Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собакірен ...

Re: Собакірен ...

Дмснет,  чим загрожує невміння гуляти  без поводка.

Рано чи пізно, але повір, це станеться -  собакірен вискочить з машини,  чи   під хвіртци на дачі,  в  дирку в загорожі  собачого майданчику,  чи ти не застібнеш повністю карабін.  Варіантів безліч.

  І тоді він деремне.  Його  захлинуть відчуття   нареальної  свободи.   Забіжить,  потрапить під машину,   вкрадуть,   побіжить на гулькі  й трахне  облізлий  двортер'єр ,   впаде у каналізаційний люк,  порвуть  гаражні  собаки,   теж варіантів безліч.

Займись цім.   
   
Re: Собакірен ...

Не розумію людей, що крадуть дорослих собак. А також людей, що дорослих собак купують. Швейківщіна якась.
   
Re: Собакірен ...

   
Re: Собакірен ...

Собакевичи это сила)
   
Re: Собакірен ...

Мой парень занимается с хендлером. Кто в теме гляньте на эти движения! И это при всем что парень очень крупный для своей породы с тяжеленным костяком.

   
Re: Собакірен ...

 (tu)
   
Re: Собакірен ...

Воду прокладали на вуліци поруч із свояком. Труби вигрузили йому за паркан. В нього теж чорнишка була, не та що зараз, попередня. Зранку труби забирата - а вот хер. Я робітніків розумію, кому то потрібно? Проходив поруч із собакою, то прітримав чорнишку, покі труби не перекінули на вулицю.
   
Re: Собакірен ...

З львівського пітомніва чорнишка. Гарна пся була.
   
Re: Собакірен ...

   
Re: Собакірен ...

По очах видно. Або подрала щось, або спізділа зі столу, або лайно жерла на вулиці.
   
Re: Собакірен ...

це дворовий ублюдок
не кажи так. кажи красиво - МЕТИС)
   
Re: Собакірен ...

По очах видно. Або подрала щось, або спізділа зі столу, або лайно жерла на вулиці.

ми не дозволяєм її лежати на нашому ліжку.
а дивиться вона так тому що знає що щас її проженем звідти.
І в очах надія, може не проженуть ... :-)
   
Re: Собакірен ...

ми не дозволяєм її лежати на нашому ліжку.
а дивиться вона так тому що знає що щас її проженем звідти.
І в очах надія, може не проженуть ... :-)
а ей достаточно было один раз полежать на кровати и все) В ваше отсутствие на диванах она будет валяться сколько ей заблагорассудится
   
Re: Собакірен ...

   
Re: Собакірен ...

Дмснет,  чим загрожує невміння гуляти  без поводка.

Рано чи пізно, але повір, це станеться -  собакірен вискочить з машини,  чи   під хвіртци на дачі,  в  дирку в загорожі  собачого майданчику,  чи ти не застібнеш повністю карабін.  Варіантів безліч.

  І тоді він деремне.  Його  захлинуть відчуття   нареальної  свободи.   Забіжить,  потрапить під машину,   вкрадуть,   побіжить на гулькі  й трахне  облізлий  двортер'єр ,   впаде у каналізаційний люк,  порвуть  гаражні  собаки,   теж варіантів безліч.

Займись цім.   

Брата дурбецало під камаз шурнув, думали капєц йому, але в ріллю попав, тільки трохи прим'яло, вже за колесами не бігає   B-)
   
Re: Собакірен ...

Красавчик? ))))

   
Re: Собакірен ...

Красавчик? ))))


угу  (tu)
   
Re: Собакірен ...

   
Re: Собакірен ...

   
Re: Собакірен ...

Дрейк,  собакен- просто   огонь!
   
Re: Собакірен ...

Чорний.

BLACKFIRE!
   
Re: Собакірен ...

Дрейк,  собакен- просто   огонь!

Спасибо ))) Мне он самой очень нравится.)) Не собака а просто ходячий на четырёх лапах грациозный интеллект ))))
   
Re: Собакірен ...

Спасибо ))) Мне он самой очень нравится.)) Не собака а просто ходячий на четырёх лапах грациозный интеллект ))))

ЧТ  -   сабака мячта!

   
Re: Собакірен ...

ЧТ  -   сабака мячта!



A что мешает осуществить мечту?)) Но ЧТ что бы имел удобоваримый вид должен хотя бы раз в полтора месяца идти к грумер. Иначе превращается в Будулая )))
   
Re: Собакірен ...

Вони слабо довговічні, нажаль. 12-13 років. Не знаю чому. Та собакенс - ізумительний. Завтра зранку буду свое гуляти, сфоткаю чернишку свояка.
   
Re: Собакірен ...

   
Re: Собакірен ...

Дуже гарний ЧТ!!!! (tu)
   
Re: Собакірен ...


гарну жиночку собакен демонтрує!
   
Re: Собакірен ...

Дуже гарний ЧТ!!!! (tu)

Так хлопчина дуже класний. Йому 10 місяців а він вже Юний чемпіон України ))) І має 2 ВІS-1
   
Re: Собакірен ...

A что мешает осуществить мечту?)) Но ЧТ что бы имел удобоваримый вид должен хотя бы раз в полтора месяца идти к грумер. Иначе превращается в Будулая )))

Езжу по свету,   ЧТ  не та собака, чтоб росла и зрела   без хозяина.
Во вторых после мастино  - будут испанские мастифы, они давно  заняли  уже  очередь.     А как только появиться свободный слот - сразу  ЧТ!)
      Правда  тут вклинились таксы ...    Они сами выбирают хозяев,  не отвертишся.  Но таксы нещитово!  да и не собаки это вовсе,  а  крысоволки)
   
Re: Собакірен ...

Що тут так тихо ?)



   
Re: Собакірен ...

собакам зараз спекотно
   
Re: Собакірен ...

собакам зараз спекотно
Не знаю як вони в місті виживають
В селі залазять під кущі, під дрова, земля прохолодна
   
Re: Собакірен ...

Не знаю як вони в місті виживають
я теж не знаю
   
Re: Собакірен ...

   
Re: Собакірен ...

.

Останнє редагування: 28 червня 2021 22:30:13 від beggy
   
Re: Собакірен ...

Вже десь постив, може і тут. Колись була гордістю породи. Зараз дуже хворе та несчасне створіння. Років не надто багато.


тут показував
   
Re: Собакірен ...

тут показував
тоді то зайве, жидалю, як встигну.
   
Re: Собакірен ...


[/facebook]
   
Re: Собакірен ...

Дрейк,  собакен- просто   огонь!
+
 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія