Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На форумі залишились по ходу тільки маразматичні дегенерати-пенсіонери. Нажаль. 20 років читав :(  Шкода. Дуже шкода.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Десять років чекав … має мету когось образити?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Розберетись якось переломитє хліб з часом
ти про що це
   
Розберетись якось переломитє хліб з часом

Я гидую(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не хвилюйтеся за імігрантів вониякось виживуть дужє шкода тих хто залишився в цей час на Украіні
Ти чого iх жалiеш, поддивись на себе i пожалiй себе ж.
Пройшли тi часи коли опинитись в Америцi було досягненням. Америка зараз це трудовий табiр з напiвгнилими бараками, хiмiчною iдою (ну ти це добре знаеш) i вiдповiдним населенням цих баракiв.

Моi були в Нiмеччинi, вернулись в Украiну в 22-му як тiльки спокiйнiше стало. Молодь може хоч сьогоднi до мене в Калiфорнiю переiхати, не хочуть навiть балакати.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти про що це
Ти мабуть новенькій цє просто МЄМ з минулого
не всі його розуміють :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти чого iх жалiеш, поддивись на себе i пожалiй себе ж.
Пройшли тi часи коли опинитись в Америцi було досягненням. Америка зараз це трудовий табiр з напiвгнилими бараками, хiмiчною iдою (ну ти це добре знаеш) i вiдповiдним населенням цих баракiв.

Моi були в Нiмеччинi, вернулись в Украiну в 22-му як тiльки спокiйнiше стало. Молодь може хоч сьогоднi до мене в Калiфорнiю переiхати, не хочуть навiть балакати.
Коли я їхав тоді ми не знали що в Америці так поганно :(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

...
О, пан Plzen знову тут, а колись набагато більше бував на форумі...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

еміги всі, як вужі на пательні, крутяться.

Добре би якось розібратися хто насправді зараз вужі, і де саме зараз пательня...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Добре би якось розібратися хто насправді зараз вужі, і де саме зараз пательня...

Пательня зараз у нас. До ранку ще й кацапські ракети прилетять. Можеш порадіти. А ти в безпеці і маєш змогу кепкувати.

Ти задоволений?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пательня зараз у нас. До ранку ще й кацапські ракети прилетять. Можеш порадіти. А ти в безпеці і маєш змогу кепкувати.

Ти задоволений?

Він піаніст музикант, грає як вміє  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Він піаніст музикант, грає як вміє  :weep:

Краще б паузу тримав.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Краще б паузу тримав.

Колись скаржився, що змушений в Італії гарувати як тато Карло  :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ось зараз в новинах як багато людей виїхало до Америкі 


   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

в канаду  також багато

але в в Америку

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Добре би якось розібратися хто насправді зараз вужі, і де саме зараз пательня...
пані шуша, я якраз тримаю паузу і констатую факти, а не мелю що попало. Правда?
Колись скаржився, що змушений гарувати
Скаржився? Цитату в студію. Зрештою, а як інакше?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це якийсь гон про 500 тисяч в Америку. До війни в штатах було 900000 етнічних українців, етнічних - це коли дід з бабою приїхали з України, тобто більшість вже української не знає. І тепер давали візу тільки, якщо хтось погодився спонсорувати. Не думаю, що стільки родичів знайшлось.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це якийсь гон про 500 тисяч в Америку. До війни в штатах було 900000 етнічних українців, етнічних - це коли дід з бабою приїхали з України, тобто більшість вже української не знає. І тепер давали візу тільки, якщо хтось погодився спонсорувати. Не думаю, що стільки родичів знайшлось.
Повірь мені в Канаду поїхало більше бо у вас давали гроші
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Коли я їхав тоді ми не знали що в Америці так поганно :(
Тодi ще було вiдносно краще нiж в наших краях.

За останнi роки Америка, я кажуть, так пiшла downhill що це вже стало краiною третього свiту. Прилiтаеш, соромно дивитися якi аеропорти, мости чи дороги.

А чим кормлять американський люд то це взагалi жах, краще б комбiкормом кормили i то було б кориснiше. Що казати, подивись на себе чи оточуючих.

Ти думаеш что оранжевий Додiк такий популярний? - народ заднiм мiсцем вiдчувае насування пiздiца i вже реагуе "треба вибрати що-небудь але щось друге нiж оце що маемо зараз"
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тодi ще було вiдносно краще нiж в наших краях.

За останнi роки Америка, я кажуть, так пiшла downhill що це вже стало краiною третього свiту. Прилiтаеш, соромно дивитися якi аеропорти, мости чи дороги.

А чим кормлять американський люд то це взагалi жах, краще б комбiкормом кормили i то було б кориснiше. Що казати, подивись на себе чи оточуючих.

Ти думаеш что оранжевий Додiк такий популярний? - народ заднiм мiсцем вiдчувае насування пiздiца i вже реагуе "треба вибрати що-небудь але щось друге нiж оце що маемо зараз"

я вжє давно коли прилітаю то очі не розплющую щоб не бачіти
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тверезий розбір що вони з тими послугами накулебили і набезуглили.

Що інші країну буду допомагати когось повертати - фейк. Все з точністю до навпаки. В відео детальніше.

Єдина країна, що відмовляє своїм громадянам в консульских послугах - це білорусь.

ну і ще багато слушного.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я вжє давно коли прилітаю то очі не розплющую щоб не бачіти
не розплющуеш чи не можеш розплющити?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тверезий розбір що вони з тими послугами накулебили і набезуглили.

Що інші країну буду допомагати когось повертати - фейк. Все з точністю до навпаки. В відео детальніше.

Єдина країна, що відмовляє своїм громадянам в консульских послугах - це білорусь.

ну і ще багато слушного.

https://www.youtube.com/watch?v=qgSnCxJBjFg&t=1820s
Для Кулеби і ко це заскладно
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Але я маю розуміння, що новим законом будуть їпати більш всього тих хто виїхав після 24.02.
Ні, якраз тих, хто виїхав до. Після 24/02 законно виїжджали ті, хто мав право на виїзд в умовах воєнного стану, тобто, непридатні до військової служби.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До речі а футболісти яким масово давали громадянство на облік встали?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Повірь мені в Канаду поїхало більше бо у вас давали гроші
В Канаду трохи більше 200 тисяч.
В америку не всі по спонсорству, а я й по тимчасовим візам
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я вжє давно коли прилітаю то очі не розплющую щоб не бачіти
Десь я вже чув про загниваючий запад: один форумний совок підтримує іншого форумного пропагандиста
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

З-па, розповіси нам про футбогочкі, які футбогочкі собі купив?  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

  Есть, правда, один момент. Чисто субъективное наблюдение. Они все учатся. Как заведенные. Школы, колледжи, университеты. Курсы всех мастей. Бабы в основном, да.
   Всё сделали ставку на детей. И вкладываются в них, как в последний день. ( Странная вещь. Очень много, как по мне, совсем юных девиц осваивают техническое дело. И архитекторов видел, и гидравлика, и даже морских инженеров. Такое порой ощущение, что мужикам больше не доверяют)
   И вот через детей они и пытаются достичь результатов, о которых говорят. Жаль только, эти дети через три года получат местное гражданство. И никогда не вернутся в Украину. В них нет ни капли патриотизма, лишь враждебность и недоверие.
Мамки всегда максимально вкладываются в своих детей. Независимо от того, где живут, в Україні или судьба закинула за кордон.
А оте враждебные, это вата. Вата тоже выехала.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На форумі залишились по ходу тільки маразматичні дегенерати-пенсіонери. Нажаль. 20 років читав :(  Шкода. Дуже шкода.
Напиши це в Адмінфорумі, позабирали в дописувачів право створювати нові теми. Залишилось тільки у створених раніше писати та пару окремих гілок на теревені.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Codename47 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 07:02
IP/Host: ---.dynamic.bellmts.net
old-wood, cьогодні в 02:00
Розгорнути попередні цитати...
Повірь мені в Канаду поїхало більше бо у вас давали гроші
В Канаду трохи більше 200 тисяч.
В америку не всі по спонсорству, а я й по тимчасовим візам,


с канади багато виїхало людей мабудь процентів 20 -30
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

до чого приведе?
до позориська і конфлікту в суспільстві через довбнів,а ти думав до чого?
   
Прийшов лист сьогодні.
Запрошують голосувати кудись там——в Европейський Парламент здається.
Тепер проблема(
Піду голосувати——скажуть що "ковбасник" та "ухилянт".(

пс. До речі коз"інське гівно знову помилилося в своіх здогадках(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Прийшов лист сьогодні.
Запрошують голосувати кудись там——в Европейський Парламент здається.
Тепер проблема(
Піду голосувати——скажуть що "ковбасник" та "ухилянт".(

А ти проголосуй там за Україну, і будеш патріотом! :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Прийшов лист сьогодні.
Запрошують голосувати кудись там——в Европейський Парламент здається.
Тепер проблема(
Піду голосувати——скажуть що "ковбасник" та "ухилянт".(

пс. До речі коз"інське гівно знову помилилося в своіх здогадках(


Останнє редагування: 27 квітня 2024 20:58:04 від Plzen
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На форумі залишились по ходу тільки маразматичні дегенерати-пенсіонери. Нажаль. 20 років читав :(щ  Шкода. Дуже шкода.

за двадцять років ти непомітно  сам став старим пєрдуном.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Який накуй на більш вищому рівні? В людей фабрики, заводи, параходи були, фермерства з сотнями Га землі, дома в три поверхи. І що вони у Франціі чи Португаліі зможуть зробити?

Скільки в Україні володарів агрохолдингів? 5? Так і по кожній галузі. Одиниці. Сотні загалом. А виїхало 6-8 мільйонів. Вони всі володіли заводами? Чи ми не знаємо як злиденно живуть роботяги? Ті хто мав якісь бізнеси, їм багато років було не потрібно нікуди їхати в них і так все було добре. А інші не знали англійської і в більшості країн були потрібні візи роками. І потім навіть з безвізом ти міг подорожувати, але працювати чи залишитись не міг (тому і була найпопулярнішою повзуча еміграція до Польщі набігами по 6 місяців до ментально близького сусіда і з медициною якщо потрібно недалечко через кордон LOL). І це було більшості лячно переїхати жити на захід і у більшості випадків ще й нелегалом (не те саме, що легальна еміграція), без медичної страховки  і в постійному остраху зустріти поліцейського.
А зараз що? Агресія вимусила всіх тих людей поїхати. І не зовсім на пусте місце, що дуже важливо. Більшість має хочаб медицинську страховку (Канада точно надає), деякі країни платять помісячну допомогу, деякі одноразову як Канада, безкоштовні курси мови прямо в країні проживання. І мобілізація суспільства тут на заході на допомогу, багато волонтерів і організацій що допомагають прямо з аеропорту чи залізничної станції. Прямо за руку ведуть, пару тижднів у готелі безкоштовно, субсидоване житло, бізнеси пропонують роботу без знання мови, ставляться з розумінням. Та ще й Україна платить чоловікам у війску дуже непогано і їх сімʼї тут можуть так сяк жити на ті гроші, що ніколи до того не було можливим для абсолютної більшості. У людей є буквально роки на те, щоб роздивитися, знайти чим вони можуть / будуть займатися, вивчити мову, влаштувати дітей, молодь ( що підхоплює мову і місцеві порядки дуже швидко). Це не те саме, що приїхати на пусте місце за свої гроші і швидко шукати все - роботу, квартиру, школу для дітей, організовувати побут без будь якої допомоги і на ті гроші, що привіз з собою (як було в «старих» емігрантів).
- бізнесмени вже будують бізнеси у нових країнах
- ті в кого були будинки в Україні вже купили будинки у Монреалі та Торонто (там треба пристосуватися до стандартів будівництва, але то таке, все одно вибору немає)
- ті хто вміють працювати руками - тут точно без роботи та гарних статків не залишаться
- програмістам тим зовсім все одно де працювати. (Але тут побут кращій і звісно безпека у рази вища)
- ті в кого діти, навряд чи будуть їх виривати з середовища через декілька років - більшість з них не знатимуть ніякої іншої реальності
- ніхто крім нероб не буде сидіти на валізах 2-3-5 років, нероби звісно повернуться якщо себе тут у якійсь якості не знайдуть, але таких буде зовсім небагато





Останнє редагування: 27 квітня 2024 21:30:08 від German
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Прийшов лист сьогодні.
Запрошують голосувати кудись там——в Европейський Парламент здається.
Тепер проблема(
Піду голосувати——скажуть що "ковбасник" та "ухилянт".(

пс. До речі коз"інське гівно знову помилилося в своіх здогадках(

В тебе шо румунське громадянство? Бо зараз приходять запрошення голосувати поштою тим хто не в "своїй" країні проживання...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На форумі залишились по ходу тільки маразматичні дегенерати-пенсіонери. Нажаль. 20 років читав :(  Шкода. Дуже шкода.

Знаэш чому?

Томущо фуп - хуйлямілтряндія. (див портніков)

тут одні гандодни підкацпскіє (підхуйляцкіє)

зі: ту не можна говорити посправжгбьому.

тута треба тіпа кадебеефесбе.

Це ПЛОШАДКА ФСБ

Хулі не яссно? І уоли ти ут говвориш, маєш знати, щоб ти не казав - працюєш на ФСБ!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В тебе шо румунське громадянство? Бо зараз приходять запрошення голосувати поштою тим хто не в "своїй" країні проживання...

 :lol:

Я ж казала - язик Сергія - його ворог)))

Він тут всім божився, що  в нього немає румунського паспорта. Але ж і німецького теж немає. B-)

Останнє редагування: 27 квітня 2024 21:32:08 від шуша
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія