Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ховайся! нас опромінює чорна діра! ;o

Re: ховайся! нас опромінює чорна діра! ;o

з чим ніяк не може погодитись джинкс
Не можу, різні джерела дають відстань від нас до центру нашої галактики десь на 500-1500 світлових років більше, ніж відстань, вказана в стартпості.
 :big_boss:

В анотації не уточнено, що саме вони мають за центр галактики - деяку сферу з радіусом в кількасот світлових років чи якусь певну наймасивнішу чорну діру.
І навіть з точки зору маси - 4,3 мільйона сонячних - ота чорна діра не тягне на "царя гори" в галактиці з двомастами мільярдами зірок.
   
Re: ховайся! нас опромінює чорна діра! ;o

Не можу, різні джерела дають відстань від нас до центру нашої галактики десь на 500-1500 світлових років більше, ніж відстань, вказана в стартпості.
 :big_boss:

В анотації не уточнено, що саме вони мають за центр галактики - деяку сферу з радіусом в кількасот світлових років чи якусь певну наймасивнішу чорну діру.
І навіть з точки зору маси - 4,3 мільйона сонячних - ота чорна діра не тягне на "царя гори" в галактиці з двомастами мільярдами зірок.
мені вас шкода, щиро
   
Re: ховайся! нас опромінює чорна діра! ;o

Сонце в Сонячній системі тягне як мінімум на 90% маси всіх об'єктів-супутників. Не думаю, що у об'єкта в галактичному центрі буде сильно інакший відсоток маси.
А об'єкт зі стартпосту не тягне навіть на 1% галактичної маси.
   
Re: ховайся! нас опромінює чорна діра! ;o

галактика це не планетарна система, але ви не перемайтесь
   
Re: ховайся! нас опромінює чорна діра! ;o

Пофігу. Навіть зі скидкою на темну матерію та енергію, в центрі галактики є щось більш масивне за сабж.
   
Re: ховайся! нас опромінює чорна діра! ;o

Пофігу.
от і добре)
   
Re: ховайся! нас опромінює чорна діра! ;o

А я ж оце гадаю, чого картопля пранцювата на городі родить. А то курва промінь клятий опромінє город.
P.S. Сподіваюсь, той промінь у вартість комунальних послуг включати не будуть? Ну мало що там рінатлінідич і хвірташ вигадають.
названі тобою може і не включать а от рева-3,14-ст прочитавши цю інформацію може скоротити норми споживання газу для обігріву помешкань.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія