Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стосовно Айдарівців. Всих псевдоправників прошу заткнути іпальники.

Мовляв , яке вони мають право чинити якісь неправомірні дії коли їм показують факи під час траурної процесії.
У мене зустрічне питання до тих хто повівся на поросячий вереск жінки яка стала свідком справедливої(хоча і не зовсім законної) екзекуції її чи то чоловіка чи хто зна кого.

Заткніть свої вонючі іпальники і краще п***а в зону АТО. А вже потім будем розбиратись хто правий, а хто не зовсім. Ви цим айдарівцям життями забов"язані. І навіть більше. Життями своїх дітей, і можливо дітей майбутніх. тому наступіть на горлянку своїй лебединій пісні на ниві затятого правництва, і просто посумуйте за загиблими вояками айдарівцями.
   
Ну понимаешь, не нужно тут эмоций. Именно они привели нас к тому, что мы имеем. Парни просто хотели снять напряжение, пусть даже и вызванное горем утраты товарища. Уйдет от какого-то из них жена он решит также разрядиться.
   
Я тоже думаю что айдаровцы всё сделали правильно. И имеют право делать так и дальше.
А ещё я думаю, что я очень правильно сделал, что уехал из этого зоопарка под названием "Киев".
   
Я запевняю, в моєму місті в разі проходження траурної процесії, і особливо військової, такого б водія, який би намагався цю процесію обігнати чи навіть вклинитись в її ряди не знайшлося. І ніякі б жінки не верещали як свині, бо жінки теж совісні і розуміють значення траурного ритуалу.
Це не прописано жодними правилами і законами. Це людська совість і мораль. Ну і водійська солідарність.
В Києві таке чомусь трапляється.
   
Мовляв , яке вони мають право чинити якісь неправомірні дії коли їм показують факи під час траурної процесії.
У мене зустрічне питання до тих хто повівся на поросячий вереск жінки яка стала свідком справедливої(хоча і не зовсім законної) екзекуції її чи то чоловіка чи хто зна кого.

Заткніть свої вонючі іпальники і краще п***а в зону АТО. А вже потім будем розбиратись хто правий, а хто не зовсім. Ви цим айдарівцям життями забов"язані. І навіть більше. Життями своїх дітей, і можливо дітей майбутніх. тому наступіть на горлянку своїй лебединій пісні на ниві затятого правництва, і просто посумуйте за загиблими вояками айдарівцями.

Оправдывать преступление - это тоже преступление.

Поэтому просто заткнись и молча погрусти за погибшими воинами. С обеих сторон.
   
Та все правильно, але кому ви те все розказуєте? Стінам?
   
код это в тебе бывший вертухай проснулся?)))))
   
А я вважаю, що якщо ТСу запростотак наб"ють єбало якісь контужені бійці , то впринципі це буде правильно. Бо вони воювали, а тс ні.
   
Я запевняю, в моєму місті в разі проходження траурної процесії, і особливо військової, такого б водія, який би намагався цю процесію обігнати чи навіть вклинитись в її ряди не знайшлося. І ніякі б жінки не верещали як свині, бо жінки теж совісні і розуміють значення траурного ритуалу.
Це не прописано жодними правилами і законами. Це людська совість і мораль. Ну і водійська солідарність.
В Києві таке чомусь трапляється.

+100  (tu)

Нажаль в Київ (останні особливо роки) понаїхало всякої тварі по парі, яких не встигли обтесати. На відео акт обтесування... B-) 
   
А вот представьте, что в результате вот таких вот маневров с обеих сторон, одна из машин цепляет любую соседнюю и начинается кегельбан на мокрой трассе. Создается пробка, в которую начинают влетать другие машины. По итогу: десяток битых машин, 1-200, десяток 300х... Кто то из подвыпивших начинает шмалить из ствола...
Вопрос: кого кошмарить?

Кто организатор действия?
Была заявка в ГАИ на организацию сопровождения? Ну и так далее...
Скажем прямо: на видео не понятно что вообще делается на трассе, что за движняк, что за процессия? Так что в нашем случае надо исходить из фактов на видео... А если водила изначально дерзил, то  поделом. А если нет? Мы этого не знаем, пока...

Останнє редагування: 22 грудня 2014 16:35:47 від votimyuh
   
То что сталось просто стечение обсоятельств
Зачем это все раздули не понимаю
   
Мовляв , яке вони мають право чинити якісь неправомірні дії коли їм показують факи під час траурної процесії.
У мене зустрічне питання до тих хто повівся на поросячий вереск жінки яка стала свідком справедливої(хоча і не зовсім законної) екзекуції її чи то чоловіка чи хто зна кого.

Заткніть свої вонючі іпальники і краще п***а в зону АТО. А вже потім будем розбиратись хто правий, а хто не зовсім. Ви цим айдарівцям життями забов"язані. І навіть більше. Життями своїх дітей, і можливо дітей майбутніх. тому наступіть на горлянку своїй лебединій пісні на ниві затятого правництва, і просто посумуйте за загиблими вояками айдарівцями.
Закрий пельку, донєцький бандюган.
   
правильно виписали... нахаби іншого не розуміють... "вибачте, дозвольте, будь ласка" - порожні для них звукозбіги, тільки молотом межи рогів - вони ж самі кажуть, що поважають тільки силу - от і сила...

якби не війна, яку вони накликали "хуйло! расія-расія", "айдарівці" зараз жили б мирно по своїх домівках і дітям гостинці на новий рік би скуповували, як робили це до спровокованої зрадниками і україноненависникам и війни
   
ТС поддерживаю  (tu)
   
То что сталось просто стечение обсоятельств
Зачем это все раздули не понимаю

ну так всі ж у нас дуже законослухняні, ось і обурюються.
   
У как много ценителей права силы, просто загляденье.

Что ж вы так возмущаетесь, что РФ применяет то же право силы к Украине?
   
Водій з реєстратором, можливо, провокатор, а швидше борзий мудак, так от, якщо ти у формі, то потрібно вести себе як український військовий, а не як "ляшковець", який піариться і не думає про наслідки власних публічних вчинків, які можуть бути "випадково зняті".

Останнє редагування: 22 грудня 2014 16:42:37 від Добродій
   
правильно виписали... нахаби іншого не розуміють... "вибачте, дозвольте, будь ласка" - порожні для них звукозбіги, тільки молотом межи рогів - вони ж самі кажуть, що поважають тільки силу - от і сила...

якби не війна, яку вони накликали "хуйло! расія-расія", "айдарівці" зараз жили б мирно по своїх домівках і дітям гостинці на новий рік би скуповували, як робили це до спровокованої зрадниками і україноненависникам и війни

Вы просто не понимаете, что у вас вопрос из правового поля утекает в моральные дебри. А мораль, как известно, для каждого своя. Если отпизить водилу не уступившего дорогу для вас как для женщины нормально с точки зрения морали, то ответьте, насколько для вас градус изменился бы, если к примеру, вследствие пострадала беременная и её ребенок?
   
Когда завтра убьют кода как врага украинского народа (вполне себе можно назначить врагом, свидетелей найдем), жену изнасилуют, детей продадут, прошу отправить скорбящих за справедливостью родственников в зону ато нахуй.

Мы уже три месяца рядом или в зоне АТО. А это тот случай, когда из-за того, что проходимцев под флагом героев не наказали, вымрут тысячи.


Останнє редагування: 22 грудня 2014 16:40:24 від Шелленберг
   
Я запевняю, в моєму місті в разі проходження траурної процесії, і особливо військової, такого б водія, який би намагався цю процесію обігнати чи навіть вклинитись в її ряди не знайшлося. І ніякі б жінки не верещали як свині, бо жінки теж совісні і розуміють значення траурного ритуалу.
Це не прописано жодними правилами і законами. Це людська совість і мораль. Ну і водійська солідарність.
В Києві таке чомусь трапляється.

   так, + багато
   
Мовляв , яке вони мають право чинити якісь неправомірні дії коли їм показують факи під час траурної процесії.
У мене зустрічне питання до тих хто повівся на поросячий вереск жінки яка стала свідком справедливої(хоча і не зовсім законної) екзекуції її чи то чоловіка чи хто зна кого.

Заткніть свої вонючі іпальники і краще п***а в зону АТО. А вже потім будем розбиратись хто правий, а хто не зовсім. Ви цим айдарівцям життями забов"язані. І навіть більше. Життями своїх дітей, і можливо дітей майбутніх. тому наступіть на горлянку своїй лебединій пісні на ниві затятого правництва, і просто посумуйте за загиблими вояками айдарівцями.


щось я маю великий сумнів, що САМЕ ЦИМ айдарівцям я або хтось інший  щось виннні.. Мова саме про тих, на трасі Бориспіль-Київ... а їбальник у тебе мудак дирявий, ним ти міркуєш та їси одночасно, тому не рівняй людей із собою...



Останнє редагування: 22 грудня 2014 16:49:08 від ФРАНКО
   
якби не війна, яку вони накликали "хуйло! расія-расія", "айдарівці" зараз пыздылы б юнакив та дивчат в кафешках та клубах
   
Мовляв , яке вони мають право чинити якісь неправомірні дії коли їм показують факи під час траурної процесії.
У мене зустрічне питання до тих хто повівся на поросячий вереск жінки яка стала свідком справедливої(хоча і не зовсім законної) екзекуції її чи то чоловіка чи хто зна кого.

Заткніть свої вонючі іпальники і краще п***а в зону АТО. А вже потім будем розбиратись хто правий, а хто не зовсім. Ви цим айдарівцям життями забов"язані. І навіть більше. Життями своїх дітей, і можливо дітей майбутніх. тому наступіть на горлянку своїй лебединій пісні на ниві затятого правництва, і просто посумуйте за загиблими вояками айдарівцями.

А чо ты быкуешь?
В 90-х одни уже быковали, тоже так по дорогам езлдили. И где они сейчас?
   
ТС поддерживаю  (tu)

он в отличии от вас понял мою тему  :)
   
   так, + багато
в твоем селе может и одна дорога и все знают за процессию. но на трассе тяжело требовать от водил уступать дорогу сборищу автомобилей которые ведут себя на этой же трассе как последние мудаки
остальные что типа не люди? они могут и в больницу спешить, и ребенка забрать да мало ли что. не, едут дабравольцы по всей дороге жопой виляют.
   
Я тоже думаю что айдаровцы всё сделали правильно. И имеют право делать так и дальше.
А ещё я думаю, что я очень правильно сделал, что уехал из этого зоопарка под названием "Киев".
Животинка перебралась в захолустный зоопарк и радуется. Ума палата.
   

якби не війна, яку вони накликали "хуйло! расія-расія", "айдарівці" зараз пыздылы б юнакив та дивчат в кафешках та клубах


Вот-вот. Такие же состояли в беркуте и добивали людей в мариинке. Также за свою извращенную правду.
   
ТС люто плюсую.

Заебали уже диванные войска.
   
он в отличии от вас понял мою тему  :)

Какую? ;o
   
А вы говорите нами не манипулируют. Удивляются почему у донбасян не спала пелена с глаз относительно "наших парней". Своим готовы простить все, под любыми предлогами. Вы сейчас как рашисты упражняетесь в оправдании жестокости и глупости.
   
ТС люто плюсую.

Заебали уже диванные войска.
:laugh:
а ты сам в каком роде войск состоишь - офисных или планшетных?
   
в твоем селе может и одна дорога и все знают за процессию. но на трассе тяжело требовать от водил уступать дорогу сборищу автомобилей которые ведут себя на этой же трассе как последние мудаки
остальные что типа не люди? они могут и в больницу спешить, и ребенка забрать да мало ли что. не, едут дабравольцы по всей дороге жопой виляют.

 в моем селе всяко могло быть. Но при посылании "нах.." - к кому вопросы?
 Только ответы

П.С. И еще. Я жалею, что мое село не как то, в котором народ становится на колено перед погибшим.
       В этом не повезло с "селом"
   
Мовляв , яке вони мають право чинити якісь неправомірні дії коли їм показують факи під час траурної процесії.
У мене зустрічне питання до тих хто повівся на поросячий вереск жінки яка стала свідком справедливої(хоча і не зовсім законної) екзекуції її чи то чоловіка чи хто зна кого.

Заткніть свої вонючі іпальники і краще п***а в зону АТО. А вже потім будем розбиратись хто правий, а хто не зовсім. Ви цим айдарівцям життями забов"язані. І навіть більше. Життями своїх дітей, і можливо дітей майбутніх. тому наступіть на горлянку своїй лебединій пісні на ниві затятого правництва, і просто посумуйте за загиблими вояками айдарівцями.

не повіриш, я цим айдарівцям нічим не зобов'язаний
а от ці айдарівці зобов'язані перед людьми, шо дають гроші їм на амуніцію, на ту ж круту машинку, не одну, навіть на паливо яке вони нещадно палять ганяючи колонами автомашинок... вони думаю дуже раді такій співпраці
хоча мені хотілося би, шоб гроші шо перераховують люди йшли реально на захист, ЇХ САМИХ В УМОВАХ БОЙОВИХ ДІЙ...
а не на бикування на тиловій трасі.
   
Тс и подписавшиеся чтоб вас отпиздили... и чтоб вы всю жизнь ездили за кортежами.. (не важно кого)
   
Донецьким уркам не треба їздить до Київу. Хай в себе в ато бикують.
   
Зараз закручу дещо в інший бік. Щоб подивитись хто є хто.

Питання.

Ви би особисто пропустили траурну процесіюза рахунок свого часу шляхом зупинки на узбіччі, або просто повільно ухаючись за процесієй, особливо військову, яка так чи інакше вимушена порушити тимчасово правила дорожнього руху хоча б тому, що процесія надто велика і без порушення написаних правили рухатись просто не змогла би.

Відповідати так чи ні.
   
Оправдывать преступление - это тоже преступление.

Поэтому просто заткнись и молча погрусти за погибшими воинами. С обеих сторон.

В Сумах на прошлой неделе было шествие. В память за поигбшим самым молодым киборгом, мальчишкой которому не было даже 19 лет. Шли пешком через весь город. Никто не пытался никого обганять.

Я не оправдываю действия айдаровцев в части применения насилия. Избиение того балбеса не привело ни к чему абсолютно - он не понял и не поймет, потому что им пох, они тупое быдло.
   
Какую? ;o

ту которую он поддержал и открыл более популярно эту

..где вы у меня просили факты а я их не приводил потомушо думал все поняли
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія