходиш на жарти.
а уяви ситуацію, що твоя мама лежить під апаратом, а тут привозять когось молодшого. і апаратів більше нема. теж будеш жартувати?
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

бачиш. як тільки мова починає заходити про серйозні речі, ти переходиш на жарти.
а уяви ситуацію, що твоя мама лежить під апаратом, а тут привозять когось молодшого. і апаратів більше нема. теж будеш жартувати?
госпіталь закритий від відвідувачів чи родичів,
і лікар приймає свої рішення анонімним чином. Суто виходячи з медичної історії пацієнта.
(умовно) в лікаря на 100 апаратів - 500 надходжень пацієнтів при смерті, і лікар на ногах вже 15годин і в нього вже крутиться голова від втоми.

я би на його місці відбір робив дуже простий і швидкий: чим молодший тим вищий пріоритет. Мінус тих в кого серйозні хронічні хвороби, новоутворення, значна історія операцій, щоб анвіть не марнувати на них ресурс. Суто візуально - пріоритет пацієнтам з нормальною пропорційною будовою тіла, без дефектів. Пріоритет здоровим жінкам дітородного віку.

В ідеалі було б добре рівномірно рятувати людей різних професійних груп, але то навярд чи можливо цілеспрямовано робити в умовах тиску часу; не виключено що випадково такий розподіл і відбувається.

Останнє редагування: 19 березня 2020 18:07:27 від T.Blair.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

це можливо в авторитарній державі
з законослухняним населенням

Это называется уровень организации общества, его способность к осознанным коллективным действиям.
Авторитаризм необязателен тут.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!
smx

 (tu)

буду это видео по телефону своим пенсионерам 82+ крутить
а то собрались ходить гулять и на лавочках сидеть  :facepalm1:

я никогда не думал что до людей так тяжело достучаться
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

бачиш. як тільки мова починає заходити про серйозні речі, ти переходиш на жарти.
а уяви ситуацію, що твоя мама лежить під апаратом, а тут привозять когось молодшого. і апаратів більше нема. теж будеш жартувати?
я зараз не жартую : коли я бачу пенсів, які вештаються на вулиці, при тому, що карантин зроблений заради них, і коштує на кожного з врятованих 100 000 доларів, то я чхав на такий карантин.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!
smx

тому я й  намагаюся довести пенсам  -сидіть вдома, ніхто вас лікувати не буде потім

я тут столкнулся с таким непониманием
вплоть до того что трубку бросают
не понимаю как так можно быть глухими
   
Re: не повторюйте помилки італійців!
smx

главное с высшим образованием
реально хорошие химики (!) всю жизнь по специальности работали
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

я зараз не жартую : коли я бачу пенсів, які вештаються на вулиці, при тому, що карантин зроблений заради них, і коштує на кожного з врятованих 100 000 доларів, то я чхав на такий карантин.
своїми постами ти заохочуєш усіх порушувати карантин. Ти це розумієш?
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

би на його місці відбір робив дуже простий і швидкий: чим молодший тим вищий пріоритет. Мінус тих в кого серйозні хронічні хвороби, новоутворення, значна історія операцій, щоб анвіть не марнувати на них ресурс. Суто візуально - пріоритет пацієнтам з нормальною пропорційною будовою тіла, без дефектів. Пріоритет здоровим жінкам дітородного віку.
Жорстоко, але справедливо :laugh:
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

Жорстоко, але справедливо :laugh:
якщо є (умовно) 100 апаратів а 200 чи 500 пацієнтів. Щодо когось це все одно буде жорстоко. :( хоч-не-хоч
Можна кидати монетку і лотерею (зняти з себе моральну відповідальність) але це не дуже раціонально з погляду використання ресурсу в інтересах суспільства.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

в регіоні  в наявності 1300 апаратів  -  а хворих 1800 , старих просто відключають :(
Середній вік померлих 79,5 років.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

Главная ошибка итальянцев - возможность долго жить при отсутствии барокамер
для каждого потенциального кощея бессмертного.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

я би на його місці відбір робив дуже простий і швидкий: чим молодший тим вищий пріоритет. Мінус тих в кого серйозні хронічні хвороби, новоутворення, значна історія операцій, щоб анвіть не марнувати на них ресурс. Суто візуально - пріоритет пацієнтам з нормальною пропорційною будовою тіла, без дефектів. Пріоритет здоровим жінкам дітородного віку.

ввести военное положение и этот принцип заработает автоматически
   
Re: не повторюйте помилки італійців!
dev

ми ніяк не повторимо італійський досвід - у нас просто нема стільки людей за 70 років.

зате таким карантином вб'ємо кілька тисяч діабетиків/сердечників/хірургія_всяка

ну і покладемо економіку до підлоги

   
Re: не повторюйте помилки італійців!

ми ніяк не повторимо італійський досвід
ти відео дивився? дівчина говорить, що у них так само усі думали, що не повторять Китайський досвід.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

своїми постами ти заохочуєш усіх порушувати карантин. Ти це розумієш?
я розумію, що карантин ефективний лише тоді , коли він виконується всіма. Інакше він просто знищує економіку країни, бо розтягує в часі епідемію.  Тоді вже краще швидше все пройти. хоч і ціною більшої кількості смертей.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

я розумію, що карантин ефективний лише тоді , коли він виконується всіма.
Дивна позиція. Карантин ефективний, якщо він виконується всіма. Але я його дотримуваться не буду. І буду заохочувать інших його не дортимуватись.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

я розумію, що карантин ефективний лише тоді , коли він виконується всіма.
Карантин це коли змушують людей сидіти вдома. Обмежють ситуації коли дозволено виходити. Гром.транспорт не зупиняють.
так як: італія, іспанія франція

в Україні це не карантин.
в УА все навпаки тобто через жопу.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

Дивна позиція. Карантин ефективний, якщо він виконується всіма. Але я його дотримуваться не буду. І буду заохочувать інших його не дортимуватись.
спочатку пенси, потім я.
   
Re: не повторюйте помилки італійців!

в Україні це не карантин.
в УА все навпаки тобто через жопу.
Ти відео дивився? Дівчина розказує, що там усе так само було. один в один. очухались лиш тоді коли по 10 чоловік в день почало вмирати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія