Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Реал 19:45 Барса-Динамо 22:00 ЦСКА Софія-Зоря :warning2:

Друга жк тилля - чиста.
Не треба було стрибати на трубіна.
Хоча до цього вилучення кроти нічого не могли, ворскла виглядала не гірше.

дохтор вже не знає де б ще збрехати (td)

Тіль протупив і сам зробив Шахтарю подарунок
   
Трубін - Резнік
2-0
   
Друга жк тилля - чиста.
Не треба було стрибати на трубіна.
Хоча до цього вилучення кроти нічого не могли, ворскла виглядала не гірше.


він не стрибав на Трубіна

він чисто зіграв у мяч, який на той момент Трубін іще в руках не зафіксував.
   
окуєть  :lol:

навіть Грачов після матчу каже, що Тілля вилучили ні за що

цікаво, виженуть дєдушку Грачова за правду із телеканалів?
   
Грачов уже не знає де б іще збрехати (с)

 :gigi:
   
зараз на футболах крутять повтори

так хто сліпий і брехливий?  :laugh:

чекаю вибачень  :beach:
   
вони пропонують 3 рівня дивізіонів (в першому 20 команд, у другому дві ліги по 20 (а це і є рівень Шахтаря та ПСВ), і у третьому 4 ліги по 20).  але по суті це заміна усього клубного футболу в Європі.  Тому нах :K
Ты шо против объебола?
   
Грачов уже не знає де б іще збрехати (с)

 :gigi:
:weep:
   
зараз на футболах крутять повтори

так хто сліпий і брехливий?  :laugh:

чекаю вибачень  :beach:

Дохтор брехунець, я дав посилання на відео з жовтою. Де там повштох Тіля?
   
Дохтор брехунець, я дав посилання на відео з жовтою. Де там повштох Тіля?


захисик падає на Тіля, Тіль врізається корпусом у Трубіна

а чого Трубін там за ребра тримався і на фіга артісту лід прикладали уже є якісь версії?  :laugh:
   
захисик падає на Тіля, Тіль врізається корпусом у Трубіна

а чого Трубін там за ребра тримався і на фіга артісту лід прикладали уже є якісь версії?  :laugh:

Брехунець, захисник взагалі не штовхав або падав на  Тіля. Дивись відео
   
Брехунець, захисник взагалі не штовхав або падав на  Тіля. Дивись відео

 :facepalm1:

свободєн
   
сіті смалить по дорослому
   
:facepalm1:

свободєн

Брехунець злився :K
   
18-річний італійський правий захисник «Лаціо» Романо Флоріані Муссоліні потрапив до заявки римської команди на матч 9-го туру Серії А проти «Верони».

Романо Флоріані Муссоліні — правнук італійського диктатора Беніто Муссоліні.
   
18-річний італійський правий захисник «Лаціо» Романо Флоріані Муссоліні потрапив до заявки римської команди на матч 9-го туру Серії А проти «Верони».

Романо Флоріані Муссоліні — правнук італійського диктатора Беніто Муссоліні.
Маркетинг

Все знают, что Лацио это фашисты
   
Честно говоря, это уже начинает порядком надоедать. Авторитетный Football.London выставил полузащитнику сборной Украины Андрею Ярмоленко самую низкую в Вест Хэме оценку за победный матч Лиги Европы против бельгийского Генка (3:0), пишет zbirna.com.


Наш футболист провел на поле все игровое время. Да, он не блеснул, но явно не наработал на 5,5 в составе команды, которая разгромила крепкого соперника.

«Время от времени медленно работал с мячом. Не хватало темпа, чтобы обыгрывать защитника один в один. Проиграл свою дуэль левому беку Генка Артеаге», — написал в комментарии к баллу лидера сборной Украины автор FL Том Кларк.

Комментарии, комментариями, но оценка… Что это? Завышенные ожидания от футболиста с одной из самых высоких зарплат в команде или уже откровенная предвзятость и обида на то, что в сборной Украины Ярмоленко блистает, а в Вест Хэме нет? Если последнее, то, как нам кажется, тут все дело в тренерском доверии.


 Я думаю тут надо понимать сколько лет контракта осталось у Ярмолы из Вест Хемом ? Они видать спецом его троллят  шоб он психанул и попросил статус свободного агента , молотобойцы видать хотят его вынудить шоб он ушел лучше свободным агентом , шоб не платить заоблочную зарплату  больше 6 миллионов фунтов в год... Ярмола там самый высокооплачиваемый футболист в команде , они  уже согласны его отпустить как свободным агентом но не платить такие деньги .Ярмола молодец держится и не психует...понимает шо больше таких контрактов у него не будет, думаю большинство футболистов уровня Ярмолы просто мечтают о таких контрактах , и сваливать с такой золотой клетки просто нету смысла, а эти хейтерские заморочки думаю ему до сраки...зато несколько поколений будут жить в достатке ,если будут м умом распоряжаться деньгами.
   
Маркетинг

Все знают, что Лацио это фашисты
Если не ошибаюсь мусолини просто болел за эту команду....а болелы всегда придерживались правых поглядев....
Кстати правых команд вагон и тележка, по сравнению например с той же Испанией , где наоборот...очень много команд с болела и левого толка.
   
Я думаю тут надо понимать сколько лет контракта осталось у Ярмолы из Вест Хемом ? Они видать спецом его троллят  шоб он психанул и попросил статус свободного агента , молотобойцы видать хотят его вынудить шоб он ушел лучше свободным агентом , шоб не платить заоблочную зарплату  больше 6 миллионов фунтов в год... Ярмола там самый высокооплачиваемый футболист в команде , они  уже согласны его отпустить как свободным агентом но не платить такие деньги .Ярмола молодец держится и не психует...понимает шо больше таких контрактов у него не будет, думаю большинство футболистов уровня Ярмолы просто мечтают о таких контрактах , и сваливать с такой золотой клетки просто нету смысла, а эти хейтерские заморочки думаю ему до сраки...зато несколько поколений будут жить в достатке ,если будут м умом распоряжаться деньгами.


я думаю, просто цілком логічно очікують від гравця із найбільшою зп в команді лідерства на полі

а Ярмоленко просто по класу не тягне

він не винен, бачили очі що купували
   
там болонка насмерть б"ється з міланом...
2 голи у меншості...вийшла з 0:2..але потім 2 вилучення отримала

ібрагім забив у свої :laugh:
   
Ібра виправився.
2:4
   
я за євролігу, тільки граючи міжнародні матчі можна підняти клас гравців які не мають можливості робити цього у внутрішньому чемпі
а би ще запропонував "лігу других" - тобто євротурнір серед команд перших ліг, або навіть і нижчих, полісся-сандерленд, чим не захоплююча гра для місцевих боліл?
Австрія, Бельгія, для прикладу, піднялися вище України, але не завдяки цьому, а завдяки підйому внутрішніх чемпіонатів. Вони ж були ще зовсім нещодавно в таблиці коефіцієнтів Уєфа значно позаду України. І навпаки, Украіна поступово піднімалась, починаючи з другої половини 90-х років.
   
Все це відбувалось без великої кількості, а правильніше сказати, за мізерної кількості міжнародних матчів
   
який у аввстрії підйом...у Бельгії? :laugh:
я їх дивлюсь інколи...це навіть не смішно))

Бельгія вже була вище нас

не сумніваюсь шо більгія знову піде униз..через пару років
ми разом з ними країни ліфти на підступах до першої 7ки-8ки
   
який у аввстрії підйом...у Бельгії? :laugh:
я їх дивлюсь інколи...це навіть не смішно))

Бельгія вже була вище нас

не сумніваюсь шо більгія знову піде униз..через пару років
ми разом з ними країни ліфти на підступах до першої 7ки-8ки
дивись представництво команд цих країн і іхні результати в єврокубках за останні три сезони.
   
дивись представництво команд цих країн і іхні результати в єврокубках за останні три сезони.

я про внутрішні чемп
вони сильнішими не стали.Бельгія зароаз навпаки слабша ніж 5-10-15 років  років тому
чим більше зараз набере..тим швидше потім буде падати коли з жеребом не пощастить зовсім
   
Сейчас в Лиге Европы можно набирать много
Сербы так и делают
Наши упадут, перестанут попадать в ЛЧ и опять пойдут очки

   
я про внутрішні чемп
вони сильнішими не стали.Бельгія зароаз навпаки слабша ніж 5-10-15 років  років тому
чим більше зараз набере..тим швидше потім буде падати коли з жеребом не пощастить зовсім
не зовсім так. Дніпро Кучеревського (не перша команда України) якусь австрійську (чи Австрія, чи Адміра-Ваккер) команду в 90-их проходило, як зараз ми можемо пройти Ліхтенштейн чи Естонію. Колись Зоря Вернидуба проходила Шарлеруа, не помічаючи суперника. Бельгійці, Австрійці значно підняли свій клубний футбол. Тут не в жеребі суть.
   
Сейчас в Лиге Европы можно набирать много
Сербы так и делают
Наши упадут, перестанут попадать в ЛЧ и опять пойдут очки
вже був такий шанс. Я так само міркував. Але з Хацкевичем чи Михайличенко ДК просрало очки з Яблонцем, Астаною, Лугано, Мальме….
   
А взагалі, в контексті нашої розмови, слід відмітити роль і вагу Тренера. Давайте придаємо. ДК (…Лобановський - Семін- Ребров- Луческу). Шахтар (Яремченко-Прокопенко- Скала-Луческу). Дніпро (…Кучеревський…Рамос-Маркевич). Ну й по дрібницях, Кононов у Карпатах, Григорчук в Чорноморці…
   
Аталанта Удинезе

На 2 команды 5 итальянцев

Пипец
   
Сейчас в Лиге Европы можно набирать много
Сербы так и делают
Наши упадут, перестанут попадать в ЛЧ и опять пойдут очки

Собственно для этого и создали Лигу Конференций.
   
Малина
   
Австрія, Бельгія, для прикладу, піднялися вище України, але не завдяки цьому, а завдяки підйому внутрішніх чемпіонатів. Вони ж були ще зовсім нещодавно в таблиці коефіцієнтів Уєфа значно позаду України. І навпаки, Украіна поступово піднімалась, починаючи з другої половини 90-х років.

Я прошелся по таблице коефициентов.
С удивлением узнал,что Румыния еще в 2007-8 годах была выше Украины, на 8 месте кажется.
А Украина всегда была на 8-12 местах. Даже в 96-97 гг мы были на 15 месте.
   
Я прошелся по таблице коефициентов.
С удивлением узнал,что Румыния еще в 2007-8 годах была выше Украины, на 8 месте кажется.
А Украина всегда была на 8-12 местах. Даже в 96-97 гг мы были на 15 месте.
Румыны были очень высоко, кажись 6 место
   
Румыны были очень высоко, кажись 6 место

Вот 2007-8 гг. Румыны на 7 месте,Украина на 12-м, Австрия на 20-м
Франция выше Германии,а свинособаки выше Португалии ;o

https://kassiesa.net/uefa/data/method3/crank2008.html
   
Рейтинг УЄФА зроблений так, що піднятися в ТОП10 набагато легше ніж там утриматися.  Те, що Україна там була останні 12 років це дуже круте досягнення.  Такого немає ні у турків, ні у бельгійців, ні у австрійців, ні у чехів, ні навіть у голландців.
   
УПЛ періоду десь так 2008 - 2014 була доволі крутою

можна тільки згадувати, що ми бачили такий футбол на українських стадіо
   
УПЛ періоду десь так 2008 - 2014 була доволі крутою

можна тільки згадувати, що ми бачили такий футбол на українських стадіо
Кстати да..
Йопаный хуйло со своей войной.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія