Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про субсидии :S

Re: Про субсидии  :S

Подали месяц назад документы на субсидию по оплате квартиры. Я работаю, жена занимается детьми.
Вчера пришел отказ. Аргумент - жена не работает, значит субсидия не положена.

Что это за фигня? И что делать?

Идти работать не предлагать  :shuffle:

Якщо людина не працює і не стоіть на біржі  їй автоматом шьють 6400 . От і рахуйте їх разом зі своїми доходами.

Дві мінімалки. Отака у нас держава. Так що самі вирішуйте що робити.


   
Re: Про субсидии  :S

У меня в
машина 2014 года
Сенс
Не положено субсидию
 ;)

Алігарх, йопт..

Може ще й офшори є ?
   
Re: Про субсидии  :S

З мене також зняли, але я вже зробив довідку про доходи)))
Завтра піду оформляти
Показати зображення...
:D  Друже, твій допис якось зовсім не відповідає "возванию"  під ним, навіть навпаки - вносить дисгармонію. А якщо переставати місцями "Петра" і "бабцю", то все Ок буде.
   
Re: Про субсидии  :S

Не плутайте непрацюючу людину і людину зі статусом безробітного в центрі зайнятості.

Першій рахують 6400 за замовчуванням, другій залежно від реальних виплат на біржі.
   
Re: Про субсидии  :S

Алігарх, йопт..

Може ще й офшори є ?

Аякже.
10 и 20 соток
   
Re: Про субсидии  :S

Просто не дадут, даже если с 5200 положено.
  интересно на каком основании? доход же официальный с уплатой ЕСВ
   
Re: Про субсидии  :S
DVB

Цитата: DeL1T
В мене бляхи нема. Але я за повноцінну реформу оподаткування і зняття з шиї середнього класу пенсів та всяких пільговиків, через котрих цей піздоріз з неадекватними податками і відбувається. Тож я бляхарів розумію, принаймі ідейних.

 А доти поки не знімуть з шиї нероб, я платити цій державі нічого не збираюся, а сяду поруч з неробами, і буду грюкати ложкою по мисці. Хай будують усср далі.
Так в тому то і проблема! Проблема то в тому, що ніфіга ні ви ні інші не грюкають. Тихо, сепаратно по одному купують бляхи, беруть субсидії, та користуються багатьма іншими пільгами.
Як щурі - по одному з тонучого корабля. І все вас влаштовує.
Не всі можуть/хочуть сепаратно вибити собі пряники, і на додачу до діамантових, подібні вам не-грюкальщики, теж сідають на шию середньому класу :(
Кожен за себе! В гробу я бачив і діамантових і подібних вам не-грюкальщиків! :facepalm:
   
Re: Про субсидии  :S

Першій рахують 6400
Нет. Непрацюючему отказывают автоматически, без начисления виртуальных доходов.
   
Re: Про субсидии  :S

30 Декабря 2016

Глава "Нафтогаза" Коболев обещает, что цены упадет в случае победы над "Газпромом" в суде
Цена на газ для украинцев снизится в случае победы "Нафтогаза" в суде российским "Газпромом" в Стокгольмском арбитраже. Об этом заявил глава "Нафтогаза" Андрей Коболев.

"Если мы сможем в рамках дела купли-продажи газа доказать нашу позицию – это будет означать понижение справедливой цены газа для Украины", – заявил Коболев "Левому берегу".
По словам главы "Нафтогаза", снижение цены на газ будет касаться всех.

 (tu)
Флуд. Доповидь.
   
Re: Про субсидии  :S

Нет. Непрацюючему отказывают автоматически, без начисления виртуальных доходов.

це погано -- влада таким чином прокидає заробітчан, які працюють там,маючи тут субсидію..
для них  з"являється зайвий привід починати думати , як звалити назавжди :(
   
Re: Про субсидии  :S

Так в тому то і проблема! Проблема то в тому, що ніфіга ні ви ні інші не грюкають. Тихо, сепаратно по одному купують бляхи, беруть субсидії, та користуються багатьма іншими пільгами.
Як щурі - по одному з тонучого корабля. І все вас влаштовує.
Не всі можуть/хочуть сепаратно вибити собі пряники, і на додачу до діамантових, подібні вам не-грюкальщики, теж сідають на шию середньому класу :(
Кожен за себе! В гробу я бачив і діамантових і подібних вам не-грюкальщиків! :facepalm:

Пояснюю на простому прикладі. Їде автобус забитий. Але 70% то пенси і інші шаройоби з "пАсвітченням". А 30% має сплачувати за цей цирк уродів. Ну щож, благородно. Але я не благородний і в цьому не приймаю участі, теж зроблю "пАсвідчення". І так у всіх сферах. Держава найобує нас - ми державу.
   
Re: Про субсидии  :S

Пояснюю на простому прикладі. Їде автобус забитий. Але 70% то пенси і інші шаройоби з "пАсвітченням". А 30% має сплачувати за цей цирк уродів. Ну щож, благородно. Але я не благородний і в цьому не приймаю участі, теж зроблю "пАсвідчення".

мало того,що сплачує -- ще й їде стоячи :D
   
Re: Про субсидии  :S

Якщо мама в сім"ї не працює і тому нема субсидіії, а тато сам не в змозі заплатити комуналку, то:
а) батько має найти більш оплачувану роботу і можливо вона буде важчою;
б) всій сім" ї вчитись економити ресурси. У тому числі й кошти на інші витрати;
в) переїхати в інше житло. Можливо в село.
Он у європах, не в кожному помешканні є опалення. Воду з крана економлять і тд.
ПС в мене жінка почала працювати, лише коли діти повиростали. Субсідію ніколи не отримували, і навіть не претендуємо. Живемо не в мегаполісі.
   
Re: Про субсидии  :S

Пох на антисоциальную державу. Заплачу уже следующей власти. Пока не ввели пеню.
В россии можешь платить уже сейчас. Правда там тебя выебут если не заплатишь.
   
Re: Про субсидии  :S
DVB

Цитата: DeL1T
Пояснюю на простому прикладі. Їде автобус забитий. Але 70% то пенси і інші шаройоби з "пАсвітченням". А 30% має сплачувати за цей цирк уродів. Ну щож, благородно. Але я не благородний і в цьому не приймаю участі, теж зроблю "пАсвідчення". І так у всіх сферах. Держава найобує нас - ми державу.
Маладєц діамантовий! Тож тепер 29%  має сплачувати за це
   
Re: Про субсидии  :S

заробітчан
Для гастеров у них новинка появилась: 60 дней за пределами страны и отказ. Даже если уехал не на заработки а как турист.
   
Re: Про субсидии  :S

Нет. Непрацюючему отказывают автоматически, без начисления виртуальных доходов.

Ні. Дещо складніший алгоритм.  У випадку цієї гілки дві мінімалки. 6400

"Який дохід береться для нарахування субсидії для непрацюючих працездатного віку?

Анна 02 жовтня 2017 ID 12515
Відповідь:

Громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і отримують допомогу з безробіття, студентам денної форми навчання при оформленні субсидії враховують фактичний розмір доходу. А громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, але не отримують допомогу з безробіття, -  один прожитковий мінімум. Для тих, хто не перебуває на обліку в центрі зайнятості і свої доходи декларує як нульові, органи соціального засхисту населення рахують два прожиткові мінімуми."

https://teplo.gov.ua/questions/subsidies/12515.html
   
Re: Про субсидии  :S
DVB

Цитата: DeL1T
Пояснюю на простому прикладі. Їде автобус забитий. Але 70% то пенси і інші шаройоби з "пАсвітченням". А 30% має сплачувати за цей цирк уродів. Ну щож, благородно. Але я не благородний і в цьому не приймаю участі, теж зроблю "пАсвідчення". І так у всіх сферах. Держава найобує нас - ми державу.
Маладєц діамантовий! Тож тепер 29%  має сплачувати за цей цирк уродів. Давай починай грюкати. Чого не грюкаєш? А, простіше долучитись до діамантових з посвідченням? Грюкальщик куєвий (td)
Держава і хитрозроблені в одинаковій степені найобують нас - середній клас. Ви такі ж мої вороги, як і діамантова держава.
   
Re: Про субсидии  :S

Якщо мама в сім"ї не працює і тому нема субсидіії, а тато сам не в змозі заплатити комуналку, то:
а) батько має найти більш оплачувану роботу і можливо вона буде важчою;
б) всій сім" ї вчитись економити ресурси. У тому числі й кошти на інші витрати;
в) переїхати в інше житло. Можливо в село.
Он у європах, не в кожному помешканні є опалення. Воду з крана економлять і тд.
ПС в мене жінка почала працювати, лише коли діти повиростали. Субсідію ніколи не отримували, і навіть не претендуємо. Живемо не в мегаполісі.

Так зробили вже мільони. Втекли звідси. Дамо працювати владі далі над звільненням території.
   
Re: Про субсидии  :S

два прожиткові мінімуми
Это же 17 год. Уже не так. Отказывают начисто с 1 мая.
   
Re: Про субсидии  :S

Это же 17 год. Уже не так. Отказывают начисто с 1 мая.

Точно ? А де почитати всі "нововведення "
   
Re: Про субсидии  :S

Якщо мама в сім"ї не працює і тому нема субсидіії, а тато сам не в змозі заплатити комуналку, то:
а) батько має найти більш оплачувану роботу і можливо вона буде важчою;
б) всій сім" ї вчитись економити ресурси. У тому числі й кошти на інші витрати;
в) переїхати в інше житло. Можливо в село.
Он у європах, не в кожному помешканні є опалення. Воду з крана економлять і тд.
ПС в мене жінка почала працювати, лише коли діти повиростали. Субсідію ніколи не отримували, і навіть не претендуємо. Живемо не в мегаполісі.
Или развестись и выписать маму в село. Так скоро все и будут делать.
   
Re: Про субсидии  :S

https://maanimo.com/helpful/141877-kak-rasschitat-subsidiyu-v-ukraine-poryadok-i-osobennosti-nachisleniya-subsidiy
Моя любимая статья. Самое ценное комментарии.
   
Re: Про субсидии  :S

Пришел какой-то кидняк. Новая услуга - вивезення видходив, при этом сумма за общее утримання будинкив не уменьшилась. Еще и субсидии на вивезення не отображаются.
   
Re: Про субсидии  :S

Хз я зразу казав що мені для субсидії. Там навіть жирним виділено. На рахунок єсв я чув теж, що потрібен. не знаю як з цим бути. Нічого роботадєтєлю не буде у них з податковою свої тьорки.
Готуйся до перевірки соціальною службою
   
Re: Про субсидии  :S

ты, наверное, считаешь, что быть умным - это работать за минималку и чтобы вся зарплата до копейки уходила на коммунальные платежи?
Быть умным,это работать на 10 минимальных ЗП и быть в состоянии заплатить коммуналку, а так - это быть хитросделанным.
   
Re: Про субсидии  :S

Якщо мама в сім"ї не працює і тому нема субсидіії, а тато сам не в змозі заплатити комуналку, то:
а) батько має найти більш оплачувану роботу і можливо вона буде важчою;
б) всій сім" ї вчитись економити ресурси. У тому числі й кошти на інші витрати;
в) переїхати в інше житло. Можливо в село.
Он у європах, не в кожному помешканні є опалення. Воду з крана економлять і тд.
ПС в мене жінка почала працювати, лише коли діти повиростали. Субсідію ніколи не отримували, і навіть не претендуємо. Живемо не в мегаполісі.

Або

а) батько звалить на заробітки за бугор і хyй тоді держава взагалі податки отримає.

І бонусом - для сусідської молоді є стимул зупинитися на народженні однієї дитини - витрати меньші і мама скоріше може стати до праці.
   
Re: Про субсидии  :S

Готуйся до перевірки соціальною службою

Ну і що? Там не така багата квартира. Комп, стіралка, кондиціонер. В принципі тим інспекторам пофуй. Скоріше на хабаря натякатимуть.

Останнє редагування: 16 серпня 2018 15:59:41 від DeL1T
   
Re: Про субсидии  :S

Флуд. Доповидь.
флуд. доповідь :laugh: не сцы. стучи в одиночестве :shuffle:
   
Re: Про субсидии  :S

Ну і що? Там не така багата квартира. Комп, стіралка, кондиціонер. В принципі тим інспекторам пофуй. Скоріше на хабаря натякатимуть.
І забудь про картки. Тільки нал
   
Re: Про субсидии  :S

Цитата: _ALeXX_UA
Быть умным,это работать на 10 минимальных ЗП и быть в состоянии заплатить коммуналку, а так - это быть хитросделанным.
Згоден. Так має бути.
А зараз лозунг такий:
Багаті мають платити за бідних простаки мають заплатити за хитросдєланих ?
   
Re: Про субсидии  :S

Згоден. Так має бути.
А зараз лозунг такий:
Багаті мають платити за бідних простаки мають заплатити за хитросдєланих ?
У нас всю жизнь так. Вон на этих стадионах с резиновой травой павелко уже миллиарды сделал, они везде за 1.5 миллиона, когда стоят 600 тысяч.
   
Re: Про субсидии  :S

Маладєц діамантовий! Тож тепер 29%  має сплачувати за цей цирк уродів. Давай починай грюкати. Чого не грюкаєш? А, простіше долучитись до діамантових з посвідченням? Грюкальщик куєвий (td)
Держава і хитрозроблені в одинаковій степені найобують нас - середній клас. Ви такі ж мої вороги, як і діамантова держава.
Об'єднуйтесь, створюйте партію, ведіть просвітницьку роботу серед пенсів і інших шаройобів, обирайтесь в парламент, президенти, в місцеві органи влади і будуйте європейську Україну.
   
Re: Про субсидии  :S

флуд. доповідь :laugh: не сцы. стучи в одиночестве :shuffle:
\

Він вже відстукався. Забанили на 10 днів.

   
Re: Про субсидии  :S

Об'єднуйтесь, створюйте партію, ведіть просвітницьку роботу серед пенсів і інших шаройобів, обирайтесь в парламент, президенти, в місцеві органи влади і будуйте європейську Україну.

Петро Олексійович ? Ви ?? ;o
   
Re: Про субсидии  :S

Цитата: патріот
Об'єднуйтесь, створюйте партію, ведіть просвітницьку роботу серед пенсів і інших шаройобів, обирайтесь в парламент, президенти, в місцеві органи влади і будуйте європейську Україну.
Простіше як завжди - удатися до нових схем.
Панамсько-офшорні свої, діамантові свої, бляхарі свої і тд. Ще тепер субсидіанти будують нові схеми - розлучення, липові довідки та інше...
   
Re: Про субсидии  :S

Вот такая держава.
1 подняли цену, опустили гривню - спокойствие, всем субсидии!
2 не всем субсидии, субсидии зло (читайте фуп)

а что ж суко сразу было не зло?

Короче, ободрать, наипать,  ботов нанять отмазывать..

Если че, я твердозапетра
   
Re: Про субсидии  :S

И что делать?
більше заробляти
   
Re: Про субсидии  :S
DVB

Цитата: патріот
Об'єднуйтесь, створюйте партію, ведіть просвітницьку роботу серед пенсів і інших шаройобів, обирайтесь в парламент, президенти, в місцеві органи влади і будуйте європейську Україну.
Нє, я буду як хитросдєлані, теж зроблю посвідчення. Чим я від діамантових і хитросдєланих гірше? Тільки я зроблю посвідчення ФСБ і буду хитросдєланих з посвідченнями на свіже повітря у вагонах відправляти. Принаймі морально підтримаю тих, хто це робитиме. :D
   
Re: Про субсидии  :S

Экспресо, тока шо

мвф предлагает до 11 тысч поднять гас ( сча 6.4)
это плюс 600 гр за камуналку  минимум
а если мвф не даст денег, то гривня опуститься..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія