Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ми на порозі катастрофи

Re: Ми на порозі катастрофи

"Не мы, а вы..."(с). :K
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Если кто-то говорит, что хочет вас убить, верьте ему. Давно сказано, и по-прежнему актуально, но егче закрыть глаза и спрятаться под одеялом.

и это тоже верно. диалектика- без шуток. трусливая  издыхающая крыса тоже может броситься- это я не про  ху ло я про русский народ. нам надо лишь не бояться- а план Б и подстраховка на все случаи- правильно конечно. 
   
Re: Ми на порозі катастрофи

все это было- но  обратите внимание- они не угрожали- они стали действовать. начинают угрожать и делать страшные глаза и страшные намеки- признак слабости. они выдохлись.
Мы наверно в разных странах живем, все это озвучивалось прямым текстом задолго до произошедших событий.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Нам сказали устами гундяева, что они будут убивать, вы что выбираете: сразу сдаться или попытаться отбиться? Большинство в веточке так понимаю агитируют за капитуляцию и сдаться на милость победителю. А как вы думаете, вы выживите в случае капитуляции и верите ли вы в милость московитов?  После Рыбака, пыток и убийств за желто-голубую ленточку и вообще всех прелестей русского мира, откусившего кусок Украины?

Ви не зрозуміли того, про що я написав.
У нас президент - голова силовиків, тобто: армія, генпрокуратура, МВС.
Звільнити Україну - завдання армії.
Боротися зі зловживаннями влади - завдання генпрокуратури.
Закривати церкви, які ведуть антидержавну діяльність - завдання МВС.
Є успіхи у прямих обов'язках? Їх дуже важко помітити.

Зате є вибори. І потрібна віртуальна перемога типу Будапештського меморандуму, який сприятиме, допомагатиме, покращуватиме і т.д... Ну, Томос як раз чудово підходить на таку роль. Плюс відкриває можливості шикарного кар'єрного росту усім дияконам.

І ось цими вуликами і зайнятий наш непереможний гетьман.

   
Re: Ми на порозі катастрофи

конечно нет, Украина христианская страна. Как и Италия, Испания, да даже Британия

А что, премьеры этих стран тоже в крестных ходах маршируют?

   
Re: Ми на порозі катастрофи

Я не підтримую радикалізм в будь-яких діях.
Особливо коли мені з Пльзені та Торонто пишуть що гірше не буде.
Де не буде не хочете в цих підбурювачів спитати?

Краще б ви так завзято боролись з брехнею влади та її кліптоманією.
Бо бачу знайщли віддушину для манюпаса - Нехай влада краде,
а холопи нехай чуби рвуть за патріархати.
Напевно попи киівського як тільки відокремляться, так корупцію і полдолають.
Дурники ви, вам цб релігійну кістку кинули, щоб ви забули про просирання
ідей майдану. Чубтеся за церкву. Навіщо вам вбивства на дорогах,
Роттердами+, нерозслідувані подіі майдану, повертання грошей сину януковича....
Там багато вже всього сталось і ще багато буде. Але вам церква затьмарює все.
Розплата за таку недолекоглядність буде страшніша за Крим і Донбас.
Чую треба пакувати валізи дуже скоро. Ви не розумієте що робите.

И куда собрался ехать ?

   
Re: Ми на порозі катастрофи

Так что хуйло сам нападет или через #сукуправославную будет народ баламутить ?
   
Re: Ми на порозі катастрофи

А что, премьеры этих стран тоже в крестных ходах маршируют?
почему премьеры? Там и короли с королевами даже есть. Британская королева глава церкви, например

Останнє редагування: 29 липня 2018 10:51:38 від costashu
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Конечно светское, и церкви и связанных с ней проблем не существует, это все только кажется. Не было складов оружия в святогорской лавре и паломников с военной выправкой, и вообще агитации по церквям не было, это все вам приснилось.

Ну так есть Уголовный кодекс. МВД. СБУ.
И конкретные адреса, Вами указанные.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

перекрестит, значит уже крестил, то есть Виталик уже христианин. Или по вашему христианин это самоназвание только членов кацапского пархата?
мені не потрібно по-моєму. а карасику не потрібно щоб я пхав носа до його справ. і мацою він поділиться завжди.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

конечно нет, Украина христианская страна. Как и Италия, Испания, да даже Британия

Культурно да.
Но не политически/юридически.
Вот Иран - действительно теократическое государство.
А у нас (в Италии, Испании, Британии) пока еще не закреплен принцип верховенства Священного писания над Конституцией.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

мені не потрібно по-моєму. а карасику не потрібно щоб я пхав носа до його справ. і мацою він поділиться завжди.
тут не знаю даже. Чем я могу помочь Виталику в христианской стране?
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Культурно да.
Но не политически/юридически.
Вот Иран - действительно теократическое государство.
А у нас (в Италии, Испании, Британии) пока еще не закреплен принцип верховенства Священного писания над Конституцией.
именно политически/юридически, почитайте
   
Re: Ми на порозі катастрофи

І ось цими вуликами і зайнятий наш непереможний гетьман.
Словоблудие прочитано. А можно просто ответить на один вопрос, желательно кратко, да или нет: нужна ли Украине поместная украинская церковь, независимая от московских попов-имперцев.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

именно политически/юридически, почитайте

Почитать, чувствовать и проявлять почтение, уважение к кому-чему-нибудь (толковый словарь Ушакова).

Ну, и что я должен почитать?
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Словоблудие прочитано. А можно просто ответить на один вопрос, желательно кратко, да или нет: нужна ли Украине поместная украинская церковь, независимая от московских попов-имперцев.

Пусть это решают верующие, а не политики.
В соответствии со своими регламентом и процедурами.
Это в средние века короли все решали по своему произволу и по политической целесообразности.
Что и привело к религиозным войнам.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Словоблудие прочитано. А можно просто ответить на один вопрос, желательно кратко, да или нет: нужна ли Украине поместная украинская церковь, независимая от московских попов-имперцев.

В Україні держава відділена від церкви.
Кожен держслужбовець може реалізовувати свободу віросповідання у вільний від роботи час.
А у робочий час він зобов'язаний займатися службовим обов'язками.
Так от саме службовими наш гетьман і не займається.
Країна значно швидше звільнилася від московських попів, якби закривала церкви, в яких ведеться антидержавна агітація.
Але наш президент без яйок.
І Томос буде отриманий, і агітація триватиме.
Всі щасливі.
Чергова рішуча перемога!
   
Re: Ми на порозі катастрофи

В Україні держава відділена від церкви.
Кожен держслужбовець може реалізовувати свободу віросповідання у вільний від роботи час.
А у робочий час він зобов'язаний займатися службовим обов'язками.
Так от саме службовими наш гетьман і не займається.
Країна значно швидше звільнилася від московських попів, якби закривала церкви, в яких ведеться антидержавна агітація.
Але наш президент без яйок.
І Томос буде отриманий, і агітація триватиме.
Всі щасливі.
Чергова рішуча перемога!

 (tu)
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Почитать, чувствовать и проявлять почтение, уважение к кому-чему-нибудь (толковый словарь Ушакова).

Ну, и что я должен почитать?
как хотите. Меркель глава партии Христианско-демократический союз
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Пусть это решают верующие, а не политики.
В соответствии со своими регламентом и процедурами.
Это в средние века короли все решали по своему произволу и по политической целесообразности.
Что и привело к религиозным войнам.
пусть, пусть.. не ваша то справа. президент вирішив курувати створення канонічної церкві під юрисдикцією Константинополя. якби віряни були проти, то протестували би разом зі своїми батюшками. вчорашня кількість людей показала, що люди зовсім непроти.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

как хотите. Меркель глава партии Христианско-демократический союз

Партия - не государство.
Это всего лишь одно из объединений граждан, действующих в рамках Конституции.
Статья 33 Германской Конституции:
"Пользование гражданскими и политическими правами, допуск к должностям в государственном аппарате, а также приобретаемые на государственной службе права не зависят от исповедуемой религии. Никому не может быть причинен ущерб из-за его приверженности или неприверженности к какому-либо вероисповеданию или мировоззрению".
   
Re: Ми на порозі катастрофи

В Україні держава відділена від церкви.
Кожен держслужбовець може реалізовувати свободу віросповідання у вільний від роботи час.
А у робочий час він зобов'язаний займатися службовим обов'язками.
Так от саме службовими наш гетьман і не займається.
Мак Юрі, я щось вас не пам"ятаю в темі, де обговорювалася хода москальського пархату. там до речі були відомі депутати і політики.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Ясно, ответа на конкретный вопрос в стиле "да/нет" так и не получено. Зато про гражданскую войну аж бегом. Попытаюсь еще раз: нужна ли Украине поместная украинская церковь, независимая от московских попов-имперцев? При ответе желательно учесть факт, что православных миллионы, неважно, реально ли они верующие или только называют себя христианами, а по сути суеверные невежи.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

пусть, пусть.. не ваша то справа. президент вирішив курувати створення канонічної церкві під юрисдикцією Константинополя. якби віряни були проти, то протестували би разом зі своїми батюшками. вчорашня кількість людей показала, що люди зовсім непроти.

Так практика демонструє, що люди і до мп ходити не проти.

Можу зробити ставку на те, що Петро це робить виключно для того, аби отримати сан у помісній церкві, а з часом може пощастить і святим стати. А святий Петро це вже сила, не непереможний гетьман якийсь.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Мак Юрі, я щось вас не пам"ятаю в темі, де обговорювалася хода москальського пархату. там до речі були відомі депутати і політики.

Я ж не зобов'язаний бути у кожній темі.
Петро і сам був не проти у мп служити.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

пусть, пусть.. не ваша то справа. президент вирішив курувати створення канонічної церкві під юрисдикцією Константинополя. якби віряни були проти, то протестували би разом зі своїми батюшками. вчорашня кількість людей показала, що люди зовсім непроти.

Особисто я вважаю себе агностиком.
І не хочу щось диктувати віруючим або атеїстам.
Я за те, щоб все вирішувалось не "стінкою на стінку".

А хіба обсяг юрби, зібраної на підтримку/заперечення якоїсь позиції є легітимним аргументом?
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Ясно, ответа на конкретный вопрос в стиле "да/нет" так и не получено. Зато про гражданскую войну аж бегом. Попытаюсь еще раз: нужна ли Украине поместная украинская церковь, независимая от московских попов-имперцев? При ответе желательно учесть факт, что православных миллионы, неважно, реально ли они верующие или только называют себя христианами, а по сути суеверные невежи.

Ну от вони і ходитимуть до церков мп і після отримання Томосу. Що їм завадить?
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Так практика демонструє, що люди і до мп ходити не проти.

Можу зробити ставку на те, що Петро це робить виключно для того, аби отримати сан у помісній церкві, а з часом може пощастить і святим стати. А святий Петро це вже сила, не непереможний гетьман якийсь.
Петру треба Томос і екстра бали на майбутніх виборах. вчора він їх отримав. в історію війти? - так. це амбіційно.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Ну от вони і ходитимуть до церков мп і після отримання Томосу. Що їм завадить?
ну і будуть собі ходити. а Київська Метрополія повернеться до матері - Константинополя і стане канонічною.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Особисто я вважаю себе агностиком.
І не хочу щось диктувати віруючим або атеїстам.
Я за те, щоб все вирішувалось не "стінкою на стінку".

А хіба обсяг юрби, зібраної на підтримку/заперечення якоїсь позиції є легітимним аргументом?
а хіба були стінка на стінку. 2 церкви паралельно діють вже 25 років. тільки одна до сих пір неканонічна.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

В Україні держава відділена від церкви.
Кожен держслужбовець може реалізовувати свободу віросповідання у вільний від роботи час.
А у робочий час він зобов'язаний займатися службовим обов'язками.
Так от саме службовими наш гетьман і не займається.
Країна значно швидше звільнилася від московських попів, якби закривала церкви, в яких ведеться антидержавна агітація.
Але наш президент без яйок.
І Томос буде отриманий, і агітація триватиме.
Всі щасливі.
Чергова рішуча перемога!
Як це у нас держава відділена від церкви?

Президенти присягають на Бібліі, відвідують церковні урочистості, в армії капелани, убитих АТОвців урочисто відспівують у церквах тощо...
   
Re: Ми на порозі катастрофи

ну і будуть собі ходити. а Київська Метрополія повернеться до матері - Константинополя і стане канонічною.

А що заважало прямо вчора передати Лавру УПЦ кп, наприклад?
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Ну от вони і ходитимуть до церков мп і після отримання Томосу. Що їм завадить?
Ну пожалуйста, просто выдавите из себя ответ на вопрос. Каноническая. Поместная. Украинская. Да/нет.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

А хіба обсяг юрби, зібраної на підтримку/заперечення якоїсь позиції є легітимним аргументом?
для москалів, очевидно, що аргумент. зі штанів вискакують, щоб кількістю переплюнути. тикати тим скрізь будуть, як і "волєізліянієм кримчан і донбасян".
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Як це у нас держава відділена від церкви?

Президенти присягають на Бібліі, відвідують церковні урочистості, в армії капелани, убитих АТОвців урочисто відспівують у церквах тощо...

Це гра на публіку.
І хоч закони пишуть для дурних, згідно з ними держава відділена від церкви.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

а хіба були стінка на стінку. 2 церкви паралельно діють вже 25 років. тільки одна до сих пір неканонічна.

Я про аргументацію: чия хода більша. З кількісними маніпуляціями.
А щодо паралельності та канонічності, я з Вами згоден.
Хай. Аби не порушувались Конституція та Кримінальний кодекс.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

А що заважало прямо вчора передати Лавру УПЦ кп, наприклад?
навіщо бігти поперед потягу. як казав джордж наш буш молодший куйловi - JUST WAIT!
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Партия - не государство.
а Меркель?))

Европейский суд по правам человека в Страсбурге, признал законным размещение распятий в итальянских государственных школах. https://www.bbc.com/russian/international/2011/03/110319_crucifixes_italy
Германия: во всех государственных учреждения Баварии установят кресты https://www.invictory.org/news/society/8153-germaniya-vo-vseh-gosudarstvennyh-uchrezhdeniya-bavarii-ustanovyat-kresty

продолжать?
   
Re: Ми на порозі катастрофи

А що заважало прямо вчора передати Лавру УПЦ кп, наприклад?

Стаття Конституції про право власності.
   
Re: Ми на порозі катастрофи

Я про аргументацію: чия хода більша. З кількісними маніпуляціями.
А щодо паралельності та канонічності, я з Вами згоден.
Хай. Аби не порушувались Конституція та Кримінальний кодекс.
Я теж агностик. і ці ходи розглядаю, як політичні акції. в нас, "завдяки" московитам, церква вже давно інструмент політики.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія