Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціни на продукти харчування в Україні досягли європейських

   

Ціни на продукти харчування в Україні зрівнялися з цінами в Польщі і навіть перевищують їх в середньому на 5-7%.

Про це розповів глава Національної Ради економічного розвитку Олексій Дорошенко у своєму інтерв’ю виданню “Обозреватель”.



За словами економіста, різниця в ціні тільки зростає. В Україні майже немає продуктів, які за вартістю поступалися б представленим в Польщі.

“Два роки тому нам було ще далеко до Польщі. Тепер, найчастіше, ціна у нас на 5-7% вища, ніж у наших західних сусідів. І різниця тільки зростає”, – зазначив Дорошенко.

Ще одна проблема – якість товарів. Зазвичай продукти мають проблеми з безпекою.

Дорошенко додав, що в Польщі печуть свій хліб з українського борошна і зерна. Незважаючи на це, у нас вартість білого хліба на 30% більша, ніж у сусідів. Також він для прикладу навів вартість молока, яка в Польщі вдвічі менша.

За словами Дорошенка, одним з чинників такої різниці є система оподаткування.

“Оподаткування продуктів харчування в Україні вище, ніж у Польщі. Наприклад, там ПДВ 5%, а у нас – 20%”, – пояснив експерт.
   
где турч с рассказами про дешевые и качественные продукты?
   
НЕ нужно было быть провидцем, чтобы все это предвидеть.
Все было сделано планомерно и сознательно... (
   
Про дотації всі так полюбляють поговорити, а от про ПДВ за знаженою ставкою як в Європі щось не дуже.
Тому що дотації то Косюку, а ПДВ то ж з пересічного, він потягне
   
ну шо, платить бабло сельхозпроизводител ям будем МЫ.. а кормить продукцией они будут Европу  :gigi:
остатки будут продавать тут. по ценам ВЫШЕ европейских

ЛЕПОТА!
   
где турч с рассказами про дешевые и качественные продукты?

типу це один турч проповідував, кожен другий дурник в інтернеті це повторює а в реалі дешеві та якісні українські продукти це помідори та огірки літом і все
   
Кожен новий товар крім акційного періоду зазвичай дорожчий ніж аналог.
Як в УА так і напрклад в АТ.
То немає різниці. Схема подібна.
За ввід новинок мережі беруть чимало.

Але в Украіні в звязку з тим що сертифікація товарів достатньо умовний процес на відміну від сертифікаціі по нормам ЄУ "новинки" (часто по факту нова упаковка) оновлюють 12-15% асортименту в продуктовому маркеті за рік.
Часто в новинки в УА йде ціла лінійка товару.
5-7 позицій.
На сік малюється літера С і +5% до ціни
Потім С++ і ще 10% і тд

Тут новинку ввести в асортимент то кола пекла.
Головне оскільки асортимент товару чітко обмежений форматом магазину то щоб ввести потрібно щось вивести.
А для чого то робити якщо є позиціі яким десятки років по факту.
І всі звикли до смаку і ціни.

Сталість і обмеження асортименту  крім іншого опосердковано тормозить розгін цін.
Рабсила тут дорожча впятеро і мати такий асортимент як в Украіні для маркету є дорого.
Але украінці балувані.
Вже звикли до заманух на асортимент і "новинки"
Не хочуть як тут 10 видів соків в супермаркеті
Хочуть 50-70.
))

А потім в Украіні коли новинки стають в маркетах  на постійну ціну вони тягнуть вгору і старі позиціі.
Часто виробники вкидують новинки щоб за пару місяців обновити специфікацію на всю лінвйку товар.

Крім того є такий момент:
цінник в Австріі вказує ціну товару за кг літр і тому немає змісту продавати товар в меншій упаковці щоб прикрити фактичний ріс ціни.
На ціннику ціна масла наприклад крім за упаковку завжди показує ціну за кг.

Розгон цін то явище на яке в Украіні впливає багато факторів.
В тому числі що привів вище.
Деякі моменти можна побороти адміністративно.
Є там певні моменти що як наркоман.
Потрібна нова доза...

Але козаченькам у владі пох проблеми манюпасу.
Іпіться як можете.
Рінок сам все відрегулює  :D
І валить Львів за кормом до поляків.

Писи про пдв.
- Брехня про 5% на все у Польщі.

-Половина укр торгівлі про пдв чула лише в кіно.
І як відмінити обовязки по пдв для виробників? То все таки ланцюг обовязків а не податок кінцевого продавця.
Також половина мереж від тоі половини що все таки є платниками пдв має такі схеми по мінімізаціі пдв що насправді вплив пдв на ріст цін є перебільшений.

   
где турч с рассказами про дешевые и качественные продукты?
Може він на базарі в якомусь Обухові пасеться.
Базари тут крім турецькопідданих продавальників що скидають товар з критичними термінами тут є в рази дорожчі украінських.
Профанація самоі суті.
Маркет
Шоу
Ніяк не базар.
Базари в Украіні якщо маєш досвід покупця є корисна річ.
Без досвіду особливо риба нах.
   
 :laugh: Догоним и перегоним Америку! (с)
   
типу це один турч проповідував, кожен другий дурник в інтернеті це повторює а в реалі дешеві та якісні українські продукти це помідори та огірки літом і все
Яблука були дуже дешеві цієі зими в УА.
Дохрєна чого насправді.
З щоденноі прод корзини.
Але як моніторити спецом щоб доказати що Польща дешевша то ясно що Польща буде дешевша.
І не забувайте що Польща не все ЄУ.
Хорватія наприклад дорожча навіть Австріі по 80% асортименту.
Словаки дорожчі поляків.

   
Очередной девал?
   
Так об чём плач? Эпоха бедности закончена и богатые господа могут позволить себе богатую кухню :)
   
Так об чём плач? Эпоха бедности закончена и богатые господа могут позволить себе богатую кухню :)

Оля, четверо детей не требую внимания и опеки? Суткам на ФУПЕ-то...
Или вы с Сидором по очереди?
 :D
Мистер Джекил и Доктор Хайт, блеать :D
   
Абсолютно закономірна річ.
Асоціація з ЄС, в першу чергу підтягує ціни та тарифи до рівня ЄС (з тарифами нам ще є куди "рости"), а після того причіпом підтягується зростання зарплат, й вже в останню чергу - зростання пенсій (хоча б до рівня Болгарії, де мінімальна пенсія - 2350 гривень)

Оля, четверо детей не требую внимания и опеки? Суткам на ФУПЕ-то...
Или вы с Сидором по очереди?
Яких ще дітей?  :lol: "Оля Сова"- то матуся Аутсідора, яка працює санітаркою. Там вже онуки давно мали б бути. Але кажуть що в Аутсідора якісь проблеми  щодо цього питання.

Останнє редагування: 6 серпня 2019 20:26:54 від птах Сорока
   
Оля, четверо детей не требую внимания и опеки? Суткам на ФУПЕ-то...
Или вы с Сидором по очереди?
 :D
Мистер Джекил и Доктор Хайт, блеать :D

Шестеро глупец, шестеро.
   
Нещодавно повернувся з Болгарії. Я в Болгарії буваю кожного року з 2014 року. Так от в порівнянні з 2014 роком ціни на продукти харчування тут виросли більше ніж в 2 рази. Якщо в 2014 році можна було зайти в супермаркет з 20 левами і вийти з двома повними пакунками продуктів, то зараз менше ніж з 50 левами такі покупки не зробиш. І це при абсолютно стабільному курсі болгарського лева до євро (курс складає 1.96 лева за євро). Так що ціни на продукти ростуть не тільки в нас. 
   

Яких ще дітей?  :lol: "Оля Сова"- то матуся Аутсідора, яка працює санітаркою. Там вже онуки давно мали б бути. Але кажуть що в Аутсідора якісь проблеми  щодо цього питання.

Вколите Птаху Сороке успокоительного :)
   
Шестеро глупец, шестеро.

Ясно.Ольгинский п***а от начала до конца. Даже не Петров и Баширов. Один Петров струячит на ФУПе :weep:
   
Последние козыри выбивают у желающих оставаться жить в Украине.Раньше постоянно хвастались дешевой едой,а тут уже и этого нет.
   
Требую цены на продукты питания в 3 раза ниже чем в Польше.  Украинские селяне-барыги обнаглели. Дерут с бедных горожан втридорога. За продуктовые сети вообще молчу.  Спекулянты
   
Последние козыри выбивают у желающих оставаться жить в Украине.Раньше постоянно хвастались дешевой едой,а тут уже и этого нет.

"дешевой" еды нет уже лет 5 минмум.
те, кто мели возможность ездить еще до безвиза давно это узнали.
   
Вколите Птаху Сороке успокоительного
Я якраз дуже спокійний.
Це ти там не забувай вколоти  відповідні препарати хворим нігерам та поприбирати з під них посуд з лайном, перш ніж експертно розповідати нам тут про Трампа, та європейські ціни )))
   
типу це один турч проповідував, кожен другий дурник в інтернеті це повторює а в реалі дешеві та якісні українські продукти це помідори та огірки літом і все
Не цього літа
   
шо вы так все нервничаете - не было бы денег, не покупали бы.
   
Я якраз дуже спокійний.
Це ти там не забувай вколоти  відповідні препарати хворим нігерам та поприбирати з під них посуд з лайном, перш ніж експертно розповідати нам тут про Трампа, та європейські ціни )))

Вам очевидно нужно успокоительного. :)
   
Абсолютно закономірна річ.
Асоціація з ЄС, в першу чергу підтягує ціни та тарифи до рівня ЄС (з тарифами нам ще є куди "рости"), а після того причіпом підтягується зростання зарплат, й вже в останню чергу - зростання пенсій (хоча б до рівня Болгарії, де мінімальна пенсія - 2350 гривень)

Яких ще дітей?  :lol: "Оля Сова"- то матуся Аутсідора, яка працює санітаркою. Там вже онуки давно мали б бути. Але кажуть що в Аутсідора якісь проблеми  щодо цього питання.
Именно.
Европейские цены и украинские работники мигрируют туда, где "глубже".Объясню для тех,кто в танке:
Именно европейские цены на продукты питания приводят к подъему сх отрасли в Украине.
Еаропейские зарплаты украинским работникам в Европе приводят к росту зарплат в Украине.
Звиняйте дядьки, но не существует и не может существовать никаких других реальных путей для развития этих двух процессов одновременно. B-)
   
“Оподаткування продуктів харчування в Україні вище, ніж у Польщі. Наприклад, там ПДВ 5%, а у нас – 20%”, – пояснив експерт.
Звідки взялись ці цифри? це справді так? Гугл заперечує.
   
Головне справно дотації Косюкам виплачувати.
   
ціни - досягли, якість - ні!
ще є куди зростати!
   
ціни - досягли, якість - ні!
ще є куди зростати!
Разжую еще раз:
Выше Европы по соотношению цена\качество прыгнуть не выйдет. Иначе европейские продукты вытеснят украинские с нашего рынка.
Платить работникам меньше, чем в Европе не получится, иначе они все уедут работать в другие страны.
Все это работает как сообщающиеся сосуды с определенной задержкой на пропускную способность каналов сообщения. B-)
   
"дешевой" еды нет уже лет 5 минмум.
Дешеве їдло в Україні безумовно є.
Але в Європі б таке їдло заборонили, а виробника може  й посадили до в'язниці.
От наприклад на оптових точках, де скупляються базарники, копчену ковбасу можна купити за 80 гривень за кіло.
Я зкуштував, в принципі жерти можна, навіть є якийсь натяк на м'ясо і мені після того не стало фуйово.
Вже у роздібних мережах ця пекельна суміш з сировини аля "прострочені подрібнені м'ясовмісні продукти+підсилювачі смаку+фарбники" коштує десь 100-120 гривень за кіло.

Чи наприклад "варена" ковбаса типа "філейна" - 70 гривень за кіло на опті. Нааіть важко уявити що з відходів курячого виробництва туди пхають, але тим не менш на смак воно на 3+.
Вам очевидно нужно успокоительного.
Чого це? Я не відчуваю  ані приступів агресії, та й зі сном в мене усе ОК,
   
Чого це? Я не відчуваю  ані приступів агресії, та й зі сном в мене усе ОК,


Я в вопросе вашего диагноза агностик
   
Я в вопросе вашего диагноза агностик
Я абсолютно не є агностиком ))
   
Дешеве їдло в Україні безумовно є.
Але в Європі б таке їдло заборонили, а виробника може  й посадили до в'язниці.
От наприклад на оптових точках, де скупляються базарники, копчену ковбасу можна купити за 80 гривень за кіло.
Я зкуштував, в принципі жерти можна, навіть є якийсь натяк на м'ясо і мені після того не стало фуйово.
Вже у роздібних мережах ця пекельна суміш з сировини аля "прострочені подрібнені м'ясовмісні продукти+підсилювачі смаку+фарбники" коштує десь 100-120 гривень за кіло.

Чи наприклад "варена" ковбаса типа "філейна" - 70 гривень за кіло на опті. Нааіть важко уявити що з відходів курячого виробництва туди пхають, але тим не менш на смак воно на 3+. Чого це? Я не відчуваю  ані приступів агресії, та й зі сном в мене усе ОК,


Я про еду , а не про "їдло"
   
Я абсолютно не є агностиком ))

Ужас)))
   
Яблука були дуже дешеві цієі зими в УА.

 ага, привезені з польші  :laugh:
   
шо вы так все нервничаете - не было бы денег, не покупали бы.

Купят по любому,просто останется меньше.А вот если бы не зачто было купить то снесли бы любую власть
   
ага, привезені з польші  :laugh:

Брехня
Цього року Україна зробила поляків по яблуках

   
По темі
В старт топіку куйня написана.
   
Я про еду , а не про "їдло"
Насправді смакова різниця між гімняним їдлом  та їжею для організму пересічного манюпаса не є кардинальною.
Я колись в 90-х мав справи з інститутом промисловості, мені демонстрували  такі ароматизатори та вкусові підсилювачі, що реально можна це додати в звичайне лайно, затарити в  гарну обгортку й на смак та аромат ти фуй відрізниш від натурального продукту. А візуальну  текстуру  справжнього м'яса в ковбасі можна легко замутити,  для цього сою використовували ще до перевороту 1917 року.

За це, в першу чергу, ми маємо дякувати  радянській харчовій науці.  Адже саме там були зконцентовані зусилля, щоб  "советский человек"  мав ілюзію що він вживає натуральні та смачні продукти, яких критично на всіх не вистачало.  Адже за радянських часів навіть пальмова олія вважалася занадто дорогим "валютним" компонентом, щоб його застосовувати у виготовлення продуктів для "пересічного бидла". Совдепія насправді жерла  таку хімію, що просто звиздець, але за смаковими  відчуттями зараз згадують про той "комбіжир", немов то була натуральна органіка.  :K  :pioneer:


Останнє редагування: 6 серпня 2019 21:01:44 від птах Сорока
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія