Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щодо кабінету військовозобов'язаного

Щодо кабінету військовозобов'язаного

Опитування
Ти плануєш реєструватись і оновлювати дані?
Всього проголосувало: 96
Так, буду оновлювати дані (живу в Україні)  51 
 
 53% 
Ні, не буду оновлювати дані (живу в Україні)  18 
 
 19% 
Так, буду оновлювати дані (не живу в Україні)  11 
 
 12% 
Ні, не буду оновлювати дані (не живу в Україні)  16 
 
 17% 




В ефірі «Радіо Свобода» заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко заявила, аби оновити дані, в е-кабінеті потрібно буде авторизуватися і заповнити необхідні «поля» в застосунку.

Вказати потрібно буде:

> номер телефону,
> електронну пошту,
> фактичну адресу проживання.

«Ми працюємо над тим, щоб в застосунку була доступна ця дуже проста і зручна функція – авторизуватися, заповнити ці три «поля» і отримати одразу інформацію з бази військовозобов’язаних «Оберіг», аби передивитися, які дані є по тобі в реєстрі», – сказала заступниця міністра оборони.

Як вважають у Міноборони, кількість військовозобов’язаних, які будуть користуватися цим функціоналом може досягати 70-80%.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Буду оновлювати, звісно, якщо це допоможе уникнути тих черг, буде супер. Бо я в них настоявся, воно мене харить.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Буду оновлювати

так. теж планую оновитись, але вже десь в липні... Як опцію - розглядаю варіант походу в ЦНАП але якщо там не буде черг ...
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

без нового влк всі ті оновлення до сраки.

шо ви там оновите ? новий е-мейл ? :lol:
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

без нового влк всі ті оновлення до сраки.
Після оновлення прийде запрошення на ВЛК...  :shuffle:
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Цікаво що тепер буде важливішим для ТЦК. Прописка чи адреса фактичного проживання. Тому що всіх хто мав підстави для відстрочки,типу багатодітних, інвалідів і т д футболили за місцем прописки
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

так. теж планую оновитись, але вже десь в липні... Як опцію - розглядаю варіант походу в ЦНАП але якщо там не буде черг ...
ашо саме плануєш оновити ? бо реєстрацюі потрібно оновити в 7и денний термін
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

без нового влк всі ті оновлення до сраки

без оновлення влк не буде, а буде штраф 20К  :gigi:
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

без оновлення влк не буде, а буде штраф 20К  :gigi:
ти не проходив влк після 22го ?
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

реєстрацюі потрібно оновити в 7и денний термін

це про шо мова взагалі?
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

це про шо мова взагалі?
подивився айпіку і зрозумів шо ти тупо троль)
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

ти тупо троль)

какіє тваі даказатєльства?  B-)
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

без нового влк всі ті оновлення до сраки.

шо ви там оновите ? новий е-мейл ? :lol:

У иене свіжа
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Не можу голосувати. Живу в Україні, буду оновлювати, та скоріш за все проходити ВЛК. Реєструвати кабінет не планую.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Серед тих хто збирається оновлювати ще важливий поділ чи мають вони бронь, інвалідність чи іншу відстрочку. Бо для цих категорій не оновлювати дані немає жодної причини
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Серед тих хто збирається оновлювати ще важливий поділ чи мають вони бронь, інвалідність чи іншу відстрочку. Бо для цих категорій не оновлювати дані немає жодної причини

там ж взагалі похер шо у тебе, влк в будь-якому разі, оновлене з 2022.
   
потрібно буде авторизуватися

Питання: ЯК?

Якщо нема ні біометричного паспорту, ні українського номеру телефона, ні номера платнила податків.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Питання: ЯК?

Якщо нема ні біометричного паспорту, ні українського номеру телефона, ні номера платнила податків.
по е-мейлу  :gigi:
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Питання: ЯК?

Якщо нема ні біометричного паспорту, ні українського номеру телефона, ні номера платнила податків.
Проблеми ухилянтів не хвилюють Краків.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного
TC

Так, буду оновлювати дані (не живу в Україні)
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного
TC

Серед тих хто збирається оновлювати ще важливий поділ чи мають вони бронь, інвалідність чи іншу відстрочку. Бо для цих категорій не оновлювати дані немає жодної причини

Не оновлювати данні - це правопорушення.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Так, буду оновлювати дані (не живу в Україні) (сїбався під час війни)
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Не оновлювати данні - це правопорушення.

ти їх не оновлював останні 5ть років, порушник-ухилянт
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

але вже десь в липні.


здається, строк (від 18 травня) 60 днів.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

десь в липні.

Десь так ...
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

А если снят с учета (выехал на пмж 20 лет назад). Двнные нужно обновлять, или вообще есть что обновлять?
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

А если снят с учета (выехал на пмж 20 лет назад). Двнные нужно обновлять, или вообще есть что обновлять?

«Знятий з військового обліку» це тимчасове поняття та воно не означає звільнення від статусу військовозобов’язаного. Після зняття з військового обліку військовозобов’язаний продовжує виконувати обовʼязки військового обліку (проходження ВЛК, оновлення військово-облікових даних, повідомлення ТЦК та СП про зміну місця проживання тощо) та повинен стати на військовий облік в іншому органі, до прикладу в ТЦК та СП іншої області або ж в консульстві України в іншій країні.

   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

А если снят с учета (выехал на пмж 20 лет назад). Двнные нужно обновлять, или вообще есть что обновлять?

Знятий чи виключений?
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

А если снят с учета (выехал на пмж 20 лет назад). Двнные нужно обновлять, или вообще есть что обновлять?

Тебе виключили, якщо пройшов усю процедуру повністю, ти же мав знятися з обліку
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Тебе виключили, якщо пройшов усю процедуру повністю, ти же мав знятися з обліку

Наверное исключили. Военный билет забрали. Процедуру прошел полностью,  стою на постоянном консульском учете.

Видимо, обновить мне нечего.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Тебе виключили, якщо пройшов усю процедуру повністю, ти же мав знятися з обліку
Ніт. Зняття і виключення - різні речі. Знявся - все одно військовозобов'язаний. Виключення тільки після відмови від громадянства, а цю лавку зараз прикрито
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Якщо громадянство не втратив, то з обліку не виключають.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Наверное исключили. Военный билет забрали. Процедуру прошел полностью,  стою на постоянном консульском учете.

Видимо, обновить мне нечего.

Ну ось, стоячи на консульському обліку, все одно треба оновити серед іншого дані місця проживання за кордоном. Зняття з обліку не позбавляє статусу військовозобов'язаного: мобілізації підлягають усі громадяни України, в тому числі за кордоном, яких не виключено з обліку (частіше за все стан здоров'я чи вік)
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Ну ось, стоячи на консульському обліку, все одно треба оновити серед іншого дані місця проживання за кордоном. Зняття з обліку не позбавляє статусу військовозобов'язаного: мобілізації підлягають усі громадяни України, в тому числі за кордоном, яких не виключено з обліку (частіше за все стан здоров'я чи вік)

Понял, ну прсмотрим что за кабинет нам запилят и что я в нем обновлю. Данные о проживании я и так я в консульстве обновляю (приглашения на выборы шлют и тд)
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Понял, ну прсмотрим что за кабинет нам запилят и что я в нем обновлю. Данные о проживании я и так я в консульстве обновляю (приглашения на выборы шлют и тд)

Ти виключений з обліку якщо навіть військовий квиток забрали. Відновлення на обліку тільки за власного бажання. Я б порадив ніякий кабінет не створювати чи дуже уважно читати умови створення аккаунта, бо може бути мілким шрифтом «створюючи аккаунт я погоджуюсь на всі умови і добровільне відновлення на обліку якщо тцк вважатиме за доцільне». Але роби як сам знаєш.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Наверное исключили. Военный билет забрали. Процедуру прошел полностью,  стою на постоянном консульском учете.

Видимо, обновить мне нечего.

Тоді ти не підлягаєш мобілізації, нема що обліковувати
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Ти виключений з обліку якщо навіть військовий квиток забрали. Відновлення на обліку тільки за власного бажання. Я б порадив ніякий кабінет не створювати чи дуже уважно читати умови створення аккаунта, бо може бути мілким шрифтом «створюючи аккаунт я погоджуюсь на всі умови і добровільне відновлення на обліку якщо тцк вважатиме за доцільне». Але роби як сам знаєш.

Читаємо все уважно:

Хто підлягає виключенню з військового обліку

Важливо не плутати виключення зі зняттям з військового обліку. Зняття є тимчасовою мірою, якщо чоловік змінює місце прописки, місце проживання, виїжджає за кордон або відбуває покарання за нетяжкий злочин. Після нього військовозобов'язаний стає на військовий облік повторно. Після виключення з військового обліку чоловік перестає бути військовозобов'язаним чи резервістом.

Виключеними з військового обліку можуть бути такі військовозобов'язані:

    хто раніше був засуджений до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину;
    хто за станом здоров’я визнаний непридатними до військової служби у воєнний стан із виключенням з військового обліку;
    хто досяг граничного віку перебування у запасі;
    призвані чи прийняті на військову службу;
    ті, що проходять військову службу (навчання) у вищих військових закладах освіти і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти;
    військовослужбовців чи військовозобов'язаних, які померли;
    хто відмовився від українського громадянства і покинув Україну.

Важливо зазначити, що виїзд за кордон терміном більше ніж на 3 місяці передбачає зняття з військового обліку у ТЦК за місцем проживання та постановку на консульський облік та військовий облік у дипустановах України. Такі чоловіки не виключаються з військового обліку.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Тоді ти не підлягаєш мобілізації, нема що обліковувати

Див. вище мою відповідь
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Читаємо все уважно:

Хто підлягає виключенню з військового обліку

Важливо не плутати виключення зі зняттям з військового обліку. Зняття є тимчасовою мірою, якщо чоловік змінює місце прописки, місце проживання, виїжджає за кордон або відбуває покарання за нетяжкий злочин. Після нього військовозобов'язаний стає на військовий облік повторно. Після виключення з військового обліку чоловік перестає бути військовозобов'язаним чи резервістом.

Виключеними з військового обліку можуть бути такі військовозобов'язані:

    хто раніше був засуджений до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину;
    хто за станом здоров’я визнаний непридатними до військової служби у воєнний стан із виключенням з військового обліку;
    хто досяг граничного віку перебування у запасі;
    призвані чи прийняті на військову службу;
    ті, що проходять військову службу (навчання) у вищих військових закладах освіти і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти;
    військовослужбовців чи військовозобов'язаних, які померли;
    хто відмовився від українського громадянства і покинув Україну.

Важливо зазначити, що виїзд за кордон терміном більше ніж на 3 місяці передбачає зняття з військового обліку у ТЦК за місцем проживання та постановку на консульський облік та військовий облік у дипустановах України. Такі чоловіки не виключаються з військового обліку.


Він не підлягає мобілізації, не плутай людину:

Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які постійно проживають за кордоном можуть виїжджати за наявності відповідних відміток в паспортному документі, згідно ст. 4 ЗУ «Про порядок виїзду з України і в’їзду гр. України» якими  можуть бути:

для осіб які виїжджають вперше – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання;

для осіб, які постійно проживають за кордоном – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання та відмітка (штамп) про взяття на постійний консульський облік у закордонній дипломатичній установі України або перебування такого громадянина на постійному консульському обліку підтверджується довідкою про перебування на консульському обліку, яка формується з використанням засобів відомчої інформаційної системи Міністерства закордонних справу України.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Стаття 36 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" встановлює, що військовий облік громадян України, які постійно проживають за кордоном, не ведеться, а щодо громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном - у порядку визначеному Урядом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія