Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Урожай буде слабенький

Урожай буде слабенький

Все що не в теплиці :  молода картопля, кабачки, розсада томатів, перцю, синіх, а також виноград - все померзло.
Може картопля і відійде, але ранньої вже не буде.

Кабачата повністю замерзли. Виноград відійде, але без врожаю, бо стоїть чорний.
Розсада хто встиг висадити - вся гикнула.
Ось так у Дніпрі.
   
Re: Урожай буде слабенький

ну а чому не вкривали?
   
Re: Урожай буде слабенький
den

По прогнозу цілий тиждень буде холодно вночі
   
Re: Урожай буде слабенький

Посуха, дощив нема - в нас так
   
Re: Урожай буде слабенький

ну а чому не вкривали?
:lol:
   
Re: Урожай буде слабенький

То якась кліматична зброя, за прогнозами морозів не мало бути навіть близько
   
Re: Урожай буде слабенький

   Народ, всё, что можно, садите семенами. Будут крепкие растения, и полива не так требуют. Урожай, хоть и меньше, но будет.
   
Re: Урожай буде слабенький

ну а чому не вкривали?
Та хто ж знав що в середині травня буде -4. Прогноз-то був +5
   
Re: Урожай буде слабенький

   Народ, всё, что можно, садите семенами. Будут крепкие растения, и полива не так требуют. Урожай, хоть и меньше, но будет.
Так, я теж звернув увагу що грунтові прямі посадки більш стійкі до несприятливих умов та хвороб.
Але для томатів чи не запізно? А для перцю та синіх і поготів!
   
Re: Урожай буде слабенький

Посуха, дощив нема - в нас так
Так, земля стоїть суха. Як трактор по полю їде, то стоїть така курява, наче степ горить!
Та ще й морози...
   
Re: Урожай буде слабенький

В Києві багато дощів було і морозів не було
   
Re: Урожай буде слабенький

По прогнозу цілий тиждень буде холодно вночі
Так, ось ще буде сьогодні мороз. Мабуть що недобив останього разу, то зараз змерзне.
Ще можуть і абрикоси і черешня і вишня пропасти. Їм пару годин на -5 і все посипеться.
В цьому році завдяки сухій погоді та оприскуванню кісточкові будуть. Аби мороз не побив.
   
Re: Урожай буде слабенький

То якась кліматична зброя, за прогнозами морозів не мало бути навіть близько
Але були. Сьогодні також вночі +3 по прогнозу. Але здається мені буде мінус знову.
   
Re: Урожай буде слабенький

   Народ, всё, что можно, садите семенами. Будут крепкие растения, и полива не так требуют. Урожай, хоть и меньше, но будет.
я в прошлом году огурцы семенами сеяла, пересевала так как тоже было сухо и они ни фига не всходили. Пересеяла - поливала - взошли.

Помидоры лучше рассадой сажать, семенами если их потом за бурьяном хрен найдешь

у нас засуха, но пырей прет как не в себя
   
Re: Урожай буде слабенький

Але були. Сьогодні також вночі +3 по прогнозу. Але здається мені буде мінус знову.
весь тиждень буде холодний. Будемо томати після 15 саджати
   
Re: Урожай буде слабенький

Так, я теж звернув увагу що грунтові прямі посадки більш стійкі до несприятливих умов та хвороб.
Але для томатів чи не запізно? А для перцю та синіх і поготів!
   Не, не поздно. А синие и перец семенами вообще не всходят. Там только рассадой
   
Re: Урожай буде слабенький

я в прошлом году огурцы семенами сеяла, пересевала так как тоже было сухо и они ни фига не всходили. Пересеяла - поливала - взошли.

Помидоры лучше рассадой сажать, семенами если их потом за бурьяном хрен найдешь

у нас засуха, но пырей прет как не в себя
   Наши сорта для нашего климата уже не подходят. Надо искать испанские или израильские.
   А огурцы- китайские. На засолку не пойдут, но хоть  на салаты будут...
   
Re: Урожай буде слабенький

Все що не в теплиці :  молода картопля, кабачки, розсада томатів, перцю, синіх, а також виноград - все померзло.
Може картопля і відійде, але ранньої вже не буде.

Кабачата повністю замерзли. Виноград відійде, але без врожаю, бо стоїть чорний.
Розсада хто встиг висадити - вся гикнула.
Ось так у Дніпрі.



  Я у Харкові. Ще нічого не саджала.Кабачки , томати, огірки  садовлю десь 25 травня насінням і томати розсадою. Вже давно ростуть томати само сіянці. Такі не померзнуть. Пізніше пересаджу ,а то здебільшого вилізли під трояндами. В тому році троянди усі були в помідорчиках.:)
   
Re: Урожай буде слабенький

То якась кліматична зброя, за прогнозами морозів не мало бути навіть близько
перший раз заморозки в травні чи що?
   
Re: Урожай буде слабенький

Батьківський хутір якраз посередині між ДП та ЗП. Ще кілька днів тому мама казали що незвично рясно черешень та абрикосів. Такого вже кілька років не було. Аби тільки не поморозило, бо я вже налаштувався на фруктовий бенкет їхати коли достигне.
   
Re: Урожай буде слабенький
HSM

ну а чому не вкривали?
Поля ?
Жартуєте
Як ви накриєте сині чи памідочик ?
   
Re: Урожай буде слабенький
HSM

До 15 травня садити не можна
Я посадив
Заморозків 100  % не буде коли дуб
Листя пустив
   
Re: Урожай буде слабенький

Поля ?
Жартуєте
Як ви накриєте сині чи памідочик ?

ну якщо садять десятками гектарів, то прогнози треба не із газет читати.

але імхо тут таких мало.
хто плачеться то скоріш для нього урожай то три ведра памідор

Останнє редагування: 8 травня 2024 12:44:51 від kleynod
   
Re: Урожай буде слабенький

Та хто ж знав що в середині травня буде -4. Прогноз-то був +5

ПО-перше, тільки початок травня.

ПО-друге, висаджувати розсаду в ґрунт (під Києвом) було раціонально не раніше 20 травня (через можливі заморозки).
   
Re: Урожай буде слабенький

Все що не в теплиці :  молода картопля, кабачки, розсада томатів, перцю, синіх, а також виноград - все померзло.
Може картопля і відійде, але ранньої вже не буде.

Кабачата повністю замерзли. Виноград відійде, але без врожаю, бо стоїть чорний.
Розсада хто встиг висадити - вся гикнула.
Ось так у Дніпрі.
хто ж до Паски садить?)
   
Re: Урожай буде слабенький

Кабачата повністю замерзли.
Кабачки, як і огірки, не люблять навіть +5
   
Re: Урожай буде слабенький

На Закарпатті є повіря/приказка "25 мая Урбан з п'єца злазить" - останнє похолодання перед літом, коли ще можливі заморозки. Але зараз, у за'язку із зміною клімату, "Урбан" почав приходити раніше, останні такі морози в травні  спостерігались 1-2 травня 2007 та 2020 роках. Цього року таке враження і сама весна почалась на місяць раніше і "Урбан" був на місяць швидше, ще в квітні.
   
Re: Урожай буде слабенький
HSM

У мну всі дерева чьотко на два тижні
Раніше відквітли
   
Re: Урожай буде слабенький

Отож. Коли кінець березня б'є всі температурні рекорди, а земля у квітні нагрілась до 16 градусів та ще й дощу нема, то хто втримається від того аби не вкинути картоплю в землю?

От я вас питаю, шановне панство, хіба не час садити картоплю як тіки береза лист розміром з 50 копійок викине?

А це було вже три тижні тому. От картопля вилізла та замерзла.
   
Re: Урожай буде слабенький

Та хто ж знав що в середині травня буде -4. Прогноз-то був +5

В нас 2 роки тому в долинах картопля померзла 14 червня. Це Львівщина.
   
Re: Урожай буде слабенький

В нас 2 роки тому в долинах картопля померзла 14 червня. Це Львівщина.
Отож... Хоч не саджай...
А що вже казати про кавуни та дині? Хіба то глобальне потепління коли в середині літа морози трапляються?
   
Re: Урожай буде слабенький

Помидоры лучше рассадой сажать, семенами если их потом за бурьяном хрен найдешь

В цьому році посіяли, як сусідка- вона сіє в чималенькі помітні лунки.
Першу прополку легше робити, бо лунки видно, їх можна поки не чіпати
   
Re: Урожай буде слабенький

   Не, не поздно. А синие и перец семенами вообще не всходят. Там только рассадой
Це в вас у Меліке не запізно. В нас, в Центральній Україні, хіба що ранні сорти. Бо у вересні і-7 може трапитися на одну ніч. І ага. А потім до грудня буде +10.
   
Re: Урожай буде слабенький

Все що не в теплиці :  молода картопля, кабачки, розсада томатів, перцю, синіх, а також виноград - все померзло.
Може картопля і відійде, але ранньої вже не буде.

Кабачата повністю замерзли. Виноград відійде, але без врожаю, бо стоїть чорний.
Розсада хто встиг висадити - вся гикнула.
Ось так у Дніпрі.

 То так і потрібно тему називати, що у Дніпрі може бути менший врожай із овочами-фруктами. Це лише в Дніпрі і то не по всюди і не так сильно. На іншій території України без особливих проблем. А ранні зернові - пшениця, ячмінь...то врожай повинен бути якщо не рекордним то близьким до цього.
 
   
Re: Урожай буде слабенький

Під Запоріжжям по балках городи чорні, дерева чорні.
Вимерзло все.
У нас на хуторі де не низина то виноград на шпалерах підмерз, верхівки абрикосів, а баштан чомусь зовсім ні. Картопля померзла
   
Re: Урожай буде слабенький

У мене в Запоріжжі норм, абрикрси на місті, віноград ще не квітне, чого йому мерзнути, не нагоняйте пурги, головне щоб нам а не оркам врожай збирати
   
Re: Урожай буде слабенький

У мене в Запоріжжі норм, абрикрси на місті, віноград ще не квітне, чого йому мерзнути, не нагоняйте пурги, головне щоб нам а не оркам врожай збирати

20 км на північ у напрямку Дніпра така біда по селах
А в самому місті мороз у травні мабуть не так лютує
   
Re: Урожай буде слабенький

ягід дофіга, агрус, порічка, червона смородина, черешня вже спіє, я вже їла свою суперранню, персиків полно, будемо жити, а не вмирати
   
Re: Урожай буде слабенький

Під Запоріжжям по балках городи чорні, дерева чорні.
Вимерзло все.
У нас на хуторі де не низина то виноград на шпалерах підмерз, верхівки абрикосів, а баштан чомусь зовсім ні. Картопля померзла

 Досвідчені люди кажуть, що картопля має властивість відходити. А взагалі її варто вище підгорнути. Так, щоб земля по максимуму її накрила (закрила) то це може її вберегти від приморозку.
   
Re: Урожай буде слабенький

У мене в Запоріжжі норм, абрикрси на місті, віноград ще не квітне, чого йому мерзнути, не нагоняйте пурги, головне щоб нам а не оркам врожай збирати

 От у орків - труба із врожаєм. Південь висихає, навіть ранні зернові сохнуть то ще й приморозок теж їх накрив. Ну, а їхню європейську частину взагалі снігом засипає та морозами припікає до -7. Уральський регіон - мочить, снігом засипає, паводки і т.і...Короче, непереливки у них із врожаєм конкретні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія