Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

воно блефує чи реально планує вторгнення?

Re: воно блефує чи реально планує вторгнення?

Значить те що в США, Австралії чи Канаді розмовляють англійської для всього світу виглядає, що їх треба приєднати до UK?
Австралія , Канада, Н.Зеландія тощо входять до Британської Співдружності та мають за главу держави англійську королеву
   
Re: воно блефує чи реально планує вторгнення?

Ну і з певного моменту США і Британія - постійні союзники. Ну і термін відродився - англосакси. Але тепер він означає не сукупність германських племен англів саксів та інших, що висадилися з континенту на острови, а сучасних американців, британців та інши англомовних в усій їхній мовній, культурній та військово-політичній єдносністі
   
Re: воно блефує чи реально планує вторгнення?

тут +
хоча це більше ніж планує, практично все готово
але таки так, ше треба наважитись


Или дождаться случая.
   
Псакі в 2014 і єбала і сушила, і ноги витрала, весь ФУП в оргазмах безкінечних був
Не те года ,не те призиденты.
   


Он и пиантковский рассказывает тоже самое.
Шо Америка воевать солдатами не будет но чем воевать и санкции устроит..
И короче
Лаврова послал блинкен накуй с его хотелками
   
дододо

гражданская война

дододо, кацапе: федералізація України = її розвалу.
   
дододо, кацапе: федералізація України = її розвалу.
не само по собі, але відкриває додаткові можливості сусідам. були б нормальні сусіди — федерація навіть була б непоганим рішенням
   
Re: воно блефує чи реально планує вторгнення?

можна поміняти якщо думка змінилась  :shuffle:
   
Скромний внесок Потато у хвилю паніки.
Добре, що тільки на Фупі, який періодично буває охоплений панікою під будь-якими приводами (і без).
Такий собі психологічний сортир для людей з нестабільною психікою і роздвоєним світоглядом)
   
Ні. Зараз вже ні. Бо пройшли сторіччя роздільної історії. Нові нації там поступово еволюціонували. І легко вказати на відмінності.

Коли мене іноземець спитає, що мене відрізняє від москаля моя відповідь буде дуже проста

- Мова, різний інформаційний простір, різне бачення історії, тощо. Відповідно і різні принципи і ідеали. 

Що відповість середній житель Харкова? Папірець під назвою паспорт?
Харківська молодь бачить історія через українську оптику. Це на рятує
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія