Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

мене вчили

Re: мене вчили

Це ти поясни, що ти тут написав?
Це ти топиш за куйла, тіпа нічого страшного?


я топлю за Україну

а ви топите за хорошого пана. бо вам здається що пан буде годувати і по загривку чухати

якщо думати головою а не сракою, то ніяких сценаріїв розвитку України у стані війни із Росією не існує.  не варіанти, а в принципі їх не існує.
   
Re: мене вчили

=========================
Вали до свого х...йла!

в тебе проблеми? хочеш поговорити?
   
Re: мене вчили

я топлю за Україну

а ви топите за хорошого пана. бо вам здається що пан буде годувати і по загривку чухати

якщо думати головою а не сракою, то ніяких сценаріїв розвитку України у стані війни із Росією не існує.  не варіанти, а в принципі їх не існує.

ну не знаю.. я на форумі бачив тези про українські танки на вулицях москви
   
Re: мене вчили

ну не знаю.. я на форумі бачив тези про українські танки на вулицях москви



а це ж те що я писав про "позітівноє мишлєніє"

щоб бути патріотом треба молоти всяку слюняву маячню в максимально ейфоричному стилі.  про близьку перемогу і повержених ворогів. ми розгромимо москалів і вступимо в ЄС а вдячні німці нам випишуть стопіццот мільярдів євро однією купюрою, на які ми відбудуємо щасливе життя для неньки України.

це типу ти у власній дурній голові будуєш абсолютно нереальні сценарії бо таким чином любиш Україну. чим більше на них будеш надрочувати тим швидше вони реалізуються.
   
Re: мене вчили

я топлю за Україну
Ви топите за під-російську Україну.
Але на таку йухню вже й порядні узбеки не ведуться!
   
Re: мене вчили

а опиши детальніше негативний сценарій

із Москви заборонятимуть поважати права людей, суди реформувати чи економіку стимулювати?

Поедь в Белорусь спроси что они думают о стимуляциях экономики, реформах судов и праве человека  :gigi:
   
Re: мене вчили

Дэниел Канеман "Думай медленно, решай быстро".
   
Re: мене вчили

а це ж те що я писав про "позітівноє мишлєніє"

щоб бути патріотом треба молоти всяку слюняву маячню в максимально ейфоричному стилі.  про близьку перемогу і повержених ворогів. ми розгромимо москалів і вступимо в ЄС а вдячні німці нам випишуть стопіццот мільярдів євро однією купюрою, на які ми відбудуємо щасливе життя для неньки України.

це типу ти у власній дурній голові будуєш абсолютно нереальні сценарії бо таким чином любиш Україну. чим більше на них будеш надрочувати тим швидше вони реалізуються.

я десь чув таке у мотиваційних тренінгів...
   
Re: мене вчили

я десь чув таке у мотиваційних тренінгів...
це було до "депресії" чи після? ;)
   
Re: мене вчили

це було до "депресії" чи після? ;)

то суттєво?
   
Re: мене вчили

я десь чув таке у мотиваційних тренінгів...

та це стандарт

   
Re: мене вчили

то суттєво?
то цікаво :)
   
Re: мене вчили

Але:

   
Re: мене вчили

та це стандарт

https://www.youtube.com/watch?v=3OFKy_qfBoY

ті персонажі мене нервують... але вони ж заробляють. і причому нехило. але я не знаю нікого (нє одного знаю), хто на таке ходить
   
Re: мене вчили

Панове, хочу прояснити ситуацію. ТС - хуйло, і натякає що в України нема шансів, і треба йти на поклон до царя. Можливо, якби Росія не була фашистською державою, можна було б йти на зближення, бо до демократичної держави не треба йти на поклон. А так, це буде тюрма, багато росіян намагається вже виїхати або робить запасні аеродроми.
проблема в том что у нас нет альтернативы Европе
очень хотелось бы выбора, но его нет
для того предложить жить как они расея должна показать витрину
типа хотите жить так как мы - идите к нам
а там всего 2 города Москва и Питер - ВСЁ
это вся расея, вся страна работает на них
и мы будем если там окажемся
сунь нос за - одно говно
я не говорю что у нас лучше, я говорю что в Европе лучше
я говорю что те страны которые в начале оторвались от расейской сиськи живут нормально
возьмите румын например
поэтому в данном  случае идите на хуй со своими 95%
   
Re: мене вчили
U2

ти реально гониш...

але правий в тому, що запасні аеродроми ніколи не завадять

скажемо так, я не розумію що ти маєш на увазі під  поняттям тюрма в росії, але концепція армовіру не набагато менше обмежувала посполитих (принаймі тих, які декларували себе українцями в розумінні прихильники певної політсили ). тому я реально за демократію, але таку демократію, де вплив охлосу зведений до мінімуму і де вулиця не вказує владі що робити. вулиця повинна бути на вулиці, або бухати в барах, а не пхатися в управління.
інше питання що сама система влади в нас побудована таким чином що не може бути саморегульована і потребує ручного управління і нагрузів начальників.  я тільки за те, щоб то змінити. але форумний контингент того не сприймає.  йому так само треба царя.

1.Прутся в управление, ибо негде себя применить больше.
2. В управлении покупают должности для тупых недорослей, или шоб подлохматиться.
3. Система власти не работает на автомате - человеческий фактор.
4. При таких шансах банан, ананас, яблоко должны сами залезать тебе в рот.
   
Re: мене вчили

проблема в том что у нас нет альтернативы Европе
очень хотелось бы выбора, но его нет
для того предложить жить как они расея должна показать витрину
типа хотите жить так как мы - идите к нам
а там всего 2 города Москва и Питер - ВСЁ
это вся расея, вся страна работает на них
и мы будем если там окажемся
сунь нос за - одно говно
я не говорю что у нас лучше, я говорю что в Европе лучше
я говорю что те страны которые в начале оторвались от расейской сиськи живут нормально
возьмите румын например
поэтому в данном  случае идите на (x) со своими 95%


а що значить окажемся там?

до речі, навіть коли всі "билі там", то дуже по різному жили Естонія і Україна наприклад.

чому так?
   
Re: мене вчили
U2

хм... перфекціонізм?  а ти стикався з ситуаціями, коли начальник ізза непоставленої коми міг півдня дрючити?

Вот это и есть - человеческий фактор в управлении.
   
Re: мене вчили

популярна у манюпасів теорія "позітівного мишлєнія" - шарлатанство.  мислення має бути раціональним а не позитивним чи негативним.  тобто треба максимально реалістично сприймати дійсність, уникаючи її спотворення надмірним оптимізмом або песимізмом.
...зразу видно ветеринара трієчника...тобі в голову навіть не приходить, що є люди, які  цю дійсність змінюють, а не рахують на рахівниці всі за та проти...совок завжди залишається совком...:)))
   
Re: мене вчили
U2

а що значить окажемся там?

до речі, навіть коли всі "билі там", то дуже по різному жили Естонія і Україна наприклад.

чому так?

Национальный вопрос. В Украине - так же.
   
Re: мене вчили

...зразу видно ветеринара трієчника...тобі в голову навіть не приходить, що є люди, які  цю дійсність змінюють, а не рахують на рахівниці всі за та проти...совок завжди залишається совком...:)))


 :lol:


хотіли ілюстрацію?   от вона перед вами
   
Re: мене вчили

   
Re: мене вчили

1.Прутся в управление, ибо негде себя применить больше.
2. В управлении покупают должности для тупых недорослей, или шоб подлохматиться.
3. Система власти не работает на автомате - человеческий фактор.
4. При таких шансах банан, ананас, яблоко должны сами залезать тебе в рот.

ну повністю но автомату ти не зведеш звичайно, але повинна бути така система противаг, щоб людський /партійний фактор нівелювався. в україні я такого не бачу... навіть спрроб.

   
Re: мене вчили

...зразу видно ветеринара трієчника...тобі в голову навіть не приходить, що є люди, які  цю дійсність змінюють, а не рахують на рахівниці всі за та проти...совок завжди залишається совком...:)))

щоб змінювати дійсність треба скіли... а то інаше виходить

невже тут хтось реально вірить про українські танки в москві?
   
Re: мене вчили

щоб змінювати дійсність треба скіли... а то інаше виходить
... бачу у тебе ці скіли є....:)))
   
Re: мене вчили

... бачу у тебе ці скіли є....:)))

твоє твердження пахне гумільовщиною
   
Re: мене вчили

швидше селюковщиною  :laugh:
   
Re: мене вчили

швидше селюковщиною  :laugh:
... ти знавець на цьому...як твоє село називається...:)))
   
Re: мене вчили

твоє твердження пахне гумільовщиною
... москалі завжди тягнуть своє...:)))
   
Re: мене вчили

... ти знавець на цьому...як твоє село називається...:)))
ну по-перше не село, а кишлак... :)
   
Re: мене вчили

... ти знавець на цьому...як твоє село називається...:)))


я не такий багатий  8-)
   
Re: мене вчили
U2

ну повністю но автомату ти не зведеш звичайно, але повинна бути така система противаг, щоб людський /партійний фактор нівелювався. в україні я такого не бачу... навіть спрроб.


Вот когда специалист, начальник и интеллигент будут в одном лице - вот тогда мы все вместе скажем ему спасибо!. (Ц) поищи в нете оригинал.
   
Re: мене вчили

Вот когда специалист, начальник и интеллигент будут в одном лице - вот тогда мы все вместе скажем ему спасибо!. (Ц) поищи в нете оригинал.

невже марк твен?

   
Re: мене вчили

кароче...
з україни будують не демократію, а антиросію.
   
Re: мене вчили
U2

невже марк твен?

Не, шоб убедиться в точности фразы.
   
Re: мене вчили

когда специалист, начальник и интеллигент будут в одном лице


жванецкий однако...

тоже сатирик
   
Re: мене вчили
U2

кароче...
з україни будують не демократію, а антиросію.

Не. Russia-stile в феодализме.
   
Re: мене вчили

Хтось навчається сам, з допомогою. А когось навчають. Так було ще 30 років назад. Інтернету тоді не було. Книжки та підручники.
   
Re: мене вчили

Хтось навчається сам, з допомогою. А когось навчають. Так було ще 30 років назад. Інтернету тоді не було. Книжки та підручники.

і джерела. 
трактати класиків...  але окрам ніцше і макіавелі (ну і частково гумільова) гуг нічого не цікаво  пересічному посполитому... хто хоч одну сторінку з гегеля прочитав... а хоч би лейбніца
   
Re: мене вчили
U2

і джерела. 
трактати класиків...  але окрам ніцше і макіавелі (ну і частково гумільова) гуг нічого не цікаво  пересічному посполитому... хто хоч одну сторінку з гегеля прочитав... а хоч би лейбніца

Пэрэсичного посполытого заботит пэрэсичный вопрос - такой же, какой заботил Шуру Балаганова - как снискать хлеб насущный.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія