Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перші враження від повернення.

Re: Перші враження від повернення.

Залягти на дно в Брюге Тернополі
Хехе ©
   
Re: Перші враження від повернення.

кстати с просроченным ID не знаю как с советским нельзя даже цифровую подпись сделать
   
Re: Перші враження від повернення.

просроченным ID

То як? То про пластикову картку? Вона ще і еа строк видається?  8-)
   
Re: Перші враження від повернення.

как с советским нельзя даже цифровую подпись сделать
Я колись через приватбанківський підпис заходив
   
Re: Перші враження від повернення.

тримайте

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=5024598

Скучили по газді Нафі?
Ну ностальгауйте: (як можно в цьому тексті не помітити, що це пише Нафі?)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1114446.msg26101662#msg26101662
   
Re: Перші враження від повернення.

Скучили по газді Нафі?
Ну ностальгауйте: (як можно в цьому тексті не помітити, що це пише Нафі?)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1114446.msg26101662#msg26101662
а чего вы мне это пишите? Я по форумным персонажам не скучаю

человек попросил я нашла
   
Re: Перші враження від повернення.

кстати с просроченным ID не знаю как с советским нельзя даже цифровую подпись сделать
как может быть просроченный ID если их начали выдавать в 2016 и они рассчитаны на срок в 10 лет
   
Re: Перші враження від повернення.

а чего вы мне это пишите? Я по форумным персонажам не скучаю

человек попросил я нашла
Та я не вам, а на ваш пост з цим персонажем.
   
Re: Перші враження від повернення.

если бы паспорт просрочился 1 января 22 года и он пришел в открывшийся паспортный стол то ему бы сказали плати штраф
нет, не сказали бы. Если ваша ПМЖ была в зоне оккупации никакой штраф вас не заставят платить.
   
Re: Перші враження від повернення.
den

как может быть просроченный ID если их начали выдавать в 2016 и они рассчитаны на срок в 10 лет
Наприклад
Якщо видавався в 14 років ( чи до 18)

В 18 замінити слід



   
Re: Перші враження від повернення.

нет, не сказали бы. Если ваша ПМЖ была в зоне оккупации никакой штраф вас не заставят платить.

А як це пов'язано?! Фотку треба поміняти в місячний термін після дня народження. Кому виповнилося 45, чи скільки там для заміни, до 24 січня 2022 р мав би встигнути переклеїти фото. Тому вибачили лише тим хто після 24 січня народився бо вони не встигли з причини початку війни
   
Re: Перші враження від повернення.

Хз, в мене в травні 45 виповнилось, в липні наклеїли без проблем
   
Re: Перші враження від повернення.

Наприклад
Якщо видавався в 14 років ( чи до 18)

В 18 замінити слід
в 2016 айди выдавался начиная с 16 лет, с 14 лет его начали выдавать по моему тремя годами позже или двумя - с 2018-19
   
Re: Перші враження від повернення.

А як це пов'язано?! Фотку треба поміняти в місячний термін після дня народження. Кому виповнилося 45, чи скільки там для заміни, до 24 січня 2022 р мав би встигнути переклеїти фото. Тому вибачили лише тим хто після 24 січня народився бо вони не встигли з причини початку війни
ну не поменяли - забыли, отложили на потом - тут полномасштабная война, вам нужно наклеить фото. Вы идите в ДМС любого города с фоткой и вам ее клеят в течении часа без проблем и БЕЗ штрафов
   
Re: Перші враження від повернення.

Маю кілька питань чисто технічного характеру.
1) Як громадянин США, переїжджаючи в іншу країну на тривалий термін, ви повинні були повідомляти про це якийсь державний орган Америки?
2)  В Україні ви маєте повідомити посольство США, як громадянин цієї країни, про своі наміри постійного  проживання в Україні, тобто перебувати на консульському обліку чи щось типу цього?

1. А для чого?
2. А для чого?

Я не планую і не бажаю повертатися. Вже вклався в один бізнес, розберуся може і свій відкрию.
   
Re: Перші враження від повернення.

;o то ви того... здриснули?! а вас шукати та притягати не будуть?

Так здриснув, ордер на арешт виписаний тільки на Америку. Нехай мене там шукають і притягають.
   
Re: Перші враження від повернення.

А як там американська юстиція трактує такі випадки? Якщо повернешся років через 10, то усе одно загратують?

Таке поняття як «термін давності» існує, якщо б я не виїжджав з Америки. Здається 8 років. У моєму випадку довічно.
   
Re: Перші враження від повернення.

А чого негра? Кацапа не було?
   
Re: Перші враження від повернення.

А чого негра? Кацапа не було?

:weep:

А як американську пенсію тут у нас отримувати якщо ви там в америці  у розшуку? :S

Хоча.... Якщо уявляти що ніколи і не виїзджав нікуди, а жити так ніби і жив вдома завжди і оформити нашу пенсію, то і переживати нема чого!

Удачі вам вдома! Негрів у нас дуже мало, а як відп.здити когось дуже захочеться, то москаляку якогось завжди можна знайти і за ту падлу ніхто вас не осудить!
   
Re: Перші враження від повернення.

А чого негра? Кацапа не було?

Цю падлу (кацапа) я б бив до смерті. Вже всі ( з мого оточення) знають про Путлера ( нового Гітлера ).
   
Re: Перші враження від повернення.

:weep:

А як американську пенсію тут у нас отримувати якщо ви там в америці  у розшу
Хоча.... Якщо уявляти що ніколи і не виїзджав нікуди, а жити так ніби і жив вдома завжди і оформити нашу пенсію, то і переживати нема чого!

Удачі вам вдома! Негрів у нас дуже мало, а як відп.здити когось дуже захочеться, то москаляку якогось завжди можна знайти і за ту падлу ніхто вас не осудить!

Ок, шановна, а яка Вам різниця як я американську пенсію получатиму?
Ви мене облили і задовільняйтеся. Дякую за розуміння. Причому щиро дякую, дура
   
Re: Перші враження від повернення.

Враження продовжуються.
Позитивного більше аніж негативного (дача, шашлик .
Але ось хотів телефон поставити на заряду. А в розетці якихось 4 дирки, в куди втикатися я маю?


   
Re: Перші враження від повернення.

Враження продовжуються.
Позитивного більше аніж негативного (дача, шашлик .
Але ось хотів телефон поставити на заряду. А в розетці якихось 4 дирки, в куди втикатися я маю?

Спробуй на розетку глянути одним оком :D
   
Re: Перші враження від повернення.

 :D  :-)o  X(

настало врємя охуітєльних історій.
   
Re: Перші враження від повернення.

Враження продовжуються.
Позитивного більше аніж негативного (дача, шашлик .
Але ось хотів телефон поставити на заряду. А в розетці якихось 4 дирки, в куди втикатися я маю?
Бухайте більше і позитиву стане ще більше!
   
Re: Перші враження від повернення.

Та яка помічниця може бути в селі, це ж Україна, причому а західній її частині. Ще такого не зустрічав.
Відносно Америки згідний. Напевні і в Європі таке існує.
Все в нас є, і клінінг і помічніци по дому, і по догляду за лежачими.
   
Re: Перші враження від повернення.

как может быть просроченный ID если их начали выдавать в 2016 и они рассчитаны на срок в 10 лет
вместо того чтоб искать неправду в моих словах лучше б поискали у хабара
В 14 лет паспорт выдается до 18.
   
Re: Перші враження від повернення.

нет, не сказали бы. Если ваша ПМЖ была в зоне оккупации никакой штраф вас не заставят платить.
заставят . Потому что просроченный паспорт был бы за 30 дней до войны.
Что с этим идиотом и произошло
   
Re: Перші враження від повернення.

Враження продовжуються.
Позитивного більше аніж негативного (дача, шашлик .
Але ось хотів телефон поставити на заряду. А в розетці якихось 4 дирки, в куди втикатися я маю?
Вітвю в Україні!

Нарешті до сотаннього ковбасника почало доходити що в Україні краще всього на планеті Земля. Спробуйте знайти місцеву молокоферму, там мають бути сочні доярки.
   
Re: Перші враження від повернення.

Залягти на дно в Брюге Тернополі

 :laugh:
   
Re: Перші враження від повернення.

вместо того чтоб искать неправду в моих словах лучше б поискали у хабара
В 14 лет паспорт выдается до 18.
не ищу неправду в ваших словах, я просто не знала что в 14 выдается на 4 года
   
Re: Перші враження від повернення.

Кстати я не понял, про какой хабар ТС пишет? 800 грн это хабар?
Ну во первых это официальный штраф. Во вторых это 20 баксов, примерно столько ТС давал таксисту только чаевых по три раза в день в США.
Хабар в моем понимании это от нескольких тыс долл. в остальном такие суммы это «гратитюд»
   
Re: Перші враження від повернення.

не ищу неправду в ваших словах, я просто не знала что в 14 выдается на 4 года
к сожалению все дети у кого паспорт просрочился во время войны и паспортные столы закрыты еще во многих регионах, ограничены в своих правах сильно. ( Как и наш топикстартер, но он наверное еще об этом не подозревает)
   
Re: Перші враження від повернення.

Ок, шановна, а яка Вам різниця як я американську пенсію получатиму?
Ви мене облили і задовільняйтеся. Дякую за розуміння. Причому щиро дякую, дура

Хто дурний, побачимо. Бо навіщось розпатякався ти занадто і саме через власну балакучість можеш мати проблеми.  Ото помовчав би і всі вважали б що повернувся підтримати неньку в тяжкі часи війни і лиха бо патріот. Повага і підтримака були б гарантовпані.
Залягти на дно в Тернополі треба було тихо і під лозунгом "патріот заробив гроші в америці і тепер допомагає, вкладає їх в неньку" - красіво! А ти тут раптом "негр, довічне переслідування" і пр. мутняк. Дурень ти і патякало просте як двері.
   
Re: Перші враження від повернення.

Кстати я не понял, про какой хабар ТС пишет? 800 грн это хабар?
Ну во первых это официальный штраф. Во вторых это 20 баксов, примерно столько ТС давал таксисту только чаевых по три раза в день в США.
Хабар в моем понимании это от нескольких тыс долл. в остальном такие суммы это «гратитюд»

Згідний на 100%.
Просто мені потрібно ще звикнути до українських грошей.
За вітання вдячний.

Останнє редагування: 23 липня 2023 15:46:17 від ХАБАРОВСЬК
   
Re: Перші враження від повернення.

Хто дурний, побачимо. Бо навіщось розпатякався ти занадто і саме через власну балакучість можеш мати проблеми.  Ото помовчав би і всі вважали б що повернувся підтримати неньку в тяжкі часи війни і лиха бо патріот. Повага і підтримака були б гарантовпані.
Залягти на дно в Тернополі треба було тихо і під лозунгом "патріот заробив гроші в америці і тепер допомагає, вкладає їх в неньку" - красіво! А ти тут раптом "негр, довічне переслідування" і пр. мутняк. Дурень ти і патякало просте як двері.

Проїхали.
Правда скажу, що на 99% я погоджуюсь з твоїми дописами.
   
Re: Перші враження від повернення.

Слав, а то не поганий мужик, кажуть хлопці.
Якось зустрінемось.









   
Re: Перші враження від повернення.

Залягти на дно в Брюге Тернополі
:gigi: до Грейсленда Тернополя

   
Re: Перші враження від повернення.

Бажаю удачі і щоб не було розчарувань(
Не уявляю що би мало статися щоб я зараз повертався в Украіну((
Цікаво наскільки людина реалізувалася в Америці?— здійснила задумані плани?—чи відмовилася від амбіцій по "завоюванню Америки"?
Ну і цікаво буде слідкувати за враженнями.
Да, удачно у вас, кто срыгнул из Украины, получилось. Это круче чем купить сто биткоинов в 2011 году.
   
Re: Перші враження від повернення.

А в розетці якихось 4 дирки, в куди втикатися я маю?



пан має неабияке почуття гумору)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія