Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вірус у китаї

Re: вірус у китаї

нічого серйозного, палюбе  :lol:

https://twitter.com/view/status/1222519901526556673
В черзі за морозивом по 2 коп.?
   
Re: вірус у китаї

В черзі за морозивом по 2 коп.?

Китайцам не говорили что при вспышках заразы желательно не собираться большими толпами и многокилометровыми очередями, особенно за марлевыми повязками.. Это писец :facepalm:

Останнє редагування: 29 січня 2020 16:32:27 від _GP_
   
Re: вірус у китаї

У німців маски хоч і розкупили на місяць вперед ,але ситуація в  громадських місцях абсолютно спокійна,  нікого в масках не бачила,  від слова зовсім,  зовсім нікого...
Навіть в Мюнхені, де вже 4 випадки зараження зареєстрували, нікого в масках не видно ..   вчора син на вечірку збирався,  ну поки  ситуація з грипом спокійна ще , то молодь гуляє...   пізно ввечері з вечірки повертався, каже нікого в масках не бачив...


Мда, які необачливі люди (моє)  :shuffle:
   
Re: вірус у китаї

Beijing International Airport

в комментариях написано, что это не пекин сейчас, а гонконг летом - посмотрите, все в футболках и летней одежде.
   
Re: вірус у китаї

Онлайн

   
Re: вірус у китаї

У німців маски хоч і розкупили на місяць вперед ,але ситуація в  громадських місцях абсолютно спокійна,  нікого в масках не бачила,  від слова зовсім,  зовсім нікого...
Навіть в Мюнхені, де вже 4 випадки зараження зареєстрували, нікого в масках не видно ..   вчора син на вечірку збирався,  ну поки  ситуація з грипом спокійна ще , то молодь гуляє...   пізно ввечері з вечірки повертався, каже нікого в масках не бачив...


Мда, які необачливі люди (моє)  :shuffle:

Я сегодня по Мариуполю 2 часа гуляла, только один раз увидела провизора в маске в аптеке Ильичфарм, когда покупала 2 флакона настойки эхинацеи.
Теперь тоже предохраняться буду. :king2:
   
Re: вірус у китаї

Не знаю чи було вже:     сьогодні  зранку Китай повідомив про нові 1459 випадків зараження...  вже са.  6000 всього..   померло всього  - 131

https://www.merkur.de/welt/china-coronavirus-tote-news-europa-lungenkrankheit-verlauf-deutsche-vergnuegungspark-zr-13499851.html

Останнє редагування: 29 січня 2020 16:46:14 від ценительница алей
   
Re: вірус у китаї

в ольщі дві підозри на
   
Re: вірус у китаї

Французи кажуть, що у них проблема з марлевими масками.
Всі маски давно виробляють в Китаї...
   
Re: вірус у китаї
LAR

В Черкассах в школах карантин уже со вчерашнего дня, на две недели.
   
Re: вірус у китаї

Французи кажуть, що у них проблема з марлевими масками.
Всі маски давно виробляють в Китаї...

Німці пишуть ( бо масок також вже купити неможливо), що  звичайні маски не допомагають вберегтися від вірусу..    звичайні - це хірургічні, які нещільно прилягають до тіла.    Краще вберігають від зараження спеціальні маски з вентилем ( FFP- 3), але в них і дихати набагато важче: тому люди їх то опускають, то знову натягують на ніс - в результаті також толку мало...    мити руки  - наше все!


FFP- 3 маска

https://www.google.com/search?q=ffp3+maske&client=tablet-android-samsung&prmd=sinv&sxsrf=ACYBGNQNBnw7xXBXQTIsU3L6zkooYPgrFw:1580310108832&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiJz6_1iannAhXC86YKHcCRDDcQ_AUoAnoECA0QAg&biw=1024&bih=768#imgrc=Q8ljlYgOjNsliM


Останнє редагування: 29 січня 2020 17:04:57 від ценительница алей
   
Re: вірус у китаї
LAR

Я сегодня по Мариуполю 2 часа гуляла, только один раз увидела провизора в маске в аптеке Ильичфарм, когда покупала 2 флакона настойки эхинацеи.
Теперь тоже предохраняться буду. :king2:

А я не успела купить настойки  :weep: похоже уже заболела. Сегодня дома, болит голова, ломает.  :X
   
Re: вірус у китаї

А я не успела купить настойки  :weep: похоже уже заболела. Сегодня дома, болит голова, ломает.  :X

Ну це точно ще не китайский   ;)     
Видужуй  :)
   
Re: вірус у китаї

Німці пишуть ( бо масок також вже купити неможливо), що  звичайні маски не допомагають вберегтися від вірусу..    звичайні - це хірургічні, які нещільно прилягають до тіла.    Краще вберігають від зараження спеціальні маски з вентилем ( FFP- 3), але в них і дихати набагато важче: тому люди їх то опускають, то знову натягують на ніс - в результаті також толку мало...    мити руки  - наше все!


FFP- 3 маска

https://www.google.com/search?q=ffp3+maske&client=tablet-android-samsung&prmd=sinv&sxsrf=ACYBGNQNBnw7xXBXQTIsU3L6zkooYPgrFw:1580310108832&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiJz6_1iannAhXC86YKHcCRDDcQ_AUoAnoECA0QAg&biw=1024&bih=768#imgrc=Q8ljlYgOjNsliM
Цікаво, а респіратори допоможуть? В мене з десяток на роботі лежить.
   
Re: вірус у китаї
LAR

Ну це точно ще не китайский   ;)    
Видужуй  :)

Дякую.  :)
   
Re: вірус у китаї

Цікаво, а респіратори допоможуть? В мене з десяток на роботі лежить.

Ну якщо правильно використовувати, то допоможуть, мабуть...   8-)
   
Re: вірус у китаї

Цікаво, а респіратори допоможуть? В мене з десяток на роботі лежить.
протигаз краще
   
Re: вірус у китаї

протигаз краще
Захекаєшся в ньому ходити, ще машина зіб'є :D
   
Re: вірус у китаї

Цікаво, а респіратори допоможуть? В мене з десяток на роботі лежить.
Ще очі якимись окулярами потрібно захищати...
   
Re: вірус у китаї

Ще одна корисна інформація, як німці готуються до епідемії...
Сповістили, що якщо в людини з'явилися симптоми дуже схожі на симптоми зараженням коронавірусом, то потрібно не до свого дільничого лікаря бігти чи в лікарю,  а в спеціальні заклади -   для кожного міста і селища окремо підготовлені... 

 Може хто там блище до своїх мерій,  то порадьте їм на місцях...    ну щоб люди один одного не заражували масово
   
Re: вірус у китаї

Мені от цікаво коли до африки добереться. Це зараз зона інтересів Китаю. Мало би вже бути. Не офіційно вже є в Нігерії. От по африці буде видно наскільки воно небезпечне.
   
Re: вірус у китаї
PAL

якщо в людини з'явилися симптоми дуже схожі на симптоми зараженням коронавірусу
а шо, вже з'явилися "симптоми, дуже схожі"?
Бо відрізнити нежить від цього вірусу без тестування й лікар, напевне, не зможе
   
Re: вірус у китаї

а шо, вже з'явилися "симптоми, дуже схожі"?
Бо відрізнити нежить від цього вірусу без тестування й лікар, напевне, не зможе

Ну з всякими такими випадками краще в спеціально підготовлений заклад, як я розумію ..      там розберуться  :shuffle:
   
Re: вірус у китаї

Ну якщо правильно використовувати, то допоможуть, мабуть...   8-)
от найкращий захист

1.

2.

3.Молитва во время сильного мора (падежа) скота
Опубликовано 12 января 2014 автором Отец Виктор

Господи, Боже наш, Боже сильный и крепкий, власть жизни и смерти имеющий, людей и скот спасающий и посыпающий скоро просимое всем, с верою к Тебе прибегающим и прошения их милостиво исполняющий! К Тебе мы, недостойные рабы Твои, припадая смиренно, с верою в сокрушенном сердце, просим и умиленно молимся:
призри милостиво на скот сей, одержимый немощью тяжкой и болезнью пагубной, и скоро исцели силою Твоего благословения, погашая жгущий внутренности его (скота) пламень и болезнь облегчая;
зловредительно дующие и губящие его ветры перемени на благоприятные и даруй ему жизнь и здравие ради несчастных и верных людей Твоих, через нас к Тебе взывающих:
по молитвам Пречистой Владычицы нашей Богородицы и Приснодевы Марии, силою Честнаго и Животворящего Креста, покровительством небесных сил бесплотных, честнаго и славнаго пророка, Предтечи и Крестителя Иоанна, святых славных и всехвальных Апостолов, святых победоносных мучеников, святых бессребренников врачей:
Козьмы и Дамиана, Кира и Иоанна, Пантелеймона, и всех святых Твоих, ибо Ты – источник жизни и ея податель и Ты спасаешь людей и скот и Тебе славу возносим, Отцу и Сыну и Святому Духу, ныне и присно и во веки веков. Аминь.
   
Re: вірус у китаї

А в Киеве школы не закрывают. Какие-то диверсанты у власти.
   
Re: вірус у китаї

А в Киеве школы не закрывают. Какие-то диверсанты у власти.
ну, напевно, епідпорог не перевищен ще...
   
Re: вірус у китаї

в нас тепер в Україні вирує просто грипп чи просто ОРВІ.
але і від них при нашій медицині люди, нажаль, вмирають.
   
Re: вірус у китаї

В любому випадку один з симптомів, який незаперечно  ( 100%- но) вказує, що у людини розвивається атипова  вірусна пневмонія ( SARS чи MERS)  - це  ускладнення дихання..          якщо стає важко дихати на фоні високої температури, тощо   -   відразу до лікаря, а краще  в лікарню, де зможуть призначити екстракорпоральну мембрану оксигенацію
   
Re: вірус у китаї

В любому випадку один з симптомів, який незаперечно  ( 100%- но) вказує, що у людини розвивається атипова  вірусна пневмонія ( SARS чи MERS)  - це  ускладнення дихання..          якщо стає важко дихати на фоні високої температури, тощо   -   відразу до лікаря, а краще  в лікарню, де зможуть призначити екстракорпоральну мембрану оксигенацію
це вже запізно в наших умовах.  :(
   
Re: вірус у китаї

А в Киеве школы не закрывают. Какие-то диверсанты у власти.
ну, напевно, епідпорог не перевищен ще...

Певне, з'явилася нагода, де-що прорідити столицю.
   
Re: вірус у китаї

В любому випадку один з симптомів, який незаперечно  ( 100%- но) вказує, що у людини розвивається атипова  вірусна пневмонія ( SARS чи MERS)  - це  ускладнення дихання..          якщо стає важко дихати на фоні високої температури, тощо   -   відразу до лікаря, а краще  в лікарню, де зможуть призначити екстракорпоральну мембрану оксигенацію

При цих симптомах вже краще думати про вічне...
   
Re: вірус у китаї

це вже запізно в наших умовах.  :(

Ну це вже як останній дзвоник,  так би мовити...     

Хоча такі симптоми (ускладнення дихання,  "ніби в бронхи  щось наштовхано") бувають і при звичайному бронхіті , викликаному ГРЗ , іноді....
для мене особисто, навіть в негрипозний період,  такe відчуття ускладнення дихання  - це пряма ознака йти до дільничого і вимагати антибіотики...  ну кожен знає свій організм...




   
Re: вірус у китаї

Ну це вже як останній дзвоник,  так би мовити...     

Хоча такі симптоми (ускладнення дихання,  "ніби в бронхи  щось наштовхано") бувають і при звичайному бронхіті , викликаному ГРЗ , іноді....
для мене особисто, навіть в негрипозний період,  такe відчуття ускладнення дихання  - це пряма ознака йти до дільничого і вимагати антибіотики...  ну кожен знає свій організм...

Маєте проблеми з легенями ? У мене чоловік має, тому для мене ця тема дуже серьозна...Але a/b вживаємо не часто, намагаємося обійтися небулайзером з відповідними ліками. Це дуже ефективно !
   
Re: вірус у китаї

США вывезли 201 своих граждан. Самолет приземлился в Калифорнии на March Air Reserve Base. Смотрю рядом находится городок Moreno Valley в котором есть госпиталь и какой то медицинский центр. Над городком кружат 3 вертолета.
   
Re: вірус у китаї

протигаз краще
во во, я тоже самое говорю
   
Re: вірус у китаї

в нас тепер в Україні вирує просто грипп чи просто ОРВІ.
але і від них при нашій медицині люди, нажаль, вмирають.
люди умирают от осложнений после гриппа или орви, милая
   
Re: вірус у китаї

от найкращий захист

1.Показати зображення...
2. Показати зображення...
3.Молитва во время сильного мора (падежа) скота
Опубликовано 12 января 2014 автором Отец Виктор

Господи, Боже наш, Боже сильный и крепкий, власть жизни и смерти имеющий, людей и скот спасающий и посыпающий скоро просимое всем, с верою к Тебе прибегающим и прошения их милостиво исполняющий! К Тебе мы, недостойные рабы Твои, припадая смиренно, с верою в сокрушенном сердце, просим и умиленно молимся:
призри милостиво на скот сей, одержимый немощью тяжкой и болезнью пагубной, и скоро исцели силою Твоего благословения, погашая жгущий внутренности его (скота) пламень и болезнь облегчая;
зловредительно дующие и губящие его ветры перемени на благоприятные и даруй ему жизнь и здравие ради несчастных и верных людей Твоих, через нас к Тебе взывающих:
по молитвам Пречистой Владычицы нашей Богородицы и Приснодевы Марии, силою Честнаго и Животворящего Креста, покровительством небесных сил бесплотных, честнаго и славнаго пророка, Предтечи и Крестителя Иоанна, святых славных и всехвальных Апостолов, святых победоносных мучеников, святых бессребренников врачей:
Козьмы и Дамиана, Кира и Иоанна, Пантелеймона, и всех святых Твоих, ибо Ты – источник жизни и ея податель и Ты спасаешь людей и скот и Тебе славу возносим, Отцу и Сыну и Святому Духу, ныне и присно и во веки веков. Аминь.


У них нема томосу і їм не поможе

   
Re: вірус у китаї

Смертельні віруси є потенційною біологічною зброєю.


Автор Гранатова Катерина — 12:48, 29.01.2020

 Спалах коронавірусу 2019-nCoV міг трапитися після того, як за загадкових обставин віруси з канадської лабораторії NML опинилися в Китаї.
Про це йдеться в статті “Did China Steal Coronavirus From Canada And Weaponize It” на ZeroHedge, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Витік було зафіксовано в березні 2019 року.

За словами вчених з NML, смертельні віруси є потенційною біологічною зброєю.

“Після розслідування інциденту були виявлені китайські агенти, які працюють в NML. Чотири місяці потому, в липні 2019 року, група китайських вірусологів була виселена з Канадської національної лабораторії мікробіології (NML). NML є єдиною канадською установою найвищого, 4-го рівня біобезпеки та однією з небагатьох у Північній Америці, що оснащена для лікування найбільш смертоносних хвороб у світі, зокрема вірусу Ебола, атипової пневмонії, коронавірусу тощо”, – стверджує автор.

Потрапити в компанію могла китайська агентка біологічної війни Сянго Цю. Вона була керівницею Секції розробки вакцин і противірусної терапії в Програмі спеціальних патогенних мікроорганізмів у канадській NML.

Джерело зазначає, що саме Цю зі своїм чоловіком відповідальна за проникнення в канадську NML багатьох китайських агентів.

Раніше вона особисто займалася вивченням вірусу Ебола. Також докторка співпрацювала з Інститутом військової ветеринарії та Інститутом мікробіології, де вивчали лихоманку Рифт-Валлі й вірус Марбурга.

“Уханський інститут раніше вивчав коронавіруси, які викликають респіраторний синдром, або SARS, вірус грипу H5N1, японський енцефаліт і денге. Ймовірно, збудники все ще утримуються в інституті. Китай розглядає віруси як біологічну зброю”, – таку думку висловив Дані Шохам, колишній офіцер ізраїльської військової розвідки.

Нагадаємо, раніше ми писали, про те, що група вчених у Гонконзі змогла оперативно розробити вакцину проти коронавірусу. Проте використовувати її можна буде лише після клінічних випробувань.

   
Re: вірус у китаї

люди умирают от осложнений после гриппа или орви, милая
та яка я тобі мілая? в мене нік еЛКа, якщо хочеш до мене звертатись.
ти диви -вже вкотре намагається шпильку відпустити -немає що робити?
то я тобі ще додам -я порошенка зневажаю, я, як завжди, юльок, і я ду-уже лояльна до дій президента Зеленського в зовнішній політиці.

вкуси себе за лікоть!

по суті питання - а були б ці ускладнення без основного захворювання?
і невже це так принципово було коментнути?
 :laugh:
   
Re: вірус у китаї

вмирають від коронавіруса, чи від нетипової пневмонії, яка з часом розвивається, га?
))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія