Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

Молодые ребята должны жить .Создавать семьи ,любить и быть любимыми .Жизнь дана одна и она дана не для того что бы люди убивали друг друга .  Никто не хочет отдавать жизнь в наше время за толсто жопых жирдеяв и за ихнее благополучие пусть сами берут вилы в руки и направляются в окопы .

18 летние парни только жизнь начинается,какой фронт какая  война ?! Либо сами идите в окопы и своих детей туда тяните ,либо рты свои закройте и чужих детей не трожьте.

який фронт, кансерва?
   
Забудут все за 2-3 года.

Я забыл еще про оружие сказать. Вручить каждому прошедшему обучение.

А это уже ваще фантастика
   
о свіженький кацапик в гілці намалювався
такий пацифіст весь  :lol:
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

А это уже ваще фантастика

Разве?

Это доверие государства к своим гражданам. Это хорошо вооруженная армия в любой момент времени.

Это нормально.
   
Разве?

Это доверие государства к своим гражданам. Это хорошо вооруженная армия в любой момент времени.

Это нормально.

Это НЕРЕАЛИЗУЕМО в нашей стране в ближайшие годы

А вот реформировать армию,  в том числе в части срочного призыва было бы возможно

Но и этого сделано не будет
   
В воюющей стране надо пропустить через армию как можно больше мужчин. Дать им навыки, специальность и поставить в резерв

Зачем полтора года?

тільки де ж її взять?
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

ціла армія уклоністів на чолі з бубочкою.
   
Молодые ребята должны жить .Создавать семьи ,любить и быть любимыми .Жизнь дана одна и она дана не для того что бы люди убивали друг друга .  Никто не хочет отдавать жизнь в наше время за толсто жопых жирдеяв и за ихнее благополучие пусть сами берут вилы в руки и направляются в окопы .

18 летние парни только жизнь начинается,какой фронт какая  война ?! Либо сами идите в окопы и своих детей туда тяните ,либо рты свои закройте и чужих детей не трожьте.

йди проповідуй це в Криму, щоб українських хлопців не забирали в кацапську армію....
А ще краще ПНХ, кацапику.
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G
TC

Молодые ребята должны жить .Создавать семьи ,любить и быть любимыми .Жизнь дана одна и она дана не для того что бы люди убивали друг друга .  Никто не хочет отдавать жизнь в наше время за толсто жопых жирдеяв и за ихнее благополучие пусть сами берут вилы в руки и направляются в окопы .

18 летние парни только жизнь начинается,какой фронт какая  война ?! Либо сами идите в окопы и своих детей туда тяните ,либо рты свои закройте и чужих детей не трожьте.

А начинать надо с расстрелов таких вот "защитников детей"
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

Не только мужчин, но и женщин. Достаточно 6-8 месяцев начальной подготовки и каждый год на пару недель поддержание квалификации.
Не більше 3-6 місяців при наявності нормальної програми підготовки
   
Пост в цій темі повинен починатися зі слів:
" я служив строкову; я служив дійсну...; я не служив( шпак)".
Отоді буде зрозумілий зміст поста.
   
А начинать надо с расстрелов таких вот "защитников детей"
(tu)
   
А начинать надо с расстрелов таких вот "защитников детей"

Послушай поц ,я своих детей рожал и воспитывал не для того что бы они жизнь свою отдавали за таких глистов как ты и тебе подобным .Старый козёл встал с дивана взял ружьё и пошёл в окоп ,понял да ?  А то смотри разжирели суки на старости лет и учат других кому куда идти и что кому нужно делать.
   
Не більше 3-6 місяців при наявності нормальної програми підготовки

Как, например, щур


Но у нас полтора года

Страна крайне неэффективно тратит ресурсы
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

Яка там війна.
У 2016 іх використовували як безкоштовну робочу силу для прибирання снігу та розгрузки дров.
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

Пост в цій темі повинен починатися зі слів:
" я служив строкову; я служив дійсну...; я не служив( шпак)".
Отоді буде зрозумілий зміст поста.

4 роки. 3 на флоті та рік у ЗСУ.
   
Я понимаю этих людей. Мало кто может позволить себе потерять время, лишить семью дохода и вероятно умереть.

За эти риски государство обязано рассчитываться по рыночным ставкам.

К примеру, при условии оплаты за службу 800-1000 долларов в месяц и страховании жизни на миллион долларов, количество отказников было бы меньше.

А на голом патриотизме семью не прокормишь, увы.
на нулі так і є . І я радий,  що ти платиш військовим теж, хоч якась користь
   
служба має бути обов"язкова
Ну и как результат сейчас?

6 місяців - для всіх обов"язково, щоб навчитися елементарно поводитися зі зброєю
Классная идея! На полгода остановить всю работу в стране.
   
на нулі так і є . І я радий,  що ти платиш військовим теж, хоч якась користь

шкода лиш що від військових її немає. назвати просраний крим і мінські капітуляції - досягненням - і обрати дезертира і зрадника мамчура нардепом - це пояснити не можна. все нормально. це Україна

ви зацініть як вони нахально сказали - ми утримували армію з 1991 року - а в 2014 вони - ті хто не перебіг до ворога - нам сказали - ми не армія.  армії у вас немає. потім після підписання мінських капітуляції знову почалась історія ми армія і не просто ми армія а найбоєздатніша . але резульат все той же .

і головне - манюпаса це влаштовує . то таке і матиме м
   
250 тыщ - это 20 стрелковых дивизий. Куда их призывали? Тут столько частей нет
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G
tyv

Це всі любітєлі кварталу!
   
250 тыщ - это 20 стрелковых дивизий. Куда их призывали? Тут столько частей нет

так надсилають повістки з запасом знаючи що до військомату прийде кожен 20 а на медкомісію піде кожен 20 з тих хто прийде до військомату
   
Молодые ребята должны жить .Создавать семьи ,любить и быть любимыми .Жизнь дана одна и она дана не для того что бы люди убивали друг друга .  Никто не хочет отдавать жизнь в наше время за толсто жопых жирдеяв и за ихнее благополучие пусть сами берут вилы в руки и направляются в окопы .

18 летние парни только жизнь начинается,какой фронт какая  война ?! Либо сами идите в окопы и своих детей туда тяните ,либо рты свои закройте и чужих детей не трожьте.

Повна маячня . Шлях самурая -смерть .
   
Послушай поц ,я своих детей рожал и воспитывал не для того что бы они жизнь свою отдавали за таких глистов как ты и тебе подобным .Старый козёл встал с дивана взял ружьё и пошёл в окоп ,понял да ?  А то смотри разжирели суки на старости лет и учат других кому куда идти и что кому нужно делать.
Ніхто життя в строковій службі не забирає (30р).
   
так надсилають повістки з запасом знаючи що до військомату прийде кожен 20 а на медкомісію піде кожен 20 з тих хто прийде до військомату
Не хвилюйтеся.
Приходити будуть всі.
Облік відновлять.
   
250 тыщ - это 20 стрелковых дивизий. Куда их призывали? Тут столько частей нет

а їх не призивали, вони ухилились  :pooh_lol:

насправді кожної весни і осені у військкоматах заносять у призовники всіх хто не відслужив з 18 до 27
і зображують якісь рухи для того аби вони явились у військкомат
вони їм всі і не потрібні але ж ...
хтось ті рухи ігнорує, хтось навіть не помічає і не в курсі
але в статистику йдуть всі в графу "ухилились"
генерали можуть вражати звітами
   
Не хвилюйтеся.
Приходити будуть всі.
Облік відновлять.

ні. не приходитимуть.. р репутація. українські генерали себе дуже погано зарекомендували . немає перстижу. йдуть тільки заробітчани . і тільки з метою заробітчанствувати.
   
ні. не приходитимуть.. р репутація. українські генерали себе дуже погано зарекомендували . немає перстижу. йдуть тільки заробітчани . і тільки з метою заробітчанствувати.
Справа не генералах, до речі.
Комісари,які вміли і знали, - вже давно звільнилися, поставили нових з посвідченнями, серед них спроможних майже нема, але з них вимагати роботу не можна, вони вже недоторкані.
А чому відновлять - Закон такий.
   
Справа не генералах, до речі.
Комісари,які вміли і знали, - вже давно звільнилися, поставили нових з посвідченнями, серед них спроможних майже нема, але з них вимагати роботу не можна, вони вже недоторкані.
А чому відновлять - Закон такий.

справа саме в генерала. жодної виграної битви .  котли. крим .так престиж армії серед рекрутів не підняти .
   
справа саме в генерала. жодної виграної битви .  котли. крим .так престиж армії серед рекрутів не підняти .
Призовом займаються люди, які не приймали гроші за рішення по Криму.
Якщо Ви думаєте, що молодь цього не розуміє - Ви маєте помилку..
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

     Война мне всю душу изъела.
     За чей-то чужой интерес
     Стрелял я в мне близкое тело
     И грудью на брата лез.
     Я понял, что я - игрушка,
     В тылу же купцы да знать,
     И, твердо простившись с пушками,
     Решил лишь в стихах воевать.
     Я бросил мою винтовку,
     Купил себе "липу"(1), и вот
     С такою-то подготовкой
     Я встретил 17-ый год.

     Свобода взметнулась неистово.
     И в розово-смрадном огне
     Тогда над страною калифствовал
     Керенский на белом коне.
     Война "до конца", "до победы".
     И ту же сермяжную рать
     Прохвосты и дармоеды
     Сгоняли на фронт умирать.
     Но все же не взял я шпагу...
     Под грохот и рев мортир
     Другую явил я отвагу -
     Был первый в стране дезертир. (С. Есенин)
   
Призовом займаються люди, які не приймали гроші за рішення по Криму.
Якщо Ви думаєте, що молодь цього не розуміє - Ви маєте помилку..

бо вони н емали можливості брати гроші з апросер криму.вони мають можливості брати гроші в межах своїх порвноважень - не призивати призовника. і вони беруть . ))
Якщо Ви думаєте, що молодь цього не розуміє - Ви маєте помилку..
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

Привет тебе, жизни денница!
     Встаю, одеваюсь, иду.
     Дымком отдает росяница
     На яблонях белых в саду.
     Я думаю:
     Как прекрасна
     Земля
     И на ней человек.
     И сколько с войной несчастных
     Уродов теперь и калек!
     И сколько зарыто в ямах!
     И сколько зароют еще!
     И чувствую в скулах упрямых
     Жестокую судоргу щек.

     Нет, нет!
     Не пойду навеки!
     За то, что какая-то мразь
     Бросает солдату-калеке
     Пятак или гривенник в грязь.
    С.Есенин
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G
TC

Послушай поц ,я своих детей рожал и воспитывал не для того что бы они жизнь свою отдавали за таких глистов как ты и тебе подобным .Старый козёл встал с дивана взял ружьё и пошёл в окоп ,понял да ?  А то смотри разжирели суки на старости лет и учат других кому куда идти и что кому нужно делать.

Ты перестань п***а и тогда я, может быть, не буду тебя п***а
   
250 тыщ - это 20 стрелковых дивизий. Куда их призывали? Тут столько частей нет

Хороший воприс
   
з 2их 20 пхотних дивізій вдалось зібрати максимум неповний батальон )))
   
йдуть тільки заробітчани

Строковики багато не заробляють ...
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

в Турции проблему решили просто, пока в армии не отслужил загранпасспорт не получаешь
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

в Турции проблему решили просто, пока в армии не отслужил загранпасспорт не получаешь
   
Re: Від призову до ЗСУ ухилилися 245 тисяч осіб :-G

Поки синочки депутатів-міністрів-олігархів і т.п. не будуть служити нарівні зі звичайними громадянами, доки чиновники будуть нараховувати собі позахмарні зарплати та премії, доти призов буде сприйматися, як дискримінація громадян. Й доти від призову будуть бігати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія