Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

андроїд ?
на шо ж. Смарт асс, пляцок.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Природу я люблю, i родiну, берьозку i рябiну
 Люблю я куст ракiти над рiкой
;o  :lol: це Лесь?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

;o  :lol: це Лесь?

ага, Павлік Морозов  :lol:

ви просто спочатку шкодуєте голуба, потім -- ну то таке... і трохи пізніше вам співати хочеться  :lol:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ага, Павлік Морозов  :lol:

ви просто спочатку шкодуєте голуба, потім -- ну то таке... і трохи пізніше вам співати хочеться  :lol:
просто шанувальниця чорного гумору. Це ж зовсім не означає, що я є аморальною соціопаткою.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

просто шанувальниця чорного гумору. Це ж зовсім не означає, що я є аморальною соціопаткою.

і я теж... тому і виникла така асоціація  :-B
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

і я теж... тому і виникла така асоціація  :-B
до речі зараз шкода так, по філософськи. Типу, а міг би ще жити і жити, якби на хвилинку з життєрадісним цуциком розминувся. А цуцик навіть і не зрозумів, граючись, цієї трагедії одного маленького голуба, який теж хотів радіти життю.
А раніше чіпляло до душевного болю і сліз.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

до речі зараз шкода так, по філософськи. Типу, а міг би ще жити і жити, якби на хвилинку з життєрадісним цуциком розминувся. А цуцик навіть і не зрозумів, граючись, цієї трагедії одного маленького голуба, який теж хотів радіти життю.
А раніше чіпляло до душевного болю і сліз.

це ж природа  :)

перший раз я відчув що таке чорний гумор коли запитав у вагітної знайомої кого вона більше хоче -- хлопчика чи дівчинку. Відповідь була дуже вразливою і короткою  :weep:
"Девочек топить"  :lol:

Останнє редагування: 11 вересня 2019 17:18:54 від Gunselo
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Відповідь була дуже вразливою і короткою 
"Девочек топить"
:lol:  (tu)
клас, люблю людей з таким почуттям гумору, + самоіронія. Сама така.

Це, як в селах топлять дитинчат тварин жіночого роду, щоб не плодилися.
Ну іще китайці.
Мені тут розказали, що заможні китайці мають ніде не зареєстрованих дітей.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Як ви з кріпатурою боретесь ?
Я стомився жити в країні постійної болі :)...
Спосіб 1(опробуваний особисто, сподобалось): розтягувати, попри біль, м'язи, котрі болять.
Спосіб 2 (розповідала викладач фізкультури в інституті, в минулому гімнастикою, наче займалась): таблетка аспіріна +бокал шампанського і в теплу ванну.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

до речі зараз шкода так, по філософськи. Типу, а міг би ще жити і жити, якби на хвилинку з життєрадісним цуциком розминувся. А цуцик навіть і не зрозумів, граючись, цієї трагедії одного маленького голуба, який теж хотів радіти життю.
А раніше чіпляло до душевного болю і сліз.
Якщо подивитись з іншого боку, то голуб напевне був уже і не таким молодим і здоровим, якщо не зміг розминутись з собакою, адже він, голуб, був не один на весь парк, але спіймали саме цього птаха.
Адже думку, що хижаки полюють слабких тварин, що відстають від основного стада більшість чула?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Королевские альбатросьі - птеродактили  с 3м размахом, которьіе приземляються один  раз в 2 года  -    начинают свой жизненньій   путь  приводняясь после первого  полета   недалеко от берега,  среди  акул, которьіе сбегаються со всего полушария  отведать девствннной альбатросятиньі.

    У кого нервьі в порядке -  посмртрите одноименное кьіно на DCh
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Королевские альбатросьі - птеродактили  с 3м размахом, которьіе приземляються один  раз в 2 года  -    начинают свой жизненньій   путь  приводняясь после первого  полета   недалеко от берега,  среди  акул, которьіе сбегаються со всего полушария  отведать девствннной альбатросятиньі.

    У кого нервьі в порядке -  посмртрите одноименное кьіно на DCh
Цікаво подивитись на того, хто може таким похвалитись, мої нерви заслабкі  :(  Мабудь після перегляду, сміливець вже не буде настільки впевнений у своїх нервах.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Якщо подивитись з іншого боку, то голуб напевне був уже і не таким молодим і здоровим, якщо не зміг розминутись з собакою, адже він, голуб, був не один на весь парк, але спіймали саме цього птаха.
Адже думку, що хижаки полюють слабких тварин, що відстають від основного стада більшість чула?
за последние 4 дня эта собака убила уже трех птиц
первый раз я открыла калитку на участок где сидел расслабленно одинокий голубь.может и больной. собакен его немедленно поймал.
у меня нет опыта и я попыталась прикрикнуть напугать чтоб собака его бросила.но не тут то было. она начала бегать вокруг дома и играть с жертвой.видеть это было тяжело и я пошла в дом выпить чаю. короче через 20 минут мне пришлось мыть крыльцо и выносить трупик за участок
немного взгрустнув я решила следующим утром гулять по пустым тропам среди скал Южного Буга. но эта дура что то учуяла и ломанулась в поселок где среди прокурорских дворцов все еще встречаются старые хаты. там она на глазах какого то мужика начала потрошить курицу ( на нейтральной территории. на дороге) курице удалось вырваться и она засела в густых декоративных кустах. но конечно она была не жилец. мужик орал я застрелю собаку.собака же подошла к его цепному псу и начала жрать из его миски.
вобщем хозяином курки оказался старый дед с минимальной пенсией. и тяжелым алкоголизмом. он спал. я оставила свой телефон соседям,они звонили говорили все еще бухает.курицу зарезали.жду пока протрезвеет.больше не звонят

сегодня я гуляла в дубовой посадке где жрать можно было только желуди. но она умудрилась по возвращении в шикарном прыжке поймать голубя. я же ее похвалила и подманила вкусняшкой. думаю в следующий раз она будет умнее и уже не подойдет.
я не знаю хорошо это или плохо. пусть ее хозяева воспитывают. я ее буду спускать с поводка только на собачьей площадке
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Спосіб 1(опробуваний особисто, сподобалось): розтягувати, попри біль, м'язи, котрі болять.
Спосіб 2 (розповідала викладач фізкультури в інституті, в минулому гімнастикою, наче займалась): таблетка аспіріна +бокал шампанського і в теплу ванну.

алкоголь справді виводить.
але ж можна присісти :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет



А це мій сукін син коли я його привіз від заводчика. Зараз йому майже три роки.



Це він "працює"...



А це після фризієрні. Соррі за оффтоп, не втримався...

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

хороший у вас ирландский сеттер

люблю охотничьи породы
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


А це мій сукін син коли я його привіз від заводчика. Зараз йому майже три роки.


Це він "працює"...


А це після фризієрні. Соррі за оффтоп, не втримався...


який же це оффтоп. тобі ж є 45 ?
собакєн супер, гарні мабуть в нього хазяї.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

хороший у вас ирландский сеттер

люблю охотничьи породы

Єдиний "недолік" тренованих ірландців (зрештою напевне усіх мисливських собак), вони на прогулянці завжди "працюють": зиг-заг пошук, стають в стойку, гонять зайців, оленів, все, що рухається. Часом у лісі він зникає на 5-10 хвилин, а потім повертається назад з язиком до землі, але щасливий.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


який же це оффтоп. тобі ж є 45 ?
собакєн супер, гарні мабуть в нього хазяї.
[/quote]

Дякую. Мені ще 15 років тому було 45 :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Собаки то моя любофф...
Я тільки дураків не люблю цих генетичних мутантів булів пітбулів стаффів і інших виродків які здатні вбивати не смерть..,
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Єдиний "недолік" тренованих ірландців (зрештою напевне усіх мисливських собак), вони на прогулянці завжди "працюють": зиг-заг пошук, стають в стойку, гонять зайців, оленів, все, що рухається. Часом у лісі він зникає на 5-10 хвилин, а потім повертається назад з язиком до землі, але щасливий.

Тю то ж сеттер. Гени.
Так само як спанієлі і терєри.
В доньки йорк. Терєр.
Птахів ганяє. Територію охороняє. В стійку мисливську стає постійно.
Ніби і Йорк аое ж терєр мисливець ;)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Собаки то моя любофф...
Я тільки дураків не люблю цих генетичних мутантів булів пітбулів стаффів і інших виродків які здатні вбивати не смерть..,

Цікаво спостерігати, як мій ірландець (одна з най-неконфлікніших порід) зустрічається з такими стафорами десь на прогулянці. До деяких у нього абсолютно і безтактно похуїстське ставлення, а до певних він тихо відходить вбік і намагається уникати прямого погляду. Перші, при усій повазі до стафів, в основному є кастрованими і відносно мирними особами, а другі як правило серйозні бійці, яких тримають тільки на поводку.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Генетичні мутанти.
Психи вони.
Все.

Ми вже це обговорювали тут із міккі мастіно який мав чи далі має  мастіфів.
Та і я по алабаях виступаю.
Міккі багато тексту корисного дав про цих дегенератів.

Останнє редагування: 12 вересня 2019 00:41:38 від Бандер1вець
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Генетичні мутанти.
Психи вони.
Все.

Ми вже це обговорювали тут із міккі мастіно який мав чи далі має  мастіфів.
Та і я по алабаях виступаю.
Міккі багато тексту корисного дав про цих дегенератів.

Читав Міккі, і погоджуюсь, бо сам їх недолюблюю. Стафи непередбачувані, там планка падає часом просто від куй знає чого.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Собаки то моя любофф...
Я тільки дураків не люблю цих генетичних мутантів булів пітбулів стаффів і інших виродків які здатні вбивати не смерть..,
абсолютно потрясающий питбуль на собачьей площадке гуляет. хозяин им занимается постоянно. полностью игнорирует других собак. послушный умный
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

абсолютно потрясающий питбуль на собачьей площадке гуляет. хозяин им занимается постоянно. полностью игнорирует других собак. послушный умный
слухняні толкові собаки є двох видів - видресирувані і від природи(розумні і чувствующі, як люди). моя мрія, мати німецьку вівчарку другого типу. в сусідів така була.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а що скажете про метиса лабрадора з вівчаркою німецькою?
брат особняк добудовує
думаю подарувати такого пса
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а що скажете про метиса лабрадора з вівчаркою німецькою?
брат особняк добудовує
думаю подарувати такого пса

не бачив такого. В мого знайомого був метис чау-чау з німцем. Неймовірно красива собака. Повністю рижий пухнастий німець, здоровий як бичара.
В мене самого пухнастий німець, але маленький -- 35кг. Дуже розумний, але і ДУЖЕ хитрий. Дітей любить страшенно
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

якшо немає строгої необхідності високопородного пса - треба забирати з притулків.
у Львові зараз це мегапопулярна тема у людей.

ми свого Алабая забрали з притулку - надзвичайно любляче телятко :)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а що скажете про метиса лабрадора з вівчаркою німецькою?
брат особняк добудовує
думаю подарувати такого пса
если собака должна охранять особняк то это не должен быть метис лабрадора. Он может лишь зализать до смерти
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

если собака должна охранять особняк то это не должен быть метис лабрадора. Он может лишь зализать до смерти

Ща столько средств для нейтрализации собаки, что это не очень хорошая стратегия. У моего знакомого был здоровый немец, злющий шокапец. Залезли в хату, а он был закрыт в гараже.
Лучшая стратегия охраны -- это маленькая собачка звоночек на случай когда все дома и вор все равно лезет. Это сейчас самое распространенное ограбление -- 80%. Лезут через подвал или первый этаж когда хозяева спят обычно на втором.
Когда никого нет дома самое лучшее -- хорошая охранная сигналка
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

если собака должна охранять особняк то это не должен быть метис лабрадора. Он может лишь зализать до смерти

та не те що охороняти
просто своїм виглядом відлякувати
не потрібно злого пса, щоб на людей кидався
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ща столько средств для нейтрализации собаки, что это не очень хорошая стратегия. У моего знакомого был здоровый немец, злющий шокапец. Залезли в хату, а он был закрыт в гараже.
Лучшая стратегия охраны -- это маленькая собачка звоночек на случай когда все дома и вор все равно лезет.

є таке. в моїх друзів алабая відвязаного в дворі чимось присипили, а маленький собачка в хаті почув і гавкав.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

є таке. в моїх друзів алабая відвязаного в дворі чимось присипили, а маленький собачка в хаті почув і гавкав.

ідеальна комбінація - вовкодав на вулиці, якесь мале у хаті.  (tu)
знайомий таке має в особняку.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

якесь мале у хаті.

мені подобається, як поляки кажуть на таких - куделек.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

мені подобається, як поляки кажуть на таких - куделек.

по сусідству був великий вівчур на дворі і Йорк у хаті.
вівчур вмер.
треба бачити як той куделек Йорк зараз територію охороняє - пташка не пролетить. ганяє вдень по подвірї і обгавкує усіх.
і такий діловий малий шо то капець. господар. сам залишився наразі.
а вночі він в будинку у них звісно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що ви там знаєтесь на псах  :facepalm:

Ось як повинно бути  :D   :tongue:

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

 (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що ви там знаєтесь на псах  :facepalm:

Ось як повинно бути  :D   :tongue:

Показати зображення...
а кто пылесосит?жена?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а кто пылесосит?жена?

чорна кицька.
вона зверху  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 66 гостей
 
Повна версія