Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи хочете ви побачити на відео мармизу крокодила? :read:

ну так я - за!
   
Переглянув. Занадто, близько - з таким об'єктивом треба сідати далі. Для мене тема нецікава. Голос непаганий, але не дикторський і не захоплююче звучить - якось гіпнотизерськи.
   
т

та нє  :blush2:
крокодил якось покишо обійдецця, недокрис...
Хоча коли стояв в очєрєді за пропуском в АТО, то там ТАКА РУДЕНЬКА була координаторка, шо якось стримавсь шоб не загарчати стєхі :scenic:
алеж вкрокодила стразєків нє, тому він став сумний і бурчав шо "всє редиска"  :sad:
ніполучілось любві...
   
43 перегляди і лише я один підписався.
мдя, решті навіть тицнуть на кнопку "підписатись" - впадлу, при цьому не потрібно платити грошей із своєї кишені щоб допомогти ближньому.
тьху, ти б***ь, ну й народець
   
на хвупі щодня не менше трьох сотень  користувачів, якщо половина з них підпишеться на канал крокодайла і буде раз на пару діб кликать на рекламу на його відео, то крокодайл може собі спокійно існувати

таотож - ЛИШЕ 100 ПІДПИСОК, і крокодилові будуть платити за відео...
Хто любить зелену природу - нехай підпишецця, ато вкушу :)
   
Пельку стули! Ага...

++
   
таотож - ЛИШЕ 100 ПІДПИСОК, і крокодилові будуть платити за відео...
Хто любить зелену природу - нехай підпишецця, ато вкушу :)

ото ж і для цього навіть не потрібно діставати свою дорогоцінну кредитку із гаманця, просто тицнуть на кнопку

пс: крокоайл, а варіант репортажів з маріка чи он-лайн камери не розглядав, можливо таке зацікавить високоінтіліхтуальн у та вишукану публіку фупу?
   
Переглянув. Занадто, близько - з таким об'єктивом треба сідати далі. Для мене тема нецікава. Голос непаганий, але не дикторський і не захоплююче звучить - якось гіпнотизерськи.

Я нє волшебнік, я только учусь :)
Це фотокамера, яку я ставлю на ноутбук + на кілька кніжек, і не бачиш ітога поки не запишеш.
Я переїхав в Марік лише з ноутом. Фотокумеру б-у купив згодом. Довго настраївал, шоб хоч звук бил слишен.
Якшо канал монетизують - куплю відєорєгістратор з добрим расширєнієм і звуком. А покишо хз, чи буде цей канал грошів давати чи ні... 8-)
   
таотож - ЛИШЕ 100 ПІДПИСОК, і крокодилові будуть платити за відео...
Хто любить зелену природу - нехай підпишецця, ато вкушу :)

друга сторінка без посилання де та дурня на яку підписуватись тре  :(
хто ж так бізнес веде?
   
друга сторінка без посилання де та дурня на яку підписуватись тре  :(
хто ж так бізнес веде?
https://www.youtube.com/watch?v=yzR_yk4rhgE
тицнуть на кнопку - підписатись
   
Хєх... Мало покишо...
Та щє з камєрой нє освоїлся.
Голос - як в Джима Моррісона в останній рік (як каза Рей "я увідєл, что Джима оставіла жизенєнная сіла").

Колись крокодил мав класний голос. В 2002 році криса по телефону в його баритон закохалась.
В 2004 році крокодил зайшов в пєрвий попавшийся іздатєльство і начал грузіть рєдакторшу. Хоч вона і казала: "Ми такоє нє іздайом, це не мій профіль" - кроводил був красивий і журчав голосом... Редакторша сдалась, пообіцяла поговоріть с іздатєлєм і вже вечором дала згоду. Ось результат: http://bukva.ua/catalog/browse/264/1/27117  кнігу говнообложкой іспортілі, но важен факт))
А зараз крокодил в развалінах. Голоса майже немає. Можливо - восстановицця, можливо - ні. Рєшать вам...

9R3Epq8j2HE

подписалась

голос красивый, не скромничайте
   
Зелений, що в ютюбі Містер Х?
   
підписався  ;)
   
ото ж і для цього навіть не потрібно діставати свою дорогоцінну кредитку із гаманця, просто тицнуть на кнопку

пс: крокоайл, а варіант репортажів з маріка чи он-лайн камери не розглядав, можливо таке зацікавить високоінтіліхтуальн у та вишукану публіку фупу?

мож... але я розглядав можливісь шо крокодила вже підзабули та він підмочив свою репутацію.
Думав, так :) Прикормлюю котів, хотів зробити щє репортаж про котів Морєуплля :) Працююнад цим :)
Коти пихаті...
   
я вже 150 разів казав, продовжуй тему про ішака
   
Думав, так :) Прикормлюю котів, хотів зробити щє репортаж про котів Морєуплля :) Працююнад цим :)
Коти пихаті...


коти - безпрограшна тема завжди, коти в прифронтовому місті - окрема тема, як і тварини на передових позиціях. люди все ж більше люблять тварин, ніж собі подібних
   
ну от. вже 9 підписчиків.
треб ще із своїх інших аків підписатись
   
подписалась

голос красивый, не скромничайте

Ех Моллі...  8-)
Був колись орьол-мущіна
а тепер лише крокодил розвалений вщент...
Но поки шо надія є на старості лєт знов стати ссильним і дужим :) Бо хватіт болєть та бєзстразєкі, щє хоч разок погаримо :)
   
я вже 150 разів казав, продовжуй тему про ішака

угу, за півроку 9 підписок.
я сам охуїв.
ішака не буде, бо нікому непотрібен...
   
Качмаре, Шарику, ДЯКУЮ ЩИРО!!!
я найбільш інтересне припас собі, викладу потім, підписчікам... це поки баласт, шоб було :)
   
Я нє волшебнік, я только учусь :)
Це фотокамера, яку я ставлю на ноутбук + на кілька кніжек, і не бачиш ітога поки не запишеш.
Я переїхав в Марік лише з ноутом. Фотокумеру б-у купив згодом. Довго настраївал, шоб хоч звук бил слишен.
Якшо канал монетизують - куплю відєорєгістратор з добрим расширєнієм і звуком. А покишо хз, чи буде цей канал грошів давати чи ні... 8-)
Виставляй камеру на найбільший оптичний зум, це зменшить викривлення. Відеореєстратор гірше за фотоапарат.
   
пс: крокоайл, а варіант репортажів з маріка чи он-лайн камери не розглядав, можливо таке зацікавить високоінтіліхтуальн у та вишукану публіку фупу?

Теж така думка в голову прийшла. Репортажі з прифронтового міста. Про людей, про обстановку, про ціни і забезпечення, про настрої, про погоду нарешті. Тут навить "мармизу" показувати не тре... Головне - коментувати не занудно, а з фірмовим крокодилячим гумором.

коти - безпрограшна тема завжди, коти в прифронтовому місті - окрема тема, як і тварини на передових позиціях. люди все ж більше люблять тварин, ніж собі подібних

 :good:  Це взагалі бомбезна тема. Серіал коти Маріка, собаки Маріка, ворони Маріка, риби Маріка. І все на ютубу. Якщо прикольно зняти - перегляди набіжать.
   
я підписалася,але чому як містер х ?
   
Влом читати всі сторінки. Посилання вже є? Чи у приват роздають?
   
Влом читати всі сторінки. Посилання вже є? Чи у приват роздають?

Віє, ти ж моя любімая криса після Йож :)
Накогожти покинула крокодила?
Зачєм заміж?
Там нєхорошо, бо крокодилів нєт!
Вєрнісь, я всьопращу :)
   
е, е, Вийка вже мамка, няньче козака малого!  Гальмуй   :)
   
То в мене ж двоє діточок, воно тобі треба? :)
Лінк давай, зубатий!
   
То в мене ж двоє діточок, воно тобі треба? :)
Лінк давай, зубатий!

https://www.youtube.com/user/misterix1974
 :air_kiss:
   
Крокодил запише нові відео десь в вихідні.
Тре" відоспацця та поїхати штамб поставіть в міграционку.
Холодно тут - дрижаки запеклі, під благеньким одєялом холодноЮ тіки в штанях спати...
А потім, як викладу міфи,  заведу новий Плейліст "Похудєніє помєтоду Х...". Мені на мило багато спасибів находило - без дієт і іншого люде тєрялі кілограм 20.
Хоч свій центр відкривай...
Але... Мабуть буде як колись: обратілісь ко мнє Асоціація Канадскіх врачєй. Сказалі, шо мої статті - то бомба і хотєлі іспользовать в своєй полємікє на кафєдрє. Попросілі вислать мой сєртіфікат доктора. Когда оні узналі, шо я нє дохтор, і в мене срєднєє образованіє, стухлі вщєнт: "нам нізябез сєртіфіката". Так шо всє мої научниє откритія несертифіковані))))
   
бєзбумажкітибукашка ...
навіть якшо придумаєш ліки від раку.
сукі...
   
кроко,
кого ти зжер, шо морду заховав?
кого ти встидаєшся так, шо очі за окулярами закрив?
Соррі, +1:


Що це за нарокоманський бред?
   
кроко,
кого ти зжер, шо морду заховав?
кого ти встидаєшся так, шо очі за окулярами закрив?
Соррі, +1:



Та є об"єктивні причини :)

1. В Маріку я дуже схуд. А Говнокамера показує самоварну пику. Сором крокодилові ))
2. В масці можно нє бріцца)) Вкрокодила закінчилась пінка для гоління і тре" їхати її купляти кудись на центральнийринок. Мож і в АТБ знайду, но покишо там тіки находив бумагу для дупи, ополасківатєль для пащі та зубнупасту. От якшо поброюсь, підстрижусь, почистюсь - мо" зніму масоку. А поки я щє некрасивий ;)
   
Велике вам спасибі, рідні мої, вже ТРЕТИНА є нужних підписчєгів...
Спасаєте зелену природу :)
щастя вам :)
   
Народ, заходимо на канал:
https://www.youtube.com/user/misterix1974/videos

 вибираємо відео та підписуємось - підтримуємо живу природу, тобіш зєльоного крокодлила!  :kiss3:

нужно 100 підпісчєков, є 31...
   
хрррррррррррррр... хррррррррррррр... хр-хр... хррррррррррррррррр. ...

***крокодил спить***
   
Хі-хі! :gigi:

Кроко ми тебе лю! ;)
Тримайся і не розкисай! :shuffle:
   
Хі-хі! :gigi:

Кроко ми тебе лю! ;)
Тримайся і не розкисай! :shuffle:

 :-B

Блін, то того сонечка ждав, як сонечка... а як воно вилізло - спать мішае... Зйомна хата - інфєрно, занавєсок нєд, от воно і лізе в усі щєлі. Надо масоку для сну на мармизу купіть, АТО задрало світити прямо в носа :)
   
 :) я і на ішака восточного підписався, і на пахудєніє!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія