Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пабєда Юлі може скінчитись єврейськими погромами

Зрозуміло, що Тимошенко та її банда в разі її перемоги швидко доведуть країну, що називається, до ручки, і тоді терпець народу може таки урватись.
І за старою звичкою, народ почне мочити не представників лише БЮТу, хоча звичайно їх перевішають в першу чергу, але й представників тієї нації, які будуть очолювати країну. З етнічним походженням Тимошенко - нікому й нічого не зрозуміло, вона не заявляла, що єврейка, але й не спростовувала даного факту. Турчинов - ну точно вже не українець і навіть якщо він не єврей, то народ його швидко до євреїв віднесе. З Медведчуком та іншими вихідцями з СДПУ(обрізана) і так все зрозуміло.
Радує лише одно, що Тимошенко ніколи не переможе, а отже колиївщига, хмельниччина та атаманщина в одному флаконі не повториться.
   
Шарик72 Написав:
-------------------------------------------------------
> Зрозуміло, що Тимошенко та її банда в разі її перемоги швидко доведуть країну, що
> називається, до ручки, і тоді терпець народу може таки урватись.
> І за старою звичкою, народ почне мочити не представників лише БЮТу, хоча звичайно
> їх перевішають в першу чергу, але й представників тієї нації, які будуть очолювати
> країну. З етнічним походженням Тимошенко - нікому й нічого не зрозуміло, вона не
> заявляла, що єврейка, але й не спростовувала даного факту. Турчинов - ну точно вже
> не українець і навіть якщо він не єврей, то народ його швидко до євреїв віднесе. З
> Медведчуком та іншими вихідцями з СДПУ(обрізана) і так все зрозуміло.
> Радує лише одно, що Тимошенко ніколи не переможе, а отже колиївщига, хмельниччина
> та атаманщина в одному флаконі не повториться.


Дело не в том, что у нее непонятно с происхождением - с этим как раз понятно - пугает, что она скрывает это. Вот это и есть очень опасная штука. Я например бы с радостью отдал бы голос за еврея. Мой кумир - Вальтер Ратенау.



Редаговано разів: 1. Востаннє 11/01/2010 13:15 користувачем Ахмєт.
   
:dopovid:

За антисемитизм, призывы к погромам и другим проявлениям насилия
   
О, а мене тут учора питали, на кого розрахована лабуда Чобота. На Шарегів :laugh:
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> О, а мене тут учора питали, на кого розрахована лабуда Чобота. На Шарегів :laugh:

К сожалению, действительно многих в Украине беспокоит этот факт, что еврей не может быть президентом. Это печально, с этим нужно работать. А наши политики (как и Грегян-Капитальман) не работают с проблемой, а загоняют ее вглубь.
   
Ахмєт Написав:
-------------------------------------------------------
> Дело не в том, что у нее непонятно с происхождением - с этим как раз понятно -
> пугает, что она скрывает это. Вот это и есть очень опасная штука. Я например бы с
> радостью отдал бы голос за еврея. Мой кумир - Вальтер Ратенау.


ну не зовсім і зрозуміло, принаймні існує п"ять версій її етнічного походження: єврейка, вірменка, латишка, росіянка, українка. Сама вона це приховує так же ретельно, як і джерела своїх матеріальних статків.
   
Re: Пабєда Юлі може скінчитись єврейськими погромами

Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> О, а мене тут учора питали, на кого розрахована лабуда Чобота. На Шарегів :laugh:


(tu)
   
Ахмєт Написав:
-------------------------------------------------------
> К сожалению, действительно многих в Украине беспокоит этот факт, что еврей не
> может быть президентом. Это печально, с этим нужно работать. А наши политики (как и
> Грегян-Капитальман) не работают с проблемой, а загоняют ее вглубь.

В суспільстві, де будь-якому незручному чи просто оппонуючому політику одразу придумують єврейську бабусю чи дідуся, який загинув при штурмі Сапун-гори в Сталінграді (це прям празник якийсь учора був), і розпочинають навколо цього танці із бубнами - ще довго люде будуть біографію чистити.
   
Авторы всех веток , в которых заходит речь о погромах, расправах , стычках после выборов должны нещадно баниться. Это просто необходимо накануне голосования.
   
нет ничего лучше для дела чем поставить у руля энергичного еврея или еврейку....
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Ахмєт Написав:
> -------------------------------------------------------
> > К сожалению, действительно многих в Украине беспокоит этот факт, что еврей не
> > может быть президентом. Это печально, с этим нужно работать. А наши политики (как
> и
> > Грегян-Капитальман) не работают с проблемой, а загоняют ее вглубь.
>
> В суспільстві, де будь-якому незручному чи просто оппонуючому політику одразу
> придумують єврейську бабусю чи дідуся, який загинув при штурмі Сапун-гори в
> Сталінграді (це прям празник якийсь учора був), і розпочинають навколо цього танці
> із бубнами - ще довго люде будуть біографію чистити.


політик, якому соромно сказати, до якої етнічної групи він себе відносить - приречений на поразку, політик, який всіма силами намагається приховати своє етнічне походження, так само, як і джерела свого фінансового благополуччя - не повинен взагалі мати доступу до політики.
   
слобожанин Написав:
-------------------------------------------------------
> нет ничего лучше для дела чем поставить у руля энергичного еврея или еврейку....


так аби ж толк був, але ж потрібно мати на увазі, що якщо у них ніхрена не вийде, то відповідатимуть всі євреї і єврейки України
   
Шарик72 Написав:
-------------------------------------------------------
> політик, якому соромно сказати, до якої етнічної групи він себе відносить -
> приречений на поразку, політик, який всіма силами намагається приховати своє
> етнічне походження, так само, як і джерела свого фінансового благополуччя - не
> повинен взагалі мати доступу до політики.

Мені просто цікаво, з яких віників я повинен цікавитись етнічним походженням кандидата? Мене не цікавить, хто був його дід, баба чи двоюрідний дядько. Людей оцінюють не по предкам, а по їх власним вчинкам. У людини може бути сто причин, щоб не називати своїх предків, і він на це право має - я ж не буду випитувати у вас деталі біографії при знайомстві, і сертификата походження вимагати не буду. А от ті, хто вимагає - просто шукають "типу об'єктивну" відмазку, щоб обгрунтувати свою чутливість до певних національностей.

Щождо джерел благополуччя... Шарег, є докази - а он там прокуратура. Компрене ву?



Редаговано разів: 1. Востаннє 11/01/2010 13:28 користувачем Ashnar Lynx.
   
Какие у лже-мессии в последователях образцово-показательные антисемиты
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Шарик72 Написав:
> -------------------------------------------------------
> > політик, якому соромно сказати, до якої етнічної групи він себе відносить -
> > приречений на поразку, політик, який всіма силами намагається приховати своє
> > етнічне походження, так само, як і джерела свого фінансового благополуччя - не
> > повинен взагалі мати доступу до політики.
>
> Мені просто цікаво, з яких віників я повинен цікавитись етнічним походженням
> кандидата? Мене не цікавить, хто був його дід, баба чи двоюрідний дядько. Людей
> оцінюють не по предкам, а по їх власним вчинкам. Щождо джерел благополуччя... Шарег,
> є докази - а он там прокуратура. Компрене ву?

А мне интересно, как кандидат чтит память своих предков, потому что не безразлично, как он отнесется к нашей истории.
   
puma Написав:
-------------------------------------------------------
> А мне интересно, как кандидат чтит память своих предков, потому что не
> безразлично, как он отнесется к нашей истории.

Давайте проведемо експеримент. Ви підете на кладовище провідати ваших предків, а я буду лізти вам в очі, фотографувати вас, випитувати деталі про ваших, скажімо, прабатьків. Через скільки секунд ви мені дасте в пику?
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> puma Написав:
> -------------------------------------------------------
> > А мне интересно, как кандидат чтит память своих предков, потому что не
> > безразлично, как он отнесется к нашей истории.
>
> Давайте проведемо експеримент. Ви підете на кладовище провідати ваших предків, а
> я буду лізти вам в очі, фотографувати вас, випитувати деталі про ваших, скажімо,
> прабатьків. Через скільки секунд ви мені дасте в пику?

Не перекручивайте и не съезжайте! Это недостойное поведение в дискуссии. Лучше подумайте немного дольше над ответом.
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Ахмєт Написав:
> -------------------------------------------------------
> > К сожалению, действительно многих в Украине беспокоит этот факт, что еврей не
> > может быть президентом. Это печально, с этим нужно работать. А наши политики (как
> и
> > Грегян-Капитальман) не работают с проблемой, а загоняют ее вглубь.
>
> В суспільстві, де будь-якому незручному чи просто оппонуючому політику одразу
> придумують єврейську бабусю чи дідуся, який загинув при штурмі Сапун-гори в
> Сталінграді (це прям празник якийсь учора був), і розпочинають навколо цього танці
> із бубнами - ще довго люде будуть біографію чистити.

А чому придумують - э документальні свідчення - дані із Подольського архіву міноборони (можете самі зайти і подивитися) та справка, яку нарив Чобіт. дати збігаються.
http://makuha.webng.com/pic105.jpg
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Шарик72 Написав:
> -------------------------------------------------------
> > політик, якому соромно сказати, до якої етнічної групи він себе відносить -
> > приречений на поразку, політик, який всіма силами намагається приховати своє
> > етнічне походження, так само, як і джерела свого фінансового благополуччя - не
> > повинен взагалі мати доступу до політики.
>
> Мені просто цікаво, з яких віників я повинен цікавитись етнічним походженням
> кандидата? Мене не цікавить, хто був його дід, баба чи двоюрідний дядько. Людей
> оцінюють не по предкам, а по їх власним вчинкам.

Странно, когда бютманы на гамно исходили, постя темники о Кролеге-еврее, вас это нисколько не смущало, правда?
   
puma Написав:
-------------------------------------------------------
> Не перекручивайте и не съезжайте! Это недостойное поведение в дискуссии. Лучше
> подумайте немного дольше над ответом.

Я не перекручую. Історія - це одне. А залізання в чужу біографію - це зовсім інше. Я уже мовчу про те, чим таке залізання скінчується - лайнометанням. От давайте, приміряйте на себе модель, яку пропонуєте для нашого суспільства, цікаво, чи сподобається.
   
ZVIAD Написав:
-------------------------------------------------------
> Странно, когда бютманы на гамно исходили, постя темники о Кролеге-еврее, вас это
> нисколько не смущало, правда?

Будь-ласка пруф, що мене це не смущало.
   
Ахмєт Написав:
-------------------------------------------------------
> А чому придумують - э документальні свідчення - дані із Подольського архіву
> міноборони (можете самі зайти і подивитися) та справка, яку нарив Чобіт. дати
> збігаються
.
>
Такою методикою можна довести будь-що. Для наперед заданої дати, національності і навіть місцепроживання (особливо у випадку великого міста) ви гарантовано знайдете співпадіння. Навіть іноді - у одному будинку.
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> puma Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Не перекручивайте и не съезжайте! Это недостойное поведение в дискуссии. Лучше
> > подумайте немного дольше над ответом.
>
> Я не перекручую. Історія - це одне. А залізання в чужу біографію - це зовсім інше. Я
> уже мовчу про те, чим таке залізання скінчується - лайнометанням. От давайте,
> приміряйте на себе модель, яку пропонуєте для нашого суспільства, цікаво, чи
> сподобається.


Вы неправы - гены неоспоримая вещь. Мы судим о людях по их поступкам и не в отрыве от семьи и окружения. Тем более, публичных людей, которые хотят нами управлять. Простите, я нанимаю работника и хочу знать про него достаточно много.
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> puma Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Не перекручивайте и не съезжайте! Это недостойное поведение в дискуссии. Лучше
> > подумайте немного дольше над ответом.
>
> Я не перекручую. Історія - це одне. А залізання в чужу біографію - це зовсім інше. Я
> уже мовчу про те, чим таке залізання скінчується - лайнометанням. От давайте,
> приміряйте на себе модель, яку пропонуєте для нашого суспільства, цікаво, чи
> сподобається.

А якщо біографія достойна, то чому б не залізти? наприклад, у Януковича і Ющенка батьки - поліцаї, а у Тимошенко - дід - герой. Чому країна не повинна знати його імя? Чому внучка це приховує? Чому на Артема, 31 не висить меморіальна табличка з інформацією про те, що у цьому домі жив дід нинішнього премєр-міністра, який героїчно загину, захищаючи Вітчизну?



Редаговано разів: 1. Востаннє 11/01/2010 13:38 користувачем Ахмєт.
   
puma Написав:
-------------------------------------------------------
> Вы неправы - гены неоспоримая вещь. Мы судим о людях по их поступкам и не в отрыве
> от семьи и окружения. Тем более, публичных людей, которые хотят нами управлять.

Дуже цікаво. Я й не знав, що у нас характер чи особисті якості спадкуються на генетичному рівні. Це епохальне відкриття в генетиці. :D

> Простите, я нанимаю работника и хочу знать про него достаточно много.

Пробачте, коли я наймаю робітника чи шукаю собі заміну, я перевіряю не його походження і не деталі біографії його діда чи баби, а його попередні місця роботи і досвід.
   
Ахмєт Написав:
-------------------------------------------------------
> А якщо біографія достойна, то чому б не залізти? наприклад, у Януковича і Ющенка
> батьки - поліцаї, а у Тимошенко - дід - герой. Чому країна не повинна знати його імя?
> Чому внучка це приховує?

Наприклад, тому, що це одразу викличе потік лайна. Власне, як і будь-який факт з біографії.

> Чому на Артема, 31 не висить меморіальна табличка з
> інформацією про те, що у цьому домі жив дід нинішнього премєр-міністра, який
> героїчно загину, захищаючи Вітчизну?

... Н-да... І тут ще хтось юльків обвинувачує у культі особистості...
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> puma Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Вы неправы - гены неоспоримая вещь. Мы судим о людях по их поступкам и не в отрыве
> > от семьи и окружения. Тем более, публичных людей, которые хотят нами управлять.
>
> Дуже цікаво. Я й не знав, що у нас характер чи особисті якості спадкуються на
> генетичному рівні. Це епохальне відкриття в генетиці. :D
>
> > Простите, я нанимаю работника и хочу знать про него достаточно много.
>
> Пробачте, коли я наймаю робітника чи шукаю собі заміну, я перевіряю не його
> походження і не деталі біографії його діда чи баби, а його попередні місця роботи
> і досвід.

Я на вашому боці
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Ахмєт Написав:
> -------------------------------------------------------
> > А якщо біографія достойна, то чому б не залізти? наприклад, у Януковича і Ющенка
> > батьки - поліцаї, а у Тимошенко - дід - герой. Чому країна не повинна знати його
> імя?
> > Чому внучка це приховує?
>
> Наприклад, тому, що це одразу викличе потік лайна. Власне, як і будь-який факт з
> біографії.
>
> > Чому на Артема, 31 не висить меморіальна табличка з
> > інформацією про те, що у цьому домі жив дід нинішнього премєр-міністра, який
> > героїчно загину, захищаючи Вітчизну?
>
> ... Н-да... І тут ще хтось юльків обвинувачує у культі особистості...


Якого лайна, пробачте?
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> puma Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Вы неправы - гены неоспоримая вещь. Мы судим о людях по их поступкам и не в отрыве
> > от семьи и окружения. Тем более, публичных людей, которые хотят нами управлять.
>
> Дуже цікаво. Я й не знав, що у нас характер чи особисті якості спадкуються на
> генетичному рівні. Це епохальне відкриття в генетиці. :D
>
> > Простите, я нанимаю работника и хочу знать про него достаточно много.
>
> Пробачте, коли я наймаю робітника чи шукаю собі заміну, я перевіряю не його
> походження і не деталі біографії його діда чи баби, а його попередні місця роботи
> і досвід.


В таком случае, почему вы сопротивляетесь кандадату-зеку или детям полицаев? :D
   
Ахмєт Написав:
-------------------------------------------------------
> Якого лайна, пробачте?

Звичайного. Ви мало бачили, як миють кістки політикам? Я бачив достатньо, навіть в цій гілці є приклад.
   
puma Написав:
-------------------------------------------------------
> В таком случае, почему вы сопротивляетесь кандадату-зеку или детям полицаев? :D

Я їм опираюсь не через це. А через те, що ПР, яку репрезентує Янукович - синдикалісти. Походження Янука чи когось там іще мене обходить так само мало.



Редаговано разів: 1. Востаннє 11/01/2010 13:44 користувачем Ashnar Lynx.
   
А результаты работы Тимошенко вас устраивают? Только не надо сразу уезжать на результаты Ющенко, это можно рассмотреть отдельно.

Я так понимаю, что и команда Тимошенко вас тоже устраивает вполне. Они, ведь, ведь, в процессе очистки.



Редаговано разів: 1. Востаннє 11/01/2010 13:47 користувачем puma.
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> puma Написав:
> -------------------------------------------------------
> > В таком случае, почему вы сопротивляетесь кандадату-зеку или детям полицаев? :D
>
> Я їм опираюсь не через це. А через те, що ПР, яку репрезентує Янукович -
> синдикалісти. Походження Янука чи когось там іще мене обходить так само мало.

Проблема не з походженням - із ним все гаразд, євреї - талановита нація. Проблема у тому, що Григян-Капітальман приховує це. Якщо людина щось приховує, то це для чогось же робиться? Маю відповідь - вона вважає, що таким чином це буде їй мінус. Але самий значний мінус - це те, що вона знову бреше, і те, що вона таким вчинком ставить український нарід на одну дошку із антисемітами. Це не так! А я вважаю, що буде плюс - героїв люблять раз. Це додасть їй шансів за перемогу. Принаймні, якщо вона, накінець, публічно скаже про свого діда, я за неї проголосую. Бо це - порядно.
   
puma Написав:
-------------------------------------------------------
> А результаты работы Тимошенко вас устраивают? Только не надо сразу уезжать на
> результаты Ющенко, это можно рассмотреть отдельно.
>
Скажімо так, вони мене влаштовують більше, ніж результати інших.
   
Ахмєт Написав
>
> Проблема не з походженням - із ним все гаразд, євреї - талановита нація. Проблема у
> тому, що Григян-Капітальман приховує це. Якщо людина щось приховує, то це для
> чогось же робиться? Маю відповідь - вона вважає, що таким чином це буде їй мінус.
> Але самий значний мінус - це те, що вона знову бреше, і те, що вона таким вчинком
> ставить український нарід на одну дошку із антисемітами. Це не так! А я вважаю, що
> буде плюс - героїв люблять раз. Це додасть їй шансів за перемогу. Принаймні, якщо
> вона, накінець, публічно скаже про свого діда, я за неї проголосую. Бо це - порядно.

Так об этом и гутарим. Это лишний раз подтверждает сентенцию Израиля, что Украина сильна антисиметизмом. А зачем нам это?
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> puma Написав:
> -------------------------------------------------------
> > А результаты работы Тимошенко вас устраивают? Только не надо сразу уезжать на
> > результаты Ющенко, это можно рассмотреть отдельно.
> >
> Скажімо так, вони мене влаштовують більше, ніж результати інших.


Вопросов больше не имею. Ответом удовлетворена вполне. :weep:
   
Ахмєт Написав:
-------------------------------------------------------
> Проблема не з походженням - із ним все гаразд, євреї - талановита нація. Проблема у
> тому, що Григян-Капітальман приховує це. Якщо людина щось приховує, то це для
> чогось же робиться? Маю відповідь - вона вважає, що таким чином це буде їй мінус.

Не-а, вона просто вважає, що це дасть привід вилити на неї чергове цеберко лайна. Його уже достатньо було вилито, щоб дати зрозуміти навіть ідіоту - щоб зняти проблему лайнометання, слід всіляко приховувати власну біографію. І взагалі - кандидат, на якого не литимуть бруд, повинен носити маску і бути анонімусом.

> Але самий значний мінус - це те, що вона знову бреше, і те, що вона таким вчинком
> ставить український нарід на одну дошку із антисемітами. Це не так! А я вважаю, що
> буде плюс - героїв люблять раз. Це додасть їй шансів за перемогу. Принаймні, якщо
> вона, накінець, публічно скаже про свого діда, я за неї проголосую. Бо це - порядно.

Конгеніально! Мовчання == брехня. Так і згадується старий єврейський анігдод про доньку-проститутку. Це раз. По-друге, вона не ставить народ на одну дошку із антисемітами - це ви уже самі додумали, а просто не хоче, щоб на неї вчергове лилося багно. Поставте себе на її місце. Он пумі я уже експеримент навів - проведіть його самі.
   
puma Написав:
-------------------------------------------------------
> Ахмєт Написав
> >
> > Проблема не з походженням - із ним все гаразд, євреї - талановита нація. Проблема
> у
> > тому, що Григян-Капітальман приховує це. Якщо людина щось приховує, то це для
> > чогось же робиться? Маю відповідь - вона вважає, що таким чином це буде їй мінус.
> > Але самий значний мінус - це те, що вона знову бреше, і те, що вона таким вчинком
> > ставить український нарід на одну дошку із антисемітами. Це не так! А я вважаю, що
> > буде плюс - героїв люблять раз. Це додасть їй шансів за перемогу. Принаймні, якщо
> > вона, накінець, публічно скаже про свого діда, я за неї проголосую. Бо це -
> порядно.
>
> Так об этом и гутарим. Это лишний раз подтверждает сентенцию Израиля, что Украина
> сильна антисиметизмом. А зачем нам это?


Нужно полностью разрушить эту сентенцию, а значит нельзя голосовать за Грегян, которая эту сентенцию де-факто пропагандирует.
   
Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Ахмєт Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Проблема не з походженням - із ним все гаразд, євреї - талановита нація. Проблема
> у
> > тому, що Григян-Капітальман приховує це. Якщо людина щось приховує, то це для
> > чогось же робиться? Маю відповідь - вона вважає, що таким чином це буде їй мінус.
>
> Не-а, вона просто вважає, що це дасть привід вилити на неї чергове цеберко лайна.
> Його уже достатньо було вилито, щоб дати зрозуміти навіть ідіоту - щоб зняти
> проблему лайнометання, слід всіляко приховувати власну біографію. І взагалі -
> кандидат, на якого не литимуть бруд, повинен носити маску і бути анонімусом.
>
> > Але самий значний мінус - це те, що вона знову бреше, і те, що вона таким вчинком
> > ставить український нарід на одну дошку із антисемітами. Це не так! А я вважаю, що
> > буде плюс - героїв люблять раз. Це додасть їй шансів за перемогу. Принаймні, якщо
> > вона, накінець, публічно скаже про свого діда, я за неї проголосую. Бо це -
> порядно.
>
> Конгеніально! Мовчання == брехня. Так і згадується старий єврейський анігдод про
> доньку-проститутку. Це раз. По-друге, вона не ставить народ на одну дошку із
> антисемітами - це ви уже самі додумали, а просто не хоче, щоб на неї вчергове лилося
> багно. Поставте себе на її місце. Он пумі я уже експеримент навів - проведіть його
> самі.


Даруйте, але тут брешете Ви. "У мене по лінії батька всі латиші до
десятого коліна, а по лінії матері — всі українці".
Юлія Тимошенко*




Редаговано разів: 1. Востаннє 11/01/2010 13:58 користувачем Ахмєт.
   
Якби я був би євреєм, всі б це знали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія