Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про виховання дітей в Ойропі

Відпочиваю оце в Карпатах, з нами поряд сім'я україномовних українців, живуть в Австрії.
Мати розказує:
- Приходить син зі школи і каже: "Мамо, зі мною щось не так. У мене немає дислексії, дисграфії, я не лівша"

Прививання з дитинства думки, що немає норми, а всі потворні в чомусь.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

- Мотря, ти чула, Місько Івасів- амбідекстр?
-Хто-хто?
-Та Місько ж! Івасів!
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

- Мотря, ти чула, Місько Івасів- амбідекстр?
-Хто-хто?
-Та Місько ж! Івасів!
:lol:
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

- Мотря, ти чула, Місько Івасів- амбідекстр?
-Хто-хто?
-Та Місько ж! Івасів!
Кума Порошенка амбідекстриня,та що народна.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

А думка, що таким чином дітей привчають бути людяними, в Руском Міре забанена?
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Мамо, зі мною щось не так. У мене немає дислексії, дисграфії, я не лівша"


 (tu)
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Мамо, зі мною щось не так. У мене немає дислексії, дисграфії, я не лівша"
(tu)

Ще один руськомірний відмітився.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

З цієї гілки, мабудь зо можна зробити один висновок - чим більші люди матеріальні та духовні злидні, чим нижчий рівень освіти, тим більше ханжества, нетерпимості та пихи генерує такий злидень.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Відпочиваю оце в Карпатах, з нами поряд сім'я україномовних українців, живуть в Австрії.
Мати розказує:
- Приходить син зі школи і каже: "Мамо, зі мною щось не так. У мене немає дислексії, дисграфії, я не лівша"

Прививання з дитинства думки, що немає норми, а всі потворні в чомусь.

ну так а що не так?
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Кстати да... там кое-где уже дна нет.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

в тому є плюси і мінуси, але це тренд розвитку цивілізації
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Кстати да... там кое-где уже дна нет.

Я думав що дно, це коли народ займає останнє місце на континенті по рівню життя, дно це коли армія без жодного пострілу здає частину краіни та переходить на сторону окупанта, дно це коли новий асвальт сходить разом зі снігом а будинки по 40 років стоять нефарбовані. Так ось який ти Северний Олень Дно - дітей привчають до людяності.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Відпочиваю оце в Карпатах, з нами поряд сім'я україномовних українців, живуть в Австрії.
Мати розказує:
- Приходить син зі школи і каже: "Мамо, зі мною щось не так. У мене немає дислексії, дисграфії, я не лівша"

Прививання з дитинства думки, що немає норми, а всі потворні в чомусь.
А хлопчина і справді жодних вад не має? Прямо як з плаката Гітлерюгенда?
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Я думав що дно, це коли народ займає останнє місце на континенті по рівню життя, дно це коли армія без жодного пострілу здає частину краіни та переходить на сторону окупанта, дно це коли новий асвальт сходить разом зі снігом а будинки по 40 років стоять нефарбовані. Так ось який ти Северний Олень Дно - дітей привчають до людяності.

точно.
тим більше, волька свою доцю ніяк до запоріжжя взад в рай не забере. відправив бідолаху на "дно" і сам туди намилюється.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Дно это Вольтер, сдрыснувший в Гаагу  :lol:
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

А хлопчина і справді жодних вад не має? Прямо як з плаката Гітлерюгенда?

має. мати таких батьків - це вже вада. відіб'ється, якщо вже не сталося.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Прививання з дитинства думки, що немає норми, а всі потворні в чомусь.
Так, це проблема. Людина не знає, що є нормальним, а що є ненормальним.
Тому становиться беззахисною перед чужими нормами (ісламу наприклад) й не може просуватися шляхом еволюційного розвитку, бо не знає на що опертися й куди прямувати.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Про виховання дітей в Ойропі
От коли навчитеся самі і навчите дітей чи треба чи не треба говорити дякую, будь ласка, вибачте і не лише з сторонніми, а і в сім'ї, коли навчитеся самі і навчите дітей їсти з вилкою і ножем та не лише в гостях, а і вдома от тоді можна буде тут створювати подібні теми.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

З цієї гілки, мабудь зо можна зробити один висновок - чим більші люди матеріальні та духовні злидні, чим нижчий рівень освіти, тим більше ханжества, нетерпимості та пихи генерує такий злидень.

 (tu)

White trash.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

От коли навчитеся самі і навчите дітей чи треба чи не треба говорити дякую, будь ласка, вибачте і не лише з сторонніми, а і в сім'ї, коли навчитеся самі і навчите дітей їсти з вилкою і ножем та не лише в гостях, а і вдома от тоді можна буде тут створювати подібні теми.

+1
   
От коли навчитеся самі і навчите дітей чи треба чи не треба говорити дякую, будь ласка, вибачте і не лише з сторонніми, а і в сім'ї, коли навчитеся самі і навчите дітей їсти з вилкою і ножем та не лише в гостях, а і вдома от тоді можна буде тут створювати подібні теми.

Я так розумію, що пан ойропко-неофіт описав свої проблеми? Буває.
   
З цієї гілки, мабудь зо можна зробити один висновок - чим більші люди матеріальні та духовні злидні, чим нижчий рівень освіти, тим більше ханжества, нетерпимості та пихи генерує такий злидень.

Шановна, по пкс мої доходи десь 250 тис доларів після оподаткування. Вища освіта з дипломом з відзнакою. Власне житло (зароблене самостійно).
Так що ви впевнено газифікували калюжі.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Я думав що дно, це коли народ займає останнє місце на континенті по рівню життя, дно це коли армія без жодного пострілу здає частину краіни та переходить на сторону окупанта, дно це коли новий асвальт сходить разом зі снігом а будинки по 40 років стоять нефарбовані. Так ось який ти Северний Олень Дно - дітей привчають до людяності.
просто педрилкобот так натужно пьітается намекнуть что европа плохая и ориентироваться надо на рьігов и московию  :laugh:

   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

насправді в старт-дописі описано пошук дитиною своєї особливості
кожна людина унікальна, от він і не зрозумів чим унікальний він, коли дорослі вже знайшли унікальні риси у його однокласників
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Я так розумію, що пан ойропко-неофіт описав свої проблеми? Буває.

Ні, просто кожен раз, коли відвідую Україну переживаю культурний шок.
   
Ні, просто кожен раз, коли відвідую Україну переживаю культурний шок.

А мені видається, що то проекція твоїх вад на інших.
   
насправді в старт-дописі описано пошук дитиною своєї особливості
кожна людина унікальна, от він і не зрозумів чим унікальний він, коли дорослі вже знайшли унікальні риси у його однокласників

Унікальність бути дислексиком, дисґрафіком чи просто тупим? Так таких мільйони, в чому ж тут унікальність?
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Унікальність бути дислексиком, дисґрафіком чи просто тупим? Так таких мільйони, в чому ж тут унікальність?

Це мені питання чи дитині?
Дитина ж не доросла людина.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Відпочиваю оце в Карпатах, з нами поряд сім'я україномовних українців, живуть в Австрії.
Мати розказує:
- Приходить син зі школи і каже: "Мамо, зі мною щось не так. У мене немає дислексії, дисграфії, я не лівша"

Прививання з дитинства думки, що немає норми, а всі потворні в чомусь.


... і логічне продовження топіку: "зате в параші як гарно дітей виховують! мишебраття!"

зайибали кремляді
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Унікальність бути дислексиком, дисґрафіком чи просто тупим? Так таких мільйони, в чому ж тут унікальність?

ти демонструєш свою унікальну моральну бідність і ще й хочеш, щоби всі українці такі були.
в мене в класі навчалася глуха дівчинка - вона була відмінницею.
один мій шкільний друг був легастеніком - але найкращим в класі математиком, фізиком і хіміком.
ти бідний ще і на досвід, і на знання.
   
... і логічне продовження топіку: "зате в параші як гарно дітей виховують! мишебраття!"

зайибали кремляді

Мишебратья хочуть, щоби всі були однаковими, це зовсім інший концепт.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

А мені видається, що то проекція твоїх вад на інших.
Коли щось видається, то треба хреститися
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

 Мучаются в Австрии люди. Он у рашистов на днях парня с дислексией пытались сначала напоить водкой, а потом попрыгали на голове. Умер. Не то что в Ойропе.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Мучаются в Австрии люди. Он у рашистов на днях парня с дислексией пытались сначала напоить водкой, а потом попрыгали на голове. Умер. Не то что в Ойропе.

ці люди точно симпатики австрійської неофешистської влади. тут вже з нового навчального року почнеться сегрегація дітей в школах. вчителі пообіцяли протести.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

З цієї гілки, мабудь зо можна зробити один висновок - чим більші люди матеріальні та духовні злидні, чим нижчий рівень освіти, тим більше ханжества, нетерпимості та пихи генерує такий злидень.
Вот в вас тоже есть это ханжество, только вы клеймите не тех, кто глупее вас, не так одевается или имеет какие-то проблемы со здоровьем, а тех у кого меньше денег. Так что дело тут не в этом, а в воспитании.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Мишебратья хочуть, щоби всі були однаковими, це зовсім інший концепт.
Рыба гниет с головы. Это так хочет власть, чтоб было легче управлять всеми по одной методичке.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Вот в вас тоже есть это ханжество, только вы клеймите не тех, кто глупее вас, не так одевается или имеет какие-то проблемы со здоровьем, а тех у кого меньше денег. Так что дело тут не в этом, а в воспитании.

ні. тут справа якраз в тому, шо ті, в кого є багато грошей, диктують політику. вони є "кращими", тому в них все мусить бути краще. а всіх інших треба від цих "кращих" ізолювати.
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

про легастенію треба знати, щоб не зламати психіку дитині
але легастенія не норма, це порушення норми, для таких дітей потрібен окремій підхід, спеціальні вправи, щоб вони розуміли ситуацію і не втратили самооцінку
можливо дітям про це розповідають щоб в тому числі вони самі могли діагностувати свою проблму
але безумовно навчитися читати писати , особливо в школі це таки серйозне навантаження на психіку яке у багатьох відбиває бажання вчитися
   
Re: Про виховання дітей в Ойропі

Унікальність бути дислексиком, дисґрафіком чи просто тупим? Так таких мільйони, в чому ж тут унікальність?

Тю... Та просто у всіх дітей виховують комплекс неповноцінності. Закомплексованими легше керувати.
Самодостатня впевнена в собі людина - небезпечна для ліберастичної патерналістської держави.

Десь тут був ролик про освіту по-західному...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія