Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко закликав Радбез ООН ввести миротворців на Запорізьку АЕС

Радбез ООН має ввести миротворців на Запорізьку АЕС, бо може статися катастрофа, вдесятеро більша за Чорнобильську. Про це сказав у ефірі британського телеканалу Sky News.
   
Это типа третья мировая?
   
Ну власне, ось і мета нашої гри із ЗАЕС.
Змусити кацапів залишити територію.
Навряд чи спрацює, але тиснути треба
   
піариться на рівному місці. Раша поставить вето. Радбез нічого не вирішує
   
хулу замісити третю світову, що дурному з горбка збігти, deGeneral
   
Ну власне, ось і мета нашої гри із ЗАЕС.
Змусити кацапів залишити територію.
Навряд чи спрацює, але тиснути треба

швидше налякати західного манюпаса
   
піариться на рівному місці. Раша поставить вето. Радбез нічого не вирішує
піариться чи ні я не знаю, проте чув, що він далі пропонує санкції, якщо не буде їхньої згоди
   
 :facepalm1:  как бы так еще подпрыгнуть что бы заметили
   
Порошенко куйні не запропонує. 
   
піариться чи ні я не знаю, проте чув, що він далі пропонує санкції, якщо не буде їхньої згоди

нехай пропонує...
а піаритись не злочин
політик має піаритись
   
:facepalm1:  как бы так еще подпрыгнуть что бы заметили
(tu)
   
:facepalm1:  как бы так еще подпрыгнуть что бы заметили

нормально для політика
   
:facepalm1:  как бы так еще подпрыгнуть что бы заметили

розкажіть це Sky News та купі інших закордонних каналів, які постійно беруть в Пороха інтерв'ю  :laugh:

як би так зробити, щоб в Україні нікого, крім зелених, не було, еге ж?
   
Порошенко куйні не запропонує.

Ну ідея сумнівна. Каци будуть стріляти по миротворцях і киздіти що то ми.
Всі розуміють і на то не підуть
   
Ну ідея сумнівна. Каци будуть стріляти по миротворцях і киздіти що то ми.
Всі розуміють і на то не підуть

а то миротворці не побачать, звідки летить, і США супутникові знімки не надішле,
але все одно на таке підуть, хоча пропонувати це треба і постійно
   
Ну ідея сумнівна. Каци будуть стріляти по миротворцях і киздіти що то ми.
Всі розуміють і на то не підуть

каци просто накладуть вето в радбезі
   
піариться на рівному місці. Раша поставить вето. Радбез нічого не вирішує
не просто піариться а дме в одну дудку з хуйлом, лякаючи захід катастрофою.
   
Не будет голубых касок на этой АЭС! Изначально понятно. Фактически это самопиар Порошенко.
   
каци просто накладуть вето в радбезі
Зайвий раз показати імпотентність Ліги Націй ООН через неправомірну присутність в Радбезі терористів теж корисно  :-)o 
   
каци просто накладуть вето в радбезі
якщо какци не погодяться то
див 02-42 сек
   
Зайвий раз показати імпотентність Ліги Націй ООН через неправомірну присутність в Радбезі терористів теж корисно  :-)o 
После войны место  постоянного члена Совбеза ООН должна занять Украина. С сохранением старого количества его постоянных членов.
   
піариться на рівному місці. Раша поставить вето. Радбез нічого не вирішує
Ну і їбанати ви зелені...
   
После войны место  постоянного члена Совбеза ООН должна занять Украина. С сохранением старого количества его постоянных членов.
після війни має бути засновано щось інше. оон має піти в небуття і не тільки тому, що вона є по суті імпотентом, а тому, що після війни будуть розроблені нові правила співіснування.
   
Ну ідея сумнівна. Каци будуть стріляти по миротворцях і киздіти що то ми.
Всі розуміють і на то не підуть
:facepalm1:
   
Чомусь думав, що в нього краща англійська...
   
не просто піариться а дме в одну дудку з хуйлом, лякаючи захід катастрофою.
Ще один їбанат...
   
Я розумію, чого хоче Порошенко - щоб ЗАЕС стала зоною, яка знаходиться під міжнародним контролем. Але, оскільки зробити це без згоди кацапів ніяк, він хоче зафіксувати кацапське вето як ще один доказ злочинних намірів кацапні.
Я не знаю, наскільки це виправдано - хіба в світі ще комусь щось не зрозуміло? Хоча, хз...
   
Зайвий раз показати імпотентність Ліги Націй ООН через неправомірну присутність в Радбезі терористів теж корисно  :-)o 
(tu)
   
Ну і їбанати ви зелені...

сам дурний  :beach:
   
сам дурний  :beach:
Молодець, сам зрозумів :D
   
Чомусь думав, що в нього краща англійська...
в тебе краща? :lol:
   
Молодець, сам зрозумів :D

Так я кросафчег  :super:
   
після війни має бути засновано щось інше. оон має піти в небуття і не тільки тому, що вона є по суті імпотентом, а тому, що після війни будуть розроблені нові правила співіснування.
Скорее ООН должно быть модернизировано, учитывая текущие реалии и потребности Мирового сообщества. Но Совбез сохранится и получит больше полномочий в применении военной силы. Будет разгружен от решения многочисленных гуманитарных и прочих проблем.
   
Як ми знаемо радбез ООН власне надішле тих же москалів, Петро повинен знати таке.
тому згоден що він просто пострибати хоче..
   
Як ми знаемо радбез ООН власне надішле тих же москалів, Петро повинен знати таке.
тому згоден що він просто пострибати хоче..

та хай стрибає шо шкода
   
Як ми знаемо радбез ООН власне надішле тих же москалів, Петро повинен знати таке.
тому згоден що він просто пострибати хоче..
крім того, це яби відбілює захоплення і легалізує окупацію.
   
Вже було :(

-------------------------------‐-----

https://www.bbc.com/ukrainian/news-russian-41281590

Развернуть миротворческую операцию ООН на Востоке Украины предложил украинский президент Петр Порошенко еще в марте 2015 года.

После подписания вторых Минских соглашений прекращения боевых действий так и не произошло.

Эту идею он тогда обсуждал с генсеком ООН, а впоследствии она была озвучена во время нескольких заседаний представителей "нормандской четверки".

Тема вновь обрела актуальность в 2016 году, о вооруженной миссии активно заговорили и в начале 2017 года. Озвучивались предложения и относительно миссии ООН, и относительно вооружения усиленной миссии ОБСЕ.

Недавно Петр Порошенко заявил, что будет поднимать вопрос о введении миротворческой миссии на Донбасс на ближайшей сессии Генассамблеи ООН в сентябре.

   
Молодець Петро! Послідовний!  [ua]
   
  Це той  раз коли б я  дуже прислухався до Петра Олексійовича.

Зеленський Кулеба вже діють чи ні? Воно зрозуміло що на радбезі заблокують, але саме -  робота для Ген асамблеї, і МАГАТЕ тут не буде стояти осторонь. Хоча навіть похій яке тамв тому МАГАТЕ буде "рєшєніє"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія