Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я бажаю всім перемогти коронавірус, якщо він є. Моя вакцина. Рекомендую всім - не зашкодить



Ешьте растительную пищу и будьте здоровы!

все так, АЄОА:
є  деякі край необхідні людині вітаміни які можуть потрапити до організму лише за допомогою тваринних жирів.
   
Где сегодня купить зеленый лук и чеснок?
Базары уже месяц как закрыты.
в атб и сильпо с утра всегда совершенно нормальная зелень
   
Я бажаю всім перемогти коронавірус, якщо він є. Моя вакцина. Рекомендую всім - не зашкодить
Гражданин

А якщо передоз - атвечати будеш?
Бо наші люди такі - як почнуть лікуватися то не зупинеш!

я постійно щодня цілорічно їм зелень. жодного передозу
   
Я не можу знати правда написана в статті дослідників чи ні. Я не маю достатньо інформації що перевірити правдивість статті.

Прочитай це

https://medium.com/@amdahl/covid-19-debunking-the-hemoglobin-story-ce27773d1096
   
Хлорофил продают в таблетках и жидком виде. Я покупаю давно в жидком, с водой смешиваешь и пьёшь . Таблетированый тоже гуд.
   
Хлорофил продают в таблетках и жидком виде. Я покупаю давно в жидком, с водой смешиваешь и пьёшь . Таблетированый тоже гуд.

от чисто із інтересу  - не хочу нікого обідити - а чим ви після цього какаєте?
   
от чисто із інтересу  - не хочу нікого обідити - а чим ви після цього какаєте?
Хз)))).
   
кстати! еще один аргумент.
Эритроцит - единственная клетка в организме не имеющая ядра и ДНК.
Т.е. вирус если он внедрится в гемоглобин (ну чисто теоретически), теряет возможность репликации.
И это его действие абсолютно бессмысленно с эволюционной точки зрения.
И какой же тогда механизм размножения вируса?

вирус размножается в носу, легких, возможно в желудочном тракте
просто есть версия что осложнения вызывается еще и тем что он гемоглобин атакует
но там как вы правильно заметили он не размножается, просто происходит взаминая аннигиляция и появляется избыток железа.. ну по этой версии
   
Прочитай це

https://medium.com/@amdahl/covid-19-debunking-the-hemoglobin-story-ce27773d1096

походу этот Мэтт еще тупее чувак чем исходный пост на который он ссылается про гемоглобин
   
писал еще тупее чувак чем исходный пост про гемоглобин

Тобто, вірус всередині порфиріну таки може поміститися?
   
походу этот Мэтт еще тупее чувак

 (tu)

Скажи йому своє "фе!"
   
Щоб жерти зелені, треба на ринок ходить, а це дуже небезпечно..
   
Прочитай це

https://medium.com/@amdahl/covid-19-debunking-the-hemoglobin-story-ce27773d1096

Не переконливо. Мене не переконав взагалі. Крім того, врахуйте скільки зараз людей зібралися пиляти бюджети на боротьбі з короною, то ж будуть розвінчання будь якої адекватної інформації
   
Мясо очень загрязнено различными гнилостными бактериями, трупными ядами и яйцами паразитов.

Продукты некробиоза, которые содержатся в мясе, по своему воздействию на организм аналогичны с ядовитыми свойствами болиголову и стрихнина. Кроме этого, мясо зашлаковано большим количеством вредных гормонов, которые выбрасываются организмом животного от страха и ужаса, когда его ведут на бойню.
Сегодня для стимулирования быстрого роста животных или для лечения животным вводят различные препараты, которые имеют канцерогенные свойства. Также в наш организм с мясом могут попасть нитраты, гербициды и инсектициды.

Мясные продукты содержат экстрагенные вещества, которые способны излишне возбуждать аппетит, что приводит к перееданию. Для полного переваривания мяса нужно от 6 до 8 часов, а для переваривания овощей организму потребуется 4 часа, фруктов всего один час. Таким образом, мясо в пищеварительном тракте не успевает полностью перевариться и начинает частично гнить.

Гнилостные процессы в организме способствуют выделению метана, который оказывает разрушающие действие на витамин В3. В конечном итоге нехватка данного витамина снижает активность выработки фермента инсулина и сахар в крови не превращается в гликоген. Так постепенно возникает опасное для человека заболевание – сахарный диабет.
Вещество метан разрушает жизненно важный витамин В6, контролирующий рост клеток.

Вредно употреблять рыбу, так как она содержит яйца паразитов, трупные яды и различные хлорорганические соединений, которые способны нарушить образование тестостерона в мужском организме. При употреблении рыбы в большом количестве мужчины рискуют лишиться воспроизводящих функций. Включение рыбы в рацион питания часто объясняют наличием в ней необходимого для организма фосфора. Но, доказано, что фосфор в отварной рыбе переходит в форму, которая не усваивается организмом. Органический фосфор в необходимом для человека количестве находится в грецких орехах, гречке, пшене, яичном желтке, горохе и простокваше. Кроме того, эти естественные продукты не обладают вредными свойствами, характерными для мясной пищи.

Особенно опасен для здоровья человека мясной бульон. Так называемый «восстанавливающий» мясной бульон состоит из вредных отходов жизнедеятельности животного. В мясном бульоне также содержатся экстрактивные вещества, вызывающие желание к перееданию. На переваривание мясного бульона организм тратит в 30 раз больше энергии, чем на переработку мяса. В связи с этим, он сильно истощает организм во время болезни. Все вышеизложенные факты в полной мере относятся и к различным мясопродуктам. Кроме этого они насыщенны вредными добавками, которые ведут к развитию заболеваний. Пищевой желатин, изготовленный из костных отваров, является сверхконцентратом и вреден для здоровья человека.

Мясная пища вызывает у человека массу заболеваний, среди которых запоры, рак толстой кишки, подагра, атеросклероз, холецистит, панкреатит и т.д.

Ешьте растительную пищу и будьте здоровы!
А в рослинній їжі нема нітратів, гербіцидів, пестицидів?!
   
Тобто, вірус всередині порфиріну таки може поміститися?

Вірус навколо порфірину -дивіться фото в статті
https://facebook.com/story.php?story_fbid=3165962013448690&id=100001047683054

Останнє редагування: 21 квітня 2020 22:59:02 від Гражданин
   
Саме так! тому це реальна Вакцина і панацея. Здається ми комусь ламаємо бізнес на крові.
Прямо і вакцина і панацея - ніяк не менше!
Хоч би вдумалися в значення цих слів!
   

вирус размножается в носу, легких, возможно в желудочном тракте
просто есть версия что осложнения вызывается еще и тем что он гемоглобин атакует
но там как вы правильно заметили он не размножается, просто происходит взаминая аннигиляция и появляется избыток железа.. ну по этой версии

Два поражающих фактора - недостаток кислорода и сильнейший яд - трехвалентное железо..
Убираем эти два фактора и организм справится сам.
   
Вірус навколо порфірину -дивіться фото в статті
https://facebook.com/story.php?story_fbid=3165962013448690&id=100001047683054

Подивився, нема там вірусу.
Мишко, ти собі хоч  приблизно уявляєш масштаб розмірів вірусу і молекули порфиріну?
   
Покажите статистику продолжительности жизни травоедов, намного они переживают свиноедов?
Про всего в меру мы знаем..
Я про фанов сена и  соломы
   
В магазах не зелень а пис оф шит, а базары закрыты


+100
   
Згоден! Петрушка, селєра, зелена цибуля вже є на городі. Незабаром буде рукола, салат та кріп. Кропиву їсти не буду. А що робити з водою з крана? У нас в регіоні вся вода з підземних свердловин та багата на залізо.

А чим тобі кропива завинила?

Ще з дитинства пам'ятаю борщ зелений з кропивою.

Ням-ням.

А склад кропиви взагалі унікальний.

Особливо присутність кремнія.

Листя кропиви містять глікозид уртицин, дубильні речовини (до 2 %), каротиноїди, хлорофіл (до 5 %), вітаміни С, В2, В3, органічні кислоти, мікро- і макроелементи (кремній, залізо - 41 мг%, мідь - 1,3 мг%, марганець - 8,2 мг%, бор - 4,3 мг%, титан - 2,7 мг%, нікель - 0,03 мг%).

А наскільки корисна, як лікувальна рослина.

 У якості лікарської сировини найчастіше використовують листя кропиви: у ньому міститься багато корисних речовин. У листі кропиви є аскорбінова кислота (сильний антиоксидант), вітаміни В1, В2, К, хлорофіл, глікозиди, каротин, мурашина та ферулова органічні кислоти.

Листя кропиви у народній медицині допомагає у випадках нестачі або надлишку вітамінів (гіпо- та авітамінозі). Настій листя застосовують при ангіні у вигляді полоскань. Також він може застосовуватись як профілактичний засіб для порожнини рота, перш за все, для зміцнення ясен, лікування гінгівіту, пародонтиту, стоматиту. Листя кропиви застосовують при закрепах, геморої, діареї, захворюваннях печінки.

З листя кропиви, висушеного чи свіжого, заварюють чай. Чай з кропивою сприяє підвищенню імунітету, допомагає у профілактиці простудних захворювань, полегшує симптоми артриту. Висушена кропива виявляє відмінну бактерицидну дію, тому порошком з неї присипають рани.

Кропива у медицині часто використовується у випадку різних кровотеч, тому що вітамін К, який у ній міститься, підвищує вироблення протромбіну, що згортає кров.

Корисні властивості кропиви допомагають у лікуванні ерозії шийки матки, атеросклерозу, холециститу. За допомогою кропиви лікують навіть хвороби дихальних шляхів: під впливом заліза, вітамінів, протеїну, хлорофілу підсилюється обмін білків та вуглеводів, що позитивно впливає на дихальну діяльність людини.

Як профілактичний засіб відвар із цієї рослини корисний для покращення роботи серцево-судинної системи; улітку варену кропиву вживають для очищення крові. Вживання такого відвару допоможе знизити рівень цукру, нормалізувати обмін речовин, покращити згортання крові, гемоглобін, імунітет у цілому. Корисна кропива і мамам, що годують грудьми: вона підвищує лактацію. Компреси, ванночки з настою кропиви допомагають у лікуванні захворювань шкіри, опіків.

Зовнішнє застосування міцного настою кропиви добре загоює рани. Для лікування проблемної шкіри — фурункулів та вугрів — настій із рослини застосовують з метою кровоочищення.

Кропива в косметології
Кропиву часто застосовують і в косметології: вона має дезодоруючі та дезінфікуючі властивості завдяки фітонцидам, котрі входять до її складу.

Сік кропиви чи відвар зі свіжого чи сухого листя вважається найкращим для догляду за волоссям. Додавши у воду, його використовують для ополіскування вимитого волосся. Цілющі властивості кропиви допомагають зміцнити волосся, покращуючи його структуру, збагачуючи корисними речовинами. Тому вже через кілька застосувань волосся стає пишнішим, блискучішим, має здоровий вигляд.

 (tu)
   
https://www.youtube.com/watch?v=-U9zt_T0lPU

Воно розповідає що вірус не може потрапити в ерітроцит на підставі чого? Вони що, вивчили ВСІ сценарії дії вірусу? Чи може точно знає сценарій дії вірусу в альвеолах?

На малюнках - Просторова модель РНК цього вірусу і Геми. Як вони співпадають. Саме так конструювали фосфорорганічні отруйні речовини.
   
тут теж є хлорофіл і весь комплекс вітамінів.

   
Если про что то пишут - состав уникальный, испокон веков, деды прадеды, от всех болезней, ...
То это верный признак впаривания туфты и говна
   
Если про что то пишут - состав уникальный, испокон веков, деды прадеды, от всех болезней, ...
То это верный признак впаривания туфты и говна

Ни в коем случае не ешь того, что мі тут обсуждаем. И ходи в Московский Патриархат.
   
молодую снитку не собираете что ли?
в салат в борщ куда угодно
собирать надо те листики, кустики, к-е еще не совсем раскрылись,
самые молоденькие.

https://www.botanichka.ru/article/glague/

она же Яглиця звичайна



Останнє редагування: 22 квітня 2020 09:27:26 від kasia
   
А чим тобі кропива завинила?
Тому, що крім кропиви поки що є інша зелень. Хоча, не виключаю, що жидівська влада доведе, що людям залишиться їсти не тільки кропиву, а й траву!
   
Ни в коем случае не ешь того, что мі тут обсуждаем. И ходи в Московский Патриархат.
Та не, патриархат это точно не мое, зелень ем и буду есть, но считать это панацеей - это явная профанация
   
Та не, патриархат это точно не мое, зелень ем и буду есть, но считать это панацеей - это явная профанация

Если исходить из правильности моделирования в исходной статье - єто именно то что надо, єто антидот. По всем правилам токсикологии.

Не учитьівать єто только потому что єто слишком просто и без бюджетного распила - нельзя.
   
Дуже цікаво!  " І полєзно і пріятно піть з похмелья сік...брокколі!"  Але сенс у цьому є. Дякую. Буду жерти значно більше зелені! Нажаль свіженького малувато. З села ніяк не отримаєш,а в Сільпі не дуже...
   
Дуже цікаво!  " І полєзно і пріятно піть з похмелья сік...брокколі!"  Але сенс у цьому є. Дякую. Буду жерти значно більше зелені! Нажаль свіженького малувато. З села ніяк не отримаєш,а в Сільпі не дуже...


Злочинна влада позбавляє населення доступу до антидоту! Правильно?
   
Если исходить из правильности моделирования в исходной статье - єто именно то что надо, єто антидот. По всем правилам токсикологии.

Не учитьівать єто только потому что єто слишком просто и без бюджетного распила - нельзя.
А может все таки надо просто взять  и лабораторно подтвердить  образование комплекса вирус-порфирин (или как там его), а не рисовать картинки. И тогда часть вопросов точно снимется. Ну нельзя делать выводы и давать рекомендации на основе высосанной из пальца теории

Останнє редагування: 22 квітня 2020 09:53:54 від Ersted
   
Воно розповідає що вірус не може потрапити в ерітроцит на підставі чого? Вони що, вивчили ВСІ сценарії дії вірусу? Чи може точно знає сценарій дії вірусу в альвеолах?

На малюнках - Просторова модель РНК цього вірусу і Геми. Як вони співпадають. Саме так конструювали фосфорорганічні отруйні речовини.


Я вчився якраз моделювати і робити розрахунки. Правда простих молекул напівровідникових кристалів, всі ці можелювання вилами по воді поки ен підтверджено на практиці.

Я скоріше повірю що вірус пошкоджує клітини що виробляють гемоглобін. Він є 900 грам в тілі, що дня руйнується 8 грам, пише книжка відповідно за сім днів відбувається зміна 6 відсотків еротроцитів. Якщо припустити що вони брак, як лекемія або взагалі брак... Серце буде буде швидше битись щоб набрати більше кисню.

Я так і не зрозумів що показують прилади що міряють кисень в крові?
   
А может все таки надо просто взять  и лабораторно подтвердить  образование комплекса вирус-порфин (или как там его), а не рисовать картинки. И тогда часть вопросов точно снимется. Ну нельзя делать выводы и давать рекомендации на основе высосанной из пальца теории

У меня для єтого есть только оин инструмент - собственній организм. У меня нет лабораторий и тд.
Кроме того - на єто уйдет несколько месяцев. И десятки тысяч испорченых судеб.
   
Злочинна влада позбавляє населення доступу до антидоту! Правильно?
===============================
 Та взагалі то з ринками це дурня. Звісно,що ринки великі приваблюють бабусь. Ну залиште там молочку та м'ясо. Овочі та тимчасово можно розкидати по районам в палатках. Звісно маски,перчатки,нехай там ходять менти. Свіже повітря- вірусна ситуація безпечніша. А то працюють усілякі радіотовари, скрізь з епіцентрами. Знов таки: заробіток для селян та ФОПів. Свіжа їжа для людей. Влада у нас ще й ДУРНА!
   
Тому, що крім кропиви поки що є інша зелень. Хоча, не виключаю, що жидівська влада доведе, що людям залишиться їсти не тільки кропиву, а й траву!



корови,  мабуть, цього не знають)
   
Я вчився якраз моделювати і робити розрахунки. Правда простих молекул напівровідникових кристалів, всі ці можелювання вилами по воді поки ен підтверджено на практиці.

Я скоріше повірю що вірус пошкоджує клітини що виробляють гемоглобін. Він є 900 грам в тілі, що дня руйнується 8 грам, пише книжка відповідно за сім днів відбувається зміна 6 відсотків еротроцитів. Якщо припустити що вони брак, як лекемія або взагалі брак... Серце буде буде швидше битись щоб набрати більше кисню.

Я так і не зрозумів що показують прилади що міряють кисень в крові?

Я вчився в хімічній лабораторії практично робити подібні просторові молекули отруйних речовин. І це працює. Спробуй помоделювати так як у статті, перевір інформацію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія