Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вернулся в Запорожье

Re: Вернулся в Запорожье

Вітаю з поверненням! Це добрий знак для нас.
   
Re: Вернулся в Запорожье

Погоди. Пока обмоет возвращение.
====================
Не гавкай!   в мене своє мнєніє. Що до ЗЕлені- то нехай переможе-тоді й будемо щось пред'являти. Як казав Камю- не враховувати війну це дурне діло.
   
Re: Вернулся в Запорожье

 :lol: Первая хорошо пошла.
   
Re: Вернулся в Запорожье

скачуть шавки волькофоби

повилазили хробаки отруйні ! :X
   
Re: Вернулся в Запорожье

повилазили хробаки отруйні ! :X

Та не кажи  :gigi:
   
Re: Вернулся в Запорожье

:lol: Первая хорошо пошла.

в совєтє дірєкторов корпіраціі планьорка - Рєлокація матріарха: визови, ріскі, послєдствія

По завершенню - фуршет.  :-)o
   
Re: Вернулся в Запорожье

Як казав Камю- не враховувати війну це дурне діло.

непоганий коньяк, до речі, маєте гарний смак, пане Матріарх


   
Re: Вернулся в Запорожье

Доброго вечора Вольтер, вітаю в Україні ) Будьмо.
   
Re: Вернулся в Запорожье

Вимагаю гастротур і хфоткі з батьківщини  :love:

   
Re: Вернулся в Запорожье

Вимагаю гастротур і хфоткі з батьківщини  :love:
Дайте Алкофілософу нормально побухати вдома. Усе буде.
   
Re: Вернулся в Запорожье

Да він з під впн мабуть піше.  :rotate:
Шютка.
   
Re: Вернулся в Запорожье

Гребут ведрами мабуть.

Вывозящие секретку из Запорожья лысеющие силовики желают откупиться на низах)
   
Re: Вернулся в Запорожье
a49

Вже привітали Вольтера кацапи. 3 прильота сьогодні по Запоріжжю(((
   
Re: Вернулся в Запорожье

Вітаю на Батьківщині! Я теж своїх повернув до Дніпра. Звикли вже до сирени.
Наш потяг з Перемишля пустили не звичним маршрутом через центральну Україну, а по Півночі - через непролазні споконвічні ліса та болота Житомирщини..
Світло у потязі не вмикали зовсім, навіть у туалетах, всі вікна затягнуті плівкою....
Вразила бідність північних районів у порівнянні зі Львівщиною та Центром...Острівці поодиноких хат, часто дерев"яних, практично посеред лісу, села теж небагаті...
   
Re: Вернулся в Запорожье

Вразила бідність північних районів у порівнянні зі Львівщиною та Центром...Острівці поодиноких хат, часто дерев"яних, практично посеред лісу, села теж небагаті...
А які села мають бути у чорнобильській зоні?
   
Re: Вернулся в Запорожье

А які села мають бути у чорнобильській зоні?

100 км. від Львова села теж не Коппєнґаґєн
   
Re: Вернулся в Запорожье

Вже привітали Вольтера кацапи. 3 прильота сьогодні по Запоріжжю(((
там и по линии фронта в запорожской неспокойно было сегодня

   
Re: Вернулся в Запорожье

   
Re: Вернулся в Запорожье

Вченими Українського гідрометеорологічно го інституту ДСНС України та НАН України виконано моделювання перенесення радіоактивних домішок за гіпотетичної аварії на Запорізькій АЕС (ЗАЕС) за метеорологічних умов станом на 15-18 серпня 2022 року.

https://www.facebook.com/watch/?v=5413922718653613
   
Re: Вернулся в Запорожье

   
Re: Вернулся в Запорожье

Не поняв. За время твоего экзылу резко выросло количество лысин и надо удовлетворять спрос по их оволосению? 8-:

Ну дык на дворе война, стресс…
   
Re: Вернулся в Запорожье

Ну дык на дворе война, стресс…

А що вольтер винайшов як омолоджувати волосяні луковиці?
Це мільярди баксів, гарантовано  :pooh_lol: тільки в перші пару років, а там світять десятки і сотні
   
Re: Вернулся в Запорожье

А що вольтер винайшов як омолоджувати волосяні луковиці?
Це мільярди баксів, гарантовано  :pooh_lol: тільки в перші пару років, а там світять десятки і сотні

так. Аналогів немає. Тому власне і довелося повертатися. Луковиці самі не виростуть, а долар сам в кишеню не стрибне.

   
Re: Вернулся в Запорожье

А що вольтер винайшов як омолоджувати волосяні луковиці?
Це мільярди баксів, гарантовано  :pooh_lol: тільки в перші пару років, а там світять десятки і сотні

Дык целая ветка была «Как правильно мстить кацапам» :)

   
Re: Вернулся в Запорожье

так. Аналогів немає. Тому власне і довелося повертатися. Луковиці самі не виростуть, а долар сам в кишеню не стрибне.

https://youtu.be/6VqCFnHXoYU
====================================
 Для того, чтобы мильярды баксов было-нужно, чтобы продукт работал быстро и очень заметно. А волосы штука не быстрая. Второе: нужна офигенная реклама, а это дорого. Третье: убедить людей, так как они мажутся всякими бодягами, может и не плохими, но не теми. Так как у волос ДВЕ основных причины выпадения: гормональная (андрогенная) и аутолиммунная (напр. очаговая, стрессовая и тд), а нужны совершенно разные препараты. Поэтому часто и не помогают. Против аутоиммунной делаем только мы. В мире. Без ансамбля. Сами-пля, одни-пля... B-)
   
Re: Вернулся в Запорожье

Я зранку читав твіт що Маск планує купити Xeno Lavatory якусь. Не знаю, жарт чи ні.
   
Re: Вернулся в Запорожье

Я зранку читав твіт що Маск планує купити Xeno Lavatory якусь. Не знаю, жарт чи ні.

Тоже такое читал.Только там еще писали что он сделал предложение Безосу и Гейтсу поучаствовать в покупке,потому что один он такую сумму не понянет
   
Re: Вернулся в Запорожье

Тоже такое читал.Только там еще писали что он сделал предложение Безосу и Гейтсу поучаствовать в покупке,потому что один он такую сумму не понянет

Гейтс сказав що за такі гроші він би і сам щось продав
   
Re: Вернулся в Запорожье

на замітку
якось спілкувався я зі старшого покоління дерматологом/паразитологом
вона розповіла мені про чудодійні приклади застосування свіжого лайна на людській макитрі
вчоні доктори билися, билися і жодного результату, а бабка в далекому карпатському хуторі намастила правильним лайном, змішаним з буковим попелом і лікувальними травами - опа, за місяць результат!
   
Re: Вернулся в Запорожье

на замітку
якось спілкувався я зі старшого покоління дерматологом/паразитологом
вона розповіла мені про чудодійні приклади застосування свіжого лайна на людській макитрі
вчоні доктори билися, билися і жодного результату, а бабка в далекому карпатському хуторі намастила правильним лайном, змішаним з буковим попелом і лікувальними травами - опа, за місяць результат!

Раньше эта бабка была дедом и жила в Запорожье
   
Re: Вернулся в Запорожье

Ось вам і забобонів куча, може з певною заздрісттю. Я це виробляю вже більше 15 років. Якщо б не працювало б- не брали б. Так що-якщо тре-беріть зі зкидкою, а ні- так нехай волосся лізе. А мені своє робити. B-)
   
Re: Вернулся в Запорожье

Ось вам і забобонів куча, може з певною заздрісттю. Я це виробляю вже більше 15 років. Якщо б не працювало б- не брали б. Так що-якщо тре-беріть зі зкидкою, а ні- так нехай волосся лізе. А мені своє робити. B-)

У самого-то небось коса по пояс.Или ты как сапожник без сапог?
   
Re: Вернулся в Запорожье

щодо лайна я не жартував
там і стеркобілін корисний, і метиліндол ароматний
і абразивні рослинні залишки, частково гідролізовані жири для пом'якшення шкіри... чого там тільки нема
знову ж - доступна сировина
   
Re: Вернулся в Запорожье

щодо лайна я не жартував
там і стеркобілін корисний, і метиліндол ароматний
і абразивні рослинні залишки, частково гідролізовані жири для пом'якшення шкіри... чого там тільки нема
знову ж - доступна сировина

А жидкообразне мабуть ще краще, бо добре впітує . Та і колір ...
   
Re: Вернулся в Запорожье

А жидкообразне мабуть ще краще, бо добре впітує . Та і колір ...

А пахне як! (с)
   
Re: Вернулся в Запорожье

Кал це цікаво ©
   
Re: Вернулся в Запорожье

А жидкообразне мабуть ще краще, бо добре впітує . Та і колір ...
колір ото власне стеркобілін надає
можна екстрагувати і продавати як крем для загару
   
Re: Вернулся в Запорожье

на замітку
якось спілкувався я зі старшого покоління дерматологом/паразитологом
вона розповіла мені про чудодійні приклади застосування свіжого лайна на людській макитрі
вчоні доктори билися, билися і жодного результату, а бабка в далекому карпатському хуторі намастила правильним лайном, змішаним з буковим попелом і лікувальними травами - опа, за місяць результат!
зачем бабке в далеком карпатском селе грива на башке?

выпадение волос то обычно внутренние проблемы организма, но может у вольтера такое лекарство что лечит и внутри, и снаружи я хз

пусть продает на здоровье, лишь бы тишина была в городе и области и москали с нашей страны убрались и исчезли с лица земли - все 140 млн
   
Re: Вернулся в Запорожье

москали с нашей страны убрались и исчезли с лица земли - все 140 млн
це найкраще побажання з можливих  (tu)
допомогти в цьому може тільки військо та зброя
а після перемоги треба відновлювати країну, от патріарх сподіваюся буде платити податки, тому треба розширяти лінійку продукції
з півроку тому, пам'ятаю, я для польського замовника складав пропис на крем з колострумом
то чому б і лайно до справи не пристосувати
   
Re: Вернулся в Запорожье

то чому б і лайно до справи не пристосувати

як не крути з лайна все виростає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія