Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Знакомый с семьёй укололись двумя дозами файзера, и кто то из них другой вакциной. Заболел ребёнок( взрослый) и мама, дельта, температура и ломка, но один день, глава семьи не заболел. Вакцинацию глава семьи переносил тяжело, пару дней.
   
Re: короновірус в Україні

Великобританія.

За січень 2021 захворіло 1 297 163 померло 32 539  (2.5% від захворілих)
за останній місяць (15 серпня-15 вересня) відповідно 1 049 725 і 3 706 (0.35% від захворілих)

Думайтє самі, рєшайтє самі (С)
 
 :)
   
Re: короновірус в Україні
Via

Нема звичайно, як і корони. То все вигадка жидорептилоїдів.

А якщо спитати у гугла "how effective covid vaccines against delta"
Від вас не дочекаєшся, спитала таки у Гугла, Діла робить.

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, мутації
Ціна (грн.)
1350
Термін
24 (30) год.
   
Re: короновірус в Україні

після останньої вакцинації. Щеплена країна має 6 місяців тиши. Аж раптом вибухає.

Так вакцинація може і півроку тривати.
А чого не вибухає кором або дифтерією?
   
Re: короновірус в Україні
Via

А тепер у вас знову спитаю - а що там в поліклініках, роблять таке? Чи тільки в Ділі і Сінево за 50 доларів?
   
Re: короновірус в Україні
Via

Вія, іди на хер з цієї гілки, у тебе своя є, щоб тролити.
Що за хамство?
Підозрюю у себе Дельту, бажаю потрапити в офіційну статистику.
Мені треба Ділі 50 доларів за тест заплатити чи в поліклініках таке є також безкоштовно вже?
Дуже чекаю відповіді по темі.
   
Re: короновірус в Україні

ще одна мала температурить. Чи зробити тест для приколу? Погіршимо статистику.
   
Re: короновірус в Україні

А тепер у вас знову спитаю - а що там в поліклініках, роблять таке? Чи тільки в Ділі і Сінево за 50 доларів?
Вия, если есть симптомы, то тест бесплатно в поликлинике.
   
Re: короновірус в Україні

Що за хамство?
Підозрюю у себе Дельту, бажаю потрапити в офіційну статистику.
Мені треба Ділі 50 доларів за тест заплатити чи в поліклініках таке є також безкоштовно вже?
Дуже чекаю відповіді по темі.
блин, ну зачем вам дельта/не дельта. сделайте самый обычный пцр на корону
   
Re: короновірус в Україні
Via

блин, ну зачем вам дельта/не дельта. сделайте самый обычный пцр на корону
І що це дасть? У мене нема старого штамму, а є новий Дельта. Його тест не покаже.
Розгорнутий тест на 6 штаммів роблять в Ділі за 50 доларів.
Тому питаю знавців, коли він буде в поліклініках безкоштовно. Підозрюю, що ніколи або через 5 років
   
Re: короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

І що це дасть? У мене нема старого штамму, а є новий Дельта. Його тест не покаже.
Розгорнутий тест на 6 штаммів роблять в Ділі за 50 доларів.
Тому питаю знавців, коли він буде в поліклініках безкоштовно. Підозрюю, що ніколи або через 5 років
хорошо, вы сделали. у вас дельта. что дальше. что это изменит. ну ведь вообще ничего
   
Re: короновірус в Україні

І що це дасть? У мене нема старого штамму, а є новий Дельта. Його тест не покаже.
Розгорнутий тест на 6 штаммів роблять в Ділі за 50 доларів.
Тому питаю знавців, коли він буде в поліклініках безкоштовно. Підозрюю, що ніколи або через 5 років

Саме на дельту роблять лише для визначення штаму, конкретно для хворого окремо не будуть робити.
   
Re: короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні
Via

хорошо, вы сделали. у вас дельта. что дальше. что это изменит. ну ведь вообще ничего
Я буду знати, що вже перехворіла і ніяка вакцинація мені вже не потрібна.
   
Re: короновірус в Україні

Що за хамство?
Підозрюю у себе Дельту, бажаю потрапити в офіційну статистику.
Мені треба Ділі 50 доларів за тест заплатити чи в поліклініках таке є також безкоштовно вже?
Дуже чекаю відповіді по темі.

За спрямуванням сімейного лікаря зроблять, але за гроші може бути швидше
   
Re: короновірус в Україні
Via

Саме на дельту роблять лише для визначення штаму, конкретно для хворого окремо не будуть робити.
А для кого тоді роблять, для поліклініки? А хворим не говорять?
   
Re: короновірус в Україні

Я буду знати, що вже перехворіла і ніяка вакцинація мені вже не потрібна.

Ну конкретно тобі вже пізно вакцинуватися, якщо вже є симптоми. І якщо легко перенесеш, звісно, тобі пощастило. А якщо ні, ну що поробиш, це було твоє рішення.
   
Re: короновірус в Україні

А для кого тоді роблять, для поліклініки? А хворим не говорять?

Роблять ПЛР для визначення саме коронавірусу, не штаму. На штам роблять спеціалізовані лабораторії для визначення того, який штам зараз поширюється, у них свої графіки пробовідбору.
   
Re: короновірус в Україні
Via

За спрямуванням сімейного лікаря зроблять, але за гроші може бути швидше
Мені швидше не треба, мені дешевше треба, в ідеалі безкоштовно.
Тобто теоретично розгорнуті тести на штамми корони державою закуплені і в поліклініках є?
   
Re: короновірус в Україні

Тобто теоретично розгорнуті тести на штамми корони державою закуплені і в поліклініках є?
:laugh:
   
Re: короновірус в Україні

Мені швидше не треба, мені дешевше треба, в ідеалі безкоштовно.
Тобто теоретично розгорнуті тести на штамми корони державою закуплені і в поліклініках є?

На штами немає. На сам коронавірус є. Але не хвилюйся, дельта зараз найпоширеніша, так що вірогідність саме дельти дуже висока.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Ну конкретно тобі вже пізно вакцинуватися, якщо вже є симптоми. І якщо легко перенесеш, звісно, тобі пощастило. А якщо ні, ну що поробиш, це було твоє рішення.
От і я про це, вакцинуватися пізно. А як бути з сертифікатом вакцинації? Добре, що я не вчитель.
   
Re: короновірус в Україні

От і я про це, вакцинуватися пізно. А як бути з сертифікатом вакцинації? Добре, що я не вчитель.

Тобі дадуть довідку, що ти перехворіла, це дасть тобі півроку, що можна не вакцинуватися.
   
Re: короновірус в Україні
Via

На штами немає. На сам коронавірус є. Але не хвилюйся, дельта зараз найпоширеніша, так що вірогідність саме дельти дуже висока.
Нема слів. Моя нервова система це не витримує, бо рівень абсурду зашкалює і від тестування, і від вакцинування - все через жопу :(
   
Re: короновірус в Україні
Via

Тобі дадуть довідку, що ти перехворіла, це дасть тобі півроку, що можна не вакцинуватися.
Зрозуміла, дякую.
   
Re: короновірус в Україні

Зрозуміла, дякую.

Без тесту довідку на КОВІД не дадуть. І будь уважна щодо симптомів, бо пневмонія легко починається з ковідом.
   
Re: короновірус в Україні

У невакцинованих дорослих у 17 разів більше шансів потрапити до лікарні з COVID-19, ніж у повністю щеплених, а серед тих щеплених, у кого коронавірус все ж таки "пробив" захист і призвів до хвороби, переважна більшість – люди похилого віку з декількома серйозними супутніми захворюваннями. Про це із посиланням на звіти CDC пише CNN.


Станом на 30 серпня 2021 року Центри з контролю і профілактики захворювань США (CDC) отримали повідомлення про майже 13 000 важких випадків "проривної" інфекції серед повністю щеплених, які призвели до госпіталізації або смерті.

Це серед понад 173 000 000 осіб, повністю вакцинованих у США.

CDC пише, що ~70% "проривних" випадків із госпіталізацією доводилося на людей 65 років і старше, і близько 87% таких випадків, які призвели до смерті, – також у цій віковій групі.


Показати зображення...
Серед вакцинованих дорослих із серйозними захворюваннями, які потрапили до лікарні з ковідом, середній вік був 73 роки, причому ~71% із них мали три або більше основних "обтяжуючих" здоров'я станів – діабет, серцево-судинні захворювання, аутоімунні стани та інше.

"Ці випадки надзвичайно рідкісні, але вони стають частішими в міру появи нових штамів і після більшої кількості часу з моменту вакцинації", – сказав доцент кардіології Єльської школи медицини доктор Хьон Чун.


Його з колегами дослідження до приходу дельта-штаму показало, що середній вік людей із важким ковідом був 80 років, понад половина з них мали надлишкову вагу, більшість – страждали серцево-судинними захворюваннями, половина – захворюванням легенів, половина хворіла на діабет.

CDC пише: невакциновані пацієнти з ковідом у лікарні мали середній вік 59 років, і близько 56% із них – три або більше обтяжуючих стани.

У Центрах зазначають: ризик госпіталізації вище для нещеплених у всіх вікових групах, але розрив у ризиках особливо великий серед дорослих до 50 років.

Станом на 1 липня в 13 досліджених штатах США було провакциновано повністю 46,8% ,частково 54.4% (тобто людей з частковою вакцинацією на 1,07. 2021 року було 7,6%) Вакцинація почалась десь з початку, повторна з початку лютого. Значить в середньому за півроку в отримали дві порції 21% вакцинованих ,жодної 72,8% і 6,2% було частково вакциновано на якусь середню дату. Ті ж показники серед госпіталізованих складають відповідно 4,0%, 87% 9,5-11%(коли скласти відсотки потрпивших в лікарні на діаграмі виходить 101,5%). Крім того треба врахувати що десь половина захворівших в першому півріччі США припадає на перші півтора місяці. На кінець цього періоду кількість повторно вакцинованих досягла 4,2%. а в середньому ледь дотягувала 1,5 % а в той період коли хворіла друга половина американців склала 23%, тобто в середньому для двох періодів склала 12%. Тобто дослідження підтверджують ймовірність попадання в госпіталь для невакцинованих та неповністю вакцинованих однакова і не більш як в 2,5-3 рази вища порівняно з повністю вакцинованими.
Точніше порахувати не зміг тому що не було даних про госпіталізованих в США за перше півріччя по місяцях. Екстраполював через кількість перехворівших. Якщо щось не так прошу поправити.

Останнє редагування: 16 вересня 2021 10:54:34 від Cталкер
   
Re: короновірус в Україні

Станом на 1 липня в 13 досліджених штатах США було провакциновано повністю 46,8% ,частково 54.4% (тобто людей з частковою вакцинацією на 1,07. 2021 року було 7,6%) Вакцинація почалась десь з початку, повторна з початку лютого. Значить в середньому за півроку в отримали дві порції 21% вакцинованих ,жодної 72,8% і 6,2% було частково вакциновано на якусь середню дату. Ті ж показники серед госпіталізованих складають відповідно 4,0%, 87% 9,5-11%(коли скласти відсотки потрпивших в лікарні на діаграмі виходить 101,5%). Крім того треба врахувати що десь половина захворівших в першому півріччі США припадає на перші півтора місяці. На кінець цього періоду кількість повторно вакцинованих досягла 4,2%. а в середньому ледь дотягувала 1,5 % а в той період коли хворіла друга половина американців склала 23%, тобто в середньому для двох періодів склала 12%. Тобто дослідження підтверджують ймовірність попадання в госпіталь для невакцинованих та неповністю вакцинованих однакова і не більш як в 2,5-3 рази вища порівняно з повністю вакцинованими.
Точніше порахувати не зміг тому що не було даних про госпіталізованих в США за перше півріччя по місяцях. Екстраполював через кількість перехворівших. Якщо щось не так прошу поправити.

Однакова чи 2,5-3 рази вища, ти вже якось визначся  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

Я буду знати, що вже перехворіла і ніяка вакцинація мені вже не потрібна.
:weep:  :weep:  :weep:
   
Re: короновірус в Україні

:weep:  :weep:  :weep:

Бачиш, які антиваксери хитрі, сподіваються перехворіти без ускладнень  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

https://apostrophe.ua/article/zdorovie/2021-09-09/ne-tolko-kovid-ukrainu-atakuyut-tri-sereznyih-shtamma-grippa/41670
хм, може малих грип косить?

Мої діти перехворіли на ГРЗ і ми з жінкою також. Форма досить легка, спочатку нежить, в дітей невисока температура день-два, потім горло і дехто трохи покашляв. Ні на грип ні на ковід не подібно. Якийсь сезонний вірус швидше за все. В школі в них відсутні десь третина класу через хворобу.
   
Re: короновірус в Україні

Нема слів. Моя нервова система це не витримує, бо рівень абсурду зашкалює і від тестування, і від вакцинування - все через жопу :(

от самой болячки ковид не зашкаливает? слышали про такую херню когда либо раньше? за все годы пока ходите по планете земля?

это когда ни таблетки нет от нее, ни укола. и дальше как повезет

Ну хорошо... все кругом дураки, вы Вия умная... есть предложения? предлагайте. тесты делают, вакцины делают на каждом углу. на  каждом же углу просят одевать маски и не шарахаться по возможности большими коллективами.
предлагаете каждому делать тест на все существующие штамы? стоколь их там? с десяток? завтра будет еще 5... и?  Ни лечение, ни поведение в любом случае не отличается, ни рекомендции... вакцинируйся и надейся силу своего организма против любого шамма

   
Re: короновірус в Україні
Via

от самой болячки ковид не зашкаливает? слышали про такую херню когда либо раньше? за все годы пока ходите по планете земля?

это когда ни таблетки нет от нее, ни укола. и дальше как повезет

Ну хорошо... все кругом дураки, вы Вия умная... есть предложения? предлагайте. тесты делают, вакцины делают на каждом углу. на  каждом же углу просят одевать маски и не шарахаться по возможности большими коллективами.
предлагаете каждому делать тест на все существующие штамы? стоколь их там? с десяток? завтра будет еще 5... и?  Ни лечение, ни поведение в любом случае не отличается, ни рекомендции... вакцинируйся и надейся силу своего организма против любого шамма
Так вакцина ж має бути для кожного окремого штамма, нє?
Чи ми спочатку не діагностуємо штамм, тест показує "є якийсь штамм", а потім вакцинуємо "від всіх штаммів одразу" і видаємо паспорт вакцинації "Безпечний для оточуючих"?
А, забулася, і лікуємо всі штамми симптоматично.
В такій ситуації виникає питання - а навіщо тоді взагалі диагностика штамму, це ж зайве? Все одно є універсальна вакцина і універсальний протокол лікуванні ГРВІ.
А оскільки віруси постійно мутують, з'являються нові штамми, то головне регулярно робити "універсальну вакцину" і вписувати це в паспорт вакцинації. А чим ти там насправді хворієш, нікого не їпе. Якщо помреш - впишуть у статистику померлих від Корони, яка "дуже страшна".
   
Re: короновірус в Україні

Так вакцина ж має бути для кожного окремого штамма, нє?
Чи ми спочатку не діагностуємо штамм, тест показує "є якийсь штамм", а потім вакцинуємо "від всіх штаммів одразу" і видаємо паспорт вакцинації "Безпечний для оточуючих"?
А, забулася, і лікуємо всі штамми симптоматично.
В такій ситуації виникає питання - а навіщо тоді взагалі диагностика штамму, це ж зайве? Все одно є універсальна вакцина і універсальний протокол лікуванні ГРВІ.
А оскільки віруси постійно мутують, з'являються нові штамми, то головне регулярно робити "універсальну вакцину" і вписувати це в паспорт вакцинації. А чим ти там насправді хворієш, нікого не їпе. Якщо помреш - впишуть у статистику померлих від Корони, яка "дуже страшна".

Ні, це грип для кожного штаму, ця вакцина більш-менш універсальна, бо там механізм дії приблизно однаковий. Але звісно, рано чи пізно доведеться вакцину модифікувати.
   
Re: короновірус в Україні

Так вакцина ж має бути для кожного окремого штамма, нє?
Чи ми спочатку не діагностуємо штамм, тест показує "є якийсь штамм", а потім вакцинуємо "від всіх штаммів одразу" і видаємо паспорт вакцинації "Безпечний для оточуючих"?
А, забулася, і лікуємо всі штамми симптоматично.
В такій ситуації виникає питання - а навіщо тоді взагалі диагностика штамму, це ж зайве? Все одно є універсальна вакцина і універсальний протокол лікуванні ГРВІ.
А оскільки віруси постійно мутують, з'являються нові штамми, то головне регулярно робити "універсальну вакцину" і вписувати це в паспорт вакцинації. А чим ти там насправді хворієш, нікого не їпе. Якщо помреш - впишуть у статистику померлих від Корони, яка "дуже страшна".

І, до речі, корона не така страшна, помирає усього 1-2,5% від загальної кількості. Так що можеш не зважати.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Ні, це грип для кожного штаму, ця вакцина більш-менш універсальна, бо там механізм дії приблизно однаковий. Але звісно, рано чи пізно доведеться вакцину модифікувати.
Звідки раптом взялася така універсальність саме для короновірусів, якщо вона не працювала для всіх інших вірусів?
Чому зараз паралельно існують вакцини від грипу, окремо для кожного штамму? Універсальність технології для грипу не годиться, а для корони годиться?
Буду вдячна для докладне пояснення.
   
Re: короновірус в Україні

Звідки раптом взялася така універсальність саме для короновірусів, якщо вона не працювала для всіх інших вірусів?
Чому зараз паралельно існують вакцини від грипу, окремо для кожного штамму? Універсальність технології для грипу не годиться, а для корони годиться?
Буду вдячна для докладне пояснення.

Різний механізм дії, якщо просто. Грип - це ортоміксовірус, інше сімейство.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Різний механізм дії, якщо просто. Грип - це ортоміксовірус, інше сімейство.
І для ортоміксовірусів створити універсальну вакцину від всіх штаммів неможливо? А от для короновірусів - можливо?
Чому?
   
Re: короновірус в Україні

І для ортоміксовірусів створити універсальну вакцину від всіх штаммів неможливо? А от для короновірусів - можливо?
Чому?

Для грипу цим раніше не займалися, не було грошей і сенсу, бо смертність від грипу відносно не висока. Використовували традиційні вакцини. Тепер, можливо, ситуація зміниться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія