Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А почему борцы за мову считают себя культурными гражданами, а борцов за язык быдлом?

Тому що язик це лише орган, який мають крім людей люба тварь. А мова це людська творчисть. І кожна нація має свою. ;)
   
оптимист Написав:
-------------------------------------------------------
> S.Brandt Написав:
> -------------------------------------------------------
> > просто дивно, що є потреба доводити очевидне. Російськомовні в Україні як клас є
> > хамобидлом за визначенням. За виключенням кримчан, звісно
>
> написать такое могло только "хамобидло за визначенням"©S.Brandt

Ваша наївність мене вбиває. Я не україномовний від народження, я народився в Росії у змішаній сім'ї (мати росіянка). І став білінгвом чисто для того, щоб не бути совково-кримінальним хамобидлом, архетипичним для України.
Навіть моя мама-росіянка стверджувала "раньше украинские дети были такие почтительные" ( по відношенню до батьків та вчителів). Та й зараз, хто в Україні є чемними? Селяни україномовні та україномовна інтелігенція. А яка нація в Європі є найбільш хамською? Правильно, росіяни. І не лише тому, що перебили в 1917 році своїх дворян- просто ваша культура ну дуже сильно відрізняється від уявлень іспанських ідальго про нормальне. Звісно, українці теж не іспанці, але все ж таки не росіяни. Тому вибір на користь української культури я зробив свідомо, будучи ще російськомовним.
Хто наїжджає на людей на зебрах перед університетами та, висовуючись з машини, осипає матюками викладачів , яких вони ледь не задавили, на очах у студентів? На таке в цілому світі здатне лише одна категорія нелюдей- рускаязичні. Ви такі , які є, ви не можете бути іншими. Річ навіть не в тому, що ми погані- оживить ту українську інтелігенцію, яку ви забили в 30-70х роках, нехай вона прийде на наше місце... Що, не можете? Правильно, а от вбивати нас і далі лише фактом свого мавпячого існування ви можете. Ми вас навчаємо, і ви же нас давите
   
S.Brandt Написав:
-------------------------------------------------------
> оптимист Написав:
> -------------------------------------------------------
> > S.Brandt Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > просто дивно, що є потреба доводити очевидне. Російськомовні в Україні як клас
> є
> > > хамобидлом за визначенням. За виключенням кримчан, звісно
> >
> > написать такое могло только "хамобидло за визначенням"©S.Brandt
>
> Ваша наївність мене вбиває. Я не україномовний від народження, я народився в Росії
> у змішаній сім'ї (мати росіянка). І став білінгвом чисто для того, щоб не бути
> совково-кримінальним хамобидлом, архетипичним для України.
> Навіть моя мама-росіянка стверджувала "раньше украинские дети были такие
> почтительные" ( по відношенню до батьків та вчителів). Та й зараз, хто в Україні є
> чемними? Селяни україномовні та україномовна інтелігенція. А яка нація в Європі є
> найбільш хамською? Правильно, росіяни. І не лише тому, що перебили в 1917 році своїх
> дворян- просто ваша культура ну дуже сильно відрізняється від уявлень іспанських
> ідальго про нормальне. Звісно, українці теж не іспанці, але все ж таки не росіяни.
> Тому вибір на користь української культури я зробив свідомо, будучи ще
> російськомовним.
> Хто наїжджає на людей на зебрах перед університетами та, висовуючись з машини,
> осипає матюками викладачів , яких вони ледь не задавили, на очах у студентів? На
> таке в цілому світі здатне лише одна категорія нелюдей- рускаязичні
. Ви такі , які
> є, ви не можете бути іншими. Річ навіть не в тому, що ми погані- оживить ту
> українську інтелігенцію, яку ви забили в 30-70х роках, нехай вона прийде на наше
> місце... Що, не можете? Правильно, а от вбивати нас і далі лише фактом свого
> мавпячого існування ви можете. Ми вас навчаємо, і ви же нас давите


Уважаемый, вы психически здоровы? Сомнения в этом вызвал ваш пост, уж извините.

Кстати, если бы вы внимательно читали - заметили бы мои посты на украинском.
А вот по поводу чемности - я просто не буду комментировать... Оставлю свое мнение при себе. Тем более
основное разочарование я получил именно читая ФУП, таких как вы.
   
оптимист Написав:
-------------------------------------------------------
> S.Brandt Написав:
> -------------------------------------------------------
> > оптимист Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > S.Brandt Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > > > просто дивно, що є потреба доводити очевидне. Російськомовні в Україні як клас
> > є
> > > > хамобидлом за визначенням. За виключенням кримчан, звісно
> > >
> > > написать такое могло только "хамобидло за визначенням"©S.Brandt
> >
> > Ваша наївність мене вбиває. Я не україномовний від народження, я народився в
> Росії
> > у змішаній сім'ї (мати росіянка). І став білінгвом чисто для того, щоб не бути
> > совково-кримінальним хамобидлом, архетипичним для України.
> > Навіть моя мама-росіянка стверджувала "раньше украинские дети были такие
> > почтительные" ( по відношенню до батьків та вчителів). Та й зараз, хто в Україні є
> > чемними? Селяни україномовні та україномовна інтелігенція. А яка нація в Європі
> є
> > найбільш хамською? Правильно, росіяни. І не лише тому, що перебили в 1917 році своїх
> > дворян- просто ваша культура ну дуже сильно відрізняється від уявлень
> іспанських
> > ідальго про нормальне. Звісно, українці теж не іспанці, але все ж таки не росіяни.
> > Тому вибір на користь української культури я зробив свідомо, будучи ще
> > російськомовним.
> > Хто наїжджає на людей на зебрах перед університетами та, висовуючись з машини,
> > осипає матюками викладачів , яких вони ледь не задавили, на очах у студентів? На
> > таке в цілому світі здатне лише одна категорія нелюдей- рускаязичні. Ви такі ,
> які
> > є, ви не можете бути іншими. Річ навіть не в тому, що ми погані- оживить ту
> > українську інтелігенцію, яку ви забили в 30-70х роках, нехай вона прийде на наше
> > місце... Що, не можете? Правильно, а от вбивати нас і далі лише фактом свого
> > мавпячого існування ви можете. Ми вас навчаємо, і ви же нас давите
>
>
> Уважаемый, вы психически здоровы? Сомнения в этом вызвал ваш пост, уж извините.
>
> Кстати, если бы вы внимательно читали - заметили бы мои посты на украинском.
> А вот по поводу чемности - я просто не буду комментировать... Оставлю свое мнение
> при себе. Тем более
> основное разочарование я получил именно читая ФУП, таких как вы.

Ви отримали розчарування. Це дуже прикро. Особливо в порівнянні з тим, що отримав я , спілкуючись з російськомовним совком у містах України. В тому числі з такими, як Ви
Гіпертиреоз (підвищена активність діяльності щитовидної залози), тахікардія, "мерцалка"( дуже велика серцева аритмія). То я за це маю просити вибачення у російськомовного бидла міст України?
???
У мене просто немає слів від Вашого цинізму. Ще раз кажу- або оживіть тих українських інтелігентів, яких ви загнали в ГУЛАГи в роки вашої радянської влади перемігшого міського пролетаріату (сподіваюсь, Ви особисто далекі від думок, що їх туди затягла якась містична сила, а не звичайні живі люди, психотип яких продовжує жити у наших містах на правах домінантних господарів), або, якщо вже не можете, не вбивайте хоча б нас. Не всі ж можуть адаптуватись до вашого хамського оточення, у деяких від цього починаються проблеми із здоров'ям. Адепти якика блатняка та тюрем
   
оптимист Написав:
-------------------------------------------------------
> S.Brandt Написав:
> -------------------------------------------------------
> > оптимист Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > S.Brandt Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > > > просто дивно, що є потреба доводити очевидне. Російськомовні в Україні як клас
> > є
> > > > хамобидлом за визначенням. За виключенням кримчан, звісно
> > >
> > > написать такое могло только "хамобидло за визначенням"©S.Brandt
> >
> > Ваша наївність мене вбиває. Я не україномовний від народження, я народився в
> Росії
> > у змішаній сім'ї (мати росіянка). І став білінгвом чисто для того, щоб не бути
> > совково-кримінальним хамобидлом, архетипичним для України.
> > Навіть моя мама-росіянка стверджувала "раньше украинские дети были такие
> > почтительные" ( по відношенню до батьків та вчителів). Та й зараз, хто в Україні є
> > чемними? Селяни україномовні та україномовна інтелігенція. А яка нація в Європі
> є
> > найбільш хамською? Правильно, росіяни. І не лише тому, що перебили в 1917 році своїх
> > дворян- просто ваша культура ну дуже сильно відрізняється від уявлень
> іспанських
> > ідальго про нормальне. Звісно, українці теж не іспанці, але все ж таки не росіяни.
> > Тому вибір на користь української культури я зробив свідомо, будучи ще
> > російськомовним.
> > Хто наїжджає на людей на зебрах перед університетами та, висовуючись з машини,
> > осипає матюками викладачів , яких вони ледь не задавили, на очах у студентів? На
> > таке в цілому світі здатне лише одна категорія нелюдей- рускаязичні. Ви такі ,
> які
> > є, ви не можете бути іншими. Річ навіть не в тому, що ми погані- оживить ту
> > українську інтелігенцію, яку ви забили в 30-70х роках, нехай вона прийде на наше
> > місце... Що, не можете? Правильно, а от вбивати нас і далі лише фактом свого
> > мавпячого існування ви можете. Ми вас навчаємо, і ви же нас давите
>
>
> Уважаемый, вы психически здоровы? Сомнения в этом вызвал ваш пост, уж извините.
>
> Кстати, если бы вы внимательно читали - заметили бы мои посты на украинском.
> А вот по поводу чемности - я просто не буду комментировать... Оставлю свое мнение
> при себе. Тем более
> основное разочарование я получил именно читая ФУП, таких как вы.

Нда ...
Разумеется, мы можем выбирать любой язык общения в Украине по своему усмотрению или обязанностям.
Однако, после таких защитников украинского языка как S.Brandt, то что-то хочется юридического ограждения от ксенофобии таких неадекватов даже в виде горбатого и неуместного закона о языках от ПР. ))
   
так пошло с давних времен.
предки борцов за мову жили тут поживали с давних времен
а предков борцов за изык завезли с Рязани и Колымы лет 150 назад.
потомки катаржников=быдло, все просто.
   
Alezka Написав:
-------------------------------------------------------
> majesty Написав:
> -------------------------------------------------------
> > а чому йусикие були за русификацию при СРСР?
>
>
> Такие же совки, как и нынешние мовнюки. Ничего не изменилось


Прежде чем писать бред поинтересовались бы, а каковы были при совке тиражи кобзаря на украинском. С какой целью выпускался детский журнал Барвинок на украинском. Более того, известную книгу Богомолова "В августе 44" и Агату Кристи 10 негритят я в детстве прочитал впервые на украинском. Так что про совок у Вас что-то не складывается.
   
S.Brandt Написав:
-------------------------------------------------------
> оптимист Написав:
> -------------------------------------------------------
> > S.Brandt Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > просто дивно, що є потреба доводити очевидне. Російськомовні в Україні як клас
> є
> > > хамобидлом за визначенням. За виключенням кримчан, звісно
> >
> > написать такое могло только "хамобидло за визначенням"©S.Brandt
>
> Ваша наївність мене вбиває. Я не україномовний від народження, я народився в Росії
> у змішаній сім'ї (мати росіянка). І став білінгвом чисто для того, щоб не бути
> совково-кримінальним хамобидлом, архетипичним для України.
> Навіть моя мама-росіянка стверджувала "раньше украинские дети были такие
> почтительные" ( по відношенню до батьків та вчителів). Та й зараз, хто в Україні є
> чемними? Селяни україномовні та україномовна інтелігенція. А яка нація в Європі є
> найбільш хамською? Правильно, росіяни. І не лише тому, що перебили в 1917 році своїх
> дворян- просто ваша культура ну дуже сильно відрізняється від уявлень іспанських
> ідальго про нормальне. Звісно, українці теж не іспанці, але все ж таки не росіяни.
> Тому вибір на користь української культури я зробив свідомо, будучи ще
> російськомовним.
> Хто наїжджає на людей на зебрах перед університетами та, висовуючись з машини,
> осипає матюками викладачів , яких вони ледь не задавили, на очах у студентів? На
> таке в цілому світі здатне лише одна категорія нелюдей- рускаязичні. Ви такі , які
> є, ви не можете бути іншими. Річ навіть не в тому, що ми погані- оживить ту
> українську інтелігенцію, яку ви забили в 30-70х роках, нехай вона прийде на наше
> місце... Що, не можете? Правильно, а от вбивати нас і далі лише фактом свого
> мавпячого існування ви можете. Ми вас навчаємо, і ви же нас давите

Прям конек -горбунок какой-то! Меньше пафосу дружок и все у тебя в жизни получится. А пещерная злоба только вредит здоровью. Самое интересное, восемь лет прожил на западной Украине. Отличные люди, много друзей осталось. Но на сто человек в любом обществе найдется один не совсем хороший человек. Не поддавайтесь на провокации, подобное поведение и подобные высказывания в основной массе не характерны для Западной Украины. Пещерных нациков не большинство там. Украина едина в своем многообразии а то что говорит сей товарищ - это пещерный и тупой национализм, причем еще и уменьшительный, т.к ведет на раскол страны. Чтобы было понятно, националист-уменьшитель -это как ловелас-импотент.
   
DeL1T Написав:
-------------------------------------------------------
> так пошло с давних времен.
> предки борцов за мову жили тут поживали с давних времен
> а предков борцов за изык завезли с Рязани и Колымы лет 150 назад.
> потомки катаржников=быдло, все просто.


а что, предки борцов за мову именно здесь произошли от обезьяны?
или пришли откуда-то вытеснив ещё кого-то
все мы в этом мире эмигранты
   
Гражданин У Написав:
-------------------------------------------------------
> DeL1T Написав:
> -------------------------------------------------------
> > так пошло с давних времен.
> > предки борцов за мову жили тут поживали с давних времен
> > а предков борцов за изык завезли с Рязани и Колымы лет 150 назад.
> > потомки катаржников=быдло, все просто.
>
>
> а что, предки борцов за мову именно здесь произошли от обезьяны?
> или пришли откуда-то вытеснив ещё кого-то
> все мы в этом мире эмигранты

??? По моему - остались....
   
Гражданин У Написав:
-------------------------------------------------------
> DeL1T Написав:
> -------------------------------------------------------
> > так пошло с давних времен.
> > предки борцов за мову жили тут поживали с давних времен
> > а предков борцов за изык завезли с Рязани и Колымы лет 150 назад.
> > потомки катаржников=быдло, все просто.
>
>
> а что, предки борцов за мову именно здесь произошли от обезьяны?
> или пришли откуда-то вытеснив ещё кого-то
> все мы в этом мире эмигранты

кто борец за йуский йазык?
   
Alezka Написав:
-------------------------------------------------------
> А почему борцы за мову считают себя культурными гражданами, а борцов за язык быдлом?

Олежку, запам'ятай: окупанти не асимілюються.
Такого явища в історії ще не було.
   
sobor Написав:
-------------------------------------------------------
> S.Brandt Написав:
> -------------------------------------------------------
> > оптимист Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > S.Brandt Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > > > просто дивно, що є потреба доводити очевидне. Російськомовні в Україні як клас
> > є
> > > > хамобидлом за визначенням. За виключенням кримчан, звісно
> > >
> > > написать такое могло только "хамобидло за визначенням"©S.Brandt
> >
> > Ваша наївність мене вбиває. Я не україномовний від народження, я народився в
> Росії
> > у змішаній сім'ї (мати росіянка). І став білінгвом чисто для того, щоб не бути
> > совково-кримінальним хамобидлом, архетипичним для України.
> > Навіть моя мама-росіянка стверджувала "раньше украинские дети были такие
> > почтительные" ( по відношенню до батьків та вчителів). Та й зараз, хто в Україні є
> > чемними? Селяни україномовні та україномовна інтелігенція. А яка нація в Європі
> є
> > найбільш хамською? Правильно, росіяни. І не лише тому, що перебили в 1917 році своїх
> > дворян- просто ваша культура ну дуже сильно відрізняється від уявлень
> іспанських
> > ідальго про нормальне. Звісно, українці теж не іспанці, але все ж таки не росіяни.
> > Тому вибір на користь української культури я зробив свідомо, будучи ще
> > російськомовним.
> > Хто наїжджає на людей на зебрах перед університетами та, висовуючись з машини,
> > осипає матюками викладачів , яких вони ледь не задавили, на очах у студентів? На
> > таке в цілому світі здатне лише одна категорія нелюдей- рускаязичні. Ви такі ,
> які
> > є, ви не можете бути іншими. Річ навіть не в тому, що ми погані- оживить ту
> > українську інтелігенцію, яку ви забили в 30-70х роках, нехай вона прийде на наше
> > місце... Що, не можете? Правильно, а от вбивати нас і далі лише фактом свого
> > мавпячого існування ви можете. Ми вас навчаємо, і ви же нас давите
>
> Прям конек -горбунок какой-то! Меньше пафосу дружок и все у тебя в жизни получится.
> А пещерная злоба только вредит здоровью. Самое интересное, восемь лет прожил на
> западной Украине. Отличные люди, много друзей осталось. Но на сто человек в любом
> обществе найдется один не совсем хороший человек. Не поддавайтесь на провокации,
> подобное поведение и подобные высказывания в основной массе не характерны для
> Западной Украины. Пещерных нациков не большинство там. Украина едина в своем
> многообразии а то что говорит сей товарищ - это пещерный и тупой национализм,
> причем еще и уменьшительный, т.к ведет на раскол страны. Чтобы было понятно,
> националист-уменьшитель -это как ловелас-импотент.

"Дядя Петя, Вы-...?" Яка Західна Україна?
П.С. До речи, Ви лише підтвердили мої думки. Україномовні- нормальні люди. В порівнянні з російськомовними. Тому, народжений у Росії, я свідомо припинив бути російськомовним. І не розумію, чому вам, бандюкам, не зробити те ж саме... Не можете? Не вірите, що зможете? Краще бути хамобидлом?
   
а в этой ветко согласна с Алезкой
   
Взагалі цікава реакція. Питання топіка: " А почему борцы за мову считают себя культурными гражданами, а борцов за язык быдлом?"
Я так розумію, питання було до таких, як я. Починаю відповідати. Чесно, що думаю. Починаються образи та зойки: "Ета правакація! Нє паддавайтєсь!"
Причому відповідь моя була досить проста для розуміння: " Тому що так і є. Річ не в тім, що хтось вважає, а хтось не вважає. Просто на території України російською мовою розмовляють в переважній кількості тупорилі, хамоваті плебеї."

П.С. Іноді не зовсім тупорилі- а виражені невротики. Але по відношенню до української мови навіть такі є хамами, хоч і вже не відверте бидло. Остання категорія просто не любить українську мову (це переважна школярська та студентська молодь), яку їй нав'язує офіціоз, але в них ще не було життєвого досвіду, коли виникли ці психічні реакції. Такі також є, мав і маю досвід спілкування і з такими. Якщо серед перших- відвертих хамів та україножерів- переважають "пикаті" (російською "мордатіе", типа кидал- мінял , водіїв маршруток та інші природні для українських міст легко впізнавані варіанти "бикобразів" ;) , то друга категорія є надто худорлявою та кволою, для якої двомовність- абсолютне зайве нервове навантаження. Вони дійсно щиро не розуміють, навіщо їм вчити українську поза межами української ділової, і, якщо буде така можливість, не будуть її вчити навіть у таких межах



Редаговано разів: 1. Востаннє 05/07/2012 09:44 користувачем S.Brandt.
   
украиноязычные... ваша ошибка в втом, что у вас изначально посыл "мы ущемленные и нас мало"
на государство пеняете - мол, оно не пропагандирует украинский
а среди вас есть творческие личности, по-настоящему интересные и молодежи и старшему поколению, которые бы популяризовали украинский?
матюкливую новомодную писательницу не предлагать
мне импонирует ведущая программы Ревизор - Фреймут - живенькая дамочка, с прекрасным украинским
но она скорее всего исключение

неужели вы в своей массе сероватые, туповатые и скучные?
как соня и компания?
   
Кстати, Слав - ты вполне себе харизматичен и популярен, к тому же можешь писать хорошим украинским
почему не пишешь? было бы здорово...
дело в том, чтобы не только писать умные вещи размером в простыню, но и быть привлекательным даже если и лаконичным допысувачем...
   
DeL1T Написав:
-------------------------------------------------------
> так пошло с давних времен.
> предки борцов за мову жили тут поживали с давних времен
> а предков борцов за изык завезли с Рязани и Колымы лет 150 назад.
> потомки катаржников=быдло, все просто.

щодо "каторжників", то це, звісно, гіпербола... Але суть це явне художнє перебільшення передає точно
Як то кажуть: стислість- сестра таланту. Знімаю капелюха
   
lisaalisa Написав:
-------------------------------------------------------
> украиноязычные... ваша ошибка в втом, что у вас изначально посыл "мы ущемленные и
> нас мало"
> на государство пеняете - мол, оно не пропагандирует украинский
> а среди вас есть творческие личности, по-настоящему интересные и молодежи и
> старшему поколению, которые бы популяризовали украинский?
> матюкливую новомодную писательницу не предлагать
> мне импонирует ведущая программы Ревизор - Фреймут - живенькая дамочка, с
> прекрасным украинским
> но она скорее всего исключение
>
> неужели вы в своей массе сероватые, туповатые и скучные?
> как соня и компания?


ти мабудь таки живешь в ускому гето
   
сами непрофесийни и бидловати передачи на ТВ росийськомовни
   
як можно поривнювати Третий Тайм и гавнофутбол вид Дениски???
   
Кто изучил или хотя бы прочитал это закон? Напоминает избитое: не читал, но осуждаю.
   
lyanka Написав:
-------------------------------------------------------
> Кто изучил или хотя бы прочитал это закон? Напоминает избитое: не читал, но
> осуждаю.


[blogs.pravda.com.ua]

[blogs.pravda.com.ua]
   
lyanka Написав:
-------------------------------------------------------
> Кто изучил или хотя бы прочитал это закон? Напоминает избитое: не читал, но
> осуждаю.


як ви запарили вже повторенням мантр від Партії Регіонів.

і закон читали і спосіб прийняття його - неприйнятний.
але вас все влаштовує - ну, то давайдасвіданія! (с)
   
lisaalisa Написав:
-------------------------------------------------------
> украиноязычные... ваша ошибка в втом, что у вас изначально посыл "мы ущемленные и
> нас мало"
> на государство пеняете - мол, оно не пропагандирует украинский
> а среди вас есть творческие личности, по-настоящему интересные и молодежи и
> старшему поколению, которые бы популяризовали украинский?
> матюкливую новомодную писательницу не предлагать
> мне импонирует ведущая программы Ревизор - Фреймут - живенькая дамочка, с
> прекрасным украинским
> но она скорее всего исключение
>
> неужели вы в своей массе сероватые, туповатые и скучные?
> как соня и компания?

:weep:
:fuck:
   
ну от, я прийняв усі свої таблетки (корвалтаб, бісопролол, предуктал, тирозол, фітосед) і тепер можу відкрити заігнорених , щоб поспілкуватись з типовими рускаязичними україножерами (лише на цій сторінці це: еліпс, Сашко Донецький, Гражданін У, лісааліса). Зрозуміло, без цих заходів перестороги я б не ризикнув спілкуватись із явними канібалами "рускаязичними". Подивимось, не виникла у них на цей раз якась флуктуація, щоб вони написали щось людяне

П.С. В реченні попереднього поста : "Якщо серед перших- відвертих хамів та україножерів- переважають "пикаті" (російською "мордатіе", типа кидал- мінял , водіїв маршруток та інші природні для українських міст легко впізнавані варіанти "бикобразів ", то друга категорія є надто худорлявою та кволою, для якої двомовність- абсолютне зайве нервове навантаження" насправді не мало бути смайлика- то помилкова реакція генератора коду на закриту дужку, типова для ФУПу . Просто набридло вже виправляти через редагування за допомогою зайвого пропуску
   
elipse Написав:
-------------------------------------------------------
> оптимист Написав:
> -------------------------------------------------------
> > S.Brandt Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > оптимист Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > > > S.Brandt Написав:
> > > > -------------------------------------------------------
> > > > > просто дивно, що є потреба доводити очевидне. Російськомовні в Україні як
> клас
> > > є
> > > > > хамобидлом за визначенням. За виключенням кримчан, звісно
> > > >
> > > > написать такое могло только "хамобидло за визначенням"©S.Brandt
> > >
> > > Ваша наївність мене вбиває. Я не україномовний від народження, я народився в
> > Росії
> > > у змішаній сім'ї (мати росіянка). І став білінгвом чисто для того, щоб не бути
> > > совково-кримінальним хамобидлом, архетипичним для України.
> > > Навіть моя мама-росіянка стверджувала "раньше украинские дети были такие
> > > почтительные" ( по відношенню до батьків та вчителів). Та й зараз, хто в Україні є
> > > чемними? Селяни україномовні та україномовна інтелігенція. А яка нація в
> Європі
> > є
> > > найбільш хамською? Правильно, росіяни. І не лише тому, що перебили в 1917 році
> своїх
> > > дворян- просто ваша культура ну дуже сильно відрізняється від уявлень
> > іспанських
> > > ідальго про нормальне. Звісно, українці теж не іспанці, але все ж таки не
> росіяни.
> > > Тому вибір на користь української культури я зробив свідомо, будучи ще
> > > російськомовним.
> > > Хто наїжджає на людей на зебрах перед університетами та, висовуючись з машини,
> > > осипає матюками викладачів , яких вони ледь не задавили, на очах у студентів? На
> > > таке в цілому світі здатне лише одна категорія нелюдей- рускаязичні. Ви такі ,
> > які
> > > є, ви не можете бути іншими. Річ навіть не в тому, що ми погані- оживить ту
> > > українську інтелігенцію, яку ви забили в 30-70х роках, нехай вона прийде на наше
> > > місце... Що, не можете? Правильно, а от вбивати нас і далі лише фактом свого
> > > мавпячого існування ви можете. Ми вас навчаємо, і ви же нас давите
> >
> >
> > Уважаемый, вы психически здоровы? Сомнения в этом вызвал ваш пост, уж извините.
> >
> > Кстати, если бы вы внимательно читали - заметили бы мои посты на украинском.
> > А вот по поводу чемности - я просто не буду комментировать... Оставлю свое мнение
> > при себе. Тем более
> > основное разочарование я получил именно читая ФУП, таких как вы.
>
> Нда ...
> Разумеется, мы можем выбирать любой язык общения в Украине по своему усмотрению
> или обязанностям.
> Однако, после таких защитников украинского языка как S.Brandt, то что-то хочется
> юридического ограждения от ксенофобии таких неадекватов даже в виде горбатого и
> неуместного закона о языках от ПР. ))

Можливо, це допоможе (я маю на думці реальну огорожу у вигляді кордону), але завжди знайдеться неофіт з російськомовних, який удариться в українську мову ще сильніше, ніж я. І тоді справа може дійти навіть до тероризму- а знайти його за мовною ознакою насправді буде нереально, бо він буде розмовляти російською

П.С. Ще раз наголошую- я від народження російськомовний, який народився в Росії та має дуже багато родичів у Росії серед етнічних росіян. То від кого Ви збираєтесь відгороджуватись? Ви просто почнете штампувати таких як я конвеєром
   
Гражданин У Написав:
-------------------------------------------------------
> DeL1T Написав:
> -------------------------------------------------------
> > так пошло с давних времен.
> > предки борцов за мову жили тут поживали с давних времен
> > а предков борцов за изык завезли с Рязани и Колымы лет 150 назад.
> > потомки катаржников=быдло, все просто.
>
>
> а что, предки борцов за мову именно здесь произошли от обезьяны?
> или пришли откуда-то вытеснив ещё кого-то
> все мы в этом мире эмигранты

як мінімум неоднозначне трактування неоднозначного допису
По-перше, не всі люди в Україні є атеїстами та еволюціоністами в чистому, матеріалістичному виді. Дехто відносить себе до креаціоністів
По-друге, завжди ланцюжок взаємних міграцій розглядається , починаючи з якогось моменту. Зайве узагальнення в такому питанні нічого не дає. Особливо в сенсі примирення сторін - як мінімум одна з них буде підозрювати, що її в черговий раз "разводять"
   
lisaalisa Написав:
-------------------------------------------------------
> украиноязычные... ваша ошибка в втом, что у вас изначально посыл "мы ущемленные и
> нас мало"
> на государство пеняете - мол, оно не пропагандирует украинский
> а среди вас есть творческие личности, по-настоящему интересные и молодежи и
> старшему поколению, которые бы популяризовали украинский?

> матюкливую новомодную писательницу не предлагать
> мне импонирует ведущая программы Ревизор - Фреймут - живенькая дамочка, с
> прекрасным украинским
> но она скорее всего исключение
>
> неужели вы в своей массе сероватые, туповатые и скучные?
> как соня и компания?

ви мабуть себе вважаєте творчою особистістю?
проте люди, що лінуються вчити мову держави в якій живуть і є тією самою сірою масою.
Ну й сиділи б собі тихенько, так ні ви ще й іншим намагаєтесь заважати вчити та розмовдяти українською :X .
   
Сашко Донецкий Написав:
-------------------------------------------------------
> Гражданин У Написав:
> -------------------------------------------------------
> > DeL1T Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > так пошло с давних времен.
> > > предки борцов за мову жили тут поживали с давних времен
> > > а предков борцов за изык завезли с Рязани и Колымы лет 150 назад.
> > > потомки катаржников=быдло, все просто.
> >
> >
> > а что, предки борцов за мову именно здесь произошли от обезьяны?
> > или пришли откуда-то вытеснив ещё кого-то
> > все мы в этом мире эмигранты
>
> ??? По моему - остались....

і от красномовне підтвердження мого попереднього допису
   
lyanka Написав:
-------------------------------------------------------
> Кто изучил или хотя бы прочитал это закон? Напоминает избитое: не читал, но
> осуждаю.

я не лише читав, а навіть постив 5 статтю, де пропонувалось гарантії збереження "меж ареалів розповсюдження регіональних мов та мов національних меншин"
Не пам'ятаю, щоб Ви особисто прийняли участь в обговоренні цього шедевру
   
lisaalisa Написав:
-------------------------------------------------------
> украиноязычные... ваша ошибка в втом, что у вас изначально посыл "мы ущемленные и
> нас мало"
> на государство пеняете - мол, оно не пропагандирует украинский
> а среди вас есть творческие личности, по-настоящему интересные и молодежи и
> старшему поколению, которые бы популяризовали украинский?
> матюкливую новомодную писательницу не предлагать
> мне импонирует ведущая программы Ревизор - Фреймут - живенькая дамочка, с
> прекрасным украинским
> но она скорее всего исключение
>
> неужели вы в своей массе сероватые, туповатые и скучные?
> как соня и компания?

ги
"Ета піять!"
   
до побачення. Я висловив те, що хотів, прочитав першу та дві останні сторінки та не помер, спілкуючись з російськомовним хамобидлом. І це вже перемога ( хоча й завдяки хімії)
   
S.Brandt Написав:
-------------------------------------------------------

> Можливо, це допоможе (я маю на думці реальну огорожу у вигляді кордону), але завжди
> знайдеться неофіт з російськомовних, який удариться в українську мову ще
> сильніше, ніж я. І тоді справа може дійти навіть до тероризму- а знайти його за
> мовною ознакою насправді буде нереально, бо він буде розмовляти російською
>
> П.С. Ще раз наголошую- я від народження російськомовний, який народився в Росії та
> має дуже багато родичів у Росії серед етнічних росіян.


Ну, я подозревал это. )

> То від кого Ви збираєтесь
> відгороджуватись? Ви просто почнете штампувати таких як я конвеєром

Вы мне льстите. Но в мои планы не входит клонирование вам подобных ...
Придется вам найти кого-то другого )
   
Marina Написав:
-------------------------------------------------------
> lisaalisa Написав:
> -------------------------------------------------------
> > украиноязычные... ваша ошибка в втом, что у вас изначально посыл "мы ущемленные и
> > нас мало"
> > на государство пеняете - мол, оно не пропагандирует украинский
> > а среди вас есть творческие личности, по-настоящему интересные и молодежи и
> > старшему поколению, которые бы популяризовали украинский?
> > матюкливую новомодную писательницу не предлагать
> > мне импонирует ведущая программы Ревизор - Фреймут - живенькая дамочка, с
> > прекрасным украинским
> > но она скорее всего исключение
> >
> > неужели вы в своей массе сероватые, туповатые и скучные?
> > как соня и компания?
>
> ви мабуть себе вважаєте творчою особистістю?
> проте люди, що лінуються вчити мову держави в якій живуть і є тією самою сірою
> масою.
> Ну й сиділи б собі тихенько, так ні ви ще й іншим намагаєтесь заважати вчити та
> розмовдяти українською :X .


доброе утро
а я не ленюсь
я изучаю. в основном пополняю словарный запас.
но не секрет, что русский для меня - родной.
хоть лопните, но если примут этот закон окончательно - мое эго восторжествует.
для меня это дело принципа.
   
я себе борцем за мову - не вважаю

це якийсь дивний каламбур

Боцунірували за Русскій Йазік - якийсь неясний зброд невідомо якої національності

тому що хотіли для Русскої Національної Меншини - певний закон

наголошую - для Національної Меншини Русских
і вибороли

але тільки для Русских



Редаговано разів: 1. Востаннє 05/07/2012 11:27 користувачем Вуйко з Бандерштату.
   
Вуйко з Бандерштату Написав:
-------------------------------------------------------
> я себе борцем за мову - не вважаю
>
> це якийсь дивний каламбур
>
> Боцунірували за Русскій Йазік - якийсь неясний зброд невідомо якої
> національності
>
> тому що хотіли для Русскої Національної Меншини - певний закон
>
> наголошую - для Національної Меншини Русских
> і вибороли
>
> але тільки для Русских


на мій погляд це ключова помилка тих, хто готував закон
етнічно однорідний склад населення зберігся лише в сільській місцевості,
окремих мовно-етнічних осередках, звідкий походить активне несприйняття якихось змін

більша частина населення, яка живе в містах давно вже немє етнічної однородності
ми діти дітей, що народилися від браків українців з росіянами, татарами, греками, молдаванами
російська просто зручна та зрозуміла мова для більшості громадян, незалежно від етнічного походження,
і закон про мови має насамперед захищати здоровий глузд, а не права якихось меншин незрозумілих
   
ПР обещала предоставить статус русскому языку. Под этим лозунгом она выиграла выборы в Раду и президента. Перед очередными выборами они решили выполнить свое обещание. Все логично и демократично


2012 рік , Алєжка !
   
2012 рік , Алєжка !

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=22014047;topic=652037.120;num_replies=158;sesc=43eaf32cba39fd1aa2c5f3b8352d7f89
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія