Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В России заявили о готовности возобновить диалог о закупке Украиной российского газа

писдишь. С учетом платы за транзит газ обходился дешевле, чем по юлиным контрактам. А когда один раз в 2018 в марте хотели купить, то газпром передумал и вернул предоплату.

ЗИ Ты что недогоняешь, что за несуществующую перекачку газа россия платила плату по транзмтному договору?
Я все прекрасно понимаю. Но я хорошо помню вопросы, которые остались без ответа: почему украинцы платят га наз цену, как-будто газ действительно закачивается из Словакии и кому идут средства за несуществующую перекачку.
   
Якійсь словацькій фірмі яка заснована словацьким бомжем.
   
Украина просто выбирала определенный объем российского газа из трубы и оплачивала его в Словакию
Ну? І шо кацапи могли з тим поробити, без відключення всього транзиту чи його істотного зниження? Пра'льно, ніхера.
А тепер - може, з введенням в екс пп-2.
Як ви заєбали волочити цю тупу мантру "газ сєравно російський".
Шантажувати кацапи нас не могли завдяки схемі. Зараз - можуть.
   
Как это от РФ гуманно предлагать контракт с теми кто так не хочет этого газа.
Я считаю Украина должна официально послать нах. Их
А если серьёзно, то конечно подпишут и после всех выкрутасов Украины контракт будет +100500 раз с гарантиями для РФ
   
Шантажувати кацапи нас не могли завдяки схемі. Зараз - можуть.

зато не парашєнка.
   
Кацапы недовольны. Если раньше за счет компенсаций из бюджета украина импортировала 30 млрд. по 400 долларов, то последнее время 10 млрд. по 200 долларов, с учетом оплаты россией транзита всего украинского импорта.
»А кто кто сдєлал?»
   
        Росія пропонує продати Україні її власний, український газ, прихильники певної політсили готові купувати:

   

   



"Під час здійснення повітряного моніторингу надводної обстановки прикордонний літак зафіксував і підтвердив місцезнаходження на Одеському і Голіцинському газових родовищах самопідйомних бурових платформ, стаціонарних платформ і суден забезпечення під прапором РФ", - заявили у прес-службі ДПСУ.

   
кацапи просто так нічого не пропонують, заганяють в кут і потім з контрактом причепом накидають додаткових умов, типу воду в крим та ін, а на папері виглядає так наче вони протягують руку допомоги у важкий час, скоти лицеміри...
   
Манюпаси і до того платили ту саму ( навіть більшу ) ціну
Тіки не напряму
А через бюджет та дефіцит НАК ( який покривав той самий уряд )

Попутно на різниці внутрішніх цін і реальної купка людей типу оніщенка чи дубневичів чи фірташа зробили себе дуже багатими

+100. хоча думаю,що його абсолютно не хвилює те,що декілька ярдів доларів щорічно заливалось в Нафтогаз з бюджету для покриття його збитковості
   
Росія пропонує продати Україні її власний, український газ
НЕ БРАТЬ! Ни капли газу кацапского! Давайте топить дровами и соломой!!!
 :zrada:
   
НЕ БРАТЬ! Ни капли газу кацапского! Давайте топить дровами и соломой!!!
 :zrada:

Соломою як раз норм
СО2 нульове ( що виросло, не згнило а спалились )
І в нас тої соломи - докуя ( здається напряму заміна 20 млрд кубів на рік )

Інша справа що ціна такого рішення - космос

   
НЕ БРАТЬ! Ни капли газу кацапского! Давайте топить дровами и соломой!!!
 :zrada:

  кожен ФУПівський прихильники певної політсили скаже що зараз треба зупинити роботу ще кількох блоків на українських АЕС...

   ну щоб ще підняти ціну на енергоносії...
   




  видобуток газу в Україні покриває всі потреби населення
   
а пидрил бы щас отдал донбасс посамый днепр, правда?

А якби б у бапці був куй, то вазона була б дідусем
   
Тімошонко і чука на пірігавори відправте , жаби.
   
В России заявили о готовности возобновить диалог о закупке Украиной российского газа. Об этом заявил пресс-секретарь РФ Дмитрий Песков, - сообщает "ТАСС".

"Конечно. Этого никто не отвергал. Более того, готовность обсуждать это неоднократно озвучивалась и представителями газового монополиста, и представителями российской стороны на разном уровне", - сказал Песков, добавив, что договор между РФ и Венгрией о поставках газа в обход Украины не нарушает каких-либо прав и соответствует нормам международной торговли.

Как сообщалось ранее, Венгрия подписала с Россией газовый контракт, против которого выступает Украины. В свою очередь Украина обжалует новый газовый контракт Венгрии и РФ.

Ну і в обмін на що ?
   
Свин провалил и похерел программу по увеличению добычи собств. газа. Об этом уже 1000 раз писали.

Ну нічо, не верещи: твоя жаба все ж виправила !
   
зараз треба зупинити роботу ще кількох блоків на українських АЕС...
Возможно правильным будет остановить вообще все АЭС, т.к. когда попрут кацапы, то это станции будут ядерными бомбами, которые нас же укокошат.
   
Украина может отменить лицензии частникам на газ скважины, разведанные госкомпаниями .
Ну и даже поря выставить счет за украденные месторождения и вышки в Крыму .
Приватники продають зараз газ від 22 грн за куб, юрикам. Ти собі купиш?
Може краще нарешті скасувати право облрад на блокування пошуку і буріння нових площ? Бо приватники за 'долю малу' це обходять, а державна компанія так не може
   
Я помню, как Юля безуспешно пыталась на каком-то политшоу выяснить у Яйценюка систему ценообразования этого газа, и кому в карман идут средства от несуществующей перекачки газа в Словакию, которые входят в цену.
Боже, знову свіжий придурок юльок на форумі, якому знову потрібно пояснювати, що за рахунок реверсу була завантажена ЗА КАЦАПСЬКИЙ РАХУНОК наша ГТС :fool:
   
Показати зображення...
Показати зображення...
  видобуток газу в Україні покриває всі потреби населення

А промышленность - это так, фигня, пусть закрываются?
   
Показати зображення...
Показати зображення...
  видобуток газу в Україні покриває всі потреби населення

дані застарілі, зараз ще менше споживання, до 30 ярдів кубів скоротили
https://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/8B3289E9F4B2CF50C2257F7F0054EA23
   
От чого я не розумію, так це куди власний газ дівається?
Видобуток - десь 20 ярдів
Споживання - 30 ярдів
імпорт - 14 ярдів

Питання - де, б***ь, 4 ярди кубів діваються, цуко???
   
От чого я не розумію, так це куди власний газ дівається?
Видобуток - десь 20 ярдів
Споживання - 30 ярдів
імпорт - 14 ярдів

Питання - де, б***ь, 4 ярди кубів діваються, цуко???

 Не важко зрозуміти якщо підключити елементарні знання і логіку:
накопляються у сховищах, як от, для прикладу у минулому сезоні - закачали газу майже по вінця, що його запасів до сьогодні вистачає і ще вистачить на цьогорічну зиму.
 
   
 Газпромівці включають задню, багато що не на їхній стороні і особливо - погода. Судячи зі всього осінь цього року буде теплою і зима теж, як мінімум, не надто морозною.
   
Не важко зрозуміти якщо підключити елементарні знання і логіку:
накопляються у сховищах, як от, для прикладу у минулому сезоні - закачали газу майже по вінця, що його запасів до сьогодні вистачає і ще вистачить на цьогорічну зиму.

мені от важко зрозуміти, бо воно ніхєра не співпадає
Ти хочеш заявити, що у 2019му до сховищ закачали тільки 4 ярди кубів? Так це не так, у 2019му закачали більше 7 ярдів, ось інфографіка
https://www.slovoidilo.ua/2019/08/01/infografika/ekonomika/skilky-hazu-zakachuvaly-sxovyshh-ukrayiny-2013-2019-rokax

тобто не б'є ніхєра, це саме витрати, а не те, що у сховищах


   
мені от важко зрозуміти, бо воно ніхєра не співпадає
Ти хочеш заявити, що у 2019му до сховищ закачали тільки 4 ярди кубів? Так це не так, у 2019му закачали більше 7 ярдів, ось інфографіка
https://www.slovoidilo.ua/2019/08/01/infografika/ekonomika/skilky-hazu-zakachuvaly-sxovyshh-ukrayiny-2013-2019-rokax

тобто не б'є ніхєра, це саме витрати, а не те, що у сховищах

 Я хотів сказати те, що сказав - позитивна різниця між поступленням і споживанням надходить у сховища. Для того щоб визначити точну різницю - необхідно мати точні дані по поступленню і витратам. Знаю, що згідно даним по накопиченню газу у сховищах за минулий рік було накоплено майже удвічі більше газу ніж останніми роками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія