Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Цар Підр виявився "благосклонним".
Будуть підвищувати податок ІТшним ФОПам по одному проценту кожного року та доведуть його до 10%  :K

Каруби, твій вихід, Guardian of IT, Pedro запропонував вазелін для м'якого "проникнення" для ІТ-галузі.

Взамін, як завжди - розбиті дороги, відсутність нормальних шкіл, дитячих садків, поліклінік.
Та родина Свинарчуків щиро либіться на лохів, які продовжують платити податки. :X
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
den

Ти мабуть не дочитав
По перше це тіки. Проект
По друге це пропозиція від укр галерея
По третє розтягнута на 5 років

   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Ти мабуть не дочитав
По перше це тіки. Проект
По друге це пропозиція від укр галерея
По третє розтягнута на 5 років

Все я уважно читав.
Це херня, краще вже в "тінь".
Платити 5% за нікуя в плані державних сервісів, чи платити 10% та теж отримувати нікуя в плані державних сервісів? Хммм, прямо таки Гамлетівське питання.
Ні, краще таки їхати в Данію, де великі податки, але ти бачиш кожного дня на що та куди їх витрачають.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Тобто інші платіть 41% і не мукайте?
Справедливо, йопт
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Нагадаю 2014 - яких планів було багато

Як зробити Україну сильною ІТ-країною

А виявилося що чинушам треба тільки "відгодувати цю корову", та починати її "доїти".
"дойка" буде поступово, бо пенсам знову обіцяно багато. :facepalm:
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Тобто інші платіть 41% і не мукайте?
Справедливо, йопт
Ну вони ж не "мукають", а треба піднімати питання, накуя та кому в цій грьобаній країні платяться податки? Щоб "молоді піздюки Свинарчуки" їх розтягували по своїм "норкам"?
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Будуть підвищувати податок ІТшним ФОПам по одному проценту кожного року та доведуть його до 10%
:lol:
фірмовий стиль Порощенки


   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Аналіз обговорення теми ФОП-ІТ на різних форумах дозволив виділити кілька цікавих моментів.
1. "Спливла" неочікувано велика кількість осіб з люмпенським менталітетом. "Ці айтішники так багато заробляють і так мало платять податків. Давно треба було їх прищучити". Люмпен не прикладає зусиль для покращення свого становища, він навіть не вимагає більше грошей для себе. Головне для нього, щоб забрали у інших. І це тільки у тих, хто має доступ до клавіатури. Це реально лякає. Базові цінності "кто был ничем, тот станет всем" і "отобрать и поделить" живуть у головах значної частини населення.
2. Як показали висловлювання урядовців і деяких "тіпа" керівників приватних бізнес шкіл, в Україні зовсім немає макроекономістів. Є просто економісти і фінансисти. Хотілось би наголосити, що спочатку є створення товару і послуг, а вже потім з' являються гроші. Потрібно дати можливість ІТ індустрії швидко розвиватись, а вже потім поступово вводити фінансове адміністрування. А так, замість категорій сприятливий бізнес клімат, інвестиції, експортно орієнтовані галузі, трудові ресурси і т.п. в українських реаліях існують схеми, долі, відкати, рейдерство, рєшали, смотрящие і т.д.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
den

Все я уважно читав.
Це херня, краще вже в "тінь".
Платити 5% за нікуя в плані державних сервісів, чи платити 10% та теж отримувати нікуя в плані державних сервісів? Хммм, прямо таки Гамлетівське питання.
Ні, краще таки їхати в Данію, де великі податки, але ти бачиш кожного дня на що та куди їх витрачають.

Тебе вчили в платній школі?
Не вистачило балів вчитися на бюджеті в ВНЗ?
Діти ходять в приватні школи?
Ніколи не ходив в держ лікарні?
І т.д

Їзжай вже а данію
Правда ти про це вже 4 чи 5 рік пишеш
Але досі тут...

Як і люкс між іншим
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

бугага. ну я так собі і думав. гетьман як завжди, трохи закошмарив, трохи навазелинів і ось маєте - всі лягли і просять. а інакше - пудлєр нападе (с) :gigi:
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Ні, краще таки їхати в Данію
Вже б поїхав і вернувся, замість того щоб зраду розганяти
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Цар Підр виявився "благосклонним".
Будуть підвищувати податок ІТшним ФОПам по одному проценту кожного року та доведуть його до 10%  :K

Каруби, твій вихід, Guardian of IT, Pedro запропонував вазелін для м'якого "проникнення" для ІТ-галузі.

Взамін, як завжди - розбиті дороги, відсутність нормальних шкіл, дитячих садків, поліклінік.
Та родина Свинарчуків щиро либіться на лохів, які продовжують платити податки. :X

Здохни
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
den

Вже б поїхав і вернувся, замість того щоб зраду розганяти
Так там 180% податок на старі авто
Так там 40-50% податок на доходи
Та там ніколи не станеш "своїм"
І т.д.
Я б ще розумів Канада - США чи подібне

Але Данія ...
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Цар Підр виявився "благосклонним".
Будуть підвищувати податок ІТшним ФОПам по одному проценту кожного року та доведуть його до 10%  :K

Каруби, твій вихід, Guardian of IT, Pedro запропонував вазелін для м'якого "проникнення" для ІТ-галузі.

Взамін, як завжди - розбиті дороги, відсутність нормальних шкіл, дитячих садків, поліклінік.
Та родина Свинарчуків щиро либіться на лохів, які продовжують платити податки. :X

Ти де живеш? Я в одній з країн Європи. Тут що дороги, що медичне обслуговування, нам ще довго до такого декадансу.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

я з самого початку казав, що або закон не приймуть або для ІТ зроблять виключення в законі. схоже я був правий.
також я писав, що ІТ зможе платити без відчутних наслідків для галузі до 10%. до цього Петро також схоже прислухався  :gigi:

що ту власне обговорювати?
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Ну вони ж не "мукають", а треба піднімати питання, накуя та кому в цій грьобаній країні платяться податки? Щоб "молоді піздюки Свинарчуки" їх розтягували по своїм "норкам"?

Та нє, я з цим згоден апріорі.
Просто якось воно кончєно виглядає - фктично чималій групі найманих працівників пропонується пільгове оподаткування.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

трясця, маса людей 19,5% зі своїх доходів відають,
а цим десятину поставити тільки пригрозили і вже виють  :weep:
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

трясця, маса людей 19,5% зі своїх доходів відають,
а цим десятину поставити тільки пригрозили і вже виють  :weep:

так, ми такі
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Але Данія ...
А шо Данія? Он Ковальов живе - радіє. А є такі що повернулись. Звісно олігархом там не будеш, але пристойно жити можна.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

нє, ну тут можна довго сперечатись було б
але ця шара з 5% повинна була колись скінчитися
бо пенсіонерів хтось все-таки повинен почати годувати
ІТ-кабанчик підріс, можна вже ніжку і відрізати їм на холодець :laugh:
10% то дуже по божєські ще. якщо рахувати тільки в грошах,
то без оптимізаторської хімії в найближчому закордонні
альтернативних легальних варіантів нема
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Що там, гетьман пропонує роздоювати корову?
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

так, ми такі

такі, такі,
жодних сумнівів
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Тобто інші платіть 41% і не мукайте?
Справедливо, йопт

ну так пакуй всё по чемоданам и на Данию, хуле ты стонешь

неможешь?? а они вот могут.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Тебе вчили в платній школі?
Не вистачило балів вчитися на бюджеті в ВНЗ?
Діти ходять в приватні школи?
Ніколи не ходив в держ лікарні?
І т.д

Їзжай вже а данію
Правда ти про це вже 4 чи 5 рік пишеш
Але досі тут...

Як і люкс між іншим
Контракт починається восени.
В Данію не так легко перебратися як здається.
Своїх дітей я вчу в приватному садку, бо в державному "місць немає".
Воджу в приватний "Добробут" бо у державного педіатра така черга, а у дитини 38,5 ти ж зла своїй дитині не бажаєш? Так й я.
Я надіюсь на всі питання відповів.
Так, на тих "податках" іпучіх краще зекономити - зібрати гроші на нормальну вищу освіту для своїх дітей - це мій наступний бізнес-план.
Їпісь воно тут все конем.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

А шо Данія? Он Ковальов живе - радіє. А є такі що повернулись. Звісно олігархом там не будеш, але пристойно жити можна.
А знаєш чого ското-Вальов в Данію звалив?
Бо не тримав свого язика за зубами, та думав що "в реалі" не знайдуть.
Він й зараз піздякає багато, он все ДОУ засрав своїми коментами, але народжувати дитину примчався до київської "Ісіди", він не дурень, вміє рахувати де дешевше, хоч й гнав на неньку дай Боже. :gigi:

Останнє редагування: 27 лютого 2019 22:53:04 від Michigan
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
den

Контракт починається восени.
В Данію не так легко перебратися як здається.
Своїх дітей я вчу в приватному садку, бо в державному "місць немає".
Воджу в приватний "Добробут" бо у державного педіатра така черга, а у дитини 38,5 ти ж зла своїй дитині не бажаєш? Так й я.
Я надіюсь на всі питання відповів.
Так, на тих "податках" іпучіх краще зекономити - зібрати гроші на нормальну вищу освіту для своїх дітей - це мій наступний бізнес-план.
Їпісь воно тут все конем.
Тобто жоден державний сервіс ти не юзаєш?
Ні копів ні армії ні місцевої влади?

І вчився сам в приватних школах?

   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Мичиган в своей усский тарелке гггг.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Что ты споришь с врагом??? Уеби по нему и по правде. И на суп.

Андруша, від тебе ліцемірством тхне за верству.
Ти сам "з'їбав" з країни, нагадати причину?
Твої слова "я хотів майбутнього для своїх дітей" :K

Тобто ти, лицемірне кацапське лайно, відмовляєш в майбутньому моїм дітям? Ах ти гадьониш трахнутий! :fuck: Прибіг з СУПа-заповідника для таких як ти, еміго-блядей, тут свій кал розкидувати?
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Мичиган доч уского офицера выпей водки и выепи медведя.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

але народжувати дитину примчався до київської "Ісіди", він не дурень, вміє рахувати де дешевше, хоч й гнав на неньку дай Боже.
Я думаю на те були інші причини, адже гімор це теж чималий. Але я пропоную не обговорювати це. Особисто з моїх знайомих їздили народжувати в Україну - нуль.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

треба платить
10% - це ще по-божескі
   
трясця, маса людей 19,5% зі своїх доходів відають,
а цим десятину поставити тільки пригрозили і вже виють  :weep:

Бо якщо поїдуть, хто буде мусарню з пєнсами кормити? А поїхати айтішнікам це як два байти переслати. На відміну від інших какао-рабів.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Бо якщо поїдуть, хто буде мусарню з пєнсами кормити? А поїхати айтішнікам це як два байти переслати. На відміну від інших какао-рабів.

поїдуть далеко не всі
   
Не забувайте, що > 60% тих, хто віддає 19,5% насправді віддають вже нарекетирене тому що працюють на Державу (Такий собі обіг Державного непотрібу).

Айтішники заробляють справжні гроші і багато.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Бо якщо поїдуть, хто буде мусарню з пєнсами кормити? А поїхати айтішнікам це як два байти переслати. На відміну від інших какао-рабів.

угу, щоб ти так їв, як годуєш
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

А шо Данія? Он Ковальов живе - радіє. А є такі що повернулись. Звісно олігархом там не будеш, але пристойно жити можна.
клімат кончєний, сиро, похмуре  небо, і  загалом  нудота в рівній для всіх соціал-посередності.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

клімат кончєний, сиро, похмуре  небо, і  загалом  нудота в рівній для всіх соціал-посередності.
Я знаю.
Я вже 14 років туди-сюди мотаюся.
Але заради дітей, щоб вони ніколи з цим "блатним свинарником переможного феодального устрою" коли тобі на "чорне" кажуть "біле" справи не мали.
Потім захочуть - переберуться в країну з більш сприятливим кліматом - це буде їх вибір.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

ну так пакуй всё по чемоданам и на Данию, хуле ты стонешь

неможешь?? а они вот могут.

Я? Льогка!
Якраз неспішно мащу лижі десь в тепліші краі.
В смузіхльоби не можуть, поки власник галєри ім гніздечко там не підготує. І вже інше питання, скльки власнику то влетить, все одно за це програмєри заплотять.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

рівній для всіх соціал-посередності
цікаво, що це означає
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
PAL

В смузіхльоби не можуть, поки власник галєри ім гніздечко там не підготує. І вже інше питання, скльки власнику то влетить, все одно за це програмєри заплотять.
не "не можуть", а лінуються
Бо нафіг воно треба, метушитися, коли й так все зроблять, та й ще бесплатно?

А от як смажене порося в ж.. п'ятаком тицьне, отоді заметушаться

Світовий ринок смузіхльобів проковтне, й ще попросить
Ось це ви не хочете розуміти
Це вам не ларьок на ринку виставити. Й навіть не заводик рейдернути
тут основний капітал - мізки, які дуже мобільні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія